• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Jo dala jsem nějaké nové fotečky, tak můžete juknout.
9. únor 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti to by jsi byla hodná.

Kolči malej je úžasnej. :grinning:
9. únor 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé kolčo to je smíšek, nádhernej bobánek :wink:

my jsme byli dnes venku , to byla paráda po těch 10 dnech
9. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli Jaroušek je kouzelný :slight_smile: :slight_smile: je to takový malý průzkumník, jak je vidět z těch foteček, už si doleze kam potřebuje a nic mu nesmí zůstat neprobádáno :grinning: :grinning: , viděla jsem vás naposledy v kočárku u dr a to jen ležel a když teď koukám , jak povyrostl, děsně to letí.....

normo vůbec si nedělej hlavu s tím, že nás neznáš, však se poznáme :slight_smile: :slight_smile:

už se na nějakej ten srázek fakt těším a hlavně na jaro a sluníčko, i když dnes bylo krásně venku, sice foukal studenější vítr, ale hlavně bylo sluníčko

abi to bude dobrý, Josífek to zvládne, marti ti napsala , co se může stát, stejně tak mi to říkala dr, chodíme totiž ke stejné ,ale to určitě nebude váš případ, na zvýšení imunity nám napsala homeopatika, které se dávají 1xza týden-10granulí- AVIARE 30CH, a na rýmu nám napsala také homeopatika-stříká se do nosu 3-4xdenně, EUPHORBIUM COMPOSITUM-HEEL NASENTROPFEN- to je název, uf, Adámek v pátek začal soplit, tak jsem hned stříkala a jsme bez soplíku, sice občas chrochtne, ale zatím dobrý, ťuky, ťuky, tak Chosínku, pěkně se uzdravuj, ať se můžete s Adámkem honit a hrát na schovku :slight_smile: :slight_smile:

holky co plesy, chodíte, nebo jdete na nějaký??? my jdeme na myslivecký koncem února, tedy moc se mi nechce, raději bych jela na hory, ale nějak to vydržím :grinning: :grinning:

dadli díky za interní poštu, už jsem si říkala, že nějak dlouho nepíšeš
reni v některých těch přesnídávkách jsou ty brambory rozemĺeté, kukni na složení a já myslím, že to nevadí vůbec, jak to děláš, už se na vás těšíme, až budeš fitttt :slight_smile:
9. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže Abinko..mám v té brožuře co odebírám napsány homeopatika na všecko např.na rýmu,poštipáním hmyzem,průjem,nadýmání,horečnaté onemocnení,na zadní rýmu,popáleniny,rust zoubků,kašel,zánet spojivek atd...

Abinko píši ti o té laryngitýde přesně co píši v knížce.

vyskytuje se velmi často a v mnoha případech je nebezpečná,nemoc propuká z háhlehé zdraví,obvykle v noci,díte se budí dutým,štekavým,kokrhavým kašlem,muže se dusit.Následující den se díte chová zdravé,ale v noci muže prodelat další záchvat laryngitidy.
Pokud se dítě proudí dušné se štekavýmkašlem,okamžitě otevřete okno!!! nebo balkon s dobře oblečeným a zabaleným dítetem si sedneme k oknu,a necháme ho vdechovat studený vzduch,který snižuje otok hrtanu.pokud je venku teplo sedneme si k otevřenému mražáku.Díte nesmí spát ve vytápené místnosit,pořádně ho oblíct a pootevřít okno....
Po lžičkách dáváme díteti pít vlažný čaj z ječných krup.Na krk přiložíme presnitzuv obklad na 10-15 minut.Obklad přikládáme každou hodinu.
Nejrychleji se snažíme podat díteti kombinaci techto 3 léku:Aconitum CH9 nebo D6,Hepar sulfur CH15 nebo D30 a za třetí SpongiaCH9 nebo D6 a to tímto způsobem:kašlajícímu a plačícímu díteti podáváme lék v kapkách,do třech skleniček nbo 3 injekčních stříkaček dáme vodu a popíšeme ji čísly 1,2,3.Vsypeme do nich 1-3 kuličky příslušného leku a protřepeme,promícháme a necháme rozpustit.Kápneme do pusinky pár léku č 1-Aconitum,po 2 minutách lék 2-Hepar sulfur a po 2 minutách lék 3-Spongia.Jestliže nevidíme do pár minut zlepšení,znovu celou serii opakujeme 2-3 krát.Díte by melo na tuto léčbu rychle reagovat,a to do nekolik aminut ,či do půl hodiny.Při dobré reakci díte zklidní a usne a kašel se mení na vlhký.I když se nám díte zdá zdravé přes den,celou kombinaci léku podáváme 3 krát denně ráno,v poledne avečer.V tomto případě dodržujeme mezi léky větší odstup a to 5 minut místo 2 minut.po této lečbe mám zkušenost že není nutná hospitalizace v nemocnicích.

Pokud se díte dusí a kombunace léku je neučiná či bez efektu,mužeme podat Sambucus niger CH 9 nebo D6 nekolikrát za sebou.jestliže je reakce na lék dobrá podáváme 3-4 denně.
9. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad to abinko pochopíš....opsala jsem to celé....třeba jak bude srazík tak to sebou vezmu a mužete si to pročíst jaké jsou homeopatika vhodná na jako nemoc...
9. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti ty jsi zlatíčko.Moc děkuji za ochcotu.Pochopila jsem to.
Když to vemeš na srazík budu moc ráda.

verdik ty homeopatika na zvýšení imunity jsou volně prodejné.něco takového jsme si představila pro maloška.Jenže na netu je to španělská vesnice.\BUdu si muset taky asi pořídit brožurku :unamused:
Naštěstí to nezachází až do dusivých zachvatů,ale nic příjemnýho to není.Dnes jsem celej den hledala na netu nějaký homeopatika a většinou mě to vyhodí odkaz na diskuzi.No něco jsem našla tak uvidíme.Táta koupil acc sirup je to taky na záněthrtanu tak snad to zabere.
Nevíte jak tomu zabránit aby mu to nepřešlo na ty průdušky??? :unamused:

Tak se mějte jdu chrupkat :dizzy_face:
9. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
abinko já je mám napsané dr na recept, takže jestli jsou volně prodejné, to nevím :frowning2: mějte se
9. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vidim ze nemoci stale vedou jen vas jdu pozdravit....je to des vsude je chripka do ol nemocnice uz jsou zakazany i navstevy prijimaji jen porad nemocny,ve vyskove a v prerove to samí...

kolci ta fotka v te zelene teplakovce je uzasne jako kdyby Jarousek stal :grinning:

abi jak je malymu??snad uz lip....
10. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
denoušku zatím dobrý.vypadá že je to lepší.Víkend byl nejhorší.V noci to bylo o stoprocent lepší jak předchozí.Jen párkrát zakašlal a teď přes den když kašle tak jde znát že vykašlává.Což je fajn.
10. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad se to bude jen lepsit at muze zas chosinek brzo ven..

poslala jsem ti neco hustyho na meilik mrkni..
10. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denoušku,To je fakt hnus.Jen by mě zajímalo jestli je to doopravdy :unamused:

No nám mudry nezakázala ven.Spíš je lepší chodit na čerstvý vzduch.Chladný a vlhký vzduch zmírní otoky a ten dráždivý kašel,ale nechodíme jen třeba do obchodu a domů.Radši mu otevírám pořád okno.

Holky v Pv se asi nerodí.Od tý doby co jsme se přesunuly tam nikdo nebyl :unamused:
10. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denoušku, nojo jsem to jaksi divně fotila :grinning:

Abi to je dobře, že Chosínkovi je líp.
Holky dnes jsem se byla v Prioru kouknout na golfky a stejně nevím jaké koupit. No ještěže je chci až na léto :sweat_smile:
10. únor 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolci jdi mrknout jeste do berusky ci sam baby nakonec dobre vyberes....kolci jak je na tom tvuj malej??sestrenka ma synka narozenyho 5.6(jarousek je pozdeji nebo driv) ?? a prave mi napsala ze prisla k postylce a malej si tam klidne necekane stoji :_) dobry ne...takze to co nevidet ceka i vas je to fakt z niceho nic :dizzy_face:

abi jo to je asi pravda lepsi cerstvy vzdousek no...
a asi zadny pv rodicky nechodi na konika no :pensive:
jo a ten meilik to bude asi pravda ale zajimalo by me zda to mimino se vubec narodilo zive....

holky to je pocasi co..vojta uz od pul 1 chrni ja jsem taky chvili zabrala chteli jsme se jit dnes jak se vzbudi jen tak pesky bez kocarku projit do obchodu ale prdim na to ....uz at je jaro fakt...a uz vidim v lete ty odreny kolinka a lokty od behani po dvore :sweat_smile:
10. únor 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denoušku jojo chystám se do Berušky. No Jájoušek ještě nestojí teda, ale už se mi o tom zdál sen, tak třebas to bude brzo :grinning:
10. únor 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hoky,ted jsem došly z venku,malá ještě chrní v kočíku v předcíni...jsem zmoklá jako slípka,není jako malé v teplíčku zabalená a dopledne jsme si vyšly ven,malá chrněla a za 5 minut strašná chumelenice a chodili jsme v ní po venku..dojdeme domu jak se malá vzbudila a přstalo chumelit...fakt paráda....

Kolči já taky vůbec nevím jaký golfky vybrat....je jich tolik že vůbec nevím.... :angry: :wink:
10. únor 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denoušku,tak to by mě taky zajímalo.
Kolči já si teď koupila golfky do autobusu ať se nemusím spolíhat na nějaký lidi.úplně obyčejný hole jsou lehounký takže když bude plno tak je složím a mažu do busu :wink: akorát nejsou polohovací na to jsem myslela až mi přišly.No malej toho stejně už moc nenaspí a ani neposedí v kočárku.
10. únor 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych právě chtěla polohovací, i když je fakt, že je chci jen na cestu k dr. nebo do města...
Abi prosímtě když tě tu mám, pokouším se o ten Scrapbook, děláš to v Gimpu?
10. únor 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Promiň kolči nějak mi vyskočil net.Jo dělám to v \Gimpu.
10. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak si posouváš ty vrstvy, když dám otevřít novou vrstvu, tak se mi to pořád otvírá v prostředku :frowning2:
10. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,
Kolči tak ještě jednou promiň :sweat_smile: Já jsem se pak zabaral do výtvoru.
NO dáš v gimpu ikonku na zmenšování obrázku a buď to nějak přetáhneš tím zmenšváním tak jak jsem to do nedávna dělala já :sweat_smile: No a nebo jak dáš tu ikonku a pak klikneš na tu vrstvu tak uprostřed bude puntík klikneš myší podržíš a přesuneš kam potřebuješ :wink:
11. únor 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuji moc, já to nemohla pořád najít. Tak tu je můj první pokus :sweat_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2378911&vReferer=
11. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kolči super :wink:
11. únor 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakryš, ale nějak mě to začalo bavit, to je zas dobrý požírač času :grinning:
11. únor 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nádhera!!!!!!!!!!!vy jste šikulky já chci taky,ale nemám na to časík :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
11. únor 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo napodobne neni casek ale jinak je to fakt moc hezky...
11. únor 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky hádáme se s tátou,kterou fotečku si necháme zarámovat.prosím poraďte.Ty dvě modrý jedna má víc ozdob kolem fotky a druhá míň tátovi se ta s více zdá přeplácaná.
Jinak já taky to dělám po nocích.Kolikrát jdu spát po jedné.Jinak tady toto mi trvalo tři dny a to i přes den.
11. únor 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a už to dělám i kámoškám.Už jsem si tím i trošku vydělala jedna mi dala za dva obrázky 100kč za to že jsem u toho strávila tolik času.Dobrý ne???Každá korunka dobrá :wink:
11. únor 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aby který?
11. únor 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kolči tohle a to hned po tom.Jsou stejný jen jedno má víc ozdob.

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2379011&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
11. únor 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek