• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojte holky, opět to píšu podruhé, protože Val zmáčkla myš zrovna na ikoně zpět, takže bylo po románu :angry: .
Tak už vím co mi je, mám střevní chřipku bohužel a včera večer to propuklo na plno, jde ze mě jen voda, jsem slabá jak čaj, skoro Valinku neunesu :frowning2: . Jen se modlím, aby to nechytla, to by mě asi kleplo už.
Já to říkám furt, že lidstvo vymře na nějaký bacily.
No jinak Valinka včerejšek přežila naprosto v pohodě, ani jednou neplakala, plakala až mě večer viděla a už se ode mě nehla. Takže ona pláče jen když je se mnou :confounded: .
No my máme málo zoubků jen 5, ale asi se klubou další a hned několik zároveň.
Romi snad bude HOnzík v pořádku. A já už chci být taky fíííít. Takhle jsem teda hubnout nechtěla za ten víkend mám 1kg dole. To bude jojo efekt jak vyšitej, protože pak budu zase žrát jak neurvalá :grinning:
28. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak má atb
jedno ucho mu v noci prasklo...
ale teda hruza...čekali jsme přes hodinu na ušním.oni propouštěli..a my čekali no děs...a to měl malej teplotu :angry:
no a v pátek jdeme na ko
zítra musíme jít k našemu dr. protože chodí pořád čurat..tak s močí.a s Jonis jdu taky na ušní protože sice teploty nemá ale ten sopel má škaredej a hustej tak radši
28. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,

jon uško,tak at jste brzo fit všecky....,y jsme v poho...akorát me začíná bolet zub..vvypadla me blomba ale to už tak vléte a já se na to vyflákla a nebolelo me to ale dnes to cítím už 2 den tak zítra volám bratranci,at me veme co nejdříve a vezmu i Klárinku..byla jsem sní v roce ,tak ted pujde ve 2 letech na kontrolu.V roce byla v pohode,pusenku otevřela ale teds uvidíme...i když na krčímm ji vždycky taky pekne otevře..Byly jsme ted hodku venkum ale začlo tam kapat tak jsme šli domu,malá si vezla nákupní košíčekm detskej a v tom deštník....no prča :wink: ,táta lítá zase nekde od 2 na motorkách a v 6 má badbin ton,tak to ho uvidíme až před spaním.....zlobí nás :angry: :angry: :angry: :angry:

dnes jsme mely k obedu smaženýho králíka ale co budu vařit v týdnu,vůbec nemám inspiraci....

Peti jestli jsi to nechytla od Valinky jak to mela.....mudr.nám říkal že inkubační doba u chřipek střevních je tak cca 14 dní...hlavne at to prdelka nechytne, z toho mám vždycky desný strach.....šikulka..oni deti nepláčou,jak mamku nevidí tak jsou v pohodě ale jak ji uvidí tak to je konec... :wink:
28. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
koukám nemoci zas řáděj, tak hlavně ať je všem brzo líp.

Já už jsem na tom líp, jen ten odřenej nos je teda děs běs :frowning2: :angry:

Taky se chystám s Jájou k zubaři. Byl na roce, na 18 měs. jsme to nějak nestihli, že půjdem po Vánocích, no a od Té doby buď blbé počasí, nebo Jája nemocnej, nebo já. Ale na příští týd. už ho konečně objednám snad. To zas bude akce...
28. únor 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti my budem mít zítra asi tradičně rybu :grinning: v pondělí mě prostě nikdy nic nenapadá
28. únor 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli my taky..pangasius... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my to máme stejný....ale delám ji ted 2 týdne... :wink:

jdeme se s klárkou vyčvachtat... :wink:
28. únor 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo taky dělám rybu 2x týdně. Ale teď spíš tresku. Pr ten pangas mi nechutná.
28. únor 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky pangasius nejede...tak ho neděláme...nikdo to nejí :unamused:

tak dětičky spí dobře tak snad už bude klid :cry:
28. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,

dnešní noc katastrofa..co hodina se budila až do rána..jsem uplne grogy a ráno jsem zjistila že je uplnek..jak je uplnek spí vždy hrozně..Ona spí špatne furt ale tohle je ješte nejhoprší :sunglasses: .Ted snídáme křupky s mlíkem,venku svítí krásně sluníčko,ale prý je tam vichr....

A co ty Oli,jak jsi dopadla o víkendu,byly jste na tom plese nakonec.A co brácha? tak jsi mohla hajat a ne litat kolem nich když ti nebylo dobře
1. bře 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

Marti tak to je mi líto, že jste měli tak děsnou noc :frowning2:

U nás celkem dobrý, jednou se vzbudil a chtěl k nám, ale nevím kolik bylo a vstával v 6.20.

Na plese jsem nebyla, v pátek mi bylo ještě dost špatně. Ale v sobotu to už bylo lepší. Brácha s přítelkyní a s Járou byli dopo venku já udělala k obědu jen kuře s rýží, takže pohoda a odpo jsme jeli do Zoo. Bylo krásně a hezky se mi tam dýchalo, tak to bylo fajn. Chodili jsme pomalu, tak se to dalo. A v neděli už to bylo ok. Rýmu teda ještě trochu mám a odřenej nos, ale už je to skoro dobrý.
1. bře 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
super výlet v zoo
taky chci jed na jaře s klárinkem do zoo
1. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo bylo to fajn, jeli jsme jen do Olmíka, pr nebylo moc času. Ale chci zajet zas do Lešné.

Ty jo holky, včera jsem tak přemýšlela, že to tady flákáte s docházkou...
Dadli, Zuzík, Ilča.... :confused: holky, kdepak jste :frowning2:
1. bře 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

jj pěkně se to tu poslední dobou fláká :unamused:

taky chci v dubnu do zoo..se těším :wink: do Olmika

my jsem spali docela dobře...takže pohoda.Honza už bez teploty..ťuk ťuk
1. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já to tady taky flákám, protože venku je tak krásně, že mi přijde líto sedět doma u PC :slight_smile: Manžel měl ve čtvrtek a pátek dovču tak furt lítáme po výletech. V Náměšti to bylo super - ta Pizzerie je nekuřácká, Editka tam byla hrozně hodná a nikdy se blbě nekoukal když jsem ji tam v klidu kojila. Vzadu to vypadalo, že je i malý koutek pro děti. Škoda, že to není v PV :angry:

Marti - začina to vypadat, že moje Eduš bude jako Klárinka. :frowning2: :frowning2: Taky furt vzhůru (a hlady to není, protože mlíčko ani nechce) a ráno už v 5,30 oči jak baterky.

Těším se až bude fakt teplo, protože zase budou srazíky v národě!!!! :grinning:
1. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj venku je nádherně..ale s marodama...:frowning2:((((

taky se těším na srazíky.dnes jdu s Jonuš aspon ven.nechcete se někdo přidat???
1. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak mi plánujem Zoo na pondělí velikonoční páč to nějak nedržíme svátky velikonoční.........a letos bude taky táta poprvé doma vždycky mu vyšla směna..........
No mi teď ještě ven moc nechodíme páč fouká jako blázen ...tak někdy jen tak na půl hodinky se projít ale nic moc ...
Marti obdivuju tě v noci tolikrát vstávat ...ještě že holky fakt spijou celou noc díky bohu.........Já jsme na to noční vstávání strašná to by byla moje smrt dva roky tak často vstávat v noci ...táta by chtěl třetí mimi ,ale to je to čeho se bojím toho že by nám to mimi nespalo ale jsou i jiné důvody proč néééééééééé :wink:

Du vařit kafi pa pa krásný den všem.....
1. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi dorazili po 2 hodinách z venku.Je tam krásne ale vichr..Klárku jsem nemohla dostat domu...

kristy už jsem z toho vyřízená,pak se mi nemuže nikdo divit že 2 mimi nechceme..časem určo...ale ted na to nemám sílu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu vařit...brokolicovou polívku a tu rybu..bordel jako v tanku tady..ach jooo
1. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli 40 minut, Jájovi se venku líbilo, já si dala kapucu a vichr mi taky už nevadil, ale pokakal se, takže jsme museli domů. Půjdem odpo na dýl.
PPL přivezlo Jájovi novou cyklohelmu, tak se těším,až bude ještě trošku tepleji a budem moct jezdit zas na kole.
1. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a před chvílí pošťák dovezl fotky z promoce a je to síla teda, tvářím se fakt jak na pohřbu :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
1. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a mimoušci :slight_smile:

Tak jsme taťku poslali na týden na hory samotného, zůstali jsme se Sárinkou doma, stručně řečeno "ponorka" takže to nebudu více rozvádět, všichni jste asi pochopili :grinning:

Holky nechcete jít někdo zítra ráno v 9hod na speening?
Rozhodla jsem se zase chodit cvičit, min. 2x týdně, je to vždy v úterý a pátek od 9-ti hod na Újezdě. Jsem tam zvyklá a ten speening je docela jedno kdo předcvičuje, člověk si tempo stejně udělá trochu podle sebe a svých možností...

My jsme zdraví, v noci Sárinka spinká celou noc, tak se k Vám do "klubu" nepřidám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Reni, já jdu dnes večer na Zumbu , po dlouhé době, asi cca 2měsíce. už se těším.

Tatka chce jet taky o víkendu na hory, jen s jeho dětmi a chtějí mě nechat doma, že by aky ponorka??? já mám víkendovou službu ve vířivce tak stejně nikam nemůžu. tak uvidíme jak to dopadne, jestli to myslí vážně.

jinak marodkům brzké uzdravení, je to furt nějaké trápení

taky bych chtěla dát Martinka do školičky, asi čtvrtky dopoledne, ale ted tam měli neštovice, tak ještě počkám. Ale myslím si, že to bude problém, je mamáánek , tak nevím jestli tam bude chtít. ale potřebuji aby šel mezi děti, je hrozná lakota :grinning:

my jsem dnes byli dopo taky venku, na rudáku i s pejskem, tak se oba vyběhali. odpo chci jít do města, ale fakt tam fučí jako blázen
Martinek nechce vůbec na kočárek, to jsou hrozný scény, tak chodíme pěšky, štve mě to, mám vyřizování a s ním se moc nikam nedostanu, ne že by nechtěl chodit, ale jde vždy úplně jinam než chci jít já :confounded:
1. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
Jé Dadli je tu.
Ty jo s tou školičkou jsme teda měli kliku, že min. týden jsme nebyli. Daši vy máte pejsánka jo? To mi nějak uniklo...Nebo vánoční dáreček?

S chozením na jinou stranu to moc dobře znám.... Jája by se na kočárku zas vozil a nebo když jdem bez něj, tak řekne, že je mimi a natahuje ruce, ať ho vezmu. Takže občas jdeme s řevem, když ho nechci vzít.....
1. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

jáí dostano brzy asi infartk
v 12:45 ushne a za 55 minut je vyspaná do ružova,vysmáta
já jsem grogy
usla jsem a spala jsem 30 minut

vítám dáši....taky chceme do školičky jak píše Oli...aspon by to mely detičky z krku ty neštovixce přes zimu je to lepší...
1. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych ty neštovice teda chtěla radši až za pár let. Pr teď přece jen by nechápal vůbec co to je a rozškrábal by si to příšerně určo :frowning2:
1. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši a chodíš na Újezd na zumbu?

Marti Sárinka usnula až před chvílí, tak počítám, že bude taky hned vzhůru... :confused:

Jinak to noční nespinkání vůbec nezávidím....... My jsme si to vybrali do toho 1-ho roku zhruba a od 14-ti měsíců co nekojím, tak spinká krásně - ťuky ťuky :wink: :wink:

Ve školičce jsme byly jen 1x, přece jen ty bacouši jsou na nic a tak malý organismus si s tím neporadí. Začnu ji tam dávat asi až jaro - léto... uvidíme. Bacilů si užije v normální školce až až :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky máte některá informace, jaký je stav ve školkách?? Sice ještě máme ještě čas, na zápis půjdeme až příští rok, pže jsme v červenci, ale mám dojem, že to s místama asi bude bída :frowning2:
1. bře 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
já vás jaksi poslední dobou flákám...musím to napravit. Už se trošku oteplilo, takže jsme často venku. Ondrášek je pořád takové zlatíčko, už máme 4 zuby...dvě jedničky dole a dvě dvojky nahoře, je to sranda. V pátek jsme vyráželi na víkend na hory, byla to paráda, pořádně jsme si s Lubou zalyžovali, Ondráška hlídal na chatě můj taťka tak jsme vždycky na chvíli mohli vyrazit. Včera mi bylo ale pořádně špatně jak jsme se vrátili...asi otrava kyslíkem či co :grinning: :grinning:

Jinak se omlouvám, že jsem vás nestihla ještě dočíst tak ani nevím co je nového. Postupně se pokusím dočítat. A co nějaký srazík? Nebude?
1. bře 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sláva byly jsme 2 hodky venku..Klárka ušla takovej kus až jsem hledela....je to fajn bez kočáru....a 3 krát čurala na trávičku..konenčě..asi se oteplilo tak se nechala ukecat..

jdu vařit obídek na zítram,králíka na zelenine,pak to zahustím smetanou,rozmixujeme a budem mít máčku s testovinou, táta ješte není doma,to je bída od 4 od rána...doufám že to nespaní zase neodložím....jsem jaási přešlá :angry: :angry: :angry:
1. bře 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
srazík bych brala jen co se z toho vyhrabem..malá má trošku ještě rýmu

Marti děláš chutě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky jonuško ješte trošku rýmujeme a nejhorší že od čtvrtka máme čekat reakci na priorix...tak se toho desím..pač porpvý když jsme na tom byly tak mela rýmu,teplotu,osypala se a zánet spojivek....ch joooooooo...ale máme to za sebou a ted myslím budou očkovat až za pár let...

tak jsem dopila kávičku,klárka jogurtík zbaštila a jdu vařit....jo jo dostali jsme králika tak to jmusím spotřebovat..je fajn že nemusíme vůbec kupovat maslo..že dostáváme... :grinning:
1. bře 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty děláš králíka z másla??? :grinning: :grinning:

jj takže reakce jsou hrozný co když jsou..právě proto váhám zda Jonuš naočkovat tím prevenarem nebo ne.mám strach z těch reakcí..z hexi měla horečky.. :confounded:
1. bře 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek