• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Kuk :wink:

Eviku teda vy máte ty noci to Ti vůbec nezávidím, snad se to zlepší :slight_smile:

Tobi asi to neklapne každý den ten spiining :stuck_out_tongue_closed_eyes: tentokrát zůstanu fakt jen o návštěvách 2x týdně :grinning:
Do Itálie jedeme opět bez Sárinky, tam by to s ní nešlo, ikdyž v tom Livignu měli i na svahu půlroční mimino - to jsm kroutily hlavama, protože ve 3km je to docela odvaha!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kolči jj stezka je hotová, tak hurá na ni!!! teda až se oteplí :wink:

Kristy držím pěstičky na autoškolu, já si bez auta nedovedu představit život a to už od 18-ti... jsem prostě cestovatelka, dojedu kamkoliv :wink:
Se ségrou jsme jezdily samotný na dovolený do Chorvatska a většinou jsem to odřídila já, takže hurá do toho, zvládneš to v pohodě!!

Marti ty taky, jízdy zopákneš a budeš pirátka silnic :wink:

Čeho dá se jezdit i na sílu, takže Ti svaly na nohou rostou, já jezdím na rychlost aby mi právě svaly nerostly, ale abych spalovala. A na závěr je posilování, takže břicho jde krásně dolů :grinning: :grinning:

Verdíku no právě v Kubusu mě vadily ty fukary a hroznej pohled do stropu... tak se někdy domluvíme a půjdeme si zajezdit. Jak bude hezky, tak samozřejmě vyrážím na kole do terénu se Sárinkou :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ségra jde taky s manželem na ten vojenskej ples.

Oli, podle těch na rehabce asi důvod je, když tam musíme chodit. Ale asi to fakt někdy moc dramatizují. Zatím se jen tak pohupuje...jenže on je to celkem lenoch. Kam chce, tam se dostane válením sudů...v tom je fakt machr :slight_smile: ...takže nemá nejspíš motivaci k lezení, noo uvidíme. Asi bychom potřebovali nějakého pejska, aby chtěl lozit za ním :grinning:

Ten squash bych někdy klíďo brala...ale po té víc jak roční pauze to bude horor :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško taky obdivuju že se donutíš doma. Mně jednu dobu držel hodně orbitrek, to jsem právě doplňovala i ten spiining, ale teď se nedonutím, mám ho jako sluhu na oblečení chichi :grinning:

Tak doufám, že jsem na někoho nezapomněla, jestli ano, tak se omlouvááááám :wink:
4. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi tak děkuji moooc hezky se to čte ale fakt skutečnost je jiná...ach jo ploché břicho je můj sen asi v dalším životě

maja gratuluji malá je krásná tolik vlásků to já neznám ani dnes nám ještě nedorostly

tak a nevím kdo co psal klasika....

squash tak ten byl táta zkusit včera a dnes je na odpis :grinning: spí od půl 9 a na :grinning: nohy se nemůže postavit :slight_smile:

Zuzi taky mám pod schodama rotoped a tak ti tam stojí a stojí....ale když byl u našich hrozně mi chyběl...
4. bře 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidíš Renčo a já po orbitreku tak prahnu a je to tak jak všechno člověk chce to co nemá at je to bříšk o ploché nebo orbitrek :wink:
4. bře 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
4. bře 2010 ve 23:20 • janka313
holky tak zas nespym no mazec kdyš byl malej tak pohoda a ted nervi no ale dnes skoušel klečet a i sedat no moc se nepovedlo ale snaha se ceníale na kolínkach vydržel tak 2min jo zuzi ja říkala doktorovi že mě ještě nesedí a jestli mě nepošle na tu vojtovu metodu a on mi řekl že každy dítzě je jiny a že pokud si nesedne do 9 měsíce tak se to začne řešit a že ta vojtova metoda je i zatěš pro to miminko
4. bře 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

tak já taky toužím po Orbitreku. Mám rotoped, ale štve mě, že je to jen na nohy. Potřebuju zpevnit i ruce, pr jak se lehce odtučnily...tak je to hnus. Tož třeba se manža překoná a koupí mi ho k narozeninkám.

Evi malej má ještě čas na rozlezení a sezení.

Zuzi no já mám pocit, že někdy prostě cvičej pro jistotu, že když už tam jste, tak aby něco nezanedbali. Obávám se, že vás dřív než v roce nepustěj.
5. bře 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi, Zuzi super, ráda někdy vyrazím na ten squash. A Zuzi jsem na tom zhruba stejně s nehraním, tak aspoň si nebudem vyčítat, že to někdo kazí :grinning:
5. bře 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to teda beru šéfe :grinning: :grinning: :grinning: Myslím ten squash :wink:
5. bře 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sice si budu připadat neschopně, asi jako na těch horách, když jsem stála na běžkách, ale nějak to zvládneme :slight_smile: Jejda, to vám byla sranda. Sjezdky si troufnu říct, že mi fakt jdou, ale ty běžky, brrr...jak jsem se viděla na fotkách tak jsem se chlámala na celý kolo :grinning:
5. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
mě nejde icq...sakriš Ivi tak smula.. :confounded: pak pisnu jak pujde

my jsme taky špatně spali malá je zahleněná tak utíká k dr...

A GRATULACE K BEÁTCE....hl.zdravíčka maličké..chytrá holčička :wink:
5. bře 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Gratulace k Beatce...šikulka věděla jak to bude lepší...... :slight_smile:

Tak já už trpím nespavostí dneska jedu podat tu přihlášku to bude mazec .... bojim bojim :frowning2:

Zuzik tak o tom jsem přemýšlela i já jak budu vypadat při jízdách já když mi hrozne vadí že z auta nevidím na zem před sebe asi si vezmu poštářek pod zadek :sweat_smile: nebo nevím .

Kája má dneska den blbec je protivná jak opička pořád chce nemožný a nenechá si vymnluvit že néééééé.Chudák ten kdo ji bude hlídat až já budu v autoškole......... :sunglasses: ale snad se někdo ochotnej najde.... :sweat_smile:
5. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
vítám nového človíčka na tomto světě, hlavně hodně zdraví, to je nejdůležitější.
5. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauki,
my se vrátily z Olmiku z očkování, po cestě zpátky jsme se stavily v Hané, tak jsem si koupila ve výprodeji botky - slevněné z 2399 na 590...tak mám radost :wink:.
Ten squash můžem domluvit klidně na další týden, já mám zatím, krom pátku, všechny podvečery volné.
5. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristyan vem to po Čechovické at se mrknu.Tak jezdí starší lidé :slight_smile: přijde mi to vždycky junda jak mají sedadlo už skla.já vím, mě se to směje když se jezdit nebojí,.Neber to nějak osobně

U nás noc nic moc.Skoro vždy spí celou noc,ale tuto noc se mi 4 probudila a zase zabrala a za půl hod zase.Tak jsem usnula asi kolem 3 ráno, ale paradoxně jsem vyspaná víc než když vytuhnu v 9 u TV. :astonished: Pak jsem ji dala nurofen a spala až do rána.První jsem si myslela, že se i něco špatného zdálo, ale když s to opakovalo tak jsem ji to dala.Myslím, že ji trápí zoubky i když doposud klid.
Je možné, že by ji rostly špičáky,když má jen 4 stoličky?Většinou rostou až nakonec.

kolčo já osedlám co neviddět kolo s malou a snad ty kila půjdou dolů.Ta zima je hrozná, dlouhá a z nudy se člověk cpe.Té zeleniny taky není na ty saláty...

Evi taky se u vás pořád něco dějě, co?Fakt se člověk nenudí.

Zuzi uplně tě chápu.Já sjezdovky miluju, ale běžky nee bééé.Rozpačitý zážitek z lyžáku...
5. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi:kde?Z té obuvy jak je vedle pompa?
5. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nee, u Bati, měly tam výprodej posledních kusů, docela se dalo vybrat.
5. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja co je malej tak nevým co je nuda:slight_smile:on je za 2děti čert
5. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byli ted s bonynkou ve městě..no hruza počasí si snad dělá srandu nebo co a zima je neskutečná
holky nám to prospali takže pohoda :wink:
Tobi to byl teda dobrej kup :wink:
ak mě zas ty púosilovací stroje moc neberou.. :unamused:
já radši tak sama..ani ten rotoped co mají naši..nebaví mě to :confounded:
5. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti špičáky rostou dřív než ty 4 poslední stoličky. Nám už chyběj jen ty 4 poslední stoličky.

Venku padá ten bílej hnus. Já ci jarooooooooooooooooooo
5. bře 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to počasí je na ho.............chvilu tak a pak zas jinak no mazec.Dnes jsem se docela vyspala 5 hod jen 2krat mrčel a jednou se probudil na mlíčko snad mu to vydrží nebo zkolabuju z nevyspání dnes manža postavil malímu v obyvaku iglu no mazec malej je tam zalezlejjen vždy vykoukne nas skontrolovat jestli tam jsme už začína na kolínka ale ještě mu to moc nejde je to lenoch :grinning:
5. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je mazec ja kupuju jen 5l z bile to není přímo koj voda ale muže se stoho připravovat koj strava ještě že jsem nekupovala tu z jeseníku :frowning2:
5. bře 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je hustý. A to ten horský pramen vyhrál v D-Testu, že má nejlepší kvalitu. :confused:
5. bře 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatá voda z kohoutku...
5. bře 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mazec..včem dneska něco není :angry:
my jsme byli tedkom u babičky..a jdem do vany a bude klidek..kluci se vrací až zítra :wink:
to počasí je masakr fakt..překvapila mě jaá hrozná je zima :confused:
5. bře 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - souhlas, já už taky dávám vodu z kohoutku, ale zatím ji převařuju. Myslím si, že ta je možná víc kontrolovaná než ty kojenecké vody, ani výrobce nemůže ovlivnit to jak s nima super/hyper markety zacházejí.

Počasí šílený :angry: Já už jsem naivně myslela, že mi budou stačit jen tenisky.
5. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak přihláška podaná a telefonem se ozvou a domluvíme se jak to bude probíhat...moc milej pán tak snad mě nechá prolíst...... :sweat_smile:
Kájinka dneska odpol. spinkala hlídala ji oje babička a usnula ....spala 2 hodiny a tak jsem měla strach jak bude spát večer a ona sama přišla že chce hajat.Tak jsem ji osprchla dala pusinku tatovi a říká brou noc a spinkala hned miláček můj je zlatá :slight_smile:

Táta tady už taky řeže špalky je nějakej unavenej poslední dobou prej jarní únava (teď když padá sníh ....nechápu)

Já jsem taky kupovala vodu ale asi od půl roku jsem dávala převařenou z kohoutku......
5. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek