• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
majatob a kolik měl syn když se narodil???

Marti já mě se nejlíp rodil Tomík a to byl největším mě rovný 4kila a 51cm :grinning: zajímavý..hlavu jak meloun :grinning:
23. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych zas klidně rodila..ale pak bych zešílela... :grinning:

teda rodila ono těhu je krásný..ale pak ty starsti..nene nic nebude :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonu, 3350g a 52cm, tohle mimi by melo byt podle odhadu z utz mensi, neco kolem 3 kil...a dokud bylo prisne, tak mi rikala, ze me veme na cisara (tak proc to doprcic nejde aj u KP???)
23. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
protože příčně nesestupuje....
takle naléhá zadeček
23. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky muže se do lázní normálně s miminy,???????já ted nevím..ale proč by ne?že?
23. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonus, ja vim :unamused:
stejne dik holky, jste hodny..
23. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob hlavně at to dobře dopadne a pak nám dáš vědět :wink:
23. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonu :slight_smile: dam..
23. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
...kdyz to preziju :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob co by ne nebujjá myslím že tě nenechají trápit..
a mysli na to žjak vyleze tak je vše zapomenuto :wink: však víš :slight_smile:
23. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob - já rodila císařem, mám (prozatím) jedno mimi, byla koncem pánevním. Doktr. se o způsobu porodu se mnou moc nevybavoval, bylo to jasné - prvorodičku nenechají jít na přirozený porod, je to pro dítě moc nebezpečné. Byla jsem v PV a byla jsem strašně moc spokojená. Pokud ještě někdy budu rodit, tak jinde určitě nee.
23. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Eviku to je mi taky moc líto :cry: :cry: ale teda fakt nechápu na co ti doktoři čekají :angry: pořád mluví o prevenci a pak nechají člověka čekat 3 měsíce :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Majatob já ti taky neporadím já měla obě holky normál.Takj hlavně at to dopadne dobře :wink: a to si piš že dopadne :slight_smile:
Já byla dnes s Eli na kontrole tak jí to sundají 9.3. to do té doby polezu po zdi :grinning: :grinning: :grinning: nemám jí co oblíkat.Chodí v mojí zimní bundě a nejhorší ty trička.Do školy chodí v teplákách protože na wc by si rifle nerozepla jedině že by někomu řekla :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes bylo fakt krásně už aby se ta zima nevrátila :wink:
zítra budu mít kadeřnici tak jsem zvědavá co mě na té hlavě vykouzlí :wink: a za kolik :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem snad nikdy s kadeřnicí spokojená nebyla :confounded: nevím proč
le vždycky mě obrali víc nebo prostě to bnevypadalo tak jak jsem si opředstavovala...
navíc mi to vyfoukali no hruza..jak květákovi....a nedrželo to doma tvar prostě...snad ten první den..zklamaná

asi jsem byla u nic moc kadeřnic tak nevím :unamused:

taky jsem spokojená z pv porodkou....i přístupem a péčí
23. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuš ono je to tak vždycky že si to člověk jak příjde domů udělá po svým :slight_smile: aspon teda já :grinning:
23. únor 2010 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tak pak ale naco tam chodit že????? :frowning2:

už to mám moc dlouhý anevím co s tím....
23. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme dvě :grinning: :grinning: jak se naštvu tak si to nechám šmiknout tak o 20cm :wink:

ale to já neudělám jsem srab :grinning: :grinning: :grinning: takže klasika jenom konečky :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky to vubec nechapu doktorka mi řekla že kdyby to bylo no šak víte nechci to ani psat že 3měsíce nehrajou roli pjeknej žvást co?jo a na vyšetření jsem byla v nove nemocnici ale asi se necham vyšetřit v brně na žlutaku mám tam znamiho doktora nechci nic zanedbat a chci mít aspon ještě 1dítě a vydět je vyrustat ja se asi zblazním nemužu spát brečím a pořad obýmam malího i manžu fakt jsem cvok
23. únor 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak běž ta kde byla Martina..já jsme tam byla taky kdysi....

je to pro medika?????

tam to udělají hnedka ne?
to je dost dlouhá doba :confused:

kalean..já se zařekla že se stříhat nebudu..tak ne..vydržím...byla jsme cca..od 17...-27nakrátko....myx.po ramena tak ted si to užívám..jen stříhám ofinu protože bez ofči vypadám jak náčelník šošonú :grinning: :grinning:
mám vysoký čelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ble
23. únor 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to zkus fakt jinde za ty nervy to nestojí :frowning2: :frowning2: neboj určo to bude dobrý.
Já jdu ve čtvrtek vyřezávat na rameni takovou jakousi potvoru co mi tam narostla a taky mám trochu strach.A nejlepší Ela ta se prý bojí abych neumřela.
Jonuš já mám vlasy dlouhý odjakživ.jednou asi v 15 jsem byla úplně na krátko a od té doby pořád dlouhý. :wink:
23. únor 2010 ve 23:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalen uvidíš to bude dobrý..já jsem si nechala před pár lety odtrsanit vyříznout 20 znamínek...ani to není poznat že jen 4 v obličeji....mela jsem velký a škaredý i mateřské se jim nelíbilo...a nebnolí to..opíchnout to a nic necítíš..

Evíku já bych zašla taky ješte nekam....dám ti číslo na promedicu a zavolej tam že sis našla bulku a neříkej že jsi nekde byla...a vemou te hned....teda co nejdřív...já jim volala v uterý nz gyndy a v pátek me hned vzali,když jsem ji řekla že mám bolesti a na bulku se mi ptali hned....tajdi at srovnáš co ti řeknou..za to nic nedáš..máš to v PV a kousek...nejhoršíéí je to čekání
takže telefon je:582 366067
24. únor 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všichni,tak jak to tady tak čtu tak to je něco.děti nemocní,problémy s prsy,rozvod atd.no my naštěstí zdraví,v pohodě,pořád kojíme a už začínám dávat příkrmy,malýmu to moc chutná,ale vždycky jenom kolem oběda půl skleničky a druhej den zase ten zbytek.vždycky ho potom ještě dokojím.zítra jdeme na vítání občánků,máme akorát 5.měsíců.už se moc těšíme,jdou s náma i obě babičky.tak se všichni mějte krásně,marodům brzké uzdravení a Evi drž se.myslím na tebe kočko. :wink:
24. únor 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nejdete některá po obědě ven?Asi ty co máte menší děti a po obědě vám nespinkají co Tobi, Zuzi....?Doufám, že Nelli usne dopoledne.
Ach jo to je práce s nemocema atd.

Jinak ke konci pánevnímu.Já měla Nelli otočenou taky tak ale nakonec se otočila jak měla.Jinak jsem se na to ptala, jestli se rodí konec pánevní a odpověd zněla jako že rodí, ale velice neradi proto raději naplánují císaře.Důvodem prý byly hodně dislektici atd tak nevím.Nejsem z oboru tak že jen tlumočím
24. únor 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj u nás noc hrozná..ale fakt hrozná...
všichni 3 mi špatně spali.já se zblázním.
dneska je tam nějak zataženo co.. :unamused:

my dneska ani ven nepujdem.malé ten sopel teče a zahuštuje se ,tak mám strach z oušek :frowning2:
24. únor 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se ted vrátili z venku po hodine a pul...nemohla jsem ji dostat domu,furt tancovala zpívala..chodíme jako kolotočáři.. :grinning: :grinning: a dnes je tam chladneji...aji začíná sirovina mi připadá..a myslím hlásili na odpoledne désšt....

malá soplí taky ale naštestí jen pruhledná voda...dávám sinupret..

jonuško a ty ji sinupret nedáváš...je to na rýmu,viry bakterie,přírodní...at tom jde ven a nezarazí se to do oušek..já to Klárce dávám pokaždé u rými a máme klid bez komplikací.Je to od 1 roku
24. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak já mám taky rýmu a k tomu mi třeští hlava, malej se pořád vzteká, takže mám dost a to je teprv dopo. PO 4O minutách venku jsme šli domů, pr byl jak prase a já taky :angry: Takže pračka maká...
24. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za nazor skusím brnknout na to číslo od od marti ja bych to 3měsíce nevydržela je to něco hrozneho už se mi zdal strašny sen ani ho psat rači nebudu nejhorší je to že to mame v rodině rakovinu strajda umřel na raka i teta a druhe tetě babičině sestře vzali pul prsa no je to hrozny :jo jinak 16 vezu manžu do brna jde na operaco z kolenem ale prí je to jen 20min zakrok 16března ho tam vezu 17 jde na operaci a 18 pro něho pojedu kdyš všechno bude v poho ikdyš na posranýho i hovno spadne že?
24. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku všecko dob ře dopadne..zavolej tam určo..na nic nečekej...a mysli pozitivne...i když se to dobře říká :wink: držíme pesti všecky..
24. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a to je na předpis?
mě to nikdy nikdo nenapsal..
já jen odsávám a mám kapičky....
24. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo marti vy jste dnes byli venku jak tam je nevím jestli mam jít z malím ven už jsme byli venku po te nemoci ale to svítilo sluníčko ale dneska nevím nevím azas mi trochu pokašlává no doufam že už bude zdravej mame jít příští tyden na očkovaní už od ledna odložene jak hexu tak i simpflorix zblazním se fakt jo :confounded:
24. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
JONUŠKO NENÍ TO NA PŘEDPIS..KOUPÍŠ TO NORMÁLNE V LÉKARNĚ..SINUPRET SIRUP....MALÁ KDYŽ MÁ RÝMU TAK MI TO MUDR.DOPORUČUJE DÁVAT....JE TO ROSLINNÝ..TAK JI TO KUP A DÁVEJ..RÝMA JDE VEN A NEDOSTANE SE DO OUŠEK KDYŽ NA TO MALÁ TRPÍ....

TED ZAČÍNÁ SVÍTIT..ALE MY PUJDEME ZASE AŽ SE VYHAJÁ...BYLO TAM FAJN..TAK URČO VYLEZTE..POKUD NEMÁ TEPLOTKU TAK URČO....
24. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek