• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Holky,Evi,já ale přece nikomu nic nevnucuju,ani uzamčenou diskuzi.Já jsem tu "host" a jsem ráda,že jste mě mezi sebe přijaly..Každá z nás musí sama uznat,co chce nebo nechce napsat veřejně na internet.Každá z nás má tu hranici někde jinde.A každá máme dostatek informací na to,abychom se rozhodly :slight_smile:

To,že budou diskuze zamčené už někdo psal dřív a já jsem jen napsala,že by mi to vyhovovalo víc a že se na to těším :slight_smile: Nechci se z nikým přít,co je možné napsat a co ne.Nejsem právník a nevím,jakou by to mělo váhu v případném sporu.Sama si myslím,že určitou ano,protože jsou tu jména,fotky.To záleží,jaké průkazné důkazy by si ten "dotčený"opatřil..Vím,že se to řešilo a teď znovu řeší na emiminu.Tam nějaká holčina napsala moc veřejně o majetkových poměrech a měla přezdívku jméno a příjmení.Teď ji pronásleduje rodina a cítí se nepříjemně.A ozvaly se další maminky,které měly nepříjemnosti v rodinách jen proto,co napsaly - ještě z dob,kdy nebylo možné diskuze uzamykat.

Já tu nechci "prudit" ani se z nikým hádat.Tak jsem to nemyslela.

Bonynko,malá je šikulka..Jestli se můžu zeptat,už je úplně zdravá?Co to měla za neřáda,jak jste byly v nemocnici?
18. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluníčko: jj Valinka už je zdravá, měla 2 bacily Klebsiella a Citrobactera. Ještě nemá ok jaterní testy,tak máme jít na odběr příští měsíc.
18. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak jsem se vrátila z nákupů a dle předpovědi, já nemám skoro nic, zato pro Vikulu rifle, tričko, čepičku Hello Kitty :slight_smile: . Největší výběr Kitty maj v H&M, i župany, šátky, kšiltovky...no mazec, a to i ceny ... :grinning: . Jinak mě se nic moc nelíbilo, jak tu Olympii zvětšili tak jsme to ani celé neprošly a jsem pěkně uondaná.
18. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak před chvílí mi odjel přítel :wink:

holky..až zamknout bude to ok...

já jsme taky ujetá na kitty nakoupila jsme nášivky a nažehlovačky tak se na jaro vyřádím pořádně :grinning:

jak jsem v KIK koupila malé kalhoty..tak jsme si až tedkom všimla že tam prodavačka nechala takový ten nacvaklý plast
lístek jsem už samo neměla..a tak přítel s bráchou kutili až to nakonec asi po pul hodce pracně sundali :grinning:
dělali si ze mě prču že příště mi tu 100raději dají...než todle :grinning: :grinning:

normálně to byl plast napevno a v něm dvě ampulky s barou..ale já jsem ani nepískala nic při odchodu tak nevím co to má tam za učel jako :grinning:
tak kalhoty jsou zachráněný ...tak jsem ráda :wink:
18. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, právě jsem dočetla a s úlevou zjišťuju, že nejsem jediná, kdo ulítává s Kittinkou :sunglasses: . Dnes jsem se zase neudržela a malé koupila tričko s ní. Už umí říct: "Kitty, sluší". Je to krásné. Hrozně ráda se na sebe dívá do zrcadla.
TObi, takové nákupy s kamarádkama podnikáme několikrát ročně, většinou v období slev. Letos už to mám za sebou. Ale posledně jsem ani na sebe nezapomněla. A kupodivu dostala i od táty pochvalu.
18. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já bych taky nezapomněla, ale jaksi nebylo za co moc utrácet...ještě že ty dětské věci se nakupují tak dobře :grinning:
18. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slunicko mě je to jedno ja cokoliv sem napíšu tak mě hned...........no a stejně ani neodepisují jedina januska takže už mi je to jedno dobrou
18. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evy taky jsem si všimla že se mnou komunikují jen určitý osubky...ale mě to nevadí...když nereagují na moje ty..no :grinning: články.
co se dá dělat :grinning:

já bych utrácela až bych se neviděla :rolling_eyes:
18. únor 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem tu nová, no párkrát jsem zde už byla, ale nějak moc jsem se nezapojovala do diskuze. Super že je tady takové téma, jsem taky z Prostějovska a novopečená maminka 3měsiční Danielky.
19. únor 2010 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo,vítám Tě..Snad můžu první,jsem tu taky nová :slight_smile:

Trošku vám závidím,že svoje holčičky oblékáte do růžové.Emičku teď oblékám do věcí po Adámkovi - on je nosil v půl roce,jí jsou dobré ještě teď..Růžovoučká byla,když byla malinká až do zimy.Teď je to praktičtější.Ona už chodí,nechce sedět v kočárku.Když spadne,stejně jde všechno do pračky :angry: A z tmavšího oblečení se skvrny perou líp než z růžové nebo červené bundičky..Ale na vánoce už dostala zásobu holčičího oblečení na jaro.Ona je drobísek,je jí to zatím trochu větší,ale na jaře jí to bude a čeká to na ni. :slight_smile: Body s Kittynkou máme taky.Všimla jsem si,že je to teď moderní,ještě v první třídě.
19. únor 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zdravím z totalně zamlžené Prahy :grinning: ...tady je snad vidět tak na 3 metry....jinak bíííílo :unamused:
19. únor 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
hezký zamlžený den i u nás je to masakr nevidím dál jak 3 m .....Jak píše megee :wink:

Jinak Eviku no no no já tě znám a tak vím jaká jsi ranařka ...bez urážky....a Jonuško no coment snad né....

Bonynko tak je super že je maá v poho hlavně že tak....a včera ve zprávách říkali že teď ty rotaviry řádí no hnus rači fakt nikam nechodit že .....
19. únor 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my jdem dnes na první plavčo tak snad si nějaký rotavir nedonesem.

Petulo - napiš o sobě trošku víc a přidej fotečku. Ono se špatně "hovoří" s někým o kom člověk nic neví :slight_smile:

Evi a Romčo - já se snažím ragovat na všechny přípěvky, ale někdy je tady toho takový hafol, že prostě nestiham a tak jsou na tom určitě i ostatní. :slight_smile:
19. únor 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedaaaaaaaaaaaaaaa...já to napsala hlavně aby si to Evik tak nebrala :confused: :confused:
žádný problém nemám :confounded:
19. únor 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tady je docela fajně dneska.malá ted vstávala :wink:
a po o balím kufry a jedem na výlet :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se koukla z okna víc a je tam opar až hruza ale teplo je máme 3+
opno z okna pokoje to tak vidět není
19. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,čtu to po sobě a snad jsem nenapsala nic,co by mohlo někoho urazit..A ten svůj příspěvek nahoře jsem nemyslela vůbec proti Evikovi.Evi,jen jsem Tě oslovila,protože jsi na to reagovala a chtěla jsem Ti říct,že nikomu nic nevnucuji..Já reaguju na to,k čemu mám co říct.Těžko můžu reagovat na něco,s čím nemám zkušenost..A jak píše Editah,taky není vždycky čas..

Jsme snad dospělé,tak se nebudeme hádat :slight_smile:

Adámek je ve školce,uklízím,žehlím.Půjdeme pro něho poobědě.Na víkend pojede k našim,aby si trošku ještě užil sněhu.
19. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Romi výlet? zááávidím :slight_smile: a kampak jedete? snad nebude Jonis zase zvracet :wink:
19. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě taková vsuvka, ale už jste to asi řešily, nemá právo zamknout místnost Abinka? když jí vytvořila?
19. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynko jedu s dětma ke kristyan ...do zítra :grinning:

tak budeme mít babskej večer :grinning:

sluníčko....my to chápeme...

jen jsem chtěla pisnout že taky občas ani nedopčítám...atd a každý nereaguje na vše..
atdatd

tak...šmitec hotovo :grinning:
19. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak nakukuju.U nás je už po střevní chřipce,naštěstí to byli jen 2 dny.
Od čtvrtka jsme byli v Jeseníkách a vrátili se v neděli.Bylo to bomba,děti si to náramně užili,hlavně Adámek byl ve svém živlu.Zmrzlej byl jak sněhulák ale paráda.

Včera jsme si jeli s manželem koupit do Arkády oblečení na lyže,holky ta cena,ještě teď to nemůžu rozdýchat,ale jsme oblečení zase na nějakou dobu.Ještě lyže,ale ty až příští sezónu,nejde to všechno naráz.

Sluníčko a kde bydlí rodiče?Někdě asi výše že,kde je víc sněhu?
19. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynjko já myslím že tady to nejde vubec

já ted dovařila polívku,a ještě vařím čínu pak šupnu hranolky do trouby a bude hotovo
ještě čekám kamošku na kafčo
po obědě jdu s Tomáškem na zápis do školky..to jsem zvědavá
ale pořád váhám jestli na libušinku nebo na Šárku
na Libušince mají ty smíchané třídy a to se mi moc nelíbí tak nevím
uvidím kdyžtak bych školku potom změnila
je to tak ne?když ho vezmou do školky někam..tak už má místo a muže jít jinam ne?ted nevím jak to je.hl.aby nás vzali

kamoška má totiž zákeřnou holčičku vím jak se chová k mladším dětem..a nechci aby mi Tomáše někdo tyranizoval jen co nastoupí...raději at uje s dětmi svého věku...a taky myslím že se jim učitelkyvíc věnují ...
nevím no... :unamused:
19. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško,jak to chodí v Pv to nevím,Natálka chodí do školky tady u nás.Ale když nastoupila,tak třídy byli taky smíchané a nikdy jsem teda žádný problém neměla.Pamatuji si,že ty větší děti pomáhali těm menším s oblíkáním,malováním atd.
19. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že jim pomáhají...aby na to ty učitelky moc nespolíhali právě.....
:unamused:

když mají ve třídě nevím kolik jich mužou mít tech dětí jestli kolem 20?25?
mě to přijde moc..kor namíchané.no uvidíme..
19. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
normo a hory závidím..já teda nelyžuju ale docela bych jela.i když teda nejem zimní typ :grinning:
19. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Tak jsem tu asi 2 dny nebyla a mám zase co dělat abych vás dočreta.Jak vidím trochu je tu ,,zmatek,, ale tak to někdy chodí....Proto já nemám ráda smsky na řešení nějakých nedorozumění.Stačí to napsat v dobré víře, druhý to pochopí jinak a pak se z toho člověk nevymotá.

Tak nějak píšu jakoby všem,jsem na to tak nějak blbě zvyklá.A když to čtu říkám si té napíšu,a té taky,a pak nevím nic a když vím, nejsem si jistá přezdívkou a než to najdu je malá vzhůru...

My dnes jdeme na ples tak mám nazdobené drápky vypadají moc pěkně (fakt :wink: ) mám modou francii z třpytek.Koupila jsem si halenku v gatu nedalo mi to ještě mi holčina načeše moje neutišené vlasy a může se jít.

Jinak Tobi v Anglii jsem byla 2 měsice a hlídala tam 3 loetou holčičku.Moc príma zkušenost.Na díl to bohužel nešlo protože by mě z práce na díl nepustili.

Marti super že jste v pořádku tka nějak se to s vámi vleče a pořád něco...ach jo.Snad nám to vyjde se konečně vidět.

Peti (bonynko 1981) malá je teda šoumenka.Já tak rád trsám trsám....
19. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda na zimu nadávám,spíše teda jako řidič,ale ráda lyžuju,ale co jsou děti tak jsem to hrozně omezila,takže až budu na svahu tak se asi polámu.
A léto moc nemusím,mě jako astmatikovi vyhovuje zima,ale v létě k moři to bych klidně jela.Už proto že mají děcka ekzém,tak uvidíme letos bude buď moře nebo Slovensko.
19. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čeho tak at supr užijete plesu :wink:

jj tak jak píšeš přesně :slight_smile:

s tou školkou Tomik je takovej trdlín právě..no uvidíme jak se ve školce rozvine každopádně ji potřebuje jako sul..je hroznej mamánek :unamused:
19. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já mám obavy,až půjde Áďa do školky,že tam všechny děcka zbije.Ne že by byl nějakej sigr,ale je takovej,já nevím jak to napsat,asi je to tím že mu hodně dovolíme protože jsme si přáli kluka.Ale je fakt,že ho teď hodně krotíme,no snad není pozdě.
19. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško to asi všichni kluci ci tak kolem slyším.On to nějak zvládne nic jiného mu ani nezbyde.

Doufám že něco vyhrajeme.Ne jak minelu 3 bažanty, pro které jsemmusela doklouzat na podpatcích div jsem nespadla a pak to ani nikdo nechtěl.Prý je to plné broků a žádné maso.Tak se o to přihlásil jakýsi pán, byl velice nadšen na rozdíl od jeho ženy :slight_smile: a prý vždycky když mě potká mám kotel zdarma.Tak uvidíme dnes :grinning:
19. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek