• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Oli aha to měTomáš spí tak hodku max.dvě.někdy už nespává jen když ho překecám :grinning:
a Jonuš hodinku
3. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak malej od včerejška od 15hod nemá teploty tak jsem rada ale noc 3krat se mě zbudil to moc často nedělá vječinou spí až do pul čtvrté dam mu mlíčko a spí do 7 do rana dnes v 1 a ve 3 a všest stavačka asi zoubky slinta jak bernardyn všechno kouše no mazec :grinning:
3. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme dneska dopo schálně doma, od osmi do desíti měl dorazit chlápek a spravit nám v kuchyni dvířka. Včera se sám objednal, no a co myslíte? No, jasně nedorazil!!! Tak jsem pěkně vytočená!!! To jsou dneska firmy....Dneska už nic nemáme, tak musím něco uvařit, blbý je že nemám absolutně žádný nápad, ale to v tomdle směru není žádná novinka...já a vaření, moc mě to nebere.
3. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, super, že jste bez teplotky. To buzení budou asi fakt zoubky. Mně se dneska zdálo, že malýmu rostlo najednou 5 zubů a od trojky nahoře až po dvojku nahoře byly vidět už takový bílý čárečky. Asi mi už hrabe :grinning: A vy už nějaký zoubky máte?

Tobi, to jsou teda lidi, hrůza...člověk na to spoléhá a pak je to jinak. Taky bych byla pěkně naštvaná. Mám takový pocit, že jsem tě minulý týden viděla v big bille, je to možný? Šla tam maminka s červeným PP, černý vlasy, tak jsem si myslela, že jsi to ty. Ale nejsem si jistá, jsem tě ještě neviděla :sweat_smile:

Romi, tobě jsem ještě ani nepogratulovala k novému příteli. Uričtě je super...přeju ti ať jsi šťastná.
3. bře 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mě to naštvání trošku přešlo, uvařila jsem Vikuli i nám, Vikča už je po jídle a spí.
Zuzi, možný to je, my tam chodíme docela často. Kočár by odpovídal, vlasy zhruba taky. Příště zavolej, když tak to bude jiná mamča :grinning:.
3. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma, prošli jsme se po parku, koukli na gaga a Jajda se pohoupal na houpačkách na hřišti. Ale asi jsme jediní blázni, kteří chodí na devět hodin do parku :grinning: , pr nikde ani noha, dětská teda. Dospěláci tam jezdili na bruslích. Ale máte teda v PV celkem zimu, v Lešanech bylo tepleji, tak jsem pak trochu klepala kosu v PV. Naštěstí Jájouš byl oblečenej dostatečně. Pak jsme zajeli ke mě do práce na obídek a dítko chrupčí. Nejspíš půjdu taky.
3. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi kdyby aspon chlap zavolal, že nedorazí...bych zuřila...

Zuzi to je možné, že mu roste víc zoubků najednou. Jajdovi vždy rostly po dvou a ty čárečky bílé jak tam prosvítaj pod kůží, taky míváme, ono to docela dlouho trvá, než se proklubou úplně.
3. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, už se v parku jezdilo na bruslích? Už se taky těším, ale počkám si až bude pěkně teploučko a koupím si nové brusle.
3. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
taky vstáváme v půl 6 , ale ještě před tím kolem půl 5 na mlíčko, a večer chodíme v 19h, taky super mám klideček. a po o spinká 2h. měl období 14dní že nespal po o vůbec, tak jsem ráda že začal

vztekání, lehání atd taky ted máme, navíc je to lakota lakomá, nikomu nic nedá, nepůjčí, školičku na něho , nebo nevím, pořád vysvětluju, ale marně :cry:
3. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes vařila koprovku a kydla jsem to do včerejší bramb.kaše, no a nechtěl to. tak jsem na rychlo uvařila hráškovou polívku a vybral jen hrášek

ještě že mám doma koupený skleničky, to je jistota, tu sní jakoukoli, i tresku s koprem. tak asi mu nechutná ode mě, a to vařím denně, už snad 100 let, min. 19 den co den, kvůli velkým dětem, ale tobi , taky mě to už fakt neba :angry:
3. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne Oli, to byl jen sen :dizzy_face: :grinning: Dva mu teď lezou tak nějak souběžně...ty horní dvojky
Koukám, že jste měli pěkné dopoledne, procházka a pak obídek v práci. Je to divný, že v parku nikdo s dětma není, když je takové hezké sluníčko. My jsme byli ráno na procházce ve sparu :slight_smile:
Taky už jsem viděla pár lidí na bruslích. Já ale raději ještě počkám než se trochu oteplí. Ale dneska jsem četla na netu, že má být zase pořádná zima :confounded:
3. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli, to jsou děti nevděčný co, my se jim vyvařujem a oni ohrnují nos...taky malé už vařím, ale dost se ofrňuje, to jak ji dám skleničku, tak je nadšená....to by mě zajímalo jaký oblbovadla do toho dávají....
3. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny po delší době!!Nedočítala jsem vše,nestíhám :wink:

Všem marůdkům přeju brzké uzdravení.Naše Emička byla týden a pár dní zdravá,teď má oboustranný zánět uší,zase ATB.Měla rýmu,tu jsme poctivě odsávaly,přesto jí to vlezlo do uší..Adámek nechodí do školky,jsou prázdniny,mají omezený provoz,tak byly vděčni za každé dítě,které může zůstat doma.

Kolco,to mi něco říká..Adámek byl dřív taky takové dítě,které v 5 vstává a v 7 si už vyžaduje jít ven.V létě jsme šli,zaručeně jsme byli venku a v parku na hřišti první :slight_smile: V zimě jsme taky už klidně byli v 9 venku..Mě to vyhovovalo,večer jsem měla klid a já si jdu raději dřív lehnout.Nemám ráda ponocování..Emča má střídavě období,kdy je noční sova.Chodila spát až v 11 večer a vstávala v 9.Teď už se to naštěstí ustálilo a usíná kolem 9.Protože to dřív na pusu padám já,než ona.
3. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi, už jste vybalení atd?? že by jsme se vnutili na návštěvu??? a trošku ti to tam martínek uklidil :grinning:
3. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
tak a máme další štěňata :grinning: :grinning: :grinning: je jich 6 a narodili se dnes 3.3.to je hezký datum :slight_smile: takže zájemci se hlaste :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes je první odpoledne co Klárka neusla po obede....jela jsem schválne k babi na 2 hodiny že b ude vyhajaná a ona v postýlce a delala bugr..tak jsme jeli busem smer k nám a 3 hodky jsme byly venku..já zmrzlá na kost,Klárka spokojenáJim je teploučko,lítala s deckama na skluzavce,spokojená.Sly jsme s řevem domu,melam slzy jak hrachy že deti jdou už a my musíme taky..už nám to začíná...

Tak jsem zvedavá na noc..ted jsem dovařila čočkovou polívku a zapíkané testoviny...at nemusím dopo vařit...přijede tchýne zítra...

A jinak je to 6 den po očkování a reakce je tady....opet soplíme....ch joooooo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
3. bře 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
je kaelen vy máte štenátka..to musí být krásnýýýýýýýý....škoda my hafánka máme....já bych klído mela spousty psu..všecky jsou tak krásnoučký....a hodný podle Klárky :grinning: :grinning: :grinning:

oli jo jo my jsme taky každý den v 9 sami na s Klárkou na htřištích :grinning:
3. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami šťěňátka závidím, já s Jájouškem bychom pejsana moc rádi, ale tatínek by to nepřežil :frowning2:
3. bře 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníčko já si celkem zvykám na to ranní vstávání, zas jsem ráda, že mi po obědě spí. Akorát večer jde stejně nejdřív v osm spát. To mě štve. ALe doufám, že až nebude chodit spinkat po obědě, tak bude chodit spát třeba dřív.
Emičce přejeme, aby se brzo uzdravila.
3. bře 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášuli, ještě tady máme hodně provizorek, ale klidně se na návštěvu můžem domluvit, nachystám malého koště :grinning:
3. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean štěnátka...krásný.. :wink: a pěkný datum

my jsme dnes byli taky venku...jen Honzík musí být doma.a už je ěpkně protivnej
3. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK klárka má vydrž..ješte ji slyším a to vstávala o půl 7 :angry: :angry: :angry:

Oli třeba by si táta zvykl...já si ho koupila taky sama,nic nevedle...až přijel z Nemecka v pátek tak čučel a ZAMILOVAL SE :grinning: :grinning:

sluníčko ta malá je chudinka taky nahromade co? psala jsi před tím že opakující zánet prudušek a ted zase ouška..au au...já si ty uši taky užila jako díte....neustále zánety,pichání,pak jsem ochluchla a operace...
3. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Kájinka už spí uf..........

Mám novinku budu dělat autoškolu :sweat_smile: takže odevzdejte řidičáky ať je na silnicích volno...... :confused: dneska je to tak drahé že mám na jak dlouho vybráno co se peněz týče ani myčka nebude ...budu ráda když mi doma dají napít holé vody.......9 tis to je mazec že........... :angry: .Zítra jdu k dr potvrdit přihlášku a pak to vypukne tak se držte já už jsem teď na nervy jak to z dětma zvládnu to bude masakr.........ale musím páč táta je pořád v práci a když potřebuji k dr z dětma tak bohužel...a v září jde Kristýnka do školy a když bude problém nemám jak pro ni...bojim bojim že to neudělám ....ale opravky to jistí kdyby něco..........

Já bych chtěla štěňátko jééééééééé ale aby bylo pořád takové malé........dělám si srandu ...nemám ho kde mít ale na pomuchlání super..
3. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cože? Autoškola stojí už 9 litrů??? To je mazec....
3. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo je to mazec :confounded: ale co se dá dělat :unamused:
3. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ani jeden ale asi nam roste špičak na hoře kovova lžička kalpe :grinning:
3. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

Holky tak na in-lainy se také těším, ať už je teplo!!! Ještě jedeme v dubnu do té Itálie na hory, to se těším že se i opálíme :slight_smile: a pak hurá na jaro!!!!

Těším se na srazíky :confused:

Jinak spiining byl super, v pátek jdu zase. Dala jsem s závazek, že budu chodit 2x týdně, ale jak se znám, tak tomu zase propadnu a budu tam každý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem debyl KLAPE :grinning:
3. bře 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
u nás vstávání v 5.53 :angry: . A ve tři příšernej řev. Myslím, že mu rostou ty poslední stoličky, pr je umrčenej už od rána.

Kristy super, že bude řidičák. Zvládneš to určo.

Reni ty jo, každý den to by mě zabilo, :grinning:
4. bře 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek