• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Na brusle se taky těším, super, že je cyklostezka z Kostelce do PV. Akorát ježdění s kočárkem už asi neklapne. Pochybuju, že Jajda bude chtít sedět... :frowning2:
4. bře 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrén ránko všem :grinning:

Oli tak to nevím co je dnes za den, ale u nás byl děsnej řev v 5:44...prostě z ničeho nic začal šíleně řvát...no alepak usnul a spal do 6.20...taky nic moc, ale už jsem zvyklá :grinning:
4. bře 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak jsem koukala, že Renča je stejný blázen jako já :grinning:, já byla jednu dobu taky dost šílená do spinningu. Ale víc mě bere když můžu sednout na kolo v létě a jet někam do terénu.
Tu lyžovačku mooooc závidím a navíc Itálie je super, od svahů přes jídlo, no prostě bomba. My taky pořád uvažovali jak to udělat, ale Vikča je ještě dost malá, tak snad další rok.
4. bře 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

tak u nás žádnej rozdíl.....dnes pujde po o spát...pač se v noci stejne budí i když celý den nespala...

kristy ty jo to je mazec 9 tisíc....já mám řidičák od 18 let a nejezdím,mely jsme ho jako předmet na škole a letos od jara jsem se rozhodla,že si zaplatím opakovací jízdy..jedna stojí sice taky 500 kč a nevím kolik jich bude potřeba..u me hodně,kdž jsme 11 let nejela :grinning: :grinning: :grinning: ,ale musím pač....táta taky furt pryč a nikam se nedostaneme,po dr atd..takže te chápu zvlášt z té dediny kde nejsoui spoje atd...Neboj zvládneme to.....i když už je mi špatne ted...

brusle mám v plánu si taky kupovat ale s malou na to nebude čas..jedině že by utíkala vedle mě :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak asi se fakt něco děje páč Kája v noci taky děsnej řev.......spadla ji peřina........ :sweat_smile: podala jsem ji a hned spala....te´d ještě hajá........

Já už mám nervy páč dneska jdu potvrdit tu přihlášku bojim bojim...... :frowning2:
Marti všichni říkají že když už si ho udělám tak jezdit jezdit páč jak nejezdíš hned a dáš si pauzu tak prej už se nedonutíš.V mém případě budu muset jezdit páč táta už se těší až někam pojedem a on si dá pivko a JÁ budu řídit :confused: Nevím jestli mu to za ty nervy stojí :sweat_smile:

tak zatím pa hezký den všem......... :slight_smile:
4. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo abrusle mě moc neberou páč bych si asi něco udělala jsem hrozně šikovná....... :sweat_smile:
4. bře 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, no u nás noc jakž takž až na pauzu mezi spaním od 3:30-4:30 :grinning: , hrála si, chodila po ložnici a pak si dala říct a usnula :slight_smile:. Ale moc se nedivím, protože usnula večer už v 19:15, normálně chodí v 21:00. A spala do 7:00.
Má zvýšenou teplotu, nevím, jestli to nebudou zuby, ale opět teda nejdeme plavat. To už je měsíc co jsme nebyly :confounded:
Brusle mám taky, ale potřebuju se někoho držet, letos to bude kočárek :slight_smile:
4. bře 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky u nás noc dobrá
ale malá začíná kašat a soplí s epořád :confounded:

mě brusle lákají jenže jsem tele takže :grinning:

já budu chodit na jogu dvakrát týdně..a na nějaký posilovací cvíčo...musím
už jsem začla trochu doma a výsledky už jsou vidět takže se do toho ponořím :wink:
4. bře 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak noc katastrofa už 3 malej pořad mrčí tak jsem si ho ve 2hod dala ksobě a spali jsme do pul sedmé aspon trochu spanku kristy řidičak je vpoho ja ho tenkrat dělala jak byli 234 otazky a všechny mohli byt dobře ted je jen 1dobra hlavně ser nesmýš bat jak se začneš bat jezdit taj je to v Pr...........ale ty jsi šikula ty to zmakneš prostě si věř mi ženský musíme zvladat všechno :grinning:
4. bře 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
no já už se taky konečně chystám cvičit. Příští týden už se objednám k Dadli zase. Pr léto se blíží....i když teda, plavky si musím koupit nové. Nevím čím to je,a le jsou mi velké :grinning: :frowning2:
4. bře 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem doma od dr..... jsem zcvrklá jak nevim co já se tak bojim ...... :unamused: nervy pracujou na naplno.....

Oli no jo léto se blíží taky přemýšlím že se dám do hubnutí ale myslím že taď během autoškoly to půjde samo..... :sweat_smile:
Oli seš kočka a nové plavky taky budu pořizovat ale až před dovčou....letos sice nevím jestli budou penízky bude vydání z tou autoškolou.

Kaelan kolik stojí pejsek od vás a co je to za rasu manža se strašně zajímal.... :wink:

Evi ale to můžou být i zoubky když malej pláče.

Tak jdeme ven z Kájou na sluníčko

pa pa
4. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidím že se chystáte na nákup plavek..to já taky..hl.teda nějaký co udělají prsiska..protože jsem hodně zhubla..a kde hlavne??? :grinning: no jo no..co nadělám

Ivi autoškola nebuj to pude samo :wink:

manža si dnes bere do soboty kluky.takže bude pohodááááááááááááá
i když pak se mě po nich stýská ale už taky potřebuju trošku klidu

tak já ted dělala kliky..fujfuj..
udělám jich 10 a funím jak mašina..špatná fyzička

a pak jako správná prdlá matka si zatancuju...to se hubne nejlíp a děsně mě to baví..tím víc že mě nikdo nevidí :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se opět hlásím po dlouhé době. Občas si přečtu co řešíte, ale nějak není čas tu psát.Manžel je s malou opět venku, tak honem na počítač. Od nedělemě zkolila nějaká nemoc,tak jsem ležela jako lazar. Ale musím zaklepat že jsem relativně ok.

Bonynko, dostala jsi se na ty stránky s dortama? Domluvili jste se na nějakém?

Eviku, jak jsi přežila sen bez kafe? :frowning2:
4. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, tak to jsem prdlá taky, tanculu s Laurou skoro celý den. Nejvíc se jí líbí Kabáti a písničky s Dádou. Trošku rozmanitý vkus :wink:
4. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurito: děkuji dostala jsem odkaz, zatím se rozmýšlím.

Plavky? ani mi nemluvte, jsem teda po střevní chřipce o 2 kg lehčí, ale chtělo by to tak ještě 5 :grinning:, ale já milovník sladkého? to nehrozí :slight_smile:
4. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych chtěla ještě tak 3 kg, ať to zarovnám hezky na pěkném čísle. ALe to už nahoře nebudu mít fakt nic asi :frowning2:
4. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé holky , ještě má sypat sníh a být zas mínus a vy už řešíte plavky :grinning: :grinning: :grinning:

já bych taky nějak potřebovala předělat celou postavu do těch plavek, vidím , že budu muset začít poctivě cvičit :grinning: :grinning:
včera jsem byla u dadli na masáži, parádička, hned jsem se pak cítila taková uvolněná, potřebovala bych ty její šikovné ručičky doma :slight_smile: byli jsme s Adámkem u ní na kafíčko, ale Adámek má z Martínka trošku respekt, takže z počátku byly slzičky, ale pak už dobrý :slight_smile: :slight_smile:
dnes jsme byli dopo na městě na motorce, neboť jaksi kočárek u nás už moc neee, tak jsem koukala koho potkám a nikoho :frowning2:

tobi s tím vařením to je pořád dokola, občas si říkám, kolik stráveného času je než to nachystáš, uvaříš, jak by se ten čas dal využít krásně jinak.....

kristyan neboj, žádné nervičky, řidičák v pohodě zvládneš a uvidíš, jak pak budeš jezdit ráda, takže držíme pěstičky

a k těm nocím, Adámek teď taky hůř spinká, budí se, pořád něco vykládá ze spaní a má nateklé dásně, takže asi poslední stoličky se derou ven, takže vydržet

renci taky jsem si spinning zamilovala, ale víc jak 2x v týdnu jsem nechodila, ale já někdy prubnu s tebou ten újezd, váš, že jsem chodila do kubusu, ale pak jak vždycky pustily ty větřáky nade mnou a já byla zpocená, bolela mě hlava a za krkem, tak jsem to nějak začala šidit, doufám, že se co nevidět potkáme s dětma, už se těším

tak hezký den, já dopiju kafíčko a jdu žehlit, pa a marůdci ať jste brzy ok!!!!!
4. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolčo já ti tááák závidím ani nevíš jak.Snad se mi ty 4kg podaří dát dolů.Já to břicho tak nenávidím.Fuj fuj

Verdiku:ahojky už si tu nějak dlouho nebyla

Holky řidičák zvládnete!!!Martulko a jízdy taky jen začít a uvidíš že tě to tak chytne, že nebudeš chtít chodit pěšky :slight_smile:

U nás nic noveho každej den jinak.Dnes dopoledne nespala včera zase jo už jsem z toho jelen.Pak si něco naplánovat jak si nehorozí.
V so jedme na ten muzikál děti ráje já se těším jupíííí.Malá je po prvé tak dlouho u našich.Ráno ji tam v so zavezem a v ne si pro ní pojedem asi na oběd.

Spining je super baví mě, že tam člověk potí, ale já bych měla ya chvíli nohy jak tyčky a horní polovinu těla by asi neunesly :slight_smile:
4. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé deti ráje hned bych jela taky....
4. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, muzikál ti závidím. Právě včera jsem říkala manžovi, že na ty Děti ráje bych jela.
4. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti nemáš co závidět. Jsi kočka :wink:
Já mám i přes zhubnutí špek na břiše, tlusté nohy...

Teďka to bude chvíli trvat než se Nellince srovná to spaní, Jája když přecházel na to jedno odpolední spaní, tak taky jednou spal i dopo, další den zas ne....
4. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda nevím jakou Peťu jsem to dneska viděla....ale ta Čechová měla pěkný plochý břicho :wink:...
4. bře 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak dneska jsem se celkem vyspala...poslední dobou malej jaksi řádí nebo co. Vzbudil se na kojení jen o půl druhé a potom v pět a pak spinkal až do sedmi, hurá hurá...a teď jsem to určitě zakřikla jak jsem to napsala :grinning:
Ani jsem vám neřekla, že se malej už dostane na kolínka...a to se přiznám dobrovolně, s ním vůbec necvičím...chodíme sice do té nemocnice, ale cvičí jen tam. Doma na to prostě nemám, je to fakt silák, hrozně se vzpírá, řve...prostě jaksi mi to s ním nejde.

Koukám, že řešíte plavky a hubnutí do nich...no jak tak na sebe koukám tak by to taky něco chtělo. Hlavně, že máme doma tu vibradesku :sweat_smile: Gratuluju všem, kterým se podařilo tak hezky zhubnout (Iva, Oli...a určitě ještě někdo, omlouvám se koho jsem nejmenovala)
Dřív jsme chodili s manželem často na squash jenže teď dohromady jít nemůžeme kvůli hlídání a nikdo jinej chodit nechce.

Ivi, autoškoly se neboj, určitě to zvládneš. Musíš nám průběžně popisovat zážitky...např. první jízda...to bude sranda :grinning: :grinning: Nemyslím to ve zlém...

Romi, ty cvičíš doma? Tak to nevím jestli bych se donutila...máš asi pevnou vůli. Super, že už je to vidět...teda né, že zrovna ty by jsi to potřebovala...seš jak lunt :wink: Hi hi hi, já dát 10 kliků tak asi prdnu zelenou vodu :grinning: :grinning: Tak dámský možná...

Už se těším na nějaký ten srazík

Jo a Tobi, jak jsi dopadla s tím opravářem? Už to máte opravený?
4. bře 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plavky potřebuju taky nový , ale rozhodně ne protože mi jsou ty staré malé, spiš naopak :grinning: Ale všem gratuluju k zhubnutí a přeju pevnou vůli k dohubnutí těch pár kilo.

Ivi - když jsem udělala autoškolu já tak ji musí udělat každý. Já jsem byla na jízdy vemeno jak hrom, a řidičák jsem udělala hned. Taky jsem ho měla stejně jako Marťa zadara, jediná dobrá věc na zamědělce :grinning:

Doma cvičit sice můžu a mám i na čem, ale prostě se donutím jen parkrát a pak to jde zase do kytek.

Dnes jsem se zuřivě procházela ráno i odpoledne a byla jsem vymrzlá jak ho...Editka byla krásně teploučká a to jsem ji dala jen jarní fusak. Fakt nechápu proč jsem ji na podzim tak nabalovala :grinning:
4. bře 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, nedavno jsem tu psala kvuli porodu KP a slibila, ze dam vedet jak jsme dopadli... :grinning:
tak hlasim, ze nakonc se mimi umoudrilo, pred porodem se jeste dotocilo hlavou dolu a rodilo se :grinning: porod paradni, strasne rychlej a pohodovej :dizzy_face: a mame Beatku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Maja, moc gratuluji k narození Beatky a přeji hodně štěstíčka a zdravíčka...moc pěkné fotečky
4. bře 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé majatob..tak s Klárinkou mOC gratulujeme...jste šikulky a beatka hodnoučká,že se otočila a nenechala maminku trápit...HLAVNE HODNE ZDRAVÍČKA!!!!!
4. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám šaty z půjčovny doma, jsou fakt krásné, tak doufám, že je nezničím....
Zuziku, my to cvičení taky flákáme, no a teďka ten nový cvik na roku stolu, tak to nedávám vůbec....jinak na squash pořád sháním partnera :slight_smile:, chodívám občas s manžou, ale jak píšeš, je to dost komplikované kvůli prckovi.
No a co se týká té opravy, tak zatím ticho po pěšině...takže nic zatím platit nebudu a hotovo.
4. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maja gratulace k Beatce, je nádherná. Jste krásná rodinka. Super, že to nakonec takhle dobře dopadlo a Beatka se otočila.

Tobi užij si plesík. Já si ho snad užiju příští rok :sweat_smile:

Na squah jsem taky chodila, měla jsem ho v práci zadara. ALe ted není hlídání ani spoluhráč :frowning2: Leda kdybych sehnala spoluhráče :wink: , tak večer by mohl hlídat manža.

Zuzi gratulace k Ondráškovo kolínkování. Nedivím se,ž e necvičíš. Není důvod.
4. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se můžem holky někdy na ten squash domluvit :slight_smile:.
4. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek