Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
jonuska
22. únor 2010
ahojte

megge díky

za chvíli dorazí manža a jdou k té zubejdě..auau

volala jsem si na výsledky ale ještě nejsou 8-(
jonuska
22. únor 2010
holky...sháním ještě 2 lidi do obchudku na netu.mužete si nakupovat ruzné věci..jako čaje,masti,sirupy,prací prostředky,dětská kosmetika atd atd...pak seženete 3lidi pod sebe a dostáváte provize z nákupu....kdyžtak mi pisněte 😉
jsou tam moc zajímavé věci a za dobrou cenu 🙂

a u nás už soplí Tomík i kašle.takže i Honzík nebude do školky tento týden
mě už je líp.trochu tak aspon tak.
martinataylor
22. únor 2010
ZASE NECO LTÍ VE VZDUCHU....kruci...

Od Denouška leží Vojtíšekm prý na JIP....prujem,zvracení.... 😞 😞 😞 to je neštestíčko..fakt....tak at jsou brzo spolu...

Dadlůi..neprodelal malej na horách 6 nemoc? 4-5 dní vysoké horečky bez ničeho a pak by se mel osypat...a mel by být zdravej....? ty jsi taky chudáček...kamkoliv vyrazíš..tak bud malej nebo ty nemocní a neužiješ si to..trípení...fakt...A pak si neco naplánuj že?
jonuska
22. únor 2010
jejdaaaa chudáček ...hl.aby byli brzy fit...

kamoška tam ted měla taky dcerku.zíra by je snad měli pustit :-S
kristyan
22. únor 2010
Ahojky tak u nás se pořád spolí ale doufám že už bude konec....

Baletka z kuchařem super...... 😃

Kadeřice tak to já moc neřeším chodím k jedné paní vždycky jsem byla spokojená ,ale poslední dobou mi přijde že je to s ní nadlouho a kamoška mi poradila jinou tak to asi prubnu bude změna a uvidíme... :-N

Romi já pak buddu nakupovat od tebe ju 😉 😉

Dáši ty máš fakt pech jak píše Marťa jak vytáhneš paty tak ti to Marťínek hned vrátí............. 😉

Holky já chci novou myčku a ne ne přesvědčit manžu...mám díru v kuch. lince a on se pořád k ničemu nemá............A mýt nádobí to už mi teda taky leze pěkně krkem....... :-p

Chudák denoušek to budou ty rotaviry jak to teď tak řádí chudáčci.......

to je pořád něco
Romi a držíme palce ať ten dnešek dopadne dobře jak ginda tak soud i zubař máš to fakt náročný......
martinataylor
22. únor 2010
Romča je silná holka......dobře všecko dopadne.... 😉
martinataylor
22. únor 2010
Bodynko..dobrej tip na kadeřníka..kuknu..a super že je tam i dětský koutek co jsem zatím četla¨¨ 😉
jonuska
22. únor 2010
kristyan dík

už mi začíná být zle z nervu 8-(
jonuska
22. únor 2010
Honzík už je doma.má plombu a je to šikulaaaaaaaa...hurááááá
jsem fakt ráda prý to zvládl uplně suprově.. 😉
martinataylor
22. únor 2010
to je šikulka....tak aspon jedna vec je za tebou..... 😉
kolca
22. únor 2010
kuk,

děkujeme za pochvaly.

Romi odpo na Tebe budu myslet. Super, že to Honzík takhle zvládnul. Já nechci vidět tu scénu, až půjdem teď na preventivní k zubaři.

Tip na kadeřnici - Lucka, ségra od Marti 😃
kolca
22. únor 2010
dřív jsem chodila do Naisy, ale moje kadeřnice je na mateřské, pak jsem chodila ke Kláře v Naisy, ale to byl děs. Ta už tam nedělá ani. Ale pak jsem byla jednou u Renaty a spokojenost.
kaelan
22. únor 2010
Holky tak kadeřnici taky ted řeším.Jezdila ke mně jedna z čech ale od té doby co mi ušmikla ofinu jak debilovi jsem jí radši nevolala.Taky bych zkusila někoho v Pv ale nemám zkušenost. 😞 😞 Jsem si s vlasama nedělala nic od října a taky je to vidět 😃 😃 😃

Chudák denoušek právě včera jsem na ni myslela tak doufám že bude Vojtovi brzy líp 🙂
Kristy tak myčka je úplně kaput jo???????tak to je na prd to ti věřím že se tě nechce nádobí umývat.Já bych si taky už nezvykla asi 😃 😃

Já už jsem snad z nejhoršího venku kafe už mám dnes 2 a je to výborný když cítím tu chut 😃 zítra zase s Elou na RTG to zas bude na dlouho je to tam na blázna ]-( ]-( ]-( ]-(

Oli vypadáš fakt super 🙂 🙂 moc ti to sluší na tom karnevale 😉

zatim pa večer kuknu
megee
22. únor 2010
Holky dobrá kadeřnice v PV je Ivana Minátová je to mladá holčina a dělá v kadeřnictví tam co dřív býval bordel Charlie 😃 ...jás ní byla vždy spokojená 😉
kristyan
22. únor 2010
myslete na Romču teď je právě u soudu ...takže hodně štěstí Romi...... 😉
martinataylor
22. únor 2010
myslíme..doufám že se ON dostaví a ne jak minule ]-(
kolca
22. únor 2010
Romi myslím myslím.

Kamčo kuji moc 😉 :-N
verdik
22. únor 2010
Romi myslíme na tebe.......

jinak tobi já jsem taky sháněla šaty a objela jsem ol , půjčovnu a nakonec vyhrály šaty v kravařce a tak teď plesujeme o sto šest 😃 😃 😃 čeká nás další, v pořadí již třetí ples nyní v sobotu, je to fajn a když je ta správná parta nemá to chybu 🙂 🙂

psala jsem už Olince, jak je Jaroušek kouzelný coby kuchtík a stejně tak i baletka Klárinka

Marti to jsem taky říkala dášce, jestli to není ta šestá nemoc, ale Martínek se neosypal, tak kdoví co to bylo, hlavně, že už je dobře a doufejme, že to hoooooodně dlouho vydrží těm našim dětičkám, není nad to, když jsou usměvavé, veselé a hlavně zdravé!!!!!!

byli jsme dnes s Adámkem na poslední 4dávce prevenaru, byl statečný tak dostal pak pastelky a časopis od maminky 🙂 🙂

tak pa, jdu dělat štrůdl a ještě před tím, si udělám kafíčko, mějte se krásně, příští týden jsou jarní prázdniny, tak pokud vyrážíte na hory , užijte si to
jonuska
22. únor 2010
ahojky jsem tu.dostavil se vše proběhlo ok.má stanovené výživné.až bude mít práci bude se to řešit znovu...no jsem spokojená aspon tak zatím

a volala jsem na výsledky na gyn.tak i moje dr.nechápe co tam patolog viděl ale jsem naprosto negativní a vše je v nejlepším pořádku.
pro jistotu se mám dostavit ještě v květnu ještě na kontrolu..no jsem štastná jak blecha 😃

byla jsem i své dr.mám homeopatika prý mám hodně oslabený tělo..asi tím stresem a vším..tak to ještě nějaký vitamín...a něco na chrapot.ale to prý není virový u mě ani ta rýma..je to tím vyčerpáním.všimla jsem si že to mívám každej měsíc kolem MS..takže tak..

holky a díky že jste na mě mysleli.. 😉 moc

taky jsem si říkala jak to OLI sluší.... 😉
kaelan
22. únor 2010
Romi tak aspon že to dopadlo aspoń trochu podle tvých představ 😉

a výsledky taky super a to jsi měla takový strach ale kdo by neměl když ho doktoři tak vyplaší ]-(
jonuska
22. únor 2010
no nervy to byli hrozný...fakt to si snad neumí nikdo ani představit..

jj hned je na světě líp 😃 a díky za podporu ani nevíte jak je to supr
megee
22. únor 2010
Romi super tak hlavně, že jsi aspoň trochu spokojená s výsledkem 😉

A výsledky od dr. taky skvělý 🙂
jonuska
22. únor 2010
ted si vzal bratránek malou ven a já jdu uklízet..je to tady jak po výbuchu.

megge no...jsem ještě nás ale čeká dlouhá cesta..
kristyan
22. únor 2010
Ahojky tak super že to tak dobře dopadlo nakonec........ 😉 drželi jsme palce všichni ...a pomohlo to... 🙂
bodinka
22. únor 2010
ROmi, i když jsem nebyla "na příjmu", myslela na Tebe (stejně jako ostatní holky) a snad dobré, ne? Mám na mysli soud. U toho, jak jsi psala o doktr., mě zarazilo označení "patolog". Já myslela, že ten dělá na jiném oddělení...
Elly spinká, táta mi dnes večer se vším pomohl, protože já odpadla - bolí mě hlava jak hrom. Nepomohly ani 2 prášky, ale káva silná, že by býka porazila.
Poklidím co najdu, pověsím prádlo. Táta udělal večeři, vykoupal, nakrmil a dal spinkat maličkou, takže ho mám ještě radši než obvykle!
paa, všem marůdkům přeju, ať se nemoci co nejdřív zbaví a nemocným přeju, ať jim to co nejdéle vydrží a nemocem se brání.
evik26
22. únor 2010
romi jsem rada že to dopadlo dobře jinak mi dobrali atb a 1jdem na kontrolní vítěr jinak zítra jdu na vyšetření prsa mám tam bulku tak snad to bude fajn pa
jonuska
22. únor 2010
bodinko...no patolog říkala dr...tak nevím 😃
jonuska
22. únor 2010
eviku bulku??nebuj to bude jen ta tuková...dělali ti mam?????
martinataylor
23. únor 2010
Evíku tak at ti to dopadne dobře...jsou to nervy..vím to sama....jinak jak jsem byla na vyšetření stím prsem v promedice na Valenty...tak jsem říkala mudr.že jsem chtela přijít dříve ale že me doktor neposla,atd..a ona říkala že je tam mamologická poradna a není potřeba papír od gynekologa atd..,že stačí přijít sama...človek kdyby to vedel tak už tam byl dříve...tak to píši poro vás,kdo by nekdy potřeboval,že není potřeba letet pro doporučení a muže se rovnou tam....jsou tam strašne všichni mco příjemní..

a at vysledky evíku jsou u maléjo o-k
ted pneumokok řádí,pač jsem mluvila s kamoškou,malej má 4 a má pneumokoka v nose a to naočkovanej od narození..tak pak se naočkujte..ale aspon to má menší následky a lehčí prubeh když jsou detičky na očkovaní..

jdu volat na vysledky na gyndu..taky bojímmm
jonuska
23. únor 2010
Marti tak co na gynde????

jinak krásný den přeji

já se pneumokoka bojím..malá měla už dvakrát zánět obou oušek..tak čekám až to bude mít ještě a hnedka žádám o očkování..protože se strašně bojím.

po zkušenostech s Honzíkem kteý to měl 1 rok ve školce fakt asi 7krát a to mu praskalo i samo..pak vysoký horečky.mockrát mu to píchali...ale očkovat ho nechtěl..chodili jsme ke Šrotovi jenže pak dr.je tak nějak hodně laxní ke všemu ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli