• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
teda není jak vám si to pořádně užijte :grinning: :grinning:
já si to užiju snad zítra jdeme na ten maškarní za Macha a Šebestovou :wink:
u nás nic novýho ruka pořád v sádře v úterý zas na rtg sem Ele říkala že za chvíli bude svítit :grinning: :grinning: :grinning:

s tím reagováním na příspěvky no taky to neřeším protože se tady mluví pořád dokola (no jmenovat nbudu)radši :wink: o jedné osůbce.
Všechny zdravím a Kristi a jonuš vy to s tím vínem moc nepřežeńte :grinning: :grinning: víte že po něm bolí ráno hlava :slight_smile:
20. únor 2010 v 00:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Tak noc byla super děti spali a mi klábosili do do půl 1.Vsávali jsme Já z Kájou v 8 a Romča následovně po nás páč Kája je vzbudila..... :sweat_smile:

Teď vaříme řízeky a br. kaši..
Odpol. chceme jít ven ,ale sněží :angry: už mě to se...
20. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paráda hlavne že jste si to užili....taky jsme mely řízky a brambory..malá se chystá chrnet a pak vyrížíme k OLI do Lešan na karneval....malé jsem koupila kostým baletku tak pak pošlu fotečky..je v tom sladká :wink:
20. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak jsme byli venku jonis se vyhajala Kája nespala ani Tomík........večer padnou

Honzíka bolí zub tak to bude ještě zajímavé........

Karneval letos stihnem asi jen jeden ...páč táta je pořád v práci a tak nemám jak se tam dostat....
20. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec teda jela Romča domů nebylo jí dobře a ke všemu ten Honzík z tím bolením zubů ...ach jo.. je to škoda že to tak dopadlo.... :confounded:
20. únor 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem fotečky naší baletky..tak kuknite zda chcete :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3826436&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

jinak karneval paráda,deti ze začátku zaražení,drželi se nás jak klíšte ale pak se rozkoukali.Jájinek vyhrál nej..masku kuchaře.A vyhráli jsme i 3 krát v tombole pro Klárinku hračky a Oli s rodinkou taky... :wink: Super odpoledne...
20. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda kristy že to tak skončilo....ale aspon i tak jste poplkali a trochu se odreagovali :wink:
20. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi dnes jsem ti mavala z auta ale víc mi mával tvůj muž :slight_smile: ale chápu to nějaké auto které jede kolem.... těch je.

My jsme se včera super bavily ples byl príma.Jak tam má člověk hodně známých tak je to super.Za odměnu nebo za trest to spíš jsme prodávaly lístky do tomboly velice zábavná to činnost.No ale potěšilo mě, že jsme aspoň vyhrály nějaké ceny.Sice lidi koukali asi si říkaly ta si to nějak našulila, ale to mi bylo celkem fuk.
Anii nevím jestli mám napsat přípravy na ples.....Jak jsem psala, že jsem si koupila tu halenku, tak jsem si ji chtěla párou z žehličky vyžehlit.Moc to nepařilo, tak jsem tu žehličku točila točila až jsem halenku chytla na žehličku a díra byla na světě.Tak jsem musela jet pro novou halenku.... to se hodí mít dvě halenky každou za 500,-Já jsem nadávala uplně nejvíc!!No to se prostě může stát jen mě.

Marti nevím kdy se uvidíme až bude tepleji tak ráno než Nelli usne nebo až po té paté někde na zahrádce :slight_smile: na bundu mrknu jestli je šuška uplně ideál.Musím prohrabat věci jestli máme na jaro bundu.

kdy se vrátí Dáška z hor?Není jak jim.
20. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak já jsem ko...nachlazená,od rána i Honzík a Tomík už taky začíná soplit...bezva :unamused:

čeho ak jste si to krásně užili :wink:
to je bezva.. :wink:
21. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
před chvíli odjeli naši, bylo to celkem na pohodu. Já sundala svoje rasta copánky (tak mě už tak lehce nepoznáte :grinning:) no a musím říct, že pěknej mazec...mám pocit že mě na hlavě nic nezůstalo.... :grinning: .
Čeho tak tos byla Ty :grinning:, my si dělali srandu, že nám někdo ukradnul auto a manža pak říká, že nám "zlodějka" dokonce i mává :grinning:. Tam v těch končinách máme oblíbenou trasu procházky. Dneska to vypadá pozitivně, třebas to na zahrádky bude za chvíli :grinning:.
21. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Renči klidně mávej příště... :grinning:

tobi a to byli napletený jako na vlasy?nebo jak se to dělá????a jak sundává?
21. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte všichni, teda Jonusko a Kristyan - takové ukončení jste si neplánovaly, že? Tak třeba brzo další pokus :wink:
My byly včera na plese - naprostá paráda. Byli jsme tam se spoustou známých a musím říct - je to o lidech!!! Domů jsme dorazili ve 3 ráno. Ještěže Ellinka spinkala u babičky; ráno jsem se snažili dohnat, co se dalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . I ceny v tombole, které jsme vyhráli, si pořádně užiju - poukázky do kosmetického salonu. A to se vyplatí :dizzy_face:
Dneska je venku krásně. Po spinkání vyrazíme ven a pak na návštěvu. Ať se něco děje a nesedíme doma.
Papa a krásný zbytek neděle všem!
21. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli všem :wink:

Kaelan ty jo Mach a Šebestová, to je super, já byla na maškarním kdyyyysi dááávno, tenkrát jsme byly s kámoškama za mimina, bylo to bezva :grinning:

Kristy a Jonuško teda jeden večer u vínka a tak Vás to všechny zmohlo, teda, člověk něco plánuje a nakonec to dopadne jinak než chce co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jonuško jj příště zamávám - alespoň, chichi :confused: :confused:

Bodinko máš pravdu, vše je o lidech, ať už jsi na jakékoliv akci, tak když jsi s těma správnýma lidma se kterými si rozumíš, tak můžeš být prakticky kdekoliv :slight_smile:

Tobi ty jsi měla nějaký copánky???

Marti Klárka je fakt slaďoučká v tom kostýmu, fakt princeznička :wink:

Tak a už nevím co jsem komu chtěla napsat, tak se omlouvám pokud jsem na někoho zapomněla :astonished:

My vyrážíme v neděli zase na týden na hory, jen uvidíme, zda-li nám ještě vydrží sníh, přinejhorším si to vynahradíme ještě v dubnu v té Itálii :wink:
21. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, čeho, to se fakt hodí mít 2 halenky :grinning: :grinning: bych asi pěkně zuřila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hlavně když se ples vydařil.

Jo a u lístků to ještě jde, to kámošky byly jednou u baru jak se prodávají panáky a ještě ples neskončil a museli je vynášet jak byly opilí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Honzíka ten zub pěkně moc bolí :frowning2: tak jdeme k zubejdě :frowning2:
21. únor 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauki,
tak Vikule nám dneska nějak stávkuje, vůbec nechce pít a u jídla jsou dost velké scény.... :unamused:, včera měla i trochu průjem, tak nevím, možná konečně vyleze nějaký zun :slight_smile:.
Měla jsem na hlavě rasta-copánky tak do půli zad, svoje mám po ramena. Jsou to vlastně umělé vlasy napletené na tvoje, když se to sundává, tak se to musí zase všechno rozplést, no práce pro vraha... :grinning: (moji máti a manžu...). Večer si je ještě jednou umyju a pořádně rozčešu a mělo by to být OK.
21. únor 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

déky Reni...

Jonuško tak at to není nic vážnýho a Honzíka to moc nebolí? a kam sjte jeli..do Olmika? tady nevím zda je zubní pohotovost...

Tobi kamoška z práce mela dlouhý vlasy, pak si nechala co ty a pak šla uplne na krátko,jak je mela zničené....tak doufám že u tebe to nebude...a jakotže to sundáváš už? to se nosí jen takovou chvíli?
21. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marťo, záleží jak rychle Ti rostou vlasy, mě docela jo, takže jsem to měla nahoře už docela odrostlé, navíc jdem za dva týdny na ples, tak i proto.
K tomu holiči, nemáte nějaký dobrý tip na nějakého dobrého tady v PV?
21. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi zkus Ivu Vrbovou je moc šikovná já ted byla u její kolegynky protože Iva měla plno jak jinak a měla jsem to moc pěkné.Jsou v Jitřence blízko moravy.Já byla za hodinu hotová.Chtěla jsem lokýnky zlehka sepnout na jednu stranu a vypadalo to moc pěkně.Stálo to 200 což mi přijde v poho
Jo akorát Iva má tento týden dovolenou

Blani super že jste se bavily.není nad to nechat dítě u rodičů, nebo prostě někde mimo dům, aby se člověk vyspal
21. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martitady pohotovost právě není.dala jsem mi ibuprofen..a zatím ok.ale ráno hnedka jde,
já s ním nemužu jít zaprvý bych ho neudržela a jsem marod tak jsem volala manžovi a musí přijet.
slíbil...
taky máme zítra v 1hod.soud... :unamused:
21. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdonuško zubní pohotovost je mysliim nejbllíž v olomouci.Před 2 lety jsem tam vezla kamarada bylo to v arealu FN Olomouc
21. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Jitřence je kadeřník? Chodila jsem tam na spinning, ale tohodle jsem si nevšimla, škoda že má dovču...
21. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadeřník je když vejdes do te kavarny co je dole tak za barem zahnes doprava a na konci chodby je kadeřnictví
Mě ta její kolegynka načesala moc pěkně.Uvidíš třeba ti dá někdo jinej tip.

Vím, že máte stejné auti.Ta myšlenka s ukradním auta mě pobavila
21. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už to vím, taky takže budu příště taky mávat :grinning:
21. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem přidala pár foteček svých ratolestí z dnešního karnevalu,tak jukněte jestli chcete.

Klárince to moc slušelo jako baletce,ještě se těším na fotky Jarečka jako kuchaře.
21. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tou pohotovostí v tom PV je to na houby--přes týden není pro deti..musíte na dětský...a zubní tu taky není..je to desný...

Iva je dobrá kadeřnice ale hodne drahá... :fearful:

na fotečky kuknu...Táta dorazil z badbigtonu a šel za malou....cgtela tátu... :wink:
21. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi je hodně známá, takže zřejmě bude mít dost plno..... :unamused:. Co znamená hodně drahá?
21. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
jen letmo jsem vás dočetla, po týdnu, a je to mazec

tobi, jj, Ivka je nejlepší kadeřnice, chodím k ní už 10 let. dnes jsem tě viděla u Sparu, s kočárkem a manžílkem, jela jsem kolem autem

včera jsme přijeli z hor. Martinek měl 5 dní 39horečky, tak jsme tam běhali po vyšetřeních, nic mu nebylo, jako rýma, kašel angína, průjem atd. tak mu brali krev a moč a měl zvýšenou sedimentaci, tak dostal antibiotika. ale neví se co mu bylo. Skoro celý týden jen koukal smutně z okna na děti jak dovádějí ve sněhu, bylo mi ho líto. Já s ním byla skoro celý týden zavřená na chatě, a až se mu ulevilo, tak hlídal tatka a já jela lyžovat na půl dne. Říčky jsou parádní, nejlepší ski areál u nás, fakt super.
jeden večer to byla fakt síla, malej měl 39horečku, tak jsem mu dala čípek a za hodku a půl měl 39, 5 , nešlo to dolů ani po zábalech a nejbližší nemocnice 60km a my na konci světa totálně zasněžení, já byla na nervy, ale pak to kleslo, ale hrůza to byla.
21. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti je rocu dražší ale na ten učes na ples je to jedno kolem 200 to vychází skoro u vsech.Jinak já jsem taky přešla jinam kde to mám skoro o půlku levnější, ale zase můžu říct že melír umí Iva super nikdy ho nemám tak bílej jako od ní.Hold asi ví proč je dražší
21. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů Dáši, tak to vám to teda moc nevyšlo co..... :unamused: , chudák Marťa, tak hlavně že jste to zmákli a je už v pohodě! Je to na prd, když se někam vydáš a pak se to tak zkazí, že jo....Známí jsou teďka na Madeiře, včera jsme jim psali jestli jsou v pohodě, jak tam jsou ty lijáky a větry a zařvalo tam dost lidí...prostě pech.
200 za účes je v poho a když ji tak všichni chválíte, tak bude asi fakt dobrá :slight_smile:.
21. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek