• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
no já letím...malej se budí a za chvíli razíme do herny...tak abi měj se fajn a já pak dám vědět to datum tak musíš občas nakouknout :wink:
15. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hi omlouvám se za to jak píšu trhaně vždycky zkouknu albumek a pisnu :sweat_smile:
Zuzik teda pupík si nějak velký neměla ale malej je teda kus chlapa.Tak to má být.Moc pěknej :wink:
15. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo juknu jsem občas.Pohlídám si to.Taky musím pádit ostatní albumy doprohlížímpozději mějte se :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem taky přihodila nějaký nový fotečky :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
megge mrkla jsem na malího....velkýho :grinning:
to jsou ty modelovský fotečky..tam je užasněj :grinning:
taky letíme ven až dojde mamka.chci se mrknou t do KIK a atd.v klidu bez malé...
prašulky došli.mám totiž platit k 15..tak musím ještě běžet na poštu..hruza
:wink:
15. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
megge to je super malej mi moc před foťákem nepostojí.Má čurinu z toho že za ním lítám s foťákem a chci ho vyfotit jen co mám foťák v ruce tak se klidí :rolling_eyes:
15. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to znám malá dělá tolik poooz když zrovna foťák nemám :angry:

tak jsme byli v KIK..nakoupili jsme :wink: pak jsme si s Honzikem koupili pizzu..a pohoda..
ted bude hromadný koupání :grinning:
15. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky

zdravím Abinku.....to víš je to stále naše čertice...divoká..chosínkovi posíláme pusenku :wink:

my jsme snad z nejhoršího venku..dnes konečne snedla 2 jogurty,talíř polívky,kousek hrušky a mléčný řezík...všecko mekké....ale nevím kdy ji to mizne..furt mažeme a aftíky furt zustavají..asi to chce čas..je to nekonečné.

v KIK mají krásné vecičky...taky tam vždy malé nakoupím...ale na miminka mají nej..všude.... :wink:

přeji všem klidnou noc...v norme :grinning: :grinning: :grinning: ..dobrou
15. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad s nemocema už bude dobře a jen lépe. Přeju všem!
My jsme dnes odpoledne byly s ELly na městě, potkaly spoustu známých a i přesto, že jsme vlastně nic nepotřebovaly, strávily jsme tam víc jak dvě hodinky. Bylo prima.
Na jaro už máme (snad) oblečení všechno, tak já už raději do obchodů ani nechodím, bo by se mi určo zase něco líbilo :sunglasses:
Jinak mě rodičovská chodí naprosto pravidelně, vždycky ji mám na účtu připsanou 14. Bez ohledu na to, jestli je to pracovní den nebo víkend.
15. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak mi koupili první capáčky a super malímu se v chodítku líby ale jen 15min deně pa a dobrou jinak strašny noce od narození jsem to sním nezažila pořad se probozí ruku v puse asi se klubaj zuby pa
15. únor 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evy mě malá jakžtakž spala a od 6.m hruza

já ji taky dávala do chodítka..když jsem musela vařit nebo tak..jak lezla..aby mi nezavazela :grinning: a chodíme v 10m..takže paráda
máš interní poštuuuuuuuuu :wink: Evi
15. únor 2010 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
u nás vstávačka v 5.53 :angry: :sweat_smile: No ale včera jsem frfňala, že vstával až po sedmé a protestoval po obědě. Takže budu snad radši ráda, že vstane v těch šest a v poledne si bez řečí na dvě hoďky bucne :grinning:

Ahoj Abi, teda konečně taky nakoukneš. Fotečky malýho sleduju na Facebooku a je boží teda. :wink:

Megee - Domča je pěknej model :wink:
16. únor 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak u nás se ještě hajá jen ná prostě déle jak do 7 nespím :frowning2: teď jsem volala manž. a on se diví že ještě nespím ne když mi to nejde .Jsem tak asi zvyklá nebo vyspaná nevím.....Já i o víkendu prostě nejdýl do 7 víc ani ťuk :confounded:

Máme rýmečku ,ale neřeším to páč nevím jestli ji končí ta minulá a nebo zase nová :sweat_smile: na noc jsem ji dala nurofenek aby se ji ulevilo ale víc to neřeším (léčená rýma týden a neléčená 7 dní :grinning: )

Včera jsem si psala s kamoškou přes SKYPE a Kája za mnou přišla že chce hačat u mě tak jsem ji vzala na klín a do minutky spala mi na rukách.To se mi ještě nestalo ....Tak jsem ji přenesla na gauč a nechala jsem ji hodinku spinkat .Jen jsem měla strach aby se mi nepočůrala páč byla bez plínky a néééééé nepočůrala .Pak se šla hned vyčůrat takže super....Večer šla v 8 nějaks e nám to posunulo chodívala v 7 ....není to tak hrozné když jde v 8 celkem mi to vyhovuje.... :wink:

Tak synovec je doma půjdu mu říct ať jde za Kájinkou (ještě spí) a já půjdu do obchodu...pa pa

Hezký den všem.... :slight_smile:
16. únor 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte u náís noc super.malá ještě spinušká :wink:

a venku mazec..už mě to fakt..s....s prominutím :frowning2: :confounded:

jdeme do školky.. :wink:
16. únor 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás vstávačka Kájinky v 8,40 a má rýmu z jedné dírky zelenej a z druhé vodovej tak teda nevím.... :confused:
16. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy švagrová psala že maej má desne zelenou rýmu a kašle....a byly u dr.tak majíbpo 2 za sebou ATB,má to na pruduškách,před tím mel anginu..ale není se codivit..když deco s horečkama a ATb tahá po venku jako by se nechumelilo..hlava mi to nebere...

u nás vstávčka v 7...ale od půl 2 spinkala u me a ješte byla vzhuru o půl 11 a o půl 4..takže klasika..noc nic mocc :angry: :grinning:

evíku co malej?ješte kašle?a kdy budete mít vysledky?
16. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti Marti to vaše spaní nespaní je hrůza.Jinak takové maminky uplně žeru co mají maroda a chovají se jako že se nic neděje.Chodí do mat. center, do cvičení, plavání a nevím kam ještě.Pak se můžeme divit že jsou všichni marůdci...ach jo...

Myslíte že těm nemocem bude někdy konec.Někdy si říkám, že je lepší nevědět kolik dětí je nemocnej člověk je pak víc v klidu.

U nás nic nového pořád dokola.Malá už spinká já vařím, po obědě jdeme k tchánovcům, no prostě pořád dokola.Jo abych nezapomněla tak peru.Já nevím kde se to prádlo pořád bere.Než jsme jely na hory tak jsem měla všechno čisté a po horách na novo.

Megge malej je krásnej chlapeček to se holky poperou o něho :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé holky děkujeme za pochvalu...no já na to šla tak, že když jsem ho chtěla vyfotit, řekla jsem mu, že fotíme pro babičku a to hned že jo a zaujal takovou pózu :grinning:
16. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti Kája právě teplotu neměla ani nekašle tak nevím no jen splí přemýšlela jsem že bych snad nějaké kapky do nosa na uvolnění nebo tak něco....

dneska máme segedýn....nejdřív jsem vytáhla kuřecí a nakonec jsem změnila plán na segedýn...kuřecí naložím na zítra.. :wink:
16. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já u rymi dávám sinupret..je to přírodní ajinak nám na ORL doporučili sprej do nosa...otrivin baby care s dexpanthenolem...je to čistící nosní sprej s mořskou solí a ten dexpanthenol chrání sliznici...a fakt ji sopílek šel krásne ven a byla brzo bez rými
16. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
taky dáváme ten Otrivin :wink:

Holky tak Jája má období vzdoru asi, ale je to děs - už mě z toho vztekání třeští hlava. :angry:
16. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olinko tak u nás je to to samé...vzdorovací období...válí se ječí..tak ji překročím a za chvíli je klid...mlátí ze vším a háže jak ji to popadne....
16. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf to jste mě uklidnili ta naše je to samé když ji nechcei něco povolit tak se mě snaží překřičet a pak mě štípe a kouše je děsná ,ale vidím že není jediná
16. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mě těší, že to není jen u nás :grinning:
16. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ráda slyším :sweat_smile: :grinning: :zipper_mouth:
16. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzdor...hruza náš Honza ho má od 2let doteď :grinning: :grinning:
Tomáše to ještě ažtak nepřepadlo
ale Jonis bude asi děsná :confused: :rolling_eyes:
16. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi tak to jsi mě nepotěšila, já se upínám k druhému až třetímu roku, že ho to přejde :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky v sobotu je v Lešanech dětský karneval - kdybyste chtěl někdo dorazit. :wink:
16. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme v březnu do Čelek..na karneval..mám tam babíííííí :wink:
za co pujdete Oli????
16. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi zatím je to v řešení - problém je, že nechce nic na hlavě :frowning2:
16. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek