• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Evi...tu na koniku.interní poštu :wink: nahoře
11. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky,
Tobi, Oli, bloncka to nebyla, měla černý vlasy, taková stařší (říkala, že už má vnučku), ale říkala, že je tam na záskok, asi za tu nemocnou, nevím. Proto jdeme příště k jiné. Oli, u primáře jsme předtím nebyli, jen na ambulanci u nějaké mladé doktorky.
Dneska jsme ten cvik zkoušeli doma a moc mi to teda nešlo. Nevím jestli jsem tlačila na to správné místo. Zkusíme to za chvíli znova, třeba to bude lepší.

Marti, to s Klárkou mě mrzí, zní to fakt hrozivě, přeji ať ji to už
12. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky,
Tobi, Oli, bloncka to nebyla, měla černý vlasy, taková stařší (říkala, že už má vnučku), ale říkala, že je tam na záskok, asi za tu nemocnou, nevím. Proto jdeme příště k jiné. Oli, u primáře jsme předtím nebyli, jen na ambulanci u nějaké mladé doktorky.
Dneska jsme ten cvik zkoušeli doma a moc mi to teda nešlo. Nevím jestli jsem tlačila na to správné místo. Zkusíme to za chvíli znova, třeba to bude lepší.

Marti, to s Klárkou mě mrzí, zní to fakt hrozivě, přeji ať ji to už nebojí a má to rychle za sebou.

Bonynko, super, že už jste doma. Zvládly jste to, teď už to bude vše dobré.
12. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

Zuzi tak u té jsme byli taky jednou, když tam zaskakovala.
Tyjo, to už se nechodí k primáři... Děcka dycky na ambulanci vyšetřoval primář :confused: No ale ono je to jedno, on každej dr. asi něco vidí a cvičení doporučí :angry: Mě třeba štvalo, že když se rozlezl, tak nás pořád nechtěli pustit, že tam ještě nějaké mouchy jsou, ale to by muselo cvičit každé dítko...Nakonec nás pustili, až nějak kolem jeho roku, a to ještě proto, že jsem říkala, že už to s ním neucvičím. Trošku už jsem pak měla pocit, že nás tam držej, aby měli prachy od pojišťovny :angry:
12. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, přesně to mi říkaly všechny kámošky...že když se jim jednou dostaneme do spárů, tak že nás hned tak nepustí. Přijde mi to ale divný. Každopádně jak se rozleze tak už to řešit nebudu a asi tam už chodit nebudu. Ještě nevím, ale k tomu mě snad nikdo nemůže nutit ne?
Taky z toho mám pocit, že jen honí body...
12. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi myslím, že nutit tě určo nemůžou. Já tam ke konci dycky šla s tím, že jim řeknu, že už chodit nebudem...ale nějak se mi to dycky nepodařilo :sweat_smile: tak jsem pak už doma necvičila :sweat_smile: :zipper_mouth:
12. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak u tmavovlasé jsme ještě nebyly, jinak nás taky vždycky "vyšetřuje" taková mladá doktorka a né primář. U nás taky furt špekulují jestli ještě cvičit nebo už nee....je fakt, že kdyby chtěli tak si vždycky něco najdou, třebas neideální držení těla - to nám řekli minule a vzápětí, že ideální držení nemá 99% lidí...tak asi tak :grinning:.
12. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, já tady mám ty příspěvky dvakrát...něco se mi vyplo tak jsem to asi pro jistotu udělala dvakrát :dizzy_face:
Tobi, je pravda, že podle těch jejich měřítek by musel cvičit fakt každý.
12. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ze začátku cvičily poctivě, ale teďka to už dost flákáme, Vikča se vyvíjí tak nějak v pohodě, i na rehabce nás chválí. Navíc ona u toho vždycky strašně řve a cvičit 4xdenně je dost neúnosné.
12. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky

a to vám doporučili dr.chodit cvičit????? :confused:

mě se dneska vubec nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes jdu do školy pro vyrozumění jestli mi Honzíka vzali do školy ..tak jsem zvědavá :wink:

a bere si je manža ..kluky dneska. :angry:
12. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se zase po delší odmlce hlásím :wink:

Co to čtu? Samý nemoci.... všem přeju ať je mrňouskům líp a v některých případech i nám maminkám :wink: :wink:

Zuziku s tím cvičením jsem to taky hodně slyšela, že někdy tam posílají i nesmyslně bez "duvodu" ale na druhé straně pro klid duše, aby člověk náhodou něco nezanedbal je lepší asi cvičit :wink: Čas ukáže...

Marťo tak takový název k nemoci muselo být těžký vymyslet... to jsem vživotě neslyšela. Hlavně ať to Klárka zvládá a co nejdříve se z toho dostane. Docela mě překvapilo že i tohle se šíří vzduchem, to je fakt síla... :confused:

Jonusko a to co jsi psala ty tak co k tomu dodat?? Ještě k tomu co psaly holky bych přidala - ono se mu to vrátí jinak, třeba způsobem, který nebude čekat.. prostě boží mlýny.
Ty se drž a ať jsou komplikace co nejmenší... ikdyž nevím samozřejmě přesně o co jde, ale jde si to domyslet..

My byly týden na horách v tom lednu, naprostá paráda, lyžovačka, počasí, sněhu plno, Sárinka řádila, spinkala i venku v kočárku, takže byla tak 4-5hodin denně na čerstvém vzduchu, což je super!!!
Na jarní prázdniny jedeme zase, tak se těším :wink:

Nevím, jestli je to tím, že s ní jezdíme často na hory, nebo má prostě dobrou imunitu, ale je naprosto zdravá, žádné teploty, bacily, vyrážky.... jen občas rýmečka, ale to je asi normální. Samozřejmě klepu klepu, ale v podstatě od narození měla jen 1x ATB a to kvůli tomu oušku, kde se jí udělal zánět jen z toho důvodu, že při koupání se jí tam dostala voda a pak tam nadělala neplechu.... takže tak to je...
12. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Marťo a jaký byl wellness víkend? Nějak jsem to v těch příspěvcích nenašla....
12. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jste toho napsaly zase spoustu a většinou samé ne příliš veselé zprávy :frowning2: :frowning2:

ty nemoci u těch našich andílků jsou opravdu na ....., člověk by to nejraději odmarodil za nich, než aby se takto trápily, bohužel však to není v naší moci
máme podobné trápeníčko jako marta s Klárinkou, byla jsem taky na horách na dámské jízdě, parádička a vrátím se domů a Adámek dostal horečky, nechtěl moc jíst, pít, dnes jsme naběhli raději k dr před víkendem ať nikde nejezdím po pohotovosti a máme naběhlé dásně, proto ta nechuť k jídlu, bolí je to, horečku a je to nějaký ten virus jak psala marťa, takže fakt do breku :frowning2: :frowning2:

a to jsme si říkali s dadli, že je docela fajn, když mrzne aspoň ty potvory bacily zmrznou a ono houby, houby

renci tak to je super, že Sárinka je stále zdravá a v pohodě, tuky, tuky, asi pojedeme do lut.na ozdravný pobyt :slight_smile: :slight_smile: psala jsem si sms :slight_smile: :slight_smile:

jonusko,jak říká renca, boží mlýny melou a na každého jednou dojde.......jen ten život někdy bývá nespravedlivý a ublíží i hodným lidem , kteří za nic nemůžou, ale neboj,určitě se to přeléčí a bude to dobrý, věřím tomu

mějte se, hezký víkend a už žádné nemoci, už toho fakt stačilo!!!!tak se držte, pa
12. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak my už jsme taky marodi :cry: :cry:
Ela včera spadla ze židle na loket a tak jsme jely do nemocnice a už si ju tam nechali.Má to zlomený a má sádru.Naštěstí nemusí na operaci tak jsem ráda.Zítra už může domů ale bude to mít asi 6 týdnů takže to bude dost náročný :frowning2: :frowning2: ale je to levá ruka tak aspon tak.Do školy chodit bude sice nevím jak si třeba stáhne na záchodě kalhoty a jak si obuje boty atd.
Tak budeme bojovat :wink:
dočtu pozdějš jaksi není nálada :cry:
12. únor 2010 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodila jsem foto do alba :wink:
12. únor 2010 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo teda tak to máte taky zážitek :frowning2: . Tak hlavněže je to jen ruka, zahojí se to. Ve škole jí snad někdo pomůže.

Ilčo Adámkovi posíláme pusinku a přejeme, ať je brzo líp.

Už ať je jaro, už je toho moc, zimy, nemocí :frowning2:
13. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

už STOP s tema nemocema a zraneníma... :unamused: :unamused: je to fakt mazec ten unor... :rolling_eyes:

Verdíku..at je Adámkovi brzo lépe....a neudelají se mu ti aftíky...asi máte mírnejší prubeh..Léčba prý tech aftíku trvý 1-2 týdny...u nás snad se to zlepšuje...mažeme pořád dokola genciálkou....plače u toho,má toho plne zuby...té bolesti..
Dnes snedla ráno termix a na obed kousek rybičky..ale je to slziček než neco zbaští... :frowning2: :frowning2: Ted od 1 spinká...

Kaelen..to jsou vyhlídky..já se uplne lekla že se to stalo té mladší....tak hodne síly do boje.bude to pro ni ta sádra taky pekná otrava..jak psal verdík,radši by jsme trpeli my,než deti....

Jinak na ultrazvuku jsem dopadla dobře,za rok pravidelná kontrola..při potížích dříve...tak aspon neco veselého...
13. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky...

tak ples byl super :grinning:

dnes jsme byli v Ol....mrknout po obcjhodech....a Jonis se nám poblila...a mě bylo od rána taky zle jsem se bála že máme taky nějakou chřiuku..ale ne jsme v pořádku

Marti...tak super že je vše ok

Kamčo teda ta ruka to je taky mazec co..já =TUKÁM KLUCI SI ZATÍM NIC NEZLOMILI..NAŠTĚSTÍ

verdiku...a všichni marodi..za 14dní bude tepleji..tak snad už je to nejhorčí za náma :confounded: :wink:
13. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

holky jaktože některé diskuze už mají zámeček????už to jde uzamykat?
14. únor 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha už to vidím ono je zastavené to témy...tak n :grinning:nic
my jsme dneska spali dobře paráda...
malá neblinkala takže to bylo fakt z auta.nojo my nejsme zvyklý jezdit :unamused:
14. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pARÁDže spinkáte..

my noci desný...co půl hodky vzhuru až do rána....mele sebou kope nohama a plače...pak se sklidní afurt na novo..jestli má noční můry..fakt :frowning2: :frowning2: nevím..jsme státou uplne K.O..
14. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a neroste?

náš Tomáš ted rostl 14dní....boleli ho noženky.a to právě špatně spí kope nohama a plače... :unamused:
to děti mívají..v ruzných obdobích kdy hodně rostou.znám to i od Hontíka
14. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt jonuško?no vidíš to slyším prvne...tak ty máš zkušenosti s detma.... :wink:
14. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Marti a Romi - když nestraší nemoci, tak zase pro jistotu "bolí" růst. Co ty naše prďolátka čeká?
My včera měli náááádherný den - dopo jsme se byli s tátou projít na městě, odpo přišla návštěva a večer jsem byla v kině. Na filmu Avatar - ať si říká kdo chce co chce, dle mého názoru naprostá kravinka, kterou bych nikdy nikomu nedoporučila. Ale je to můj názor.
Dnes dopo jsme byli se známýma sáňkovat a bobovat. Parádička :slight_smile:. Odpo máme jet na návštěvu, takže se rozhodně nenudíme a je to super.
Všem přeju, aby si krásně užívali a byli zdraví.
Romi, fajn, že se na plese líbilo. Písni ještě nějaké detaily - jsem nepostřehla, kde jste to byli?
14. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodinko...vidíš a mě se avatar moc líbil :grinning:

byli jsme ve Vrahovicích... :grinning:
žádnej nobls a bylo to moc fajn.
vyhráli jsme 300na naftu,dřevěnou misku a víno :wink: :grinning:

no a pak jsme se jeli kouknout na slevy do toho OL..včera s malou...vypadali jsme jako rodinka :grinning:
a Jonis mu pokřtila auto :grinning: no sranda.chudák snáma nikam už nepojede :grinning:
Marti fakt..vždycky tak týden nebo 14dni..a to kopou nohama a že je bolí nožičky... :confounded: my jsme je vž¨dy masírovali...Honzík to měl brutální kolem 4roku..tak jsem mu i ibuprofen syrup tenkrát dala
14. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak 2dny po sobě příšerna noc jo jany na plese u Lípy?
14. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee Evi to byl ples v jídelně byl to školní ples :wink:
14. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak jsme doma z hor bylo to mooc príma.Sice se nám neukázalo sluníčko ale jinak super-Když Nelli spinkala dopoledne tak jedna hodná teta nám hlídala malou u kočárku tak jsme lyžovaly jako o život.Svahy udržované tak že paráda.

Je mi dětiček moc líto a Klárky teda uplně moc protože sama na afty trpím a je to otrava.Tak nějak jsem nenašla nic co by na to bylo.Prostě je to několik dní bolavé až to odezní.Ach jo to je otrava...

Já si jdu umýt vlasy dát si sprchu a pak budu asi koukat na tv než usnu jsem únavka veliká.

V pátek jdeme na ples tak se těším, že v so se vyspíme juchů malá spinká u našich.
14. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ke všemu jsem zjistila že malé lezou konečně poslední stoličky,ma tam hrče nateklý...tak proto i ten řev..má toho moc dohromady...

čeha..není jak vám,hlavne že jste si to užili.... :wink:

jonuško..jsem zvedavá na dnešní noc...ale všemu to napovídá....

jinak malá nechce u nikoho být..jen u me vnáruči....takže tech 15 kg furt tahat...no at už je to za náma..kruci..a všichni atuž to mají zasebou
14. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :unamused: tak dnešní noc děsná....
Marti hruza malá byla vzhuru snad 100krát a Tomáš taky..mě z nich odvezou.ani do školky jsme nešli a vbstali jsme až tedkom...teda vstali.spíš jsem se z postele hrabala doslova.
jsem k.o :frowning2:
15. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek