• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
evik no to určitě...radši to než aby s toho bylo něco horšího...no já mu dne vlepila pořádnou facku a bez reakce :sweat_smile: ....já ho jednou venku byla nucena polít sladkým čajem :sweat_smile: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
megge supeeeeer :grinning:
a na jaro už budem chodit ven a doufám že budou i srazíky..mě to tak chybáí..hlavně teda ty hnusný nemoce už budou doufám pryč :confounded:
24. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
já už se taky těším...no snad už ty teploty nepůjdou dolů a bude už jen líp...Domík má teď lehčí rýmu, ale celkem v poho žádná hrůza
24. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Megaa vono kdýš to pomuže ani vyhnutí tak udělame jako matky cokoli jen aby jim to pomohlo že?jo ceho manža dnes jde na noc tak jsem ho na chvilu vyhnala zmalím ven ja si aspon uvařila a uklidila manža děla dvanastky takže ho zas skoro 3 dny neuvidíme
24. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Megee - sice je mi líto, že vám to doma úplně neklape, ale na druhou stranu je super, že budeš v PV :grinning:
S Domčou si uživaš svoje, a je úžasný jak rychle na takové situace reaguješ.

Na srazík se třepu jak malý dítě, už aby bylo teplo a mohlo se zase chodil do národa. Teď je to na pytel. Byla jsem s kámoškou v Lerku, asi jen hodinku v té nekuřácké části, a malá stejně srmděla kouřem jako kdybych ji hulila u hlavy :angry:
24. únor 2010 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak užmám buchtu upečenou

minulej rok jsem si srazíky ještě užívala v klidu ted už je proběhám za malou... :angry: :grinning:
24. únor 2010 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi vítej v klubu :grinning: :grinning: :grinning:
Megee jé stěhování do PV, tak super, že tu budeš zase s námi :wink:
24. únor 2010 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jé holky mě tak těší, že vás těší, že budu zase v PV :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli dík :grinning: docela se netěším na to...ale už to mám dvakrát za sebopu tak přežiju i ted :grinning: snad :grinning:

meggie nás to taky těší :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
megee, tohle omdlívání znám, Martinek to míval když byl malej a několikrát mi úplně omdlel, taky modrej, oči zapadlé. ted se mu to stalo na horách minulý týden, asi po roce. ale to byl taky děs, omdlel, zmodral, pak se probral a hned zase se ztratil. já byla vyřízená

musím ho vždy položit na zem na bok a třít záda, to hlavně u malých miminek, a taky ho polívám vodou, ale nikdy ho neber do náruče do svislé polohy, tím se to zhorší, tohle jsem dělala a pak ti úplně odpadne. tím se mu odkrví mozek. vzdy položit, zvednou nohy, nebo já ho dám hlavou dolů lehce

vím jaký to je..... hrozná hrůza, je to pár vteřin ale připadá ti to věčnost a proběhne ti moooc myšlenek... brrr

Evi, určo si zajdi ještě někam, a zkus na to nemyslet, nepřipouštěj si nic špatnýho, je to těžký , ale vždy ty černý myšlenky hrozně rychle přebij těmi pozitivními, jsou silnější . držíme všechny palečky, bude to Ok
24. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všichni....... :slight_smile:

megee to mě mrzí že odcházíš od patrnera ,ale určitě sama cítíš že je to správně a jak píší holky všude dobře doma nejlíp.............
Zkušenost jak vy nemám s tím upadáním do bezvědomí a doufám že mě to ani nepotká....... :wink:
Já mám zase tak vsteklou Kájinku že si kolikrát říkám že je to až extrém...... :angry:

Evik no tak já bych taky 3 měs .teda nečekala šla bych tam jak píše Marťa páč dneska člověk fakt nikdy neví.....a přístup některých lékařů mě taky někdy překvapuje....ale to už jsme tady řešili......

Kája už dva dny nechodí spát v poledne a taky to tak vypadá je naprosto neskrotná, až hrůza kde jsou ty časy když Kristýnka v jejím věku byla zlatíčko...... :slight_smile: Ale ten anděl to je tada mazec fakt..... :sweat_smile: je to anarchista dělasi co chce a nikdo ji v tom nezabrání ani plácnutí po ruce...prostě nic...... :confounded:

tak se mějte pa pa dneska krásný den tady už svítí sluníčko super konečně už bude zima minulostí.......... :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko všem :slight_smile:

Holky jen pro upřesnění...já od přítele neodcházím, bude za náma jezdit na víkendy...což prakticky nebude žádnej rozdíl v tom jak ho vídáme teď :wink: ...jen v PV mám celou rodinu a taky vás :grinning: takže aspoň nebudu pořád sama :slight_smile:

Ale jinak díky za podporu :wink:
25. únor 2010 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky noc děsná ja dostala menzes malej 3krat za noc vzhuru nevím proč no mazec
25. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Eviku to jsme dvě.Já mám zas migrénu jako každý měsíc před :angry: :angry: :angry: ale vzala jsem si prášek tak už to trochu povoluje :wink: pořád říkám že musím vymněnit prášky a mám furt ty stejný ale za 2 měsíce se objednám at mi napíše jiný.Už trpět nebudu.Doufám že to pomůže :wink:

Dnes jdu řezat ten patvar tak na mě myslete kolem 15h.se tošku bojím :cry:
Ted jsem umyla zeme.Jsem sama doma bez holek.Do práce ted nechodím tak se válím doma :grinning: :grinning: :grinning:
Nevím jestli taky něco neupečeu ale nevím co.Musím mrknout do kuchařky :slight_smile: Já bych si dala bábovku ale to u nás moc nefrčí že je moc suchá :grinning: :grinning:

Dívaly jste se na Sáblíkovou? Mě la jsem normálně slzy v očích.A a pak ten hokej pěkně to po........... :angry: :angry: :angry:
25. únor 2010 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kaelan taky jsem měla v očích slzi a pak vstek na hokejisty pěkně to po..................ale ještě že máme sablikovou jinak bi žadny zlato nebylo jo ja nemužu brat anti tak vždy trpím jak zvíře
25. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,

Sáblíkovou jsou viděla, super to bylo :grinning: . Na hokej jsem teda nevstávala, pr jsem to čekala...Podle toho, jak hráli v těch předchozích zápasech...
Já mám pořád brutální rýmu, bolí mě hlava a všechno a už se fakt obávám, že do zítřka na ten ples ok nebudu :frowning2:
Těším se odpo s Jajdou do postele...ale vstával v půl osmé, tak se bojím, aby se na odpo spaní nevyprdnul. To bych asi do večera byla kaput.

Kami jojo budem na Tebe myslet.
Evi na Tebe také, zajdi si fakt do té Promediky, ať jsi klidnější.
25. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte

jsem jediná kdo nesleduje olympiádu?: :confused: jsem barbar :sweat_smile: :sweat_smile:

já jsem se dneska nemohla vyhrabat z postele..taky čekám MS....minulý měsíce došli brzo a ted už tu měla být a nic...jsem nepoužitelná tak to bude zase :confounded:

noc byla dneska suprová..hurá
25. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jon uško--taky to nesledujeme..nemám čas a ani chut..jen to zkuknu ve zprávách..hokej se dal čekat...jsem říkala tatovi proč na to hledel když bylo jasný že prohrajou...sáblíková je sáblíková....

evi zajdi..ale určitě... :angry: budeš mít klid a 2 názory.Me gyndař posílal do nemocnice taky s tím prsem ale nechtrela jsem,chtela jsem do té promedici... :wink:
25. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky já tayk nesleduju .............táta by sledoval ,ale je pořád v práci.... :wink:

Byli jsme dneska chvilku venku a je tam krásně Kája už nechtěla čepici tak jsem se s ní pořád hádala že ji musí mít ......... :angry:
25. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky, všem marodům přejeme brzké uzdravení. Val taky soplí, takže jsme ani do plavání nešly, ale na krátkou prochajdu jo, líp se jí dýchalo a když bylo tak krásně....
Evi přji ať s tím prsem je to vše ok.

Tak a teď jsem "v pasti", chtěla jsem nechat upéct Valince dort k narozeninám v vím, že peče od některé z vás teta, myslela jsem, že to byla teta od Laurito, ale teď jsem tu zahlédla Kaelan a jsem zmatená. Tak čí to teda je teda? :grinning: :sweat_smile:
25. únor 2010 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ne teda,ale teta samozřejmě :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
je to teta Laurity
25. únor 2010 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
holky prosím vás nevíte kde bych kopila mechnický vysavač (pro babičku) jestli jo hoďte mi sem odkaz páč já to nemůžu najít... :unamused:
25. únor 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem taky byla s malou na vítání občanků (Romčo tebe jsem neviděla, na kolik jsi tam šla? My na 9,20), byl to docela opruz, protože naše malá byla unavená. Ale pak se šlo ještě s kámošama do cukrárny a tam se líbilo mě i Editce :slight_smile:

Evi - já bych taky 3 měsice nevydržela, zašla bych si někam jinam, Přece jen tak dlouhá doba nervů za to nestojí.

Olympiadu sleduju furt. TV u nás hrčí neustále. Včera jsem obrečela tu naši štafetu, fakt bomba :grinning:

Jo a menstruace se nám asi synchronizuje nebo co, já to taky vnoci dostala :grinning: :grinning: Teda nečekala jsem to, protože furt kojím jak o život, tak jsem tajně doufala, že se mi to ještě pár měsíců vyhne.
25. únor 2010 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jen tak pro pobavení já to dostala dnes ráno :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
já nic :confused: a to jsem 29dc....

ale já nemám být jak těhu takže..nechápu mám to rozhrkaný.. :confounded: asi jak jsme se zas rozkojili nebo už nevím
25. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Romi, ty jsi se vrátila ke kojení? To jsem asi nějak zazdila, nestiham pravidelně dočítat a občas jen tak proletím :sweat_smile:

Megee - začina to být fakt divný :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jj my jsme 14dnu ekojili..a pak začli rust stoličky tak jsem povolila
ted si cucá večer někdy v noci..i přes den ale kdžy prostě nedám tak nedám žádný stres...mám to na uzdě takže super už nejsem otrok
a když tam mlíko pořád je tak ji dám :wink: jsem i ráda...aspon má ty obraný látky ze mě

možná se m,i to zpozdilo tím rozkojením
25. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky
Dneska už venku tak krásně asi nebude.......je tam mlha no fuj :unamused:
U nás se ještě spí :sweat_smile:
A vidím že tady se taky ještě spí... :grinning: copak jsem jen já raní ptáče.... :confused:
26. únor 2010 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristyan nejsi sama, my jsme vzhůru cca od 6.45, ale dnes má Val nárok brzo vstávat, protože včera usnula už ve 20.20 což je u ní dost brzo. Jsem byla ve sprše a než jsem vylezla tak usnula příteli v náručí, jsem si říkala, že je v obyváku nějaký ticho :grinning:
26. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek