• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
kuk,
Dadli teda tak to sis moc lyžování neužila :frowning2: Hlavně, že už je mu lépe. Snad příště si to užijete všichni tři.

Juuu Tobi já myslela, že sis to nechala plést ze svých vlasů, tak to je fajn, že to šlo rozmotat ty napletené a nemusíš nakrátko.

Karoli Adámek byl super jako Bořek a Natálce to taky slušelo.
Kuchaříka Jarouška dodám později, manža točil na video a babička tu nemá kabel od foťáku, takže až pošlou fotečky tak dodám.

Juj Honzíka bolí zoubek, tak přejeme ať to zítra u zubaře má rychle za sebou a uleví se mu.

Tak a už zas nevím na co jsem chtěla ještě reagovat. :sweat_smile:
21. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi Dělala dřív v naisy nevím jestli jsi tam někdy byla.Myslím ž umí prodlužovat i vlasy to bude možná aktuální

Dáši to je teda pech.Ale hlavně že už je líp a ustály jste to bez nemocnice.Pak si něco s dětma naplánuj
21. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jeden kuchařík a baletka tu: http://www.youtube.com/watch?v=PsKjPNNRBJ0

Tak kdo chce kukněte a já to pak smáznu.
21. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli,to je super,Jájovi to moc slušelo,opravdu pěkný :wink: .
21. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolčo dobrý videa a šikovný dětičky, kuchař i baletka, té k tanečku chybělo asi labutí jezero :slight_smile: .
V Naisy jsem nebyla, já tady vlastně moc k holiči nikdy nechodila....To prodloužení bych brala, myslela jsem si, že jsem měla delší vlasy.....tak hlavně že to jde sepnout do culíku!
21. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík,
no oni byli oba prcci celkem vyděšení z té hudby, hrálo to děsně nahlas, a na to jak jsou jinak divoši a tancovali by pořád, tak tady ta hudba tak řvala, že je ani nenapadlo, že se na to dá tancovat :sweat_smile:
21. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů, Oli Jaroušek byl úžasnej, a Marti Klárinka taky, to je super, taky bych chtěla jít na nějakej maškarák
21. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olo no to je boží sladkej.Klárka princezna....mooooc pěkné
21. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se těším až taky tak s Vikulí někam vyrazím :slight_smile:
21. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se těšila moc a pak jsem teda čučela, že Jája nechtěl tancovat. Ale příští rok si to snad už užijou pořádně.
21. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky čučíte na hokej???????????
Já mám takovou rýmu že necítím ani co jím a piju je to dost nepříjemny :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: doufám že to zítra povolí a vychutnám si aspon kafe.To dnešní jsem vylila :angry: :angry: :angry:

Kolčo Jája byl super :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ahote
Daši ahoj z hor...chudák malej si to neužil.tak to bych byla na nervy tak daleko od nemocnice.asi bych hned druhej den odjela domu:frowning2:

Honzík už spí zatím ok.už je smířenej s tím že pujde k zubejdě ráno...takže ho to asi bolelo opravdu moc

na karnevala supr..a masky krásný..moc to baletce a kuchaříkovi sluší :wink: i mminám jak vidm :grinning:

mě je taky líp..ťuky ťuk
21. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
normo masytaky parádní :slight_smile:

užse těším jak pujdem v březnu..snad bude i tepleji.
dnes bylo nádherně a my jsme trčrli doma.

byl tu příteljen na otočku včera mi dovezl jahudky a dnes jeli okolo tak jen tak :wink:

mě se ty copánky taky moc líbí...mám i dlouhý vlasy ale mám odstátý uši..takže to nehrozí :grinning:
21. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukáte na hokej? To jsou nervy co....... :grinning:
21. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo kpukam po očku mezi tim si pisu na skypu a čtu knížku
21. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky píšu na Skype s kámoškou, která je v améru, do toho hledám šaty na ples a do ucha mě nadává manža nad hokejem.... :grinning:
21. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné šaty na ples maji v kravarové ulici
21. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kukám, jen tak mimochodem, chatuju a kukám na netu. Ale gólových šancí je dost, jen aby z toho něco bylo.
Dáši, Martínka je mi líto. Já bych to s tak vysokými horečkami asi druhý den zabalila a razila domů. I když máš pravdu, Říčky jsou fakt skvělé, sjezdovky jsou tam na české poměry opravdu dobré. Byli jsme tam na Silvestra před dvěma lety.
21. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
O té Kravařce mě už někdo říkal,myslím Bodinka...zkusím tam zajít, pak mám ještě jeden tip v Olmiku, ségra si tam brala svatební, tak snad něco klapne.
21. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
týjo vy se fakt díváte na hokej?? :confused:

byla jsem taky na kukandě na kravařce tam mají moc pěkný šaty,korzetky halenky sukně fakt moc paráda, :slight_smile:
21. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bonynko, některé "plavací tety" jsou fakt příjemné a k dětem ohleduplné. My na jednu takovou měli veliké štěstí. V Chobotničce nám teda říkali, že máme překonat období, kdy to plavání děti nebaví, že to dřív nebo později přejde, ale já si říkám, že chodit tam za takové peníze a vědět, že to malá protrpí a vůbec si to neužije, nemá cenu.
21. únor 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli nejdete na nějakej noblples tak halenka se da sehnat za dobrej peniz v gatu v arkade maji různé.Sama mám z tama 2 stejné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi, ke kadeřnici jsem chodila všelikam (do Naisy, jezdila i mimo PV), ale přešla jsem ke kadeřnici, kterou mi hodně lidí doporučilo a musím říct, že jsem moooc spokojená. Víc najdeš tady: http://kadernictvi-prostejov.cz/index.php?str=1
21. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
s hokejem je to na prd a si bohužel jasné :frowning2:
21. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodinko, zítra práci kadeřnice zhodnotím live :grinning:.
Ceho nejsi prostě žádný troškař :grinning:.
Bléééé, dali góla :frowning2:
21. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
O tom kadeřnictví jsem neslyšela nic tak že nevím.
To víš tobi víc je víc..... :grinning:
21. únor 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasné, poliješ se na plese vínem, to je hnedka....člověk musí být připravený :grinning:
21. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Funkční je ted jen jedna ale časem budou obě jenn musím najít někoho kdo tu díru od žehličky něčím zakamufluje :grinning:
21. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, mělas dvě stejné a nakonec budou dvě jiné :wink:
21. únor 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi přeju hodně štěstí a pevný nervy k tomu dnešnímu soudu a ať ti to dopadne dobře :wink:
22. únor 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek