• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Čauki,
tak jak je po víkendu? My měli asi tak tisíc návštěv, manža měl včera narozky, tak to bylo docela náročné :grinning:. Jinak u nás prakticky nonstop jede olympiáda, teda hlavně když je manža doma :grinning:, ale včera jsem se na zlatou jízdu Sáblíkové vydržela dívat i já a stálo to za to :slight_smile:.
Mám na ruce ekzém, tak jsem si koupila (jak tady kdosi psal) ten Eucerin Omega 12 a musím říct, že je fakt dobrý a moc příjemný.
15. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy se teda opravdu všechny "uživáte" :frowning2:
U nás noc super, jen kdyby nekončila v 5,30hod. je to jako kdybych chodila do práce :grinning:
15. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Editko tak ty nevíš že i na mateřské začíná ranní směna.......... :grinning:

U nás vstávání v 8,30 páč jdeme na 8 do školky ......o víkendu kája spávala i do 9,30 ale to už nejde v pledne........a večer ji sice dám v 8 do postele ale když se ji neche spát tak je schopná do 21,30 chodit za náma do obíváku a pak už začnu nadávat :angry: a zavedu ji udělám ty ty ty :sweat_smile: a řeknu jí že Kristýnka vedle už spí tak ať hajá taky zhasnu aby tam měla tmu a usne .

Dneska jede Kristýnka k babi do PV a bude tam až do něděle tak budu mít jen jedno mimi..... :wink:

Kája od rána sedí u tv je to maniak hned jak jsme přišli ze školky tak chtěla popelku a teď se dívá na jen počkej zajíci .....sedí jak zařezaná nemám slov........ :confused:
A já uklízím už mám vyžehleno a teď jsme uklízela Kristýnce v pokojíčku....
15. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak já včera plánovala jít spát brzy, ale malému Jájovi se nějak nechtělo a nakonec mě muž ukecal ať si počkám na Sáblíkovou a super ty jo. Naštěstí Jája ráno vstával až v půl osmé, tak jsem se i celkem vyspala, akorát se bojím,aby šel spát po obědě. nO uvidíme.
15. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,

já teda nemám o Olympiáde ponetí...to jsem barbar....jaksi není čas ted stou malou...ale slupla dnes puding dobrá máma tak uvidíme..ješte že ty jogurty jsou,jinak nevím co by jsme papali.

jonuško..toje síla co? já dnes spala s amlou v její posteli a stávala jsem kní..4 krát a vstávali jsme aspon v 8:15 hod.Uvidíme v kolik usne po obede...

taky ten Eucerin musím koupit..vždy na tob v lékarně zapomenu když si to tak vychvalujete... :wink:

Edith vstávačka teda brzo no aspon že tobylo super... :wink:
15. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Názdárek maminy a miminka teda většinou už veliké dětičky :slight_smile:

Jak se všichni máte.My super moc se nám tu líbí.Kopu sněhu lyžovačka bobovačka :grinning:
Tak hlásím naše pokroky.Malej už sám zazpívá skákal pes první sloku,lyžujeme ale plínečka se nás pořád drží.
Jinakplánujeme svatbu a po svatbě druhé...tak snad nebudeme mít zase takové čertisko :wink:
Mějte se krásně a pusinky těm vašim miláčkům pááá Abinka a Chosinek :dizzy_face:
15. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: tak jsme byli venku pro knedlík a malá spí
je tam docela fajně..hlavně at už to konečně všechno roztaje... :wink:
Edit..mě by piclo takhle brzo....no aspon že ale spala

Abinko...tak se vám tam líbí,,a svatba na cestě...a pak mimi?paráda :wink:

týjo tak mě olympiáda taky nebere :confused:
15. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky abi tak toje super že bude svatba jůůůůůůůůů a mimi no jo to je potřeba... :grinning:
Jo a taky to je dost že se mezi nás takly koukneš :wink:
15. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdy vám púřišel rdičák??????
15. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :grinning:

Romi mě přišel už ve čtvrtek....jsem hledělavždy jim to trvá :grinning:
15. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi to je dost, že se taky ozveš...Chosínek je šikula my si o zpívání můžeme nechat zdát...zatím teprve začíná opakovat slova a dětský básničky a písničky mu nic neříkají :confounded:
15. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právěmě chodí složenkou..a když a učetě byl už ve čtvrtek tak by snad už dorazit měl sakriš :confused:
15. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by měl...nejpozději zítra ho určitě budeš mít... :slight_smile:
15. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
potřebuju ho dneska...už mě serou.minule mi došel až 20
15. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je síla....no můžu být ráda že mi chodí na účet...tak třeba ještě odpoledne dorazí
15. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě chodí na učet a 10 týho přišla smska že je tam víc to nesleduju :wink:
15. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo já vím jsem ostuda :sweat_smile: Často na vás myslím ale dokopat se tu něco napsat to je děs :slight_smile:
Hodně teď spisuju na beremese hledám po bazárkách a tak...není toho času malej dává zabrat.Jinak asi budeme mít doma buď sportovce nebo muzikanta.Na vánoce dostal bicí tak do toho mlátí pořád.Od babičky piano tak mlátí do jednoho nebo do druhého :rolling_eyes:

Megee jak ty se máš v Praze???

No musím vám tu přihodit nějakou fotečku :wink:
15. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi no jasně fotečky........ :grinning:
15. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi jo máme se dobře...no větší město větší možnosti :grinning: ...hlavně pro děti je tu teda víc možností vyžití...ale jak bude teplo tak se chystám tak na týden do PV taková poslední dovča než Domča půjde do školky :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi tak to my budeme mít kaskadéra...co ten předvádí to je síla, se divím, že se ještě nepřizabil :grinning:
15. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kamoška už psala že má šek doma.hurá

megge...kaskadéry máme doma v :grinning: šeci asi...mazec co ty děcka umí jsou jak z gumy :grinning:
15. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se pos..u tady zase sněží :angry:
15. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
megee nestraš :angry:
15. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy bohužel :angry: ...já už chci jaro...todle už mě fakt nebaví :unamused:
15. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi super fotečky... :grinning:
15. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt sněží???? :confounded: hnus :angry: :cry:
15. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zrovna se chystám psát že jsem tam hodila fotečky ať juknete jak teď vypadáme a vy už je máte zkouknutý :grinning:
Megee díky za pochvalu.
tady sněží taky :slight_smile:
Kristy jukala jsem k tobě do albíku...no ty si kočka pěkně ti jde to hubnutí co????No já mám co dělat do svatby cca 5 měsíců a potřebovala bych dolůtak 20kg :sweat_smile: To bude ještě zajímavý :unamused:
Co jinak děláte pořád sleziny???
15. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ty vaše děti jsou veliký :confused:
No jo kdepak jsou ty malé miminka??? :dizzy_face:
Kristy máš dvě krásný princezny
megee ten bude vysokej co???aspoň to bude pořádný chlap.Dej vědět kdy pojedeš do Pv naplánovala bych si taky cestu.
15. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi no už se zarazil a moc neroste teď má asi 92 cm...no přemýšlela jsem že asi v druhý půlce března bych jela...až přijdou penízky :grinning: , ale určo napíšu přesný datum...
15. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ok jo radši po penízkách to by jsme mohly udělat nějakej srazík všichni....

Marti Klárinka je pořád malá rošťanda co???Myslím že to je to samé jak Chosík :grinning:
15. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek