• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
máslo=MASO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my z hexy taky jonuško ale z prevenaru nikdy a to má 4 vakcíny Klárka....takže prevenaru bych se nebala....já se desne bala toho priorixu....jsem zvedavá co z toho vyleze,ale každý reagujue jnak ale myslím že Oli taky říkala že Jája z prevenaru nemel nic...a jestli jonuška trpí na ouška tak bych nevahala v dnešní dobe....priorixu se nevyhnem pač je povinný :wink:
1. bře 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže prevenar na ty ouška jo?právě mi to doporučila dnes Eva..že na tom byli..zítra se jdu informovat :wink:
1. bře 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauki,
tak jak vidím všichni máme stejný program, procházky, když je venku tak pěkně :slight_smile:. To Zoo máme taky v plánu -Olmik, Lešná, Ostrava.... :grinning:. Dneska nám udělali vestavěnou skříň, no je super, hlavně parádně velká, tak mám radost.
Na spinning bych šla hnedka, nějak se letos nemůžu dokopat začít chodit. Akorát, že dopo je pro mě zabité, nemám kam dát Vikču.
1. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi je tam hlídání pro dětičky :wink: Takže jesti Ti to vyjde přijď, já tam budu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jonuško prevenar je v poho, my měly už 2 vakcíny, třetí nás čeká někdy po 2 roku.. na ty reakce většinou nejsou, většinou je dobře snášen, ale každý dítko je jiný, takže to není taky pravidlo...

Sárinka většinou všechny injekce dobře snáší, maximálně je umrčená, mrzutá, ale ťuk ťuk žádný vyrážky, teploty, zvracení... :wink:
1. bře 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak řádí rotaviry, další kámoška mi volala že jsou doma, Vaneska má 2,5roku a byla teď párkrát ve školičce u té Družby, tak nechci strašit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím že tam maj hlídání, kámoška tam chodila, ale je to až pro starší děti, Vikule nemá ještě ani rok. Navíc si ani nejsem jistá, jestli by tam neřvala.......Dobrej spinning je ještě v Kubusu, tam jsem chodívala, ale bývá tam dost nátřesk.
1. bře 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi hlídají i malé dětičky. Kámoška tam chodila s půlročním mimčem :grinning:

Kubus moc nemusím, chodila jsem tam, ale nějak mi to nesedlo, ale každému vyhovuje něco jiného že.. :confused:
1. bře 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt i takové prťata? No, jsem asi magor, ale asi bych byla dost nervozní ji svěřit takhle někomu cizímu....možná až bude větší. Já tam chodila taky jen na dva instruktory, někteří mě taky nesedli, ale takhle to je všude.
1. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi nejsi..já bych taky malou ještě nenechala hlídat takhle někde...viděla jsem to v létě na ujezdu a dost mě to odstrašilo :confounded: :confounded:

rotaviry fujfuj

Reni no uvidím co mi řekne dr..

mě malá usla v pul7 to je nějaký divný :confused:
1. bře 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
já o cvičení na Újezdě přemýšlela, s tím,ž e využiju to hlídání. Ale když jsem viděla ten styl hlídání tam....+ ještě zkušenost Editčiny neteře. To ho radši dám do školičky, když jdu cvičit.
1. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli takže rotaviry ve školičce na Brnenské..tak tam dlouho bobky nedáme.....radši....i když chytnout to mužeme i venku ze vzduchu ale jistota je jistota.....já dávám klárce na tu imunitu+vitamíny..tak snad to všecko zvládneme....ch joo já se toho tak šílene bojím... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Oli a kdy my vyrazíme k Dášce....máme tam tu pernamentku tak at to dochodíme..byly jsme tam jen 2 krát na ni..musíme se domluvit...

už mám dovařeno a pádím do vany.. :wink:
1. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no myslela jsem tento týden, ale to radši ještě ne, pr ten Bioparox se má stříkat 8 dní. Tak příští čt bychom mohly.

JJ se školičkou si dáme pauzu radši.
1. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli teda Jára přijde z práce normálně. Zjistím.
1. bře 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přiznávám dobrovolně flákám to tady :wink: , polepším se, ale když se oteplilo ,tak jsme věčně někde venku nebo po návštěvách atd, však to znáte a s Adámkem zasednout k počítači už ani nemůžu, neboť chce psát se mnou a taky mi vylupuje klávesy z noťasu !!!!!

jo řádí rotaviry , neštovice , střevní chřipky, prostě pořád nějaké svinstvo lítá vzduchem.......takže hlavně ať jsou broučci zdraví a všem se to vyhýbá :slight_smile: :slight_smile:

renci na spinning bych šla, ale nemám hlídání takto dopoledne a Adámek nebyl ve školičce pěkně dlouho a tak si odvykl a jak píše dadli ,on je mamináč a chvilku mu to trvá, než se otrká a navíc hlídání na újezdě se mi nelíbí :frowning2: :frowning2:
chci začít chodit hrát s tom. zase squasch, tak snad to klapne nebo můžeme zajít i někdy spolu jako za starých časů :grinning: :grinning: , něco vymyslíme :wink: :wink:
1. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak mi byli dnes u doktora malej dostal rovnou dvě iněkce hexu a sipflorix to je stejne jak prevenar jen širší zaběr jinak byl celí den umrčený jest nechtěl a měl zvíšenou teplotu tak jsem mu dala nurofen a tak do 1min vyzvracel ale pak si mhral a vše vpoho tuk tuk tak jsem mu dala nuroffen znovu protože mu teplota neklesala no kdyš to vyzvracel nikdy jsme problemi neměli no taky nikdy nedostal 2zaras jinak ten sipflorix jsme už neplatili jedina metalka to platí i ditem co se narodili dřív než v srpnu i rozočkovaným dětem
1. bře 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
já teda nakukuju většinou každý den, protože kdybych komunikovala jen s naším batolátkem, tak bych se asi zbláznila. Potřebuju pokec s ženskýma :grinning:
Jaroušek by teda taky chtěl asistovat, klávesy nevylupuje, ale jezdí s myší. Takže jen načíhnu když si hraje a zasednu když spí :slight_smile: Dnes teda ale myslím půjdu spinkat s ním po o, pr zase vstával v šest.
Venku je zima, ale svítí sluníčko, tak se těším, jak vyrazíme ven. Zatím nefouká, tak snad to vydrží. Včera mě ten vítr dost štval :angry:

Eví, tak ať jste brzo bez teplotky.
2. bře 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak u nás se taky nespí jen je -1 tak až se trochu oteplí tak půjdem do obchodu i z holkama ať se vyvětrají.Zatím tady taky nefouká tak snad to klapne.co vaříte já nemám nějak nápad :frowning2: je to pořád dokola .......
2. bře 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy já dnes červenou čočku + vajíčko.
Jinak počásko už je celkem ok, tak bych mohla někdy dorazit na to kafíčko :wink:
2. bře 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo domluvíme to :wink: budu ráda :slight_smile: ale spíš příští týden tento už mám nějaké vyřizování.Finanční úřad kvůli daním a přijede kamoška a tak ale příští týden mám zatím jen jednu kamošku :wink: tak příští týden tak čtvrtek? by to šlo.

Kristýnka čočku nejí tak to jsi mi moc neporadila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No včera byla treska :wink: a zítra nevím ještě. :confused:

Jojo příští týden čt by šel, asi dopo ne?
2. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Tak se pořád něco děje.
Malá začala spávat po obědě a je to dopoledne nekonečné.Vstává denně o půl sedmé ach jo zase než si člověk zvykne.
Taky nevím co porád vařit pořád je to dokola.
Musím ráno do sparu a steně by jsme šly ven clé dopoledne doma opruz.
Včera jsme šly na hodinu ven s odrážedlem no to bylo dílo.Sama si sleze čapne si, na závěr si lehne,neebo jde do kleku a řekne baf baf že je pejsek.Táta z ní byl vedle já ani ne protože to znám.
2. bře 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je to jedno jak chcete
mi už spávat v poledne nechodíme takže je to jedno :slight_smile:
:slight_smile:
2. bře 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti Jája taky dělá pejska, naštěstí doma většinou :grinning:

A jaké máte odrážedlo na konec? A jezdí? Jajdu to pořád moc nebere, a to jsem chtěla ke dvoum letům koupit to kolo(odrážedlo) bez šlapek...

Kristy tak asi dopo spíš. Pr odpo než se vyhrabem tak jsou tři...včera do třech spal...
V kolik obědváte?
2. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy už Ti nespí vůbec po o jo? :sweat_smile:
2. bře 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolco máme puky ale přijde mi malé ale co už ale je pravda že na neho sama vleze a pak sleze
2. bře 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviku malá mi když byla menší a dávala sjem ji po očkování na sražení teploty nurofen taky zvracela.Líp se mi osvědčily čípky
2. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to kovové co máme my? Tam jdou posunout výš ty řidítka. Teda měly by. My jsme to ještě nezkoušeli.
2. bře 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,

oblíkáme se pujdeme ven,navařeno mám,tak snad tam vydržíme ze 2 hodinky at nám to uteče...Odpo vedu malou k našim na noc..potřebuju se aspúon jednu noc vyspat a dospat to..dnes v noci jak jsem kní vtstala po druhzý tak se mi udelalo moc zle.....potřebuju spánek jak sůl..
tak pak písnu jak dojdeme
2. bře 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem teď dovařila, Jája kouká na školku a pak razíme. Vezmem tříkolku, tak půjdem na delší procházku. Doufám teda. Aby nechtěl po půl hoďce jak minule domů. Hodlám být venku do 11ti, je tam krásně. Ať mi pak po o hezky chrupe
2. bře 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli na klárku to jaksi neplatí..včera dopo 2 hodky a po obede spala stejne 55 min.a vyspaná do ružova a odpo taky 2 hodky a to ujde kus za ty dve hodky..já jsem nachozená a ona snad NIC :confounded:

tak my razíme
2. bře 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek