• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jo jo marti a to měl jen rymu a kašla tak mu projistotu vzal vytěr a bum a to vubec nechodíme mezi děti ale sem tam jdem k sestřence a ji už choděj doškoky no antibiotikum budem brat 10 dní takže mazec ach jo :frowning2: :frowning2: :frowning2: l
9. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a přitom jste na to naočkovaní..to je hruza fakt...
9. únor 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo todle je slabší forma ještě že a ze 4 očkovaní mame jen 1 ale doktor říkal ještěže aspon 1 protože to mohlo mít horší pruběch a ze začatku to vypadalo jen jako nachlazení neměl po sobě žadny fleky ani teplotu nad 38 doktor říkal že stím bojuje dobře ted bude 10 dní brat anti.a pak už to snad bude vpoho
9. únor 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo, to je děs. Ty nemoci :frowning2:
Všem mimískům a batolátkům přejeme, at se co nejdřív uzdraví.
9. únor 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme 4 dávky už..ale je dobře že jsi ho dala.....co tak slychváám tak ty nemoce pak mají lehčí prubehy..uvidíš ATB zaberou....dobře že udelaly ster že se to zjistilo...

no je videt že každej si ted prožívá svoje..přeji všem brzké uzdravení

Já už chci aby byl pátek a jdu stím prsem...nemužu malou ani chovat jak to bolí :frowning2:
9. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodinko děkuji :wink: .
Já jsem měla hlad jak blázen,tak jsem do sebe dostala 2 černý čaje,rohlík a pár piškotů.Ale je mi o hodně líp.
Adámek má srajdu asi z toho mlíka,já jsem mu ho dnes ráno dala.Já jsem fakt blbec.
9. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky všem přeju ať jste co nejdřívzravé vy i děti a ať se už nic dalšího neobjeví...my se zatím díky bohu držíme tak doufám, že to tak i zůstane...
9. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo mlíčko vubec...to jen zhoršuje.... :wink:
9. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak jen valím oči co se tady děje....mazec. Přejem ať se všichni daj brzo dohromady!!! My rotaviry taky prošvihly, tak snad se nám to nevymstí!!!
9. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti a co máš že jdeš s prsem?zánět??????

holky já mám den blbec fakt od rána se mě vše s...

tech nemocí se děsně bojím.a jak propukne ve školce nějaká hruza stahuju honzíka domu...raděj :unamused:
9. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny zdravím!!

Souhrnně - přeju všem brzké uzdravení. Myslíme na vás.

U nás taky nic moc.Emička byla po neštovicích asi týden zdravá.Teď má teplotu,kašel a rýmu,asi znovu zánět průdušek.
9. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes večer hrůza - brečela Ellinka a já s ní. Stála u lednice a volala: "Mami, hlad!". Tak jsem jí dala kousíček bramboru s masem a všechno vyzvracela. Já už fakt nevím, co dělat :rolling_eyes:
Omlouvám se, všechny máte dost svých starostí se svými dětmi a všem vám ze srdce přeju, aby všechny ty nemoci byly za náma, bylo jaro, krásné počasí a mohli jsme s dětma vyrazit ven na sluníčko.
Jak jste se holky bavily o tom "očkování" proti rotavirům, tak je to RotaTeq, jsou to tři dávky ve formě sirupku, ale i tak to aplikuje jen a pouze doktr. Začít se musí mezi 6.-12.týdnem věku, každá dávka stojí (jestli se dobře pamatuju) cca 1 600 Kč a pojišťovna nám na to nedala vůbec nic. Ale ani tak těch peněz nelituju. Víc byste našly tady: http://www.distribucecz.cz/products/rotateq/
Na nemocínkánky myslíme dnem i nocí, těm zdravým přejem, aby jim to vydrželo a tohle pitomé období přežili ve zdraví.
9. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normo, není za co děkovat. Já jsem většinu z toho taky nevěděla. Info jsem dostala až při pondělní návštěvě u doktr. Nedávno měla Elly průjem a teplotku a za dva dny z toho byla stolička. Já jsem tomu zvracení nepřikládala význam. Pořád chodí s prstíkama s pusině, tak jsem myslela, že razí další zoubek. Nebo že se prostě na večeři přejedla.... Vůbec jsem netušila, že řádí ňáké infekce.
Snad už je vám lépe. My se část výsledků máme dozvědět dnes odpoledne. Čekám/e.... :cry:
10. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak noc docela klidna zbudil se jen 2krat a to jednou sem ho zbudila ja na antibiotika pořad kašle a docela hodně aleš teploty už nemáme tuk tuk ale je pořad unavenej vždy byl až moc žive dítě a ted jen polehava a mrčí jsem stoho vyřízena ja byla taky na vytěru manža jde taky i moje mamka i tata aby jsme vyloučili bacilonosiče jistota je jistota tak doufam že už to bude jen a jen lepší .Ted v patek mam sraz ze zakladkou ale nikam nejdu malej nemocnej ja taky beru anti docela mě to mrzí protože minule jak jsme měli sraz tak jsem taky byla nemocna takže pech ale to neva hlavně ad jemalí v pořadku.Jinak januško bud vklidu kdyby to bylo važny tak tě pozvou hned mě tenkrat dělali výtěr a měla jsem tam nalez a hned mi volali ad se během 24hodin dostavím a na před operač vyšetření dělali mi past čípku v 17letech ted chodím pravidelně každyho pul roku na odběri a zatím v poho taky jsem se nechala operovat v Brně mam tam znameho ginekologa je to primař na masarykově onkologickem ustavu je to machr mezi operateri HOLKY JINAK SE VŠICHNI DRŠTE AD JSME VŠICHNI BRZO ZDRAVÍ A MUŽEM UDĚLAT NĚJAKEJ TEN SRAZÍK
10. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě už je skvěle,jako by mi vůbec nic nebilo,nechápu.

Adámka jsem dala včera do vany a šla uklidit hračky,najednou řev,tak letím za ním a asi si prcnul,tak měl všecno ve vaně,tak šíleně ječel.Tak vypustit a dát čistou vodu.

Manžel měl včera reservé na spodním WC,přijel ve 12hod. z práce,že mu je taky zle.

Natálka jediná ok(ťuk,ťuk),tak snad jí to vydrží.

Dnes jsme opravdu už všichni v pohodě,jsem ráda,že je to za náma.Ráno mi psala mamka,že brácha 3x krát zvracel,tak taky leží.Myslím si že je to nějaká střevní chřipka.

Tak se všichni držte a brzo se uzdravte.Opravdu,už ať je jaro.
10. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ MARTI JA JDU 22.2 NA SONO PRAVEHO PRSA MAM TAM BULKU ALE DOKTOR ŘÍKALŽE JE TO VĚTŠINOU JEN SRAŽENINA ALE PRO JISTOTU TAKŽE MAZEC V PONDĚLI MAM JÍT NA VYŠETŘENÍ TECH STŘEV ALE BERU ANTI TAK TO PADA PROTOŽE TO 2DNY PŘED TÍM MUSÍŠ BRAT ROZTOK NA VYPRAZNĚNÍ TAKŽE MAZEC TAK PŘÍŠTĚ
10. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď za mnou přišel Áďa a ukazoval na plínu,tak jsme šli přebalit,byl tam měkčí bobek s trochou řídkého,ale už to vypadá nadějně.Hurá,tak snad je to za námi.
10. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nORMO..MY TO MELY PŘED MESÍCEM MOŽNÁ DÉLE...A KLÁRKAV UTERÝ A JÁ ČTVRTEK A BYLO TO JEDNODENNÍCHŘIPKA...TAK SLÁVA ŽE JSTE Z TOHO VENKU..TUKY TUKY..

jonuško bolí me prso od pátku tak me poslal do promedici na Valenty....at me prohlídnout...Máme rakovinu prsu v rodině tak jsem ráda...aspon budu mít jistotu aklid doufám....a budou me paksledovat....snad mi nic nezjistí... :confused:

a jinak jsme přišly od doktorky s klárinkou,tak má infekci vpusence,všude afty,natéklý celý dásne,od toho ty horečky,dávám nurofen od bolesti,mámegelna znecitlivení,potírat genciálkou nebo boraxem,b-komplex,a sirup na imunitu...snad to zvládnem bez ATB,uvidí se do pondělí..
10. únor 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojt

tak normo hl.že je to za váma.....

Marti snad to nic nebude..já jsem taky už byla ..na sonu,a naštěstí ok

no volala jsem k dr.prý mi vše dr.řekne mluvila jsem se sestřičkou.prý mi tam něco našli tak jsem zvědavá..ale prý se nemusím bát,,, :wink: pak dám info

no a dnešní noc byla supr malá krásně spala.namazala jem ji zoubky calgelem a dala jsem ji před spaním nurofen...
minulá noc...byla hrozná..i po kuličkách..hruza snad ještě horší než normálně
10. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím, že u nás všechny výsledky z odběrů v poho. takže do konce týdne klidový režim a dietku a snad to bude za náma.
Všem ostatním přeju velmi rychlé uzdravení a všem bacilům ty, ty ty!!!
10. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda jejda, držte se a uzdravte se. sem to neměla dnes ani číst. abych to neměla v hlavičce a něco nepřivolala. jsme zdraví , tuky tuk a v sobotu odjíždíme na týden na hory. tak musime být ok.
10. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem od dr.
ani nebudu psát jak jsem dopadla..nebudu to psát jsem ale je to hruza....j se ozvu večer..... :frowning2: :frowning2:
10. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jANUSKO NESTRAŠ
10. únor 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo - teď jsi mě úplně vyděsila, já jsem byla taky u doktora a dnes mi volala sestřička (už to je divné), že se mám dostavit na opakování stěru :frowning2: Bojim, bojim. Snad budeme nejen my dvě, ale všichni tady v pořádku.

Teda jsme tady jak lazaret.

Ale Editka mi dnes udělala radost. Byla jsem s ni na baby masáži a tak jsem tam s ni nějak blbla a ona se přetočila na bříško, 2x :grinning:
10. únor 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editce gratulace k přetočení šikulky...

Edith snad to bude dobrý...já ted budu týden čekat na výsledky a jestli se to potvrdí manžela vlastnoručně zabiju.... :confounded:

psala krystian staví s ena kafi tak aspon nebudu v depce a pokecám
ale nikomu bych tohle nepřála :cry:
10. únor 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi - chápu. Držím palce, aby výsledky byly dobré. Manžel je fakt na odstřel
10. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško,editko...co to kruci s náma je?já jsem teda zvedavá na můj vysledek..

a manžel je teda na odstřel..... :frowning2: :angry:

Blani..super vysledky .jen tak dál...at jsme všichni fit is broučkama... :wink:

malá dnes nic nesnedla,ale pije moc,tak jsem ráda.....má ty dásinka tak nateklý že ty zoubky má poloviční....a jestli neřádí bacil pač jsme mluvili s jednou paní a ta říkala že malá má plnou pusenku aft...Je to prý nejaká infekce...at už je teplo a bacily jsou pryč....
10. únor 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško co to je sono?ultrazvuk?
10. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky prostě mě nakazil..a už je to asi v horším stadiu ještě musim počkat na výsledky pak mě asi přeléčí..nebo já nevím.blí psát nebudu...
10. únor 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi - nepiš, přece jen je to veřejná stránka a může nás tu číst kdokoliv :angry: Ale za chvilku bude MK novej a diskuze tam půjdou zamknout jen pro členy, tak jak je do na dámě.cz.
10. únor 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek