• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
kalean....maškarní ples???to je hezkýýý :grinning:
:confused: za co jít ti ale neporadím...já bych byla ted dobrá zombice po 2 nevyspaných nocech :grinning:

ty ekzémy ťuky ťuk jsme ok...

teď peču pudinkovou bábovku..mésto mouky pudink..jsem zvědavá :confused: :confused:
8. únor 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak Valinka dál zůstává na JIPce, už jsem nešťastná, tolik mi chybí, ale ZÁAAAZRAK pustili mě za ní, mohla jsem si ji pochovat. A to že jsem to vůbec nečekala, tak o to víc jsem byla překvapená a velikááánskou radost mi to udělalo. Povolil to sám primář. Tulila se ke mě a dávala mi pusinky.
Nezvrací, teploty nemá, ale má řídkou stolici, výsledky na rotaviry a adenoviry ještě nejsou, prý se musejí dělat z tužší stolice, z "vody" neudělají nic. Tak řekli, že snad zítra už budu moc za ní. Tak jsem zvědavá, ale jsem trochu nabitá z toho dneška, takže je mi líp.
8. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak to je super že vás pustili za malou........ :slight_smile:

kaelan já mám teď zatím objenaný ten EUCERIN OMEGA 12% tělové mléko(sehnala jsem ho za 420,- od kamošky segra dělá v OL v lékárně) tím budu mazat Kristýnku a Káju tím co nám dá dr....

Já dělala koblihy a ty langoče no mňamka ..... :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynko,je super,že Tě za malou pustili..Mě tenkrát za Adámkem nepustili,jen každý den tajně,podívat se..Nechtěli,aby plakal..Brzy budete zase spolu..
8. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem tam volala, tak Valinka už od 19.00 spinká a prej tam spává celou noc. Tak dneska měla jen 3 stoličky a ta třetí už vypadala dobře. Tak snad už je to nejhorší za náma.
8. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynka..tak huráá aspon tak že...:slight_smile:
hl.že jsi za ní mohla jít..a kojit budete dál nebuj.. :wink:
8. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak už jedu za Valinkou. Moooc se těším. Ve stolici, v moči ani v krvi nic nenašli. Takže nevíme co to bylo. Asi něco stejného co měla Klárka od Babu. Tak se tu mějte a ozvu se až přijedem.
9. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bony...tak konečně hurá...to vás tak do 5ti dnu asi pustí... :wink: hl.že nic nenašli a je dobrá:slight_smile:
9. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynko jsem rada že jste zas spolu :slight_smile: a male je lepe držíme vam i ze Zdenečkem pestičky uvídíš ted už bude jen dobře
9. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já byla min.týden na preventivce na gyn.
brala mi stěr z čípku že si mám zavolat tento týden...
a včera mi přišel mail že mám dojít tuhle středu na kontr.vyšetření......já se bojíím.mám se bát???? :unamused:
9. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

no neco se jim tam nezdá,tak ti udelají ster znovu a uvidíš..

já byla dnes na gyndě taky na steru a čípek se mu vubec nelíbí tak čekáme na vysledky....taky bojííím a s prsem jdu vpátek do mamologické poradny...tak jsem taky zvedavá.

Zítra asi skáknu s malou k dr.dnes opet 38,ted spinká,nechce moc jíst,hlavne že pije hodně...

stojí to všecko za prd...
9. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a co s tím muže být??jí už se to nelíbilo na té preventivce asi...se pořád tak vyptávala a mám problémy s ms taky...bože ty nervy.a dnes tam jak na potvoru není tak nemužu ani zavolat..hruza..
a kdy budeš mít výsledky???
9. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já za 14 dní...

no segra moje mela špatný vysledky taky za sebou tak ji delali tu pslatiku čípku..a manželova sestřenka má špatné vysledky mco,čekají i na biopsii tak taky neví co sní bude a to nemá děti,partnery tak 10 let stejného...ted je toho moc....
9. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ke komu chodíš?
9. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dočetla jsem jen letmo. Od pátku bojuju s rýmečkou; pro jistotu jsem byla včera u svojí doktr a nic horšího to naštěstí není. Po večerech jsem ale úplně hotová, tak chodím brzo spát.
Horší je to ale s Elly. Bonynko, obávám se, že trpíme tím stejným problémem, jako vy - Elly v noci z pátku na sobotu zvracela, ráno pak měla průjem. Od té doby sice klid, ale v pondělí jsem ji pro jistotu vzala k mudr - zatím nemáme žádné výsledky (z moči, stolice ani výtěru), ale o víkendu jsem se hrozně bála jít na pohotovost, aby si tam malou nenechali. Tady v PV není možnost, aby maminky zůstaly s dětma, takže by na JIPce musela zůstat sama. Vyhráno ale určitě nemáme, bojujem s pitím. Musí hodně pít, ale bohužel nechce. Uvidíme taky, co výsledky.
Jsem každopádně ráda, že vy to máte za sebou a jste spolu!!!
Jediné, co mě uklidňuje, že na rotaviry je Elly očkovaná. Tak musíme čekat a doufat......
9. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
jéje Blani, tak to je naprd. Tak držíme palečky, ať jsou výsledky ok a hlavně ať je Ellence brzo líp.

Bonynko to je dobře, že už můžeš být s Valinkou. Teď si to všechno vynahradíte. :wink:
9. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky na to pití zkuste jim to dávat stříkačkou...to byl jediný způsob jak jsem donutila malýho pít když měl pozitivní testy na adenoviry a dietu...my to tenkrát naštěstí zvládli doma...
9. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak malej ma atibiotika v patek mu dělal vytěr a ma tam bacila prí že už jsme dali ten prevenar jinak by to mělo horší pruběch a ja taky beru anti mam nalez na plicích ale musíme všichni na vítěr a kdyš po zalečeni ho tam pořad bude mít tak nastup do nemocnice takže mam nervi na pochodu jo holky jak probyha prujem?on mi dneska kakal už 2krat a ma to řitší
9. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bonynko, to je bezva, že jste s Valinkou spolu...už to bude všechno dobré
Bodinko, taky koukám takové trápení. Ať to máte rychle za sebou.
To snad není možný, to je samá nemoc tady. Evi chudáček Zdeneček. Doufám, že bude brzy v pořádku. Teda nález na plicích, to asi není žádná sranda. Neboj, malej bude dobrej, do nemocnice určitě nepůjdete. Jo a průjem bys určitě poznala. Dvakrát řidší to průjem není. My když měli průjem, tak byla nálož v každé plínce a prostě skoro voda. My to měli po antibiotikách tak je možný, že má řidší hovínko taky z toho...
9. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi díky ja jsem vyřízena řvu jak mala nervi na pochodu :frowning2:
9. únor 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak teď vám dám já info.V sobotu jsme byli s manželem na plese,hlídali mojí rodiče.Vrátíme se z plesu a že Adámek 6x krát za noc zvracel,od neděle má průjem a dnes je úterý,co mám dělat?Dnes se pokadil tak,že mu to valilo nohavicema a vrchem bodýčkem.
Mě to chytlo včera večer 3x krát jsem zvracela já a mám taky průjem.Manžel má taky průjem.Zatím jediná Natálka se drží.
Ve čtvrtek jsme měli jet na hory,tak to vidím že z toho nic nebude.
No už tu zase smrdí Áďa,musím jít přebalit.
9. únor 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já u toho koníka nechci ani číst.... :frowning2: :frowning2: hruza

zítra jdu s malou k dr.má v pusence afty..mají se na to dát léky...at se to nerozšiří :confounded:
9. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti k Homzové jdu.....

tak vidím že rotaviry řádí fuj...my jsme je měli min.rok na podzim...už nikdyyyyyyyy :confounded:
9. únor 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem Editku nenechala proti rotavirům očkovat, jsem blbá. Jestli něco chytne tak si to budu dlouho vyčitat.

Všechny vás moc lituju a doufám, že budete zase rychle OK.
9. únor 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normo, naši miláčci jsou skoro stejně staří. Nám paní primářka doporučila (a to platí i pro dospělé) 2 dny striktní dietu bez mléka a mléčných výrobků, jen suchý rohlík, brambor, rýže příp. s troškou masa, rýžové nebo kukuřičné křupky a zeleninovou polívku. K tomu u malého dítěte min. 1 litr tekutin a to jakýkoliv čaj hodně oslazený glukopurem a k tomu iontový nápoj Kulíšek (volně prodejný v lékárně). Pití dávat po troškách, ideál prý po lžičkách, ale pořád. Kontrolou je 6x denně čůrání. Pokud se čůrá méně, je třeba zvýšit pití.
Dospěláci prý můžou i colu - je hodně slazená, taky po lžičkách, prostě po troškách.
Po dvou dnech je možné do jídla přidat těstoviny, banán a jablko.
Po upravení stolice jako první mléčné jídlo má být bílá Activia. Klidně sladká.
Hned od začátku dietky nasadit probiotika - my máme Nutrolin-B. Taky volně prodejný v lékárně, je to prášek - zalije se vodou a je z toho chutný sirup. To je na upravení rovnováhy ve střevech. Dobrá stolice prý ale není prioritou. TO je prý druhotný problém. První je nutné zbavit se zvracení.
Brali nám stěr z prcky, moč a dnes jsme nesli stolici.
Hodně štěstí!!!!!!! My právě bojujem..... Dospělákům to má trvat 2 dny, dětem 5 dní, než se vše spraví. papa
9. únor 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já popravdě o očkování proti rotavirům slyším dneska poprvé. Přemýšlím jestli to teda malýmu nedám. Nevíte o tomto očkování někdo něco? Jako do kdy se může dát, jestli je na to vhodná doba, kolik to stojí atd. díky

Ach jo, Karoli, další marodi...sakriš jakto, že to tady tak řádí? Ať jste všichni brzy fit.
9. únor 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - já myslím, že se očkují jen miminka. Aspoň tak mi to bylo řečeno v porodnici, že se proti rotavirům očkuje do věku 6 týdnů. Jeslti to jde i později tak ji nechám hned naočkovat. Příští týden jdu s malou na kontrolu tak se hned zeptám.
9. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
na rotaviri se očkují miminka uplne..

maláá má opet 38,2...furt plače jak ji bolí ty afty...četla jsem ted diskuzi o tom,jak je to nebezpečné a infekční..nasadila jsem taky nutrolin na střeva..jak doporučují a k mudr.se musí aby napsala antivirotika....tak jsem zvedavá..ale vůbec se mi nechce aby jsme necyhtly ješte neco dalšího :angry: :grinning:
9. únor 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mi nemame rota mi mame pneumokoka a ještě že mame 1očkovaní za sebou jinak by to pri bylo horší
9. únor 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: :angry: :angry: ..melo tam být tohle a ne usměv

evíku pneumokoka :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. únor 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek