• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahoj holky tak dnes noc vpoho ale malej zas 1den nekadil a začína pokašlavat tak snad to bude dobrí dnes jdu z kamoškama večer chvíli ven konečně nebyla jsem si jen tak posedět pěkně dlouho potřebuju to jako súl tak snad to výjde :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak já netrhnu partu...a dostala jsem dnes MS..to bude den blbě mě je fuj :confounded:

my jsme se vyhrabali s Jonis z postele až ted :sweat_smile:

jenže špatně spala...po chvilkách takže noc nic moc...

tady je taky hnusně :angry:
26. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi vytej v klubu fakt mě dnes to počasí se.......kdyby aspon bylo teplo
26. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počasí mě taky pěkně štve. Manžel má dovču a tak chceme jít odpoledne na procházku do Náměšti a hlavně tam zajít na oběd. Ale uvidíme jestli se ještě nerozprší. To by se Eduš "procházela" na balkoně a oběd bych uvařila já :slight_smile:

To spání je fakt děsný. nechápu to. Teď se furt budí, vstávají v 5-6 ráno, pak přijde puberta a před obědem je nedostanem z postele :grinning:
26. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
edit to máš pravdu ted jsme naštvaní že vstavají tak brzi pak budem naštvaní že stavají tak pozdě :grinning: taky jsme chtěli jít do města ale asi ne je tam fakt hnus
26. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byly venku je tam teplo...malá se probehla..ted na rychlo vařím a na 12 jdeme na očkování..snad nás vemou...

malá spala po dlouhé době u našich,zvládla to a my byly s tátou na chvíli sednouit večer..ale jen na chvíli....v 22 jsem už chrnela..človekm štastnej že muže celou noc spát,navíc mám rýmu od Klárka..ale jinak v poho i Klárka....šplíchám si bioparox a ten hned zabírá...

a co ty Evi volala jsi konečně nekam? a co malej ty vysledky?
26. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo 16 jdu do brna a malej jde v pondělí na kontrolní výtěr tak snad to bude dobrý
26. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám den blbec

od rána...hruza.

nechala jsem malou minutku bez plíny a už byl bobek rozmazanej za křeslem na koberci

tak jsem ji naložila do vany a v nestřeženým okamžiku jí Tomík umýval vlasy...šamponem pro dospělý...no mazec..
samo že to měla i v očích tkaq řvala.
tak jsem jí to vyplachovala k tomu jsem ji dala radši fenistil

ted už je ok

pajk jsem vytírala koberec

a do toho volala učitelka ze školky..že má Honzík teplotu a je mu špatně.
takže jsem běželůa do školky.Honzík má 39 a leží
mazec :unamused:

a ted vařím...

radši dneska ani nevylezu ven :unamused:
26. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám uvařeno..a venku prší

to je fakt den :angry:
26. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško když se daří, tak se daří :angry: , ale snad už máš vybráno pro dnešek. Hlavně, aby Honzíkovi bylo brzo líp.

Já jsem ples zrušila, pr jsem k.o., a bohužel to fakt nedám. Ledaže byh seděla s krabicí kapesníků u stolu :frowning2: . Ale štve mě to, i jsem to ořvala, pr se už měsíc těším... sakra.

Venku prší, to mě taky točí. J. dnes přijde už ve tři, tak jsem mu chtěla šoupnout Jajdu ven. No ale dostane pláštěnku malej a půjdou. Ale slyším ty řeči velkého... :angry:
26. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli jsi nachlazená jo??to je v p...fakt

no já doufám že mám vybráno..ted onečně sedím a dejchám...je mě blbě teprve den začal a já jsem k.o

Honzíkovi to kleslo...tak uvidíme co bude dál.ale není vubec nachlazenej.

:confused:
26. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Honzík měl ted zase 38,5
to je hruza

mě už je líp...a malá s Tomem spinkají tak je tu klid

takže peru,uklízím avyžehlím ještě...venku prší prej má pršet celej víkend.... :angry:
26. únor 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi kdyš se to se......tak se to se............. kolco tak to je naprd jak si člověk planuje dlouhodobě něco no předu většinou to nevíde znám to mi dnes byli ve městě koupila jsem malímu oblečení no spíš já vybyrala a bába platila :grinning: koupili jsme šepicu svetr rifle 2bodyčka šraky punčochače a a triko a 1500včudu
26. únor 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
evikuuuuuuuu pujč mi babičku pujdu s ní taky na město :grinning:
hodná babi :wink:
26. únor 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne nepučím moje moje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, píšu to už podruhý, protože mi to Val vymazala. Zkouší dneska moje nervy. Jsem k.o., něco na mě leze, bolí mě absolutně každej sval na těle. Nejsem schopna vůbec nic, ani Val skoro neunesu. A k tomu je pěkně umrčená. Mám pocit, že zdechnu, v 11 jsem ležela bolestmi na zemi a nemohla se hnout. A k tomu přítel přijede pozdě. :confounded:
26. únor 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynk...hruza a máš teplotu????to je fakt den.... :unamused:
26. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
my máme dneska taky famózní program. Dopo nám jsme museli vybourat futra, aby nám tam mohli vsadit bezpečnostní dveře. No masakr, prachu bylo to, že se chvílema nedalo ani dýchat, už dvakrát jsem vytřela celý byt, ale ještě pořád to není ono....Fakt za trest! Tak ale alespoň budem v bezpečí :grinning:. Včera jsem parádně nakoupila pro Vikču u Bodinky...župánek, tričko s Kitinkou, kalhoty a riflovka z Nextu, tu sice bude nosit až tak ve třech letech, ale je prostě boží, tak jsem neodolala :grinning: .
26. únor 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám zatím zvýšenou, srážím to paralenem
26. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynko tak se hl.uzdrav brzy

Honzík měl před chvílí 39,4... :frowning2:

malá je taky jakási uprděná pořád chce pozornost no dneska mám už dost....ještě že je už večer :confounded:
26. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi, jsem ráda, že jsi ráda :sunglasses:
Mám sbalený baťůžek, zítra vyrážíme na hory. Já toho ani tak moc nemám, ale toho "příslušenství" k mrňouskovi. Snad se bude dát dojet až k chatě, bo jinak má táta sežere zaživa :confounded:
Co to zase řádí ze nemoci - horečky a žádné jiné příznaky. Fuj, snad se nám to vyhne a všichni se brzo uzdravte!
Máme další zub, už dvanáctý - tentokrát špičák!
Ahojte, jak se vrátím/e, nahlásím návrat :wink: .
26. únor 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

bodinko pěkně si to užijte

my dneska noc dobrá..ale kluci vstávali před 7...a nenechali mě už vyspat tak jsem jak by mě praštili po hlavě :confounded:

Honzík měl ještě horečku v noci ted je zatím ok
tak snad už bude dobře
27. únor 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, no tak já nevím co mi je. Včera bolesti svalů a večer teplota. V noci nic. Teploty nemám, ale ráno jsem měla průjem. Tak to nechápu. :frowning2:
Přítel si vzal Val a jeli ke tchánovcům, jsem zvědavá jak beze mě Val vydrží, protože od nemocnice řve jen co odejdu z pokoje. :confounded:
27. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynko tak to jsi měla co Honzík teda on taky nic...ale prujem neměl
tedkom ale nemá ani teplotu.možná jen zvýšenou ale děsně ho boleli svaly.. :confused:
27. únor 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslední dobou je ta jako diskuze jonuška z prostějova koukám :grinning: :grinning: :grinning:
dělám si prču
ale kde jsteeeeeeee :confused:
27. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
kde jste??????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak dneska zase pařák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás už svítí sluníčko nádhera fakt....
Holky kolik mají vaše mimnka zubu Kája má 16 . 8 dole a 8 nahoře mě se zdá málo :confused: jak jsem an tom vy?
Dneska vařím vepro knedlo zelo mňamka... :wink:

A co vy děláte pořád že to tady nějak vázne :confused:

bonynko tak na tebe leze určo nějaká viroza nebo tak teď to hodně řádí.ještě že jsem Valinku odvezli ať neskončíte zase v nem.

Bodinko já chci taky na hory nevlezla ybch se jako příslušenství k malé ?do batůžku asi těžko že? užijte si to .....

Evik tak takovou babi chci taky ...sem s nííii tchyně sice penízky dá hlavně když mají holky narozeniny nebo svátek :wink:
28. únor 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky my byly včera celý den na chalupe,přijely jsme až večer,slavili jsme narozky tchánovi..bylo krásne..

kristyan ješte vám chybí 4 zoubky....my máme taky 16 a vzadu už máme hrče,tak to budou asi ty poslední stoličky... :fearful:
28. únor 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak Domčovi chybí poslední dvě stoličky a ty mu zrovna lezou...je protivnej jak noc a nejradši bycch ho někam zavřela :angry: ...už aby ty zuby byly za náma :unamused:
28. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak my jedem za chvili na pohotovost s Honzikem
má pořád horečky a bolí ho ucho... :frowning2:

Jonuška má 8zubu..a 3stoličky takže 11 :grinning: vlastně musim ještě mrknout jestli nějaký nepřibyli
28. únor 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi ad to honzíkovi dobře dopadne.Kristy to byla moje mama je to první vnuk a ještě meno po mím tatkovi tak ho rozmazlují samí tutu nunu a tak šak to znate :grinning: babičky včera jsem dělala malímu špenat jen z bramborou a dnes bude mít z kuřecím masíčkem a nam dělám čínu tatku manžu odvolali do prace :angry: jinak v Pv zataženo sem tam vikoukne sluníčko snad odpoledne bude pěkně Včera manžel z malím byli 2hodky venku a ja dělala pořadek v hadrách mam 7pitlu věcí co už malej neobleče a to v některých byl jednou je to všechno skoro nové asi to prodám druhí chcem až za 5let tak zbytečný to skovávat
28. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek