• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Jé Tobi tak to přejem hodně sil. Já ho cvičila za asistence manži, jinak jsem nebyla schopná ho udržet. :grinning:
17. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás všechny,abych nebyla jen "tajný čtenář" :slight_smile:Nějak moc nestíhám nebo nemám co k tématu..Emička už dobrala ATB,doufám,že bude zdravá aspoň nějakou dobu..Koupila jsem jí sirup Imunoglukan na podpoření imunity,tak snad to pomůže.Adámek už zase chodí do školky..

Těším se,až bude koník zamčený..Pokud mě teda pustíte,ale říkaly jste že ano,když se odtajním :slight_smile: Na emiminu se řeší v jedné diskuzi,že jednu z diskutujících sleduje rodina :angry: .Všechno jde krásně vygooglovat..
17. únor 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sluníčko, to je dobře, že už je Emička zdravá.
Tady na koníkovi je myslím taky diskuze, kdy má jedna holčina problém, že tu psala o mamince a ona si to přečetla...
17. únor 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dnes byla na metálce a na pneumokoka jsem vypsala žádánku aby mi přispeli...tak nám proplatí 800 kč...podmínkou je,že na pneumokoka musí býr rozočkovaná s predešlích let....když není tak asi přispívají méne nebo nic....a na autosedačku v loni nepřispívaly a letos ano,ale pouze detem letos narozeným...takže smula...

taky sluníčko bereme ten Imunoglukan..doporučila nám ho mudr... :wink: snad to bude mít učinek...

malá baští,řádí....jsem štastná..už tu hnusnou nemoc máme za sebou.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti,tak to znamená,že Metalka přispívá?Já jsem si myslela,že už ne,protože ta vakcína teď,co to mají miminka zdarma, stojí něco málo přes tisícovku..Emička půjde na poslední hexu a pneumokoka - prevenar k tomu asi za měsíc..Je rozočkovaná z minulého roku..Tak bychom měli něco dostat?

Jinak na emimi jdou diskuze zamknout.Já chodím jen do zamčených a do nezamčených jen pro odlehčení.Tam nepíšu nic,co by proti mě mohlo být použito.I když,vlastně nepíšu nikde nic špatného.Ale je to nepříjemný pocit,že si to může někdo dohledat.Tady to neznám,chodím sem jen za vámi. :slight_smile:
17. únor 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nás vakcína stála taky přes 1100 kč letos...před dvema roky jsme dali 3x 1800 kč....mazec..

jo jo sluníčko..dostanete,jelikož je rozočkovaná z minulého roku ...a tech 800 kč...a tam na informacích vyplníš papír...paní ti vše řekne,ofotí si očkovací prukaz a ješte potřebuješ paragon z lekarny.... :wink:
17. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky minulý rok platily to,co vy.Ale Metalka nám přispěla 1000 na každou dávku.
17. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my práve mely před dvema lety a byly jsme ješte u VZP..škoda.no :wink:
17. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, takže Metalka letos na Prevenar přispívá 800 Kč? Já myslela, že max 600 Kč (podle délky pojistného vztahu matky). V tom jejich letošním letáčku se vůbec nevyznám. Byla jsem tam totiž v pondělí, ale neměla s sebou očkovací průkaz. Loni stačil jen paragon z lékárny a datum vakcinace. Letos chtějí i očkovací průkaz (jako důkaz, že Prevenar dr opravdu dítěti naočkoval a že se s tím dál nekšeftuje). Tak jsem si tam zvedla tlak, bo paní na info mi nic neřekla a k přepážkám jsem vůbec chodit neměla, že to má na starosti ona. Rozočkovaní z minulého roku jsme....

O KaSCentru vím jen to, že všichni investoři od záměru místo stávající budovy postavit nové společenské centrum ustoupili. I když letošní plesová sezona měla být poslední, tak podle usnesení rady města (Městu Prostějov právě teď kulturák patří), bude KaSCentrum ve stávajícím stavu v provozu do konce dubna 2011. Tak to bylo v novinách...

Jinak my zase začaly chodit do Cipíska, do cvičení, do solné jeskyně... Malá je všude hrozně šťastná. V sobotu razíme na ples, Ellinka má spinkat u rodičů, takže se v neděli i vyspíme. Já se tak těším!!!
17. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti ja mam malího rozočkoványho z minulího roku a vakcinu jsem kupovala 1550 a přispěli nam1000 kolik ta vakcína stojí letos mi davali sipflorix jinak zítra atb ma naposledy za tyden kontrolni vytěr tak snad už to bude dobrý držte palečky pa jo a zítra mame 7 měsícu utíkato
17. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodinko vidíš tak co ta paní kecala nevím :confounded:

mě není dnes dobře vubec.ted mám zimnici...a odpoledne mě bolel žaludek..asi nervy...kdybyste věděli
ale nebude sem už nic psát.mi to za to pak nestojí raději
mě ani nenapadlo že někdo čte diskuze io když sem nechodí....jsem blbá....
ale myslím že já se nemám za co stydět...ne :unamused:

no pujdu do pelišku snad usnu
malá dneska spinká jak beránek

Evi 7m..to hrozně letí co...za chvíli rok..to je hned

už chci teplo...myslím že mám nějakiu jarní depesi či co
:cry:
18. únor 2010 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi,
určitě se nemáš za co stydět, a jestli tu někdo šmíruje, tož ať si počte a poví to dál když ho to baví.
A my si budem dávat pozor na pusu, já teda píšu většinou věci, za kterými si stojím a šmíráci ať si myslí co chtějí... :slight_smile:
Ostudu má max. tvůj manža :wink:
Holky mohla bych se zeptat kamarádky z koníka ze Snažilek, měli nějaký problém na koníkovi a přestěhovali se na jiné forum, kde jdou uzamykat diskuze. Tak jestli by nám tam jejich admin neudělal taky diskuzi. Co vy na to?
18. únor 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli..já chodím na dámu....tak kdyžtak holky mrkněte

www.dama.cz

je to tam fajn.je spousta jiných zajímavých diskuzích.jdou uzamykat
supr smajlíci :grinning: a jde si tam krásně vyhrát.i alba tam jsou paráda

my supr noc.jen já jsem usla až k 1 hdině.
a Jonis si v noci asi sundala plínu...tak mám počuranou postel :rolling_eyes:

letíme do školky :wink:
18. únor 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky,
u nás se vstávalo dneska v šest hodin, fuuuj...to vůbec nejsem zvyklá. Spinká krásně do sedmi každý den...ale není to zase taková hrůza. Co by za to některé maminky daly že? :slight_smile:

Romi, taky by mě ani nenapadlo, že si někdo ty diskuze čte. No jo, lidi jsou různí :frowning2:

Vidím, že jste rozebíraly kavárnu...to je už dlouho můj velký sen..."miminkovská" kavárna. Zatím sbírám odvahu :slight_smile:

Ach jo, to bude dneska zase den...malej je protinej jako hrom.
18. únor 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
JONUŠKO...tak nápodobne...malá spala u me..a od 1-do6 spala tvrdě..zázrak a počuraná madrace,peřina vše..tak sušíme... :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzíku...od nás budeš mít narváno v kavarne :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi..tak to ti fandííííííííím.honem honem :grinning: :wink:

Marti..jj tak všecko suším...větrám... :rolling_eyes:
18. únor 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janusko dnes ti lidi hnus a za nic se nemusíš stydět to se ma stydět někdo jinej ty rozhodně ne jo zuzi stou kavarnou taky fandim v Pv nic takovýho není dnes konečně doberem atb tak snad už to bude fajn
18. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko,já jsem to nemyslela na Tebe - to že píšete věci,které já bych nenapsala.Spíš obecně..Je mi to líto..Ale popravdě,na veřejné forum bych to co Ty nenapsala,protože i toto se už bere u soudů jako důkaz..A navíc,i když pomluva není už prý trestný čin,pořád je to občanskoprávní "spor".Jak se potom budu s někým dohadovat,kde je "pravda"? :wink:

Já chodím na emimino.czTam není potřeba nějak zvlášť žádat adminy o uzamčení diskuze.Založíte si sami skupinu a do pár hodin je schválená - pokud neodporuje pravidlům.Pak už jen zveš členy nebo povoluješ vstupy.Je to jednoduché.Já tam mám už 2 zamčené skupiny.

Taky jsem si vás vygooglovala.Před tím jsem tu nešmírovala.Hledala jsem nějaké maminky z Pv na emiminu,ale podle vyhledávače jich tam moc nechodí nebo jen nárazově.Tak jsem ani nezakládala diskuzi a přidala se sem.Jsem ráda,že jsem vás našla :slight_smile:

Ale samozdřejmě,že jsou i jiná dobrá fora.Spíš je to o zvyku.
18. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluníčko já vím že jsi to nemyslela na mě

na emimino je to o ale se tam nějak nevyznám...

já zas zvyklá na dámu..taky založíš si sama sama určíš kdo muže a kdo nemužže a je to :wink:

dnes si bere tatínek...v " děti..teda kluky

1.Johančiny narozeniny promlčel i s tchýní :rolling_eyes:
18. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluničko ale nezapomen že todle by do dukazu nemohlo byt zařazeno jak prokažou že to psala ta osoba a mě to neva ad si to přečtou co napišu každymu to muže byt u pr...........a ktomu mi ji mužou polibyt ja si myslim že co tam napišu tak to napišu jo a mam dobryho pravnika tak co
18. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak jsme se vrátily z "výletu" do Olmiku. Byly jsme na kontrole na neurologii a Vikču moc chváli, jak je šikovná, prej jako by se narodila v termínu :grinning:, tak mám moooc velkou radost. Za chvíli jedu s kámoškou do Brna na shopping, tak ji něco musím koupit...to zas bude peněz, už to vidím, já nebudu mít nic, zato Vikča plné kabely :grinning:.
18. únor 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak mi soplíme dneska jsem začala odsávat řve u toho jak by jsme ji chtěli nevím co..........

No z nákupama ani nemluvte já mám zase slabou stránku pro MMB a taky objednávám jak vsteklá :sweat_smile: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30093327&tab=3

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=553530

jsem z nich na měko už je mám doma :wink:
18. únor 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristyan to je boží, sama bych si tam vybrala :grinning:. Máš dobrou zkušenost s tím nakupováním přes MMB?
Jestli je v Olympii Marks&Spencer, tak tam určo půjdu!
18. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi - v Olympii v Brně je Marks and Spencer :slight_smile:

Kristyan - škoda, že ty žabky nemají i ve větším koupila bych si je taky :grinning: Asi už začinam magořit, ale mám uchylku pro Kitty :wink:
18. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé kristy večer kuknu a neco objednám..moc semi líbí ty veci i na me hello kitty... :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to Kytty mánie......... :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky. Kratičká ukázka toho, jak Val tancuje http://www.youtube.com/watch?v=Zoxr1A4enOs nutno hodně zesílit zvuk, foťák ten zvuk nějak nebere.
18. únor 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem dala Kájinku hajat a zatím klid tak snad nebude chodit abych šla s ní.....
:unamused:
18. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už tady byla dvakrát murinka... :confused:
18. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek