• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Evíku bude to v pohodě uvidíš,vím že se to lehce říká.Už svítí sluníčko,hurá :slight_smile: Hned je člověku líp na srdci,když celou zimu byl bez sluníčka že?Už aby bylo teplo,už se fakt moc těším
24. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...teď jsem zažila něco strašnýho....malej začal brečet a najednou koukám a on se nenadechuje, tak s ním letím do koupelny, cestou mu dám facku, a liju na něj ledovou vodu a nic....holky byl úplně modrej, ani nevím jak, ale díky bohu začal brečet...no nepřeju to zažít nikomu...teď tu sedím brečím a třepu se :frowning2:
24. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
TY JO NEMELA TOHLE I DADLI KDYŽ BYL MARTÍNEK MALIN KEJ? MEGGE TY JO TO JSOUM ZÁŽITKY....HLAVNE AT SE TO NEOPAKUJE.....NEDIVÍM SE ŽE BREČÍŠ..JÁ BYCH PLAKLA TAKY
JDEME OBĚDV AT
24. únor 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti on to mívá, že když se třeba lekne nebo v afektu tak se nadechuje později, ale tohle bylo teda moc...on byl vážně úplně modrej a bezvládnej jak hadrová panenka :cry:
24. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ŠÍLENÝÝÝÝ...nevím jak bych reagovala a co mela delat.... :confused:
24. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti většinou zabírá ledová voda i když je to drastický, vím že to některý děti mívají i že tyhle stavy prakticky nejsou nebezpečný..ovšem v reálu je to fakt síla...dr. mi říkala, že i když dítě upadne do bezvědomí tak v tu chvíli se nadehne a probere, ale lepší to nenechat zajít až tak daleko a dítě se znažit rozdýchat...fouknout prudce do pusy, prostě nějaký šok, nejlepší je ale ta voda....
24. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako zkušenosti už s tímhle mám...malýmu se to občas stává...takže panikařím až potom....ale tohle bylo už i na mě moc :unamused:
24. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megee jeje, bych panikařila a vůbec nevěděla co. Jájovi se teda občas stane, že jak řve, tak se nenadechne, ale za pár sekund se nadechne a dobrý. Modrat mi naštěstí ještě nezačal. :confused:
24. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bože co to jsou zase za příběhy megge vůbec nevím co bych dělala asi bych do ní bušila at se nastartuje.

Nemá někdo nějaký hezký zážitek?Třeba první zoubek nebo tak něco?

Evi držím pěsti at je to ok.Před chvíli šel kolem našeho tvůj manžel s malým.

Tak vše jinak Nelli nechtěla spinkat dopoledne a to vstávala před půl 7 tak vytuhla ted.Že by přešla do režimu starších dětí?Konečně by jsme se mohly s někým taky vidět.Jinak u nás doma nic nového, ale prarodiče opět kalamita...je to jako nekonečný příběh.Ach jo ten život nám dává....
24. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no k těm lepším zprávám...tak konečeně se zadařilo a už 4. den máme po dopol. spaní suchou postel...takže hrdě hlásím, že plíny máme jen na noc :grinning:

a ještě jedna...že tak od dubna budu opět na trvalo v Prostějově :wink:
24. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megee no vidíš aspon nejaé príma zprávy.Ja to že budete zpátky v Pv?Pak že v Praze je blaze :slight_smile:
24. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ceha no ono tu je celkem blaze, ale s přítelem jsme teď měly dost drsnou krizi...no dělá odrána do večera někdy i víkendy, takže tu jsem pořád sama...navíc tady se nějak nepěstuje navštěvování se a chození na kafe...krom různých kroužků a heren pro děti...nechápu jak to takhle můžou maminy vydržet

no a tak jsem se rozhodla, že než aby se nám rozpadl vztah úplně, bude lepší když budu s malým v PV a Tom bude jezdit na víkendy...v PV má vlastě celou rodinu a tak...
24. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak že spíš všude dobře doma nejlíp...
Ach jo a pořád se něco děje...
24. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj přesně tak :grinning:
24. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé megge takže bude stará parta :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti jj...jen ještě chybí abinka a denoušek :grinning:
24. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
abinka snad dorazí jak psala a musíme pak udelat ten srazík bez detí..v prosinci byl super....akorát denoušek se tu jaksi přestal objevovat....
24. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo abinka říkala, že taky dojede tak jen pokud to tu aspoň čte tak jedu do PV 12.3. - 21.3....musím s Domčou na zápis do školky no a jinak snad tak max. do půlky dubna bych chtěla už natrvalo

no s Denouškem nevím co se stalo...vím jen, že nějak měla pořád nějaký výmluvy proč nemůže dorazit na sraz a pak nějak sem přestala chodit
24. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kam pujdeš do školky?
na sídlák? tam jste bydleli..já tam pujdu s malou taky,pak zkusím park a ješte moravskou..to je nejblíže
24. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my tam bydleli u Tomových rodičů, ale trv. bydliště máme u našich na Brněnské takže půjdeme na Libušinku nebo Šárku ...každopádně teď budu nějakou dobu u našich než budou penízky na podnájem( chtějí vždy tu blbou kauci)
24. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty máš na brněnské rodiče..já taky :grinning:
24. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
megge tohle mívá Jonis...ale už vím co s ní....i Honzík to míval
prostě řve a nenadechuje se..naštěstí změna polohy nebo na ni zakičím a je to ok
panebože vím je to hruza co
říkala jsem to i drovi a prý na to jen dávat pozor a hlídat
24. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuš no na něj právě tohle nezabírá...jen ta ledová voda vždy pomůže, ale je fakt, že jak roste tak se mu to stává čím dál míň dřív to bývalo i několikrát denně

marti a kde přesně vaši bydlí?
24. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
na brnenské u nemocnice je novinový stánek tak naproti ty rodinné domečky
24. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to není tak daleko od našich. ..naši bydlí v paneláku skoro u města naproti cukrárně kterou měla Romčina tychýně :grinning:
24. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my jsme s malou doháněli noc.spali jsme od 11 do pul2..paráda

Meggi hl.že ta voda pomuže

naši vždycky šílí když jim to udělá...já už jsem v klidu

jojo cukrárna to už je dááávno :grinning:
24. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo to už je fakt dlouho...

no u nás noci taky nic moc i když z mý strany....malej chrupká krásně až do rána...to mě trápí děsný bolesti zad a nemůžu spát :unamused:
24. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
megge auau záda...

já pujdu za chvilenku pro Honzíka
bratránek si vzal zase Tomíska ven...a pak upeču buchtu rafaelo..mnam mám na ni šílenou chuť :grinning:

megge a kdy přijedeš do PV?
24. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
megee to co popisuješ měla moje sestřenka a ta voda je dobra ale jí se to stavalo i venku a víš co jí tenkrat doporučili mít u sebe tenkej proutek a kdyš nic nepomuže tak je to hrozny ale švihnout přes ruku to dítě ucítí bolest a nadechnese je to hrozny ale asi lepší než aby se dítěti něco stalo ale píšu to jen abyste věděli
24. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi přijedu od 12.3 do 21.3....pak ještě pojedu do Phy pobalit nějaký věci a tak do půlky dubna bych už chtěla jet do PV natrvalo
24. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek