• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Jejda mane, holky, člověk tady chvíli není a takové zprávy.
Romi neboj, bude to určitě brzy dobé. Držím pěsti ať jsi silná a ať to všechno dobře zvládneš. Toho tvýho manžela by zasloužilo fakt nakopat do zadku...pardon, vlastně bez pardonu...

Všech dětiček je mi moc líto, ať jsou všechny zase rychle ok.
My jsme byli dneska poprvé na tom cvičení. Podle té cvičitelky (nebo nevím jak se jim říká) je malej úplně v pořádku. Že každý dítě je jiný a někdo holt v 8 měsících nesedí a neleze. Připadala mi docela rozumná v tomhle. Ale ukázala nám jeden cvik, nic hroznýho, jaksi tlačit rukou pod žebrama. V úterý jdeme znovu tak prý uvidíme co nám řekne ta jiná "cvičitelka".
Jinak malej pěkně vyvádí, roste mu dvojka nahoře (a přitom ještě nemá jedničky :slight_smile:) řve teda jak tur a noci hrozný. Je to horší než když mu rostli ty jedničky dole. Doufám, že se to nebude zhoršovat :frowning2:

Laryngitida je fakt blbá...od mojí kolegyně z práce to měl syn a v nemocnici byli skoro jako doma :confounded:
Ach jo, kdyby tak těm dětem nic nebylo...ještě jednou přeji brzské uzdravení
11. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, tak to jste byli u té strarší bloncky, my měli tentý týden taky jít cvičit, ale naši "cvičitelka" je zase nemocná, tak nám to zrušili. Vikče asi taky brzo vyleze zub, docela prudí a pořád v puse jazykem něco hledá...tak snad se brzo vyklube, ať je klid.
Laurito díkec za info, až půjdu do lékarny tak si ty medicíny určo nakoupím, bo myslím, že nemáme doma ani jedno....
11. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi a u které jste byli? a proč jdete k jiné příští týden? A byli jste předtím u primáře? To je dotazů co? :sweat_smile: :grinning:
Jé to budete mít "upírka" jako my, Jája měl jedničky dole a pak dvojky nahoře :grinning:
Zkus homeopatika na ty zoubky, to jediné nám zabírá, gelíky nám fungovali jen chvilku dycky :frowning2:
11. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníčko určo pustíme :wink: aspoň se nám odtajníš a hodíš fotečky doufám :wink:
11. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolco a jak je to s tím koníkem? Nerozumím tomu, necháváte si dělat jiného, zablokovaného?
11. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi, ten Fenistil a Rektodelt si nech předepsat. Fenistil ti neprodají bez předpisu a za ten Rektodelt bys dala moc peněz :wink:
11. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aftózní stomatitida“......holky,tak tohle je ta nemoc co má Klárinka....nikdy jsem to neslyšela,ale našla jsem dizkuzi maminek co to děti mají a fakt děs běs.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Chudák Klárinka.... :frowning2:
11. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti vždyť to ani neumím přečíst, co je chuděrce malinké?

Jo a ten Rektodelt je dobrý dát když neklesá teplota.
11. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řeknu si o ty patáky našemu Dr. To jsou teda nemoci langrytida, teďka aftózní stomatitida....to jsou v životě neslyšela...
Kolčo my jdem na ples toho pátého, škoda, že se nepotkáme, mohly jsme dát panáka :grinning:
11. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi tak třeba příští rok :wink:

Já tomu koníkovi taky nerozumím, ale někdo tu psal, že budou uzamykatelná témata. ALe víc o tom nevím
11. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi a už bydlíte na novém?
11. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Laurito, už od Vánoc :slight_smile:.
11. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejky, nový Koník? No, snad to po technické stránce zvládnu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nás (ŤUKY ŤUKY) - všechno naprosto OK. Průjmik není a zvracení už taky nee. Dnes jsem volala zase na další výsledky k doktr a vše negativní. JUPÍÍÍ!!! Ellinka je stráááášně hodná. Jen je mi líto, že ještě musíme být doma. Už umí říct: "Nuda".
Laurito, jako úplný neználek jsem našla, co je to laryngitida. Hm, nic, co by se dalo závidět. Taky je to popsané odborně, ale jinak vše tak, jak jste psaly vy, holky. http://www.babyonline.cz/nemoci-deti/zanet-hrtanu.html
Dopo jsem si byla zacvičit, v posilovně nikdo nebyl, stroje volné, byla jsem tam sama. Parádička, hnedka je mi líp.
Marti, chudák Klárka. Jak dlouho ty afty v pusině má? To trvá tak nějak 10 dní, než se to vyléčí, že? Je divné, že jí nepomáhají žádné léky od bolesti. TO musí bolet jak čert. Chuďátko.
Tobi, ven se dá i pěšo. Chodívám s Elly tento týden až vpodvečer, ale i tak vydržíme hodinku. Venku ten čas mnohem rychleji ubíhá. Nebo se mi to tak aspoň zdá.
Romi, tak s tím počasím to možná klapne. Dnes jsem zaslechla v rádiu, že mrazy mají být do konce února a první březnový týden má být okolo +6st. Hm, to máme být zrovna na horách. Ale tam ještě hlásí sněžení. Tak aspoň nebude moooc mrznout a sníh tam na nás ještě počká. Pokud se samozřejmě něco nevyvrbí a vůbec pojedem, že jo?!
11. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodinko kam chodíš do posky, někde tadyk?
11. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nee, Tobi, zkusila jsem jich víc (Trávnická, Kubus, Remi na Českobratrské, za místním nádražím... nevím už ani, kde ještě jsem byla), ale zakotvila jsem a už několik let chodím do lázní. Je to malé, ale útulné, na konci loňského roku tam nakoupili všechny stroje úúúúplně nové. Je to tam hrozně fajn. A i ženské tam chodí. Nejenom chlapy nabušit svaly.
11. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ani nevím, že v lázních je poska. Já chodila v práci, místo oběda, to bylo super, nikdo tam nebyl, žádná fronta na stroje, prostě pohodička :slight_smile:
11. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo bude nový Modrý koník. Bude vypadat stejně nebo podobně jako Modrá střecha. Můžete mrknout :slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit a pod čím?
11. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nahoře na téhle stránce je odkaz na beremese.cz a taky na modrastrecha.cz
11. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

včera ráno jsem myslím psala,že jsem si tady ty nemoci neměla číst, abych to nepřivolala, a ejhle :frowning2:
Martinek má od večera stále 39horečku, po čípku to klesne a za 4hodky znovu, zatím pořád, jinak žádný kašel, rýma a myslím že ho nic nebolí....... a máme jet v sobotu na týden na hory

Tobi , jedeme do říček do Orlických hor, hrozně se těším, tak snad to nějak Martinek do soboty zvládne.

Jinak jsem ted o víkendu byla na dvoudenní dámské lyžovačce.tatka hlídal :wink: paráda, bylo azuro a sluníčko celý den, a totálně prázdná sjezdovka, super sníh, no no coment :wink:
11. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editki..jj mrkla jsem
jen mi to přijde nějaké zmatené tam..
no zvyknem si :wink:
11. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsme byli na městě..s Jonuškou a Honzíkem.malá šla kousek i pěšky babulka..jen at si zvyká :grinning:
tak máme první venkovní vycházku za sebou..
zítra jdeme na ten ples tak si musím zkrátit sukni...obarvit vlasy...
a ještě chci udělat jablečnej závin :wink:
11. únor 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak už jsem doma, konečně uff :slight_smile:
Valinka je už lepší, je na ní vidět, že je ráda, že je doma. A já taky, napíšu později. Jen jsem nějak nepostřehla, kde je nový koník :frowning2:
11. únor 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

ted jsem přijela od našich.Jsem na dně...po psychické stránce....je to hruza,jak toKlárinku bolí,tak plače,nic ji nebaví...horečky jsou naštestí prač...Ale jak plače tak plaču sní..Jsem uřvaná..hruza..nemužu ani mluvit....Zustala u našich na noc,pač brzo ráno mám lítání po doktorech...tak jsem zvedavá jak to zvládnou.Mají volat kdyby plakala moc a pojedem si pro ni..dr.bych zrušila....Nechtela se meani pustit..jen chovat,chovat..maminka... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

A jinak to je virová nemoc...roznáší se to vzduchem....jako chřipka... :frowning2: :frowning2: Zasr......nemoce!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
11. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sláva Peti,aspon že vy jste už doma....tuky tuky... :wink:
11. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáši Klárka mela přes 38.....a to dva dny...a byla dobrá..nicji nebolelo..jedla všecko a pak včera jsemsi všimla aftíku a nejedla....tak přeju at to nic není...pač tohle co ted je doma,se nedaá vydržet...tak bych ji pomohla a nejde to...je to prý vir-herpes a telo se stím musí prý poprat samo... :frowning2: :frowning2: .Takže ti přeju at si ty hory konečně užiješ... :wink:
11. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda Marti, to je hrůůza, chudinka malá, to je fakt uplně na h..... když jsou nemocní, přeji ti at se to brzo zlepší a jste obě ok.
Já taky Martinka celé dny jen chovám, pořád tak nějak naříká ale neřekne mi co ho bolí. dnes nic nejedl,ani jeho oblíbené sušenky, atd. fakt nic, naštěstí pije jak duhu, černý čaj s glukopurem. zítra půjdu k dr. Mám pocit že má zarudlé mandle.
tak maminky, všem klidnou noc , papa
11. únor 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evikuuu máš soukromou zprávz :wink:

Daši teeda u vás se to střídá ty nemoce....at už je jaro :frowning2:
11. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde?Janusko
11. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek