• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahoj holky noc hruza malej se zbudil ve 2 měl teplotu 38,5takže znova nurofen ale díky bohu nevyzvracelto usnul tak ve 4 a opul šesté staval mrčel a mrčel a měl znova teplotu 37,7ale to jsem nurofen už nedala to je kratky interval no ještě nikdy neměl takovou reakci po očkování holky je to normální?jo nurofen se má davat 3krat deně ale co mam dělat kdyš mu to dam a on po 3hod má zase teplotu :frowning2:
2. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte my jsme spali jak miminka..
Marti...to je blbý tohle..co zkusit tu sedaliu?je to pro ty neklidné děti...mě u Honzíka pomohla docela..

Evy čípky jsou lepší pro tak malý dítě pokud to zvrací..jak píše bodinka.
Honzík ráno spadl škaredě na koleno..no pořád lítají jak prdlý tak čekám co z toho bude :unamused:
2. bře 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se připojuji k názoru že když nurofen zvrací tak čípek taky jsme to tak dělala :wink:
u nás na oběd vyhrálo čivabčiči a br kaše a rajská polívka....... :wink: a zítra dojídáme páč se mi zadařilo víc jak obvykle :confused:

byli jsme venku a je krásně odpol půjdem zase musíme toho využít .........

Oli v poledne nespává vůbec Kája ale večer v 8 je tuhá :sweat_smile:
2. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my dorazili domu,2 hodky se vylítala...jsem promrzlá jakási..na sluníčku je jnádherne,ve stínu za barákama zima....,těším se jak malá usne a jdu taky...pak odpo procházkou pujdeme k našim..

jonuško tu sedelia nebo jak se to jmenuje koupím....pačm už si nevím rady....

jdu ohrátm polívku mám hlad už jako hrom a uvařit testovinky
2. bře 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sedalia mě to tenkrát poradil dr.on teda Honzik spal ale měl to na celkové zklidnění...však v lékárně poradí..
jinak Marti někdy uvažzju že začnou máky tak spolem vyrazíme :grinning: :grinning: :grinning: přinejhorším :grinning: :grinning:

my máme brambor a karbenátky :wink:

mě stejně vrtá hlavou jak muže dr.píchnout zároven hexu a ještě další očkování..to mě přijde na to tělíčko fakt hodně.nenechala bych to :confounded:
2. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme přišli po 11té. A to ještě s řevem, pr J. chtěl být ještě venku, ale chtěla jsem,a by se včas najedl. Tak baští a půjde chrupat, doufám.

Romi nám dr. Hexu a Prevenar píchala taky současně. Já se toho bála, pr kámoška, zdravotní sestra mi to nedoporučovala. Ale dětské jsem se ptala a prý je to lepší, kvůli protilátkám. Tak nevím. Je fakt, že J. měl reakce z očkování minimální, max. 1 den teplotu nejvíc 38. Takže on to, ťuk ťuk, snášel dobře.
2. bře 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak jsem myslela, že mám dočteno, nakouknu sem a 3 stránky :grinning: , to jsem nečekala. No už jsem v pohodě, ale ještě zesláblá, málem jsem neuneusla tašku s nákupem. Jinak babičky se starají a chodí Valinku vozit. A vždycky už zazvoní, že jsou vyspaný a než objednou barák zezadu, tak Val zase vytuhne, to už je poněkolikátý :grinning: .

Romi jak se to dávkuje ta Sedalia? Mám ji koupenou, ale zatím jsem to nevyzkoušela.

Teď jak zelezlo slunko, tak už se mi zdálo, že je zase zima. :unamused:
2. bře 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malej mě usína po 2hodinach už ma jen 37,7 tak snad to bude lepší nechce mě papat holky je to normalní že nechce papat rano mě snědl byli jogurt a vpoho pak přesnidáfkutu vyzvracel a ted mličko a to už nezvracel
2. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky
Sedalia : Terapie lehké poruchy spánku a přechodná nervozita. Pro děti od 1 roku. Dávkování doporučené výrobcem: 1 čajová lžička ráno a večer. Děti do 30 měsíců věku: podávat pouze na doporučení lékaře. Pokud nenastane zlepšení do 10 dnů, je třeba léčbu přehodnotit. Po vymizení symptomů léčbu přerušit.
2. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a Evi myslíš že to zvracení je reakce na to očkování............nevím nevím a nemáte spíš nějakou tu virozku střevní?mě se totiž nezdá že po očkování se může zvracet .....teplota to jo to je většinou reakce na očkování ale to zvracení se mi nezdá...........
2. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
práve evíkui....nechytli jste neco u dr.? naše mela bud zvyšenou nebo horečku ale jen vždy tu noc po očkování...O zvracení po očkování jsem teda neslyšela.... :unamused:
2. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi taky si právě říkám, že to zvracení po očkování neznám. Snad bude malej brzo fit.
2. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím ale ted mi snědl obět a vpoho tak uvidíme
2. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím že to bylo prostě horečkou....
kdyby byla viroza má prujem nebo blindí všecko.většinou tak malý dítě blindí i čaj a mlíko...
já jsme byla ted na pudě..hrabat se ve věcech..bože at už bydlím normálně :unamused:
zítra se jedu s přítelem mrknout na domky v plumlově...chce abych jela s ním.. :wink:
2. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi moc ti přeju abytě to vyšlo jestli je hodnej a ma rad děti a bude mět baraček tak není co řešit :grinning:
2. bře 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ted jsem malího měřila a měl jen 36,8 takže snad už to bude fajn a naposledy 10jsem mu daval nurofen
2. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

jé Romi baráček tak to závidím :wink:

No já pokud to vše půjde dobře tak bych mohla být od dubna už v Pv...tak doufám že to vyjde :slight_smile:
2. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme novinku.Nelli chce z kočárku ven což chápu, ale asi o 10m si dřepne pak sedne a ve finále si lehne do bahna do trávy a je to hrozná legrace.se z ní picnu.Jak ji zvednu tak se vzteká a nechce se ani nechat vzít...to je něco na mě.Doufám, že ji to časem přejde.Sotva vyjdeme z baráku tak je jako čuník ach jo
2. bře 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čeho, to teda musí být zážitek :grinning:
2. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jse, zavezla odpo malou k našim,byla spokojená že jedem autobusem,před tím se ješte vyřádila na skluzavce,bylo kránse...Já mám vyžehleno,chystám večeři a kuknu na ružovku a těším se do hajan,jako nikdy.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

přišel leták z KIk tak zítra ráno tam skáknu,majá tam mít na KLárku trička ccam 60/kus...tak na lítačku a na jaro...zase tam určo nechám penízek a pak na obed k našim,koblih se vyhajá a pojedeme domu.
Péta dnes přijel ve čtvrt na 7 ch joooo.

Peti to je co? aby jsme ty nervy mely ze železa..a bude huřřřř....i když já to neznám..Klárka nikde nesedala a nelehala.....ale všecko muže přijít....

Evik tak asi chudáček malej to prožívá a sníší huře to očkování..snad bude dobrej...
2. bře 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti zvykneš si. Mě víc štve, že jsem tím pádem jako prase i já :angry:
2. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je po ordinaci...a ten Šambera mě teda se......... to snad není ani možný :angry:
2. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy kdybytam někdo takovej nebyl tak je to nuda :grinning: malej spí a nespí měřilasem ho v osum a teplotu už neměl a ani nezvracel tuk tuk tak snad to vydrží
2. bře 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolco je to o nevry vůbec nevim jak na ni.Leží na zemi v blátě a smeje se no hrozná legrace.Když ji zvednu začne záchvat trošinku.Jsme venku min a je jak prase.Kdyby nebylo takové mokroještě tak bych zkusila jestli se po čase zvedne.....ach jo

Tobi to bys musela vidět :grinning: :grinning:

Dnes jsme od 6 vzhůru nekompromisne půjde do kočárku aby usnula. V postýlce bude dělat alotrie už jen z principu.

Ordinaci mám ráda dívám se na ní od začátku, ale chvílemi mi přijde už uplně jetá.Třeba ten režisér mi tam přijde uplně mimo scénář a ten mienec dolinové to snad nebudu ani hodnotit
3. bře 2010 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti Jája se někdy zvedne, někdy ne. Teda teď už to dělá míň. Ale nedávno si sednul, tak jsem ho nechala a zašla za roh.... a on si lehnul :angry: a ležel, pohoda, klídek. On je v tomhle takovej samorostek, jemu je jedno, kdyby šel kilometr před náma. No a završil to tím, že teda se zvedl na čtyři a dělal, že je pejsek. :grinning: Naštěstí teda to fakt už není tak častý. Horší bylo, když mi schválně chtěl běhat z prudkého svahu dolů, to jsem fakt nevěděla jak mu vysvětlit, že si nabije čumáček.

Ordinace je poslední dobou divná, asi už nevědí co vymýšlet :frowning2:

Jinak u nás se vstávalo v půl šesté :angry:
3. bře 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak my jsme vzhůru taky tak od půl šesté....už se děsím léta, to bude světlo od peti...Tak jsme od šesti v obýváku, VIkča řádí na zemi...a já mžourám do PC, ona si dopo pěkně dáchne, ale co chudáček já???
Čeho, bylo to v pohodě, alespoň jsme se pobavily :grinning:, Nelču to určo brzo přejde, asi si tím projde každý...
3. bře 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi jestli bude Jája v létě vstávat ještě dřív, tak to asi nepřežiju. Já i v těch šest jsem jak mrtvola.
3. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: ahojte krásný ráno
my jsme vstávali v 8...Honzik ještě spí
na ordinaci se už dlouho nedívám......nemám slov prostě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky to mě díky bohu takhle brzo nikdy nevstávají..
ale zase usínají později až po9...ale má to své výhody ráno
3. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajda usíná mezi osmou a devátou. Ale zas přes den dvě až tři hoďky spí.
3. bře 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se jdem oblíkat a jedem do PV do parku, tak třeba někoho potkáme :slight_smile: Jdeme ke hvězdárně.
3. bře 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek