• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Abi to první :wink:
11. únor 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže se ti to nezdá přeplácaný jo???Díky za radu. :slight_smile:
11. únor 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kolči moc se milíbí jakou si zvolila barvu podtrhuje to Jájouškovi krásný očenka :wink:
11. únor 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, mě se na tom líbí ty klučičí motivy, je to takový zajímavější.
Kuji.
Odkud máš ty kity s těmi průřezy, že jsou fotky jakoby pod tím?
11. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to není kit to musíš udělat.myslím že se to jmenuje vložit fotku do pozadí mrkni na návody
11. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjo to vím, ale to s tím průřezem je kit ne?
11. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
počkej teď nechápu jaký průřez myslíš????
11. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ty myslíš ten modrý papír????
11. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
papír mám asi od ditab,ale nejsem si jistá :unamused:
11. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo ten papír, promiň se vyjadřuju jak hotentot :grinning:
11. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: nene v poho mě to taky dlouho trvá než něco docvakne :sweat_smile:
11. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm tak od ní to asi nebude.tyhle taky nejsou marný

http://www.digiscrapdepot.com/freebies/paper/freebies/1023214.aspx
11. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kolči zkouším ti toposlat mejlíkem alepořád to nejde. :frowning2:
11. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuji za odkaz, jé to je škoda :frowning2:
11. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a nemáš skype nebo icq???jestli jo pošli mi to do ip a zkusíme to poslat přes to
11. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, holky vy jste šikovný
abi, mě se víc líbí to mín zdobený

jinak nám včera skončila rýma ale máme to taky někde dole, pěkně v noci kašlal, ten dusivej debilní , 2x se až poblinkal, musela jsem ho držet než se uklidnil+ homeopatika na zklidnění dus.kašle, ach jo. přes den je ale ok, jen lehne, tak začne, takže blbě spíme.

jinak super capeme, chodí si po celém byte, stoupne si sám bez opěry a maže a maže, naučil se otvírat šuplíky, skříně a vše lítá kolem, já jen chodím a dávám zpět, těd vytahuje plechy se šuplíka v kuchyni, pěknej randál :grinning:
11. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nějaký nenene vůbec nezabírá :grinning: :grinning: naopak ještě přidá na rychlosti :grinning: :grinning: a má při tom šibalský úsměv. a hračky ho už vůbec neberou, jen kramování
11. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dadli my jsme přes den taky ok.Teda až na včerejšek to blbly s tatínkem a najednou se začal dusit a nemohl se dokašlat tak jsem murychle narazila čepici a šup s ním do rozglabenýho okna naštěstí se to po pár min. uklidnilo.V noci otvírám tak 4 za noc okno do kořán dost to pomáhá.Zkus to taky dadli.
Jinak děkuji za názor :wink:
11. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,fotečky máte krásně upravený,taky se mi líbí to míň nazdobený.Dnes jsme byli u dr na 8měsíční a máme 11430g a 75cm a taky 7zubů :wink: .
11. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
noro díky za názor :slight_smile: no teda tak to je ADámka už pěknej kus :wink:
11. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
normo, fakt pěknej chlapák, to my jsme proti vám prdolci, máme skoro 11měsíců a necelých 9kg :wink: ale zubů máme taky 7 :grinning:

abinko, co dáváš na ten kašel?? ty homeopatika? taky nějaké mám, ale nepomáhají - v tu noc. přes den dávám hedelix 14kapek ,ale pořád to je takový suchý, dráždivý, jinak jsme taky bez teploty a přes den ok. zítra musím jít ven na půl hodky, myslíš že s ním můžu??
11. únor 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli ven bych sla podle pocasi dnes je treba hnus pocasi,vetr a zima ale tak pul hodka by nemela vadit si myslim...

na kasel jsme meli taky hedelix a jeste mi dr rekla ze mam davat stoptussin a nurofen-neni jen na horecku ale pomaha celkove,zkus to tak kombinovat to mi jsme byli hned fit :slight_smile:
11. únor 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo abi me se taky libi to min zdobeny....v jednoduchosti je krasa :wink:
11. únor 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Abinko to druhé jednodušší je krásné.....máte to fak tužasný...až nebudeš mít co delat..což asi s detma nebude nikdy :grinning: :grinning: ,tak si zamlouvám kšeftík.... :grinning: :grinning:

Normo to je chlapík.....ale on to pak vybehá..a 7 zoubku..to jste nás předbehli..my máme konečně už 4...ale vypadá to že se ji tlačí už i dvojky nahoře..ted to bude asi rychlovka...ale naštěstí spinká hezky...

Dadli to je co?to je jak u nás..jen uklízím a uklízím co vyháže a pořád dokola celý den :grinning: a nejlepší hrnce když s něma muže mlátit v kuchyni o dlažbu...chudák sousedka,ale je protivná babka,tak at si užije :grinning: :grinning:

dnes tatka nám s v 7 ráno v zbudil...v práci se řízl a vezli ho na šití....má málíček,sice jedne steh,ale je to na pravé ruce a tak mudali neschopenku....tak ho máme na týden doma...,zítra jedeme kuknout do ikei,malou budou hlídat moji rodiče...tak se těším na odreagování :grinning:
11. únor 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dadli tak táta koupil acc sirup,ale neměly by to děti mladší 2 let,ale je to přímo na ten zánět v hrtanu.NO a zatím pomáhá.Homeopatika nesehnal. :unamused: No a ještě mu dávám ten ditustat a koalku na prsa třikrát denně.V noci mu pořád větrám.Víc ho obleču a co nevíc to jde.Je potřeba aby měl chlad.No a ještě má přes postýlku mokrý prostěradlo.No a ven by se mělo,protože mu to prý svědčí.No uvidíš jak to bude buď mu to přihorší a nebo pomůže.

Marti jestli chceš tak mi pošly fotečky a já ti něco udělám.Nevím kdy,ale budu se snažit co nejdřív a pisni jak by sis to představovala :wink:
Jinak denoušku a Marti taky děkuji za názor.Takže vyhrál táta :dizzy_face:
11. únor 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti čas sice není,ale baví mě to a jak jsem psala dělám to po nocích.no a my už máme ty nejlepší fotky vybraný tak musímpočkat než něco pěknýho nafotíme :grinning:
11. únor 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abinko a ty to pak vytiskneš doma nebo to necháš vytisknout ve fotoobchodě?
Já ti fotečky pošlu jak budu mít časík....a budu moc ráda a nespichá to,jak budeš mít čas,hlavně kvůli me neponocuj prosím tě....pak ti to samozřejmě zaplatím..to se nebuj zadarmo to nechci..jsi moc hodná!!!!

A jak vypadat?to je na tobě,pozadí aby bylo pro holčičky....nevím jaké máš vzory...třeba berušky srdíčka atak..no prostě co by jsi ty dala holčičce.... :wink:
11. únor 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti můžu ti to nechat vytisknout,ale většinou si to dělá každý sám a podle toho jak to chce veliké.
11. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi mně se taky líbí víc ta druhá, jak píšou holky, jsi šikulka a je to jak si psala, pěkný požírač času :grinning: :grinning: :grinning:
u nás se tím baví tatínek :slight_smile: :slight_smile:
venku bylo dnes děsně, ten vítr byl hnusný a sluníčko pořád nikde, ani jsme nevylezli z domu :frowning2: :frowning2:

dadli já myslím, že pokud nemá Marťásek horečky a nějaký velký soplík, jako, že nemá, tak ven na chvíli můžeš, teda pokud bude relativně slušně venku, ono to přes den jde s tím kašlem, nejhorší je to pro ně,když si lehnou , tak je to dráždí, já taky mám neustále osušku mokrou přes postýlku a mikroventilaci a i přes to mi připadá, že je v ložnici suchý vzduch a to tam vůbec netopíme!!!!už jsem uvažovala i o koupi zvlhčovače, ale takový už nějaký ty lepší jsou drahý........

normo Adámek je chlapeček jak hora a těch zoubků , paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přidávám fotky z naší první zimní dovolené s Adámkem, tak kukněte :slight_smile: :slight_smile:
hezký zbytek večera a klidnou noc
11. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek