• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojte holky, tak my jsme už ok, ťuk ťuk, ale moje rodiče ta střevní chřipka skolila, ale prej u dospělých je to jen 2 dny. No Val je taky hroznej vztekloun, jak není po jejím, tak řev a prohíbání se do luku, děs a to jí není ještě ani rok :frowning2:, nechci to vidět později :confounded:
16. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kája spí usnula mi u pohádky .Včera v náruči a dneska u pohádky nemám slov ..........jindy musela mít klid na spaní ateď ji to nevadí tak nevím.....

Poslední dobou je hrozně mazlivá a dneka teda obzvlášť asi jak není Kristýnka doma tak strádá nebo nevím....

Oli tak to máme stejnej problém Kája taky nechce nic na hlavě a proto jsme vymyslela zdr. sestřičku má do vlasů jen takovou čelenku z čer. křížem a jinak takové jako by delší triko po kolena ,lékařský kufřík dostala na vánoce tak jsme vybaveni.....
16. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle máme :wink:
16. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
po pár dnech jsem opět tu...musím vás rychle dočíst
Abi, super, že za náma občas zajdeš. Vzpomínaly jsme na tebe.

My už máme dneska po druhém cvičení. Je to ale blbý, malej je hrozně silnej, svíjí se a špatně se to cvičí. Opět se nás dneska ptala "cvičitelka" proč prý jsme k nim přišli. Takže opět vysvětlovat, že Mikuláškové se nelíbilo, že v 8 měsících nesedí. Říkala, že je ok, že si dáme za cíl, aby se dostal na 4. Myslím, že to vypadá slibně, že to za chvíli bude. Už si to tam pěkně chystá, občas se mu to i podaří, ale zase rychlostí blesku sklouzne zpátky:slight_smile:
Dneska tam byla taková relativně mladá blondýnka. Taková celkem sympatická. Ještě tam byla jedna, taková tlustější s krátkým mikadem, trochu starší. Tak nevím která je ta lepší...myslím, že Tobi a Romča o nich mluvily.

Snad už budou všechny ty nemoci pryč...ať jsou dětičky brzy zdravé. Už snad nebude taková zima...už se nemůžu dočkat.
16. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi když jsme chodili my, tak tam byla taková mladší - světle hnědé vlasy a pak ta blonďatá starší krátké vlasy. Já měla radši tu starší, byla taková sympatičtější. Ale tak obě byly v pohodě. To je dobře, že to nehrotěj. :wink:

Kristy to je super. Já z J. nejspíš udělám kuchaře - bílé oblečení, na to zástěru, do ruky vařečku a čepici holt ponesu v ruce :grinning:
16. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé kristy to je super..já klárce koupila taky vtýdnu doktorksej kufřík..tak furt operujeme....to je super návrzh na masku,ale nesnese mi ani čelenku..škoda že nemám zásteru jakna té fotce....kde jste to koupili?vhračkářství nebo u kaelen..?
16. únor 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti u kaelan ,ale přes jednu známou od nás dělá v těch Stařechovicích........... :wink:
16. únor 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já kupovalapro známou od kaelen..
16. únor 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám pro Tomáše takový jakoby svetr s kapucí je to maska mickey mouse..a taky mi to nechce na hlavě.. :unamused:

Honzík má kovboje a Tom piráta..a je to...

malá pujde v tech šatečkách s křidýlkama co mám v albu na fotečkách :wink:

my jsme byli nam městě...já nemám štěstí a nikdy nikoho nepotkám :confused:

jee a nestraště s tou střevní chřipajznou..já se ji bojim :confounded:
už to měli u kamošky obě holky...a ted malá od kamošky..fujfuj
16. únor 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,vidím že řešíte karneval.U nás v Kralicích je teď v neděli,dnes jsme byli kupovat masky a ty ceny děs,tak Áďa půjde za Bořka stavitele koupili jsme mu nářadí a přilbu.Natálka chce jít za vílu,ale chybí nám jen ty šaty.Myslela jsem na kaelan jestli nemá v práci nějaký šaty pro vílu za rozumnou cenu,když jsem dnes viděla že za to chtějí 800,- šla jsem do mdlob.Nemáte někdo webovky na ty kostýmy kde dělá kaelan?Díky.
16. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli,děkuji,tak jsme našli troje co se jí líbí.
16. únor 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kde jsou tam ceny?
16. únor 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi na tom druhém odkazu klikni na jeden z těch eshopů...
16. únor 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsou supr ceny...
já jsem byla na ujezdě a teda mezc..prostě hruza..kostýmy docela nic mo...a stály kolem 400 i výš :confused:
16. únor 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem našla i sobě masku,tak jen přemluvit manžela ať jdeme na dospělácké šibřinky,už se v tom vidím :grinning: .
16. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nrmo se máte..já bych šla hnedka za něco...tady ale myslím ani nic takovýho není..a na dědině je to lepčí..takový rodiný :wink:

dneska jsem slyšela v obchodě rozhovor..že mají bourat kas centrum...a bude tam nový nějakýprojekt...to jsem fakt zvědavá co tam dají..tak nějaký hlídání herna ro prcky a pořádnou maminkovskou kavárnu že????????? :grinning:
16. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tpo by bylo prima..jinak vstávačka k malév 10,12,ve 2,ve 3,v 5 opůl 7,po 7 usla ješte do 8...nechápu proč se tak budí :rolling_eyes:
17. únor 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi - místo KaScentra se plánuje něco jako obchodní centrum s restauracema a tak,a měl by tam zůstat i sál na plesy. Ale pokud vím, tak se bourání zatím odkládá, protože se nenašel nikdo kdo by tam chtěl něco takové postavit a navíc provozovat :slight_smile:

Já jsem si říkala, že by možná nebylo marné takovou najěkou velkou kavárnu s hernou udělat, ale i kdybych sehnala peníze a prostory tak nevím jestli bych měla dost elánu na provoz. A navíc kdo ví jestli by to vůbec bylo vydělečné :sweat_smile:

Marti - u nás to bylo ještě horší :frowning2: Po včerejším očkování měla špatný sny nebo co a budila se skoro co hodinu. A dnes je hrozně protivná, ale taky ospalá, takže už zase spinká.
17. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi my jdeme na očkování taky co nevidět.Dnes jdeme na kontrolu na kožní a podle toho co řekne doktor tak nás dr naočkuje.

Malá vstává ted nějakou dobu pořád stejně kolem 6.45 je vyspinkaná a pak kolem 10 a kolem 16 hodiny spinká.Jsem za to moc ráda protože jak usne mám čas uvařit atd.
17. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já myslím, že nějaká kavárna s hernou pro děti by se v Pv hodila a určo by byla výdělečná....když vezmu tady Phu jen u nás na 13. jsou asi 4 - 5 kaváren s hernama a všude narváno :wink:
17. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky myslím že joo..hl.velká herna...protože tady ty koutečky to je na nic..hl.s venkovním posezením a nejlíp v centru jinak by uspěch neměl.....

Editko paní říkala že tam tedkom bude nějaká poslední akce a pak to budou bourat tak nevim :confused:

já jsem dneska vstala prdelou napřed..hruza se nějak nemužu vzpúamatovat
přítel mi jede od včera nějaký města až u Mikulova až do čech..tak je pořád pryč :confounded:
17. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Romi to znám já ho mám sice v Pze, ale taky od ráno do večera v p....i :angry:
17. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem si několikrát říkala proč tady není nějaká velká kavárna ale ono to není asi jen tak.Najít prostor kde se dá koberec,hračky a tak není asi takovej problém ale asi tam musí být nějaká sanitárka a to je asi složitější.No rozjet živnost z peněz mateřské asi nepůjde :slight_smile:tak to necháme někomu movitějšímu.
Třeba já když jsem byla v anglii tak tam měly takové obrovské centrum a byly tam prolízačky s balonkama něco jako v dětském koutku v tesu a mamky vykládaly u čajíku.Nevím co tam bylo pro menší děti, protože malá měla 3 roky ale dětičky řádily jako hrom.

Holky je trapas jít na ples do jedné vesnice kde se konají 2 plesy ve stejném oblečení?Šaty co mám
plesové neobleču tak co s tím?Mám to hrotit a vydat se do města?
17. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
on byl ted nemocnej týden tak dohání... :unamused:

v pátek jdeme na zápis do školky s Tomáškem jsem zvědavá....jakse bude tvářit.on si pohraje s dětma v pohodě ale jak o něco jde je zaraženej :confounded:

mě by docela ten provoz bavil..ale bohužel finance nemám a místo už vubec :cry:
a s tou moji teroristkou ted nemám čas na nic :grinning:
17. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
čeho já myslím že to trapas není.....co?
takjen změn nějaký detaily...

no pro velký děti bych udělala tady ty prulezky atd..a pro menší takovou ohrádku s hračkama.. :grinning:
17. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já bych to taky neřešila. Šaty mám taky jen jedny. :wink:
17. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak my se vrátily z cvičení, dneska Vikča ani moc neřádila, příště se budem učit nějakej novej fajnovej cvik na roku stolu či co....
Velká kavárna by se tady určo šikla a určo by prodělečná nebyla, mamin je tady spousta, že jo... :slight_smile:. Až bude teplejc, tak to bude jednodušší bo zahrádech je tady celkem dost, akorát ještě musím zmáknout, kde jsou nějaké pískoviště a tak :grinning:.
Čeho bylas v Anglii jako au-pair?
Já sháním teďka taky šaty na ples, asi to vyřeším formou půjčovny.
17. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek