• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
tak my byly hodku a čtvrt venku,je tam krásne....prošli jsme se,nakoupili,hafana vyvenčili..se prošla..

nan gynde vysledky v pořádku,kontrola za rok když nebudou problémy.. :wink: :wink: jsem ráda...
23. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je tak fajn že jsem ji odnaučila na kočár..že jej nemusím vláčet,všude dojde akdyž ne a je to dál tak jedeme MHD..už ho asi ani nevytáhnu....pač jak jsme ho mely tak nechtela choditm a jen sedet....ted je to paráda...

jsme po obede,malá do hody usne a pak razíme ven,je tam nádherně... :wink:
23. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak výseldky super :wink:

my jsme byli s bratránekem ted u sestřenky.mají postavený dum u nemocnice.tak jsme se byli mrknout...no byla jse celá zelená"závistí" :grinning: :grinning: víte jak to myslím..krásný to tam mají fakt..... :wink:

protorný,nikde žádný skříně..všechno vestavěný...slunečný.prostě nádhera....

ted začla soplit i malá takže super.ale teploty nemají tak pujdem chvíli odpolko aspon na prochajdu je fakt nádherně..a hurá sníh mizí :grinning:

a já jdu rychle uvařit polívku, brambory a udělat řízky :wink:
23. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško a kterej baráčej,ten žlutej co je tam nove postavenej...

u nás to vypadá že malá začíná soplit ,uvidíme co z toho bude....bezva..v pátek máme očkování.Ted usla a já se jdu taky natáhnout,pač ty noci jsou u nás stále příšerný... :sunglasses:
23. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nene jsou tam 3 přilepený k sobě..bude to řadovka...jeden krajní je ještě nedostavěnej..tak tam :wink:

mě se líbí že to není žádnej velikej barák..mají dole obývák s kuchyní..chodbu,wc a hodně skladových prostor.nahoře mají koupelnu wc ložnici a 2 dětský pokoje..šatnu fakt parádní...pak mají terásku balkon,a menší zahrádku...

achjo zas budu snít :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško já si říkala kdo tam asi bude bydlet chodím tam často s Nelli.Z venku to vypadá malinkaté ale to tak někdy je a pak je člověk překvapen prostorem.No a já po tom co uklízím v našem domečku tak ráda vzpomínám na 3 + 1 :grinning:
23. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bratránek si vzal Tomáška chvilku ven a já mám pohodu.Honzík ve školce....a Jonuška je hodná.tak si v pohodičce vařím...to je paráda s jedním dítětem..týjo.....
takovej oddech :grinning:
odpolko si bere tchýně Honzíka nevím co se jí stalio :confused: :rolling_eyes:
23. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jonuško obdivuji tě už dlouho, vlastně co tě znám jak to zvládáš.Já mám kolikrát malé dost a to je jedna jediná sama v noci spikající :slight_smile: ale asi by mi nic jiného nezbylo než se nějak zapojit do takového složitého procesu.

Já taky vařím dostala jsem chut na zelí, které budu jíst jen já a to musí bavit vařit si pro sebe a pak ještě druhej chod :grinning: já si prosě neumím dát nohy na stůl když malá spí.

Marti dnes spíme po dlouhé době po obědě, ale to vím vždycky až kolem půl 11 když malá neusne.Ale jak bude lepší počasí vyrazíme ven z rána a malou nechám spát v kočárku jinak se neuvídíme snad nikdy.

Je mi líto všech marůdků.Kor když je venku sluníčko uplně to ven láká.Já už se tak těším na jaro jak dlouho ne.A ten fusak až dám někde do skříně.

Můžu vytáhnout malé fusak a nechat ji s dekou a nánožníkem?Přece jen ji oblékám pořád stejně když je kolem nuly a mínus a dnes je celkem teplo.Co koukám po maminkach tak mají deti i bez nánožníku jen tak
23. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čho..no ono by ti nic nezbylo...uvidíš pak už je to pohoda o jedno dítě mín či víc :sweat_smile: jen teda začne nám škola to bude asi mazec

jo taky se těším až vytáhnem fusak..hurááááá
já mám takovej ještě co jsem si šila..takže jak bude odpolko kol 5 tak ho tam už šupnu... :wink:
jen na ráno je ještě chladno no.včera pěkně mrzlo co... :angry:

my jsme měli segedin o víkendu a čočkovou polívku vražedná kombinace :grinning:
23. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, prosim vas, nerodila jste nektera v Prostejove koncem panevnim???
23. únor 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjatob..ahojky já nee.... :unamused: poradím...
ale kamarádka měla syna koncem pánevním a dr.ji nabídl císaře.a takšl na ně.tak ti nevím jak to chodí.

já byla s Jonuškou venku je fakt nádhěrně.usnula mi před barákem tak chrní v kočárkju na chodbě....

potkala jsme Evika s mužem :wink:
23. únor 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob:
sestřenka rodila koncem pánevím.....druhý dítě....na císaře ji nevzali pač to bylo druhý,kdyby to bylo první tak ji vezmou na císaře.Druhý prý zvládne odrodit když má jeden porod za sebou.To je jediný co vím a prý si užila jak pes... :unamused:
23. únor 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, no me prave dneska rekli to samy...prvni dite by slo rovnou na cisare, ale druhy nechaj at to zkusim :unamused: mam z toho strach :frowning2:
23. únor 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holka to ti věřím.....asi to bude makačka....ale říkej si zvládli to ženský přede mnou,zvládnu to i já..a když to nepujde tak určo neco udelají...sestřenka říkala že to byl mazec....ale nebudu te tu strašit.....Zvládneš to..musíš....to se vykládá co? :grinning: :angry: Hold my ženský musíme zvládnout asi vše...ne nadarmo se říká,že ženská vydrží více jako kun.... :confounded:
23. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, jestli vis o te sestrence podrobnosti, byla bych moc rada kdybys mi to mohla napsat treba aj do IP. Radsi bych vedela na co se mam pripravit, ze se muze stat nez pak byt nemile prekvapena :wink: a dekuju... :wink:
23. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob a ty jsi z PV??????
nebo někde odtud?
23. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonus, ziju v Ostrave, ale chystam se u vas rodit :sweat_smile:
23. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak na sonu mě nepotěšíli mam v pravém rso malí utvar za 3měsíce musim znova na kontrolu kdyby se to zvětšovalo tak pak na biopsii a pak je to v pr..............jsem stoho hotová brečím jen kdyš si na to spomenu je to na ho...............snad to nic nebude doufám ale ten pocit že tam něco je a čekat 3 měsíce je mazec :frowning2:
23. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé to je ale divný že tady proč????? :slight_smile:
a proč šel první císařem?:??
jen se ptám není to výslech jsem zvědaváááááá :grinning: :wink:
pokusím se zjistit co nejvíce..jestli teda bude chtít říct....ale když jsem sní mluvila hned po porodu tak mi říkala že na ně ječela at ji pomužou,rozřežou nebo neco...že myslela že to nezvládne....no sranda to asi nebude.....ono to satčí když to jde přirozene..taky je to fuška.... :unamused:

a v Ostravě to stojí za prd mebo co,že až do Prostejova..po ceste je více porodnic..?
pardon v PRSU
23. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak první by koncem pánevím neodrodila....pač ty porodní cesty jsou malé atd...ale po prvním porodu už to nechávájí odrodit..

ty brdo Evíku a na co jako čekají? proč neudlají biopisi hned.....kiamoška to mela taky...udelali to hned,pak šla na operaci,utvar ji odsranili aji když biopsie dopadla dobře,aby mela klid a časem to neco neudelalo,pač mely rakovinu prsu taky v rodine...Byla stím na promedice na Valenty ,jak já a odstranili ji to v Olomouci...kde jsi byla ty? a jak jsi dopadla s malým?
23. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonus, prvniho jsem rodila normalne, akorat vexem, protoze jsem ho nemohla vytlacit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a v PV protoze to tam uz znam, byla jsem spokojena a su na tohle hrozna cita :grinning:

marti, byla bys hodna...ja jsem na ne teda jecela aj u normalniho porodu :grinning:
no po ceste mame jeste Novy Jicin, Hranice a Olomouc, ale to jen v pripade nouze...a vcera dostal mm skoleni kdyby jsme rodili na dalnici :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čekání je nejhorčí....nechápu na co ti doktoři furt čekají... :angry:
23. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evy nebuj to bude jen ta tuková fbulka nebuj.
mamča s tím byla na operaci vyřízli ji to ale nebylo to zhoubné tak s ebneboj...držím pěstičky

Marti prej stojí za prd... :grinning:
23. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink:
majatob-jj tak to se nebuj..když šlo první normál tak je to roztáhlé...vidím že to máš už každou chvíli a pěknej pupík
23. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to se nedivím..taková dalka..aby jste dojeli :grinning: :grinning: ,tak já teda neječela vubec....říkali mi,že ani neví že rodím...ale každý má porod jinej a i práh bolesti....takže si zaječ.......... :grinning:
23. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to mla zas pokaždý rychlý..u kluku bolesti křížový a u malé bolest stydké kosti..ted nevím co je lepší..malá nešlě záhlavím ale čelem..a byla napříč taky nic moc.ale nechali mě to rodit protože to bylo potřetí...ale to jsem fakt ječela..bolelo to děsně a ještě ji ve mě otáčela protože hlavička nerotovala no stejně lezla čelem.brrr :confounded:
23. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to rodíš za chvíli..abych stihla sehnat informace....ale já radši nechci nic slyšet..človek se pak bojí dopředu..jak u porodu prvního...mela jsem tak strašnej strach...jak ty ženský ječí a řvou v tech filmech a pak jsem, si říkala že to byla pohoda,že bych rodila hned znovu..nom každej to má jiný... :wink:
23. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nepopisujte to.brr..... :wink: :wink: :wink: nebo po druhý rodit nikdy nepujdu.... :grinning: :grinning: :grinning: dělám si srandu
23. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek