• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
editko...no už aby..takhle člověk nemuže nic.....

připadám si hrozně a vlastně za to nemužu a stejně :frowning2:
10. únor 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jANUSKO to je hruza ani nevím co napsat vlastně vym ja bych mu ufikla š....... a roskopala ri........ promin ale musela jsem to napsat ja ho neznam ale to se neděla bud silná musíš věřit že je to všechno dobré pa
10. únor 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem byla u Romči a jsem strašně unešená z Johanky je to miláček a smíšek ta uplně dobíjí energií teda aspoň mě ......... :grinning:

Jinak jak píše Romča má teda zprávy hrozný já bych mu to samí co EVIK :angry: hajzlovi :angry:

Kája nespala v poledne a te´d už snad spí je tam klid tak doufám :wink: :wink:
Jo a dneska na kožním dobrý dostali jsme mastišky leniensku a ještě nějakou v tubě Advantan mastný krém je tam napsáno.Jen Kája tam mluvila jako kdyby jsme tam chodili denně a tak porád na dr mastičku chci a říkla to pořád dokola až to dr nevidržela a dala nám dva vzorky krému no vyřídilka Kájinka :grinning:
A říkala jsem ji o tom tělovém mlíku eucerin a říkala že je super že to je dobrá volba.
10. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi, že má Romča boží dětičky? :grinning: ...já to říkám pořád :grinning:

holky doufám, že až to tu půjde uzamknout tak mě sem pustíte :grinning:
10. únor 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy že bude novej konik???

Jonuška je miláček ..dnes dala dědovi pusenku..mě nic :frowning2: :grinning:
ted už usíná bobiš
10. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

Romi no to je maso, to je fakt na zabití ten manža :angry: tak hlavně, at se to brzo vyléčí.

Editce gratulace k přetočení :wink:
10. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny!!

Jonusko,sice nic moc nevím,ale myslím,trošku chápu..Je mi to moc líto..

Emička má zase zánět průdušek.Už po 4 od dubna..Odebrali jí krev snad na vše možné,zítra budou výsledky,dostala ATB,která se dost často nepředepisují.

Opravdu půjdou diskuze zamknout?Tak to bude fajn.Mě totiž vadí psát do veřejného fora,kde si to může přečíst každý a každý mě v tom může poznat..Upřímně,obdivuju vás všechny,co tu o sobě píšete..Já taky chodím do uzamčených diskuzí na jiný web..Ale z Pv tam skoro nikdo nechodí..
10. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki holki,
tak doufám, že je Vám všem líp stejně jako u Bodinků :slight_smile:.
Dáši kam jedete na hory? Na týden....no to móc závidíme...
Kolčo jdete 5.3. na ples? Manža měl jet na služebku, ale nakonec nejede, tak musím narychlo sehnat nějaký ohoz...
Dneska jsme se byly mrknout na 2-měsíčního Deníska, úplně jsem se bála vzít takového mimouška...no je to hrozný, jak rychle člověk odvykne....
10. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluníčko...íš mě je už tak nějak vše jedno po dnešku jen at lidi vědí co je zač..fakt...raději no coment už

a tak malá má atb?chudinka....
my se ted držíme snad to vydrží
10. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi my jdeme 26tého. Jsem vůbec netušila, že jsou ty plesy dva :confused:. On má každý útvar teda svůj asi. A my jdem na ten 102. ....Prý na ten druhý je skoro nemožný sehnat lístky. :confused:

Jestli půjdou diskuze zamknout tak to bude super. Tady je holt riziko, že si ještě počte někdo cizí... :frowning2:
10. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši kam jedete na hory?My odjíždíme v pa ráno do neděle tak se moc teším.Moc jsem se modlila a modlim at je malá v poho jinak nikam nejedeme.

Jonuško co k tomu dodat vše bylo řečeno....je to prostě hovado!

My byly dnes na kožním kvůli tomu exemu tak male nove mastičky má to chudinka rozlezlé pod ručkou a občas si to škrábe je mi ji lito.Snad to zabere a bude to ok.

To je zase období...vsichni nemocní já to nesnáším.

Jinak není nic noveho.Tak se držte marůdkům brzské uzdravení
10. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, mě je toho, co Ti budoucí bývalý provedl, moc líto. Přiznám se, že netuším, o co by se mohlo jednat, ale snad to půjde léčit třeba antibiotiky a povzbuzující je, že už se to nebude opakovat, ne?!
Jinak hlásím, že u nás klid - bez zvracení, průjmiku apod. Jsme a budem do konce týdne ale doma. Pro jistotu. Mezi lidičky a dětičky ještě nechci a venku není vzhledem k počasí o moc stát.
Děkuji všem, kteří na nás mysleli - určo nám to pomohlo :sweat_smile: .
Modlím se, aby bylo vše v pořádku. Před sebou mám/e jen krásné vyhlídky - dnes cvičení, v sobotu kino, příští týden kadeřníka a masáž, příští víkend ples a pak 10 dní na horách. Plán je to pěkný, tak snad se nic nepřihodí a všechno klapne. Bo když ne, zase budem sedět doma :frowning2: .
11. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodinko tak jse ráda že jsem vycouvala..kdybych tp zjistila tedkom za vztahu...nevím nevím

ano je to léčitelný...ale co jsem mu udělala..ted tynásledky že.hruza.
ještě mám šanci že se to nepotvrdí ale nevím no :unamused:

u nás noc parádní... :wink: tak jsem ráda

bodinko a už jste ok????

čeho to jsi vystihla..já jsem neměla u dr.ani slov...řekla to za mě
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Dnešní noc - hrůzaaaaaaaaaaa. Laurinka dostala záchvaty štěkavého kašle, tak záchranka a do nemocnice. Naštěstí ji to po cestě přešlo tak nás poslali domů. Jsme doma s Laringytydou :confounded: :confounded: . Udělaly jsme si malý noční výlet.

Holky představte si to koho jsme potkaly když jsme jeli o půl jedné v noci z nemocnice- týpka a nesl na krkutak roční dítě. To je dost mazec :frowning2:

Eviku, jak vám dopadli výsledky?

Co jsem to četla? Nový koník?
11. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak malej pořad kašle jsem stoho zoufala :frowning2: :frowning2: ktomu ja i manža teploty ja se zblazním na jaře budu potřebovat ne psychologa ale psychyatra už mě to doma neba venku zas hnusně no ale aspon mě to nelaka ven bože ad už je teplo nebo mě budete navštěvovat někde v bohnicích :grinning:
11. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojk

u nás noc des ,celou proplakala,nejsou ji videt pomalu zoubky,rty nafouký..plače že ji to bolí,nic nepapaá....jsem zoufalá...ale prý je to na dýl to léčení...radši bych brala ATB aby se ji ulevilo.Ted mi připadá že je to jen horší...

laryngitida je taky svinstvo....když to díte chytne okamžite zabalit do deky aven do zimy...v léte strčit hlavu do ledničky..ted to bylo v mamince...a pak dr okamžite...

bodynko..super..snad to máte za sebou
11. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurito ty jsi to včera přivolala že? jo vysledky budou až zítra jo a načem nesl ten pan roční dítě?
11. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Laurito tak to jste měli akční noc :frowning2: ale hlavně, že už je to lepší. Laryngitida je hnus, bojím se toho. Snad nás to nepotká.

Evi taky mi hrabe už z toho počasí a nemocí. My teda naštěstí ťuk ťuk jen tu rýmu. Ale dnes je na přetržení, schválně dělá věci, které nesmí a ještě se na mě přitom dívá... :angry:
11. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolco co je ta laringitida?jo a ještěže malej leží no leží valí sudy skouší si sedat takže nemuže byt bez dozoru
11. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky....to je mi tak líto prdánku malejch...achjo

Evi--tak tam budem spolem..ty mě aspon rozesměješ :grinning: mě už tam dávno hlídají místo..včera jsem měla už kousinek k hospitalizaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: děs

laurito nedávno jste byli v nem.že...
bože at už je jaro fakt se nemužu dočkat

učitelka ve školce mi říkala v pondělí že jejich pes už pouští srst..tak holky ještě tak 14dní a bude ok :grinning: doufám
jinak pejsek zmrzne :unamused:
11. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo januško prý se ma oteplit až v pulce března takže v bohnicích zamluvím 2 luška ju? :grinning: :grinning: A neboj rozesmějem no a aspon si tam odpočnem 6e? :grinning:
11. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi nejsem doktor ani zdr. sestra takže to neřeknu asi úplně přesně - ale co mám tak info od kamarádek, jejichž děti tím prošli, tak dítko má záchvat kašle až se dusí a nemůže dýchat. Zabírá obléct dítě a šup s ním do zimy, aby mohl dýchat.
Laurito bude vědět víc po včerejšku určitě :unamused:
11. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak vidím, že depka z počasí je skoro všude....mě už to doma taky neba...dneska má manža večer akci, tak už hlásil, že asi vůbec nedorazí a půjde spát do práce...k tomu nám sebral i auto, tak to budem muset přetrpět doma, snad se umoudří trošku počasí a budem moct jít alespoň na chvíli ven.
Bodinko to je super, že je u vás už vše OK a že máte před sebou samé parádičky...kadeřníka, masaž a hlavně ty hory :slight_smile:.
Nás čeká dost šílený víkend, manža má v neděli narozky, budoucí švagr měl třicet, takže od zítřka až do neděle nevyjdem z návštěv.... :confounded:.
11. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je mazec doufam že se nam to vyhne ja si myslím že už se nas nemoce drží dlouho
11. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naštěstí jsme se o té laryngitide bavilinakurzu první pomoci, tak jsem vědělaco mám dělat. Laura je teď úplně bez prblémů ani nezakašle, ale zase se děsím noci. Zrovna má manžel nočni :frowning2:
11. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurito, tak nás "neznalé" trošku pouč co a jak...
11. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ja píše Oli...Honzík to jednou měl ten kašel..jeli jsme na pohotovost on měl k tomu horečku i...
a dr,radila zeslabit topení otevřít okna malího nabalit a hl.spát v chladnu..i 18stupni...

a bylo to dobrý pak
11. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně, jak píše Romča - zeslabit topení, zvlhčovat vzduch,nechat dítě spát v skoro sedě. Při záchvatu nejlépe otevřít okno a nechat ho dýchat den studený vzduch. Dávat kapičky Fenistilu, ty zmírní otok v hrtanu. Může dojít k tomu že dítě začne být nápadně tiché, bojí se zakašlat a nepoliká svoje sliny, tak to okamžitě volat záchranku, to otekla ta záklopka a může se udusit. :frowning2: Joa při záchvatu kašle máme podat Rektodelt - čípek. Ten prý nemá chybět v žádné lékárničce jako ten Fenistil.

Laura teda naštěstí horečku neměla.
11. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten čípek mám pro Klárku v zásobě....dostaly jsme ho od mudr.když mela zánet hrtanu ve 4 mesících a připravovala me i na ten záchvat atd...

to je furt neco...malá usla...tak snad pár minut ticha....a zaspí to trošku...už mám hlavu jako střep :frowning2: ,at už se ji uleví, nemám ji jak pomoc.. :angry: :frowning2:
11. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny!!

Adámek měl laryngitidu dvakrát - v roce a půl a pak ještě jednou o rok později..Taky jsme si užili.Byli jsme v nemocnici.Poprvé se mu do toho přidal nějaký bacil..

Všem marůdkům přeju brzké uzdravení..Holky,tady je to jak lazaret.Už aby bylo jaro,pěknější počasí,snad to bude lepší..Už se taky těším,jak budeme chodit ven,jsem taky zralá na blázinec..Emička má krevní testy celkem v pořádku,jen méně železa,ale to není příčina opakujících se bronchitid..

Až bude diskuze zamčená,snad mě taky pustíte dovnitř..
11. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek