• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojte

megge díky

za chvíli dorazí manža a jdou k té zubejdě..auau

volala jsem si na výsledky ale ještě nejsou :rolling_eyes:
22. únor 2010 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
holky...sháním ještě 2 lidi do obchudku na netu.mužete si nakupovat ruzné věci..jako čaje,masti,sirupy,prací prostředky,dětská kosmetika atd atd...pak seženete 3lidi pod sebe a dostáváte provize z nákupu....kdyžtak mi pisněte :wink:
jsou tam moc zajímavé věci a za dobrou cenu :slight_smile:

a u nás už soplí Tomík i kašle.takže i Honzík nebude do školky tento týden
mě už je líp.trochu tak aspon tak.
22. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ZASE NECO LTÍ VE VZDUCHU....kruci...

Od Denouška leží Vojtíšekm prý na JIP....prujem,zvracení.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je neštestíčko..fakt....tak at jsou brzo spolu...

Dadlůi..neprodelal malej na horách 6 nemoc? 4-5 dní vysoké horečky bez ničeho a pak by se mel osypat...a mel by být zdravej....? ty jsi taky chudáček...kamkoliv vyrazíš..tak bud malej nebo ty nemocní a neužiješ si to..trípení...fakt...A pak si neco naplánuj že?
22. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jejdaaaa chudáček ...hl.aby byli brzy fit...

kamoška tam ted měla taky dcerku.zíra by je snad měli pustit :confounded:
22. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak u nás se pořád spolí ale doufám že už bude konec....

Baletka z kuchařem super...... :grinning:

Kadeřice tak to já moc neřeším chodím k jedné paní vždycky jsem byla spokojená ,ale poslední dobou mi přijde že je to s ní nadlouho a kamoška mi poradila jinou tak to asi prubnu bude změna a uvidíme... :sweat_smile:

Romi já pak buddu nakupovat od tebe ju :wink: :wink:

Dáši ty máš fakt pech jak píše Marťa jak vytáhneš paty tak ti to Marťínek hned vrátí............. :wink:

Holky já chci novou myčku a ne ne přesvědčit manžu...mám díru v kuch. lince a on se pořád k ničemu nemá............A mýt nádobí to už mi teda taky leze pěkně krkem....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Chudák denoušek to budou ty rotaviry jak to teď tak řádí chudáčci.......

to je pořád něco
Romi a držíme palce ať ten dnešek dopadne dobře jak ginda tak soud i zubař máš to fakt náročný......
22. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Romča je silná holka......dobře všecko dopadne.... :wink:
22. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Bodynko..dobrej tip na kadeřníka..kuknu..a super že je tam i dětský koutek co jsem zatím četla¨¨ :wink:
22. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
kristyan dík

už mi začíná být zle z nervu :rolling_eyes:
22. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Honzík už je doma.má plombu a je to šikulaaaaaaaa...hurááááá
jsem fakt ráda prý to zvládl uplně suprově.. :wink:
22. únor 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
to je šikulka....tak aspon jedna vec je za tebou..... :wink:
22. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk,

děkujeme za pochvaly.

Romi odpo na Tebe budu myslet. Super, že to Honzík takhle zvládnul. Já nechci vidět tu scénu, až půjdem teď na preventivní k zubaři.

Tip na kadeřnici - Lucka, ségra od Marti :grinning:
22. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
dřív jsem chodila do Naisy, ale moje kadeřnice je na mateřské, pak jsem chodila ke Kláře v Naisy, ale to byl děs. Ta už tam nedělá ani. Ale pak jsem byla jednou u Renaty a spokojenost.
22. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak kadeřnici taky ted řeším.Jezdila ke mně jedna z čech ale od té doby co mi ušmikla ofinu jak debilovi jsem jí radši nevolala.Taky bych zkusila někoho v Pv ale nemám zkušenost. :frowning2: :frowning2: Jsem si s vlasama nedělala nic od října a taky je to vidět :grinning: :grinning: :grinning:

Chudák denoušek právě včera jsem na ni myslela tak doufám že bude Vojtovi brzy líp :slight_smile:
Kristy tak myčka je úplně kaput jo???????tak to je na prd to ti věřím že se tě nechce nádobí umývat.Já bych si taky už nezvykla asi :grinning: :grinning:

Já už jsem snad z nejhoršího venku kafe už mám dnes 2 a je to výborný když cítím tu chut :grinning: zítra zase s Elou na RTG to zas bude na dlouho je to tam na blázna :angry: :angry: :angry: :angry:

Oli vypadáš fakt super :slight_smile: :slight_smile: moc ti to sluší na tom karnevale :wink:

zatim pa večer kuknu
22. únor 2010 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky dobrá kadeřnice v PV je Ivana Minátová je to mladá holčina a dělá v kadeřnictví tam co dřív býval bordel Charlie :grinning: ...jás ní byla vždy spokojená :wink:
22. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
myslete na Romču teď je právě u soudu ...takže hodně štěstí Romi...... :wink:
22. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
myslíme..doufám že se ON dostaví a ne jak minule :angry:
22. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi myslím myslím.

Kamčo kuji moc :wink: :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi myslíme na tebe.......

jinak tobi já jsem taky sháněla šaty a objela jsem ol , půjčovnu a nakonec vyhrály šaty v kravařce a tak teď plesujeme o sto šest :grinning: :grinning: :grinning: čeká nás další, v pořadí již třetí ples nyní v sobotu, je to fajn a když je ta správná parta nemá to chybu :slight_smile: :slight_smile:

psala jsem už Olince, jak je Jaroušek kouzelný coby kuchtík a stejně tak i baletka Klárinka

Marti to jsem taky říkala dášce, jestli to není ta šestá nemoc, ale Martínek se neosypal, tak kdoví co to bylo, hlavně, že už je dobře a doufejme, že to hoooooodně dlouho vydrží těm našim dětičkám, není nad to, když jsou usměvavé, veselé a hlavně zdravé!!!!!!

byli jsme dnes s Adámkem na poslední 4dávce prevenaru, byl statečný tak dostal pak pastelky a časopis od maminky :slight_smile: :slight_smile:

tak pa, jdu dělat štrůdl a ještě před tím, si udělám kafíčko, mějte se krásně, příští týden jsou jarní prázdniny, tak pokud vyrážíte na hory , užijte si to
22. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky jsem tu.dostavil se vše proběhlo ok.má stanovené výživné.až bude mít práci bude se to řešit znovu...no jsem spokojená aspon tak zatím

a volala jsem na výsledky na gyn.tak i moje dr.nechápe co tam patolog viděl ale jsem naprosto negativní a vše je v nejlepším pořádku.
pro jistotu se mám dostavit ještě v květnu ještě na kontrolu..no jsem štastná jak blecha :grinning:

byla jsem i své dr.mám homeopatika prý mám hodně oslabený tělo..asi tím stresem a vším..tak to ještě nějaký vitamín...a něco na chrapot.ale to prý není virový u mě ani ta rýma..je to tím vyčerpáním.všimla jsem si že to mívám každej měsíc kolem MS..takže tak..

holky a díky že jste na mě mysleli.. :wink: moc

taky jsem si říkala jak to OLI sluší.... :wink:
22. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi tak aspon že to dopadlo aspoń trochu podle tvých představ :wink:

a výsledky taky super a to jsi měla takový strach ale kdo by neměl když ho doktoři tak vyplaší :angry:
22. únor 2010 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no nervy to byli hrozný...fakt to si snad neumí nikdo ani představit..

jj hned je na světě líp :grinning: a díky za podporu ani nevíte jak je to supr
22. únor 2010 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi super tak hlavně, že jsi aspoň trochu spokojená s výsledkem :wink:

A výsledky od dr. taky skvělý :slight_smile:
22. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ted si vzal bratránek malou ven a já jdu uklízet..je to tady jak po výbuchu.

megge no...jsem ještě nás ale čeká dlouhá cesta..
22. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak super že to tak dobře dopadlo nakonec........ :wink: drželi jsme palce všichni ...a pomohlo to... :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ROmi, i když jsem nebyla "na příjmu", myslela na Tebe (stejně jako ostatní holky) a snad dobré, ne? Mám na mysli soud. U toho, jak jsi psala o doktr., mě zarazilo označení "patolog". Já myslela, že ten dělá na jiném oddělení...
Elly spinká, táta mi dnes večer se vším pomohl, protože já odpadla - bolí mě hlava jak hrom. Nepomohly ani 2 prášky, ale káva silná, že by býka porazila.
Poklidím co najdu, pověsím prádlo. Táta udělal večeři, vykoupal, nakrmil a dal spinkat maličkou, takže ho mám ještě radši než obvykle!
paa, všem marůdkům přeju, ať se nemoci co nejdřív zbaví a nemocným přeju, ať jim to co nejdéle vydrží a nemocem se brání.
22. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
romi jsem rada že to dopadlo dobře jinak mi dobrali atb a 1jdem na kontrolní vítěr jinak zítra jdu na vyšetření prsa mám tam bulku tak snad to bude fajn pa
22. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
bodinko...no patolog říkala dr...tak nevím :grinning:
22. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
eviku bulku??nebuj to bude jen ta tuková...dělali ti mam?????
22. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Evíku tak at ti to dopadne dobře...jsou to nervy..vím to sama....jinak jak jsem byla na vyšetření stím prsem v promedice na Valenty...tak jsem říkala mudr.že jsem chtela přijít dříve ale že me doktor neposla,atd..a ona říkala že je tam mamologická poradna a není potřeba papír od gynekologa atd..,že stačí přijít sama...človek kdyby to vedel tak už tam byl dříve...tak to píši poro vás,kdo by nekdy potřeboval,že není potřeba letet pro doporučení a muže se rovnou tam....jsou tam strašne všichni mco příjemní..

a at vysledky evíku jsou u maléjo o-k
ted pneumokok řádí,pač jsem mluvila s kamoškou,malej má 4 a má pneumokoka v nose a to naočkovanej od narození..tak pak se naočkujte..ale aspon to má menší následky a lehčí prubeh když jsou detičky na očkovaní..

jdu volat na vysledky na gyndu..taky bojímmm
23. únor 2010 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti tak co na gynde????

jinak krásný den přeji

já se pneumokoka bojím..malá měla už dvakrát zánět obou oušek..tak čekám až to bude mít ještě a hnedka žádám o očkování..protože se strašně bojím.

po zkušenostech s Honzíkem kteý to měl 1 rok ve školce fakt asi 7krát a to mu praskalo i samo..pak vysoký horečky.mockrát mu to píchali...ale očkovat ho nechtěl..chodili jsme ke Šrotovi jenže pak dr.je tak nějak hodně laxní ke všemu :angry:
23. únor 2010 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek