• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
čeho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: chělo by to aspon pulku prasete žeeeee :wink:

nebo to je mysliveckej?????tak aspon jeleňa :grinning:
držím pěstičky :grinning:

normo..já měla zas Honzíka divocha hruza..ale ve školce byl supr tak nebuj :wink:
19. únor 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě jsem si vzpomněla kdo by chtěl tělové mléko 12% od f. EUCERIN mám ho objednané v lékarně, ale jelikož babička byla rychlejší a koupila malé jinou kosmetiku tak to nevyužiju.Nevím kolik to stojí na netu a tak, ale od doktora jak k němu chodím s Nelli s exemem jsem dostala 100Kč poukázku na slevu.Tak že z 519,- to vyjde na 419,-Kdo by chtěl tak mi pisněte přes víkend jinak jim v po řeknu ať to někomu nabídnou pro jiné miminko co má suchou kůži a atopák.
19. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško mysliveckej už byl ted je to ples školky tak se aspon dětičky budou mít :slight_smile: musíme to večer podpořit jak to jen půjde :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Romi, to bude super výlet...pěkně poklábosíte a děti si pohrají. Néé, že budete v noci moc vyvádět :grinning: :grinning: :grinning:

My byli včera v Cipískovi, bylo tam tolik miminek, že museli přidělat další matračku. No a pak večer koukám na zprávy a jak píše Iva, tak slyším o rotavirech. Tak nevím jestli jsem udělala dobře, že jsem ho tam táhla...no snad to bude dobrý. Ikdyž to bysme asi nemohli jít nikam.
Teď tady máme dědu, přišel si zacvičit na vibrodesku a do sauny tak aspoň máme společnost. Kdyby jste chtěla náhodou některá dorazit třeba na kafčo tak budeme rádi.

Koupila jsem ten krém jak radila Babu (dexeryl), ale zatím jsem ho nezkoušela. Máme zatím ten eucerin tak uvidíme.

Zase jsem chtěla reagovat na víc lidí, ale vždycky když začnu psát tak to všechno zapomenu :sweat_smile:
19. únor 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak vidím že s tím psaním nepsaním jsme na tom všechny stejně :grinning:. Čeho díky že sis na mě vzpomněla a odpověděla na tu Anglii :grinning: - věřím že to byla super zkušenost, já bych na to ale asi odvahu neměla, né kvůli angličtině, spíše kvůli hlídání cizího dítěte. Ten krém od Eucerinu jsem si koupila v týdnu, škoda, mohla jsem ušetřit kilo :grinning:. Já byla koukat po obchodech včera, ale koupit něco na ples, tak to je fakt dost krize....
19. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Tak eucerin mám hlavně na Kristýnku a zatím dobrý .Káju mažu tím co nám dala kožní..........

Teď tady Kájinka chrupká na gauči....dívala se semnou na zprávy a usnula .Dneska jsem to nějak tušila a dala jí plínku tak nemusím mít strach že se počůrá.......... :sweat_smile:
Jo Jo čekáme návštěvu upekla jem bábovku snad bude jedlá (recept z netu) ať mě návštěva nepomluví............
19. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan :grinning: :grinning: :grinning:

Zuziku...to bude noc :grinning:

beru k Ivě všechny moje d+ětio.....já ji varovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi neva bude veselo u Veselejch :grinning: :grinning: :grinning:

Kájinka stále chrupká ta bude divočit do noci............
19. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško na zápis? ten je 19 března v pátek do všech školek.... :wink: co jsem teda četla....nebo máte neco extra?
19. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů, dámská jízda, tak na té už jsem dlouho nebyla.....vždycky se tam nějak Ti chlapi vetřou... :grinning: . Nás čeká zase návštěvní víkend, dneska známí a zítra dorazí naši. O víkendu má být teplo, tak jim nabalíme Vikulu do kočáru a zajdem alespoň na squash.
19. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čehuno..taky na vás myslíme...ale máte to spaní jinak jak my....chteli jsme dorazit dopo..to spíte a pak kolem 16 hod. a to taky spíte...tak kdy se sejít? a co ten badbinton?dlouho jsme se fakt nevideli!!!! :angry: :angry:

Mám kránou bundičku i kalhoty na jaro pro holčičku..po malé...ale bunda je nová..kdo by chtel....jonuško....kdy dorazíš prohrabat ty bedy oblečení? :wink: :wink: :wink: kupí se to a kupí.....na MMB dávám do prodeje..ale nestíhám....

užijte si holky dámskou jízdu... :grinning:
19. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
eucerin mám objednanej v hané lékarně dnes... :wink:
19. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já projíždela dizkuze..a nekde je téma taky uzamčené....ta kbud tomají oni nebo administrátor že nesplnovali podmínky?
19. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti dojdu v březnu jestli mužu..ted už mám limit vyčerpanej..a ráda mrknu pak se domluvíme :wink:

jinak dík za onfo já si totiž taky nebyla jistá březen nebo unior tak jsem tam volala..a je to v březnu tak ještě že jsme se tam nevypravili
Tomášek tedkom usnul.pak zajdem nakoupit a jedem k Ivě :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to uzamykání témat tady nejde...mohou to jen admini pokud téma nesplňuje podmínky, je už podobné, zažádá o to zakladatel apod. ale do uzamčeného tématu už nejde přispívat ....
19. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My na dámské jízdě byly s kamarádkou o víkendu - prima večer a i v kině jsme byly. Až na ten film :confounded: . Ale jsme domluvené, že jak se vrátíme z hor, vyrazíme zase.
Dnes jsem byla u kadeřnice - je to fajn pocit, mít "novou" hlavu :dizzy_face:
Zítra razíme dopo na výlet a navečer jde Ellinka k našim - to jedem na ples. Já se tááák těším. Jediný ples letošní sezony....
Teď zase nevím, kdo z vás psal, že jste byli v Cipísku; my taky. V poslední době tam chdodíme pravidelně. Malé se tam hrozně moc líbí. To bychom fakt nemohly chodit nikam. "Tahám" ji s sebou opravdu všude - úřady, banky, pošta, práce... CHodíme cvičit, no a do Cipíska. Jen plavání jsme po třech kurzech zrušili, sem do PV do Chobotničky už asi chodit nebudem.
19. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se taky hlásím po delší době :slight_smile:

K tomu psaní o sobě na internetu, je fakt, že já taky někdy napíšu něco co by se dalo případně zneužít nebo využít, člověk si to někdy neuvědomí... ale je to těžký, možná je lepší psát trochu víc neutrálně, nikdy nemůžeme vědět kdo to čte :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Z těch rotavirů mám teda strach... ale to bychom nikam nemohli s těma našema prťatama..

Jonuško včera jsem tě zřejmě viděla na Netušilce tak kolem půl 5... šla jsi s kočárkem, já byla sama, ale spěchala jsem -moc - tak jsem se ani nehlásila :frowning2: příště :wink:

Holky dnes nám zhučelo tak 20kg sněhu ze střechy na zahradu, ještě že jsme tam nebyly, chodívám tam se Sárinkou si hrát....... ty jo a zrovna když to píšu, tak další sešup ze střechy nad obývákem, jsem viděla jak to letí!! Dávejte pozor, je to fakt síla :confused:
19. únor 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se nabalily, že varazíme ven a koukám z okna a tam prší....no super, Vikču už to doma neba, tak bude asi pěkně prudit.....S tím sněhem to mazec je, pořád slyšíme jak to jede ze střechny dolů...
Bodinko kam razíte na výlet? Co máš za nový účes? Abych Tě v to pondělí poznala :grinning: (my na rande můžem) :wink: .
19. únor 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAkže plavání nic moc. Eduš řvala, když ji instruktorka polila hlavu a mě se tam taky nelíbilo. Hlavně kurz je v 13 hod což malá vždycky spí, takže by tam byla ještě víc protivná než dnes.

Dnes to ze střech lítalo děsně. Chodila jsem jen po silnicích.
19. únor 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Tak Je tady Romča a super ještě jsme se nezastavili..........ale trpělivě čekáme až děti padnou a začne mejdan :grinning: ..........nejvíc teda prudí Kája a děti od Romči v poho nemám slov......

Tak užívejte večer zíta pisnem jaká byla noc.... :wink:
19. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristyan a ROmi - mějte krááásný večer!!! Kristyan, Ty nemáš manž. doma? My jo, leží u telky a kuká na olympiádu, resp. na profesionální čištění podlahy (curling). Nevím, jestli to nemám pojmout jako inspiračku.
S tím sněhem je to nebezpečné, z některých domů na náměstí ho ze střech včera sundávali plošinou.
Edith, s tím plaváním a spaním je to špatné. My naštěstí vždycky měly termín v dobrou dobu, mezi spinkáním. Já nemám možnost srovnat s jiným dětským bazénkem, takže to neposloužím, ale naše zkušenost byla, že prvních 4-5 hodin Ellinka opravdu prořvala. Ale ne ve vodě. Tam byla smíšek. Vadila jí ta příprava předtím a pak saunička a než jsme se vyhrabaly ze šaten. To ale přešlo, a pak se těšila. Já taky. Přestalo to v roce a půl. To plakala i ve vodě, tak jsem se rozhodla skončit.
19. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky užíjte si večer (romi a kristyan) ať děti jsou hodný. :slight_smile:
Bodinko zrovna jsem se chtěla zeptat, jestli chodíte ještě plavat. Val už taky sem tam řve a tak nevím, jestli pokračovat nebo ne. Polohu plavání na zádech úplně nesnáší a někdy už čučím na hodiny, aby už byl konec. :confounded:
19. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak mi máme tátu v práci.....
U nás siruace vypadá následovně....Kájinka usnula jsko první pak Tomášek a Honzík z Jonuškou stávkují.......... :grinning: a mi spokojeně popíjíme vínko.... :grinning:
19. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zááávidím :slight_smile:
19. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no máš co............... jonuš chová jonuš a čekáme pořád kdy odpade..........
19. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Val odpadla před 5 minutami :confounded:
19. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky slavíme Jonuška už spinká jupíííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulace a téééď pořádně zapařte :slight_smile:, já valím do hajan :slight_smile:
19. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek