• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
No Ilčo vy jste to měli parádní do dovču no krásný.Počasí no ani nemluv u nác taky hrůza Kája je v kočárku ale Kristýnka ta byla dneska pěkně vyfoukaná ,ale nebyli jsme skoro 14 dní venku tak jsem to už nevydržela a šli jsme se projít.

Abi fotečky krásný ale já bych neměla čas tento týden peču 2 dorty a příští týden 3 už to zase začíná lidičky zapoměli na vánoční přejídání cukroví a už chodí objednávat dorty. :wink:

tak se mějte pa pa u nás už se hajá :slight_smile: takže pohodička
11. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooj kočky :grinning:
nebyla jsem tady tak 100let :frowning2: ale sem tam juknu ale na psaní nemám čas :cry:

my jsme byly pořád nemocný začalo to s Any měla rotavira a ležela 3 dny na JIP :cry:
potom Ela a já náběh na angínu a Ela navíc uši :confounded:
Anet to chytla týden po nás a do toho taky ucho :angry:
a znova Ela teploty,zaraženou rýmu :frowning2:

už jsem si myslela že se z toho zblázním ale ZATIM se držíme :wink:

mám strach jít ven aby zase něco někde některá nechytla :rolling_eyes:

Jo jinak u nás pořád stejný Anoš má 88cm a konečně 12kg :grinning: je to čert ,strašně už mluví i básničky,pisničky atd.a konečně začala chodit na nočník :grinning: ne ale pokaždý a já jenom převlíkám :slight_smile: ale ted už se to musí prolomit :grinning: :grinning: :grinning:

Tak mám z Ely předškolačku a v září povalí do školy.Byly jsme u zápisu a všechno OK už se naučila i to prokletý R a Ř :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky mají novou sestřenici a jmenuje se LILIANA.Je od mýho bráchy a je to hroznej prcek :wink: ale je krásnáááá

Tak se mějte hezky at už konečně nejsou ty rýmy,teploty a kašle a těším se na sraz :slight_smile:

jestli teda můžu když su tady takovej sváteční pisatel

páááááááááááááááááá
11. únor 2009 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kammiiiiii,
za Liliankou jsem byla v nedeli to je fakt bobis a vazne je nadherna,strasne moc....se me to nejak chyta :confused: :grinning:

verdiku dobery fotecky se nekdo ma dovolenkoat si jeeee pohodicka,na chvili vypadnout co.....

kristyam ty taky peces dorticky??a mas nejaky fotecky cos delala nebo tak??

zatim paa
12. únor 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdárek verdik z těch fotek úplně čiší jak jste si to užívaly.Muselo to být super :wink: Opravdu krásný fotečky.

Jinak u nás má táta jiný požírač času.Dělá různé videa s hudbou.Takové ty prezentace atd.No ale sedím tu pořád já tak toho moc nenadělá :grinning:
12. únor 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kuk do alba :-

abi vy jste akční rodinky ty fotečky,váš tatka video a malej chosinek je hlavní akter co :wink:
mě tak segry přítel udelat przentacku ze svatby dal tam hudbu i svatebni fotky mame to fakt super...
12. únor 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denoušku super fotky, hlavně jak tancuje a nahý prdelky :grinning:

Ilčo dovča musela být super dle fotek, taky bych si dala říct :grinning: . My jedem v dubnu s manžou na rehabku do Jeseníků, ale to už sníh nebude :frowning2:
12. únor 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denoušku super fotky :wink:
Náš táta dělal svatební presentačku té kámošce co jsem jí byla za svědka :slight_smile:
12. únor 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lidičky kde jste????

Já tu dneska sedím celej den a nikdo nikde :confused: Dnes už končím už ten počál nemůžu ani vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Abi, to bude výtvorů :wink: já tu dnes moc nebyla, pr mě děsně bolí hlava. Teda jeden nový pokus mám v albíku, ale takový no divný...
12. únor 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kolči krásný :dizzy_face:
Taky jsem přemýšlela nad touhle technikou jenže mi vadí že nejde pořádně vidět kdo tam je :unamused:
Dnes jsem udělala marti dvě a ještě to jedno v jiné verzi.Už mě bolí prsty a očenka a doma bordel :grinning: :grinning: o to se postaral Chosínek.Tak jdu uklidit okoupat maloška a žehlit :rolling_eyes:
12. únor 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se vrátím k té předchozí asi, pr tohle je takový fakt, že není moc vidět.
12. únor 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolčo , ale mě se to moc líbí, ta poslední fotka , je to takový jakoby přírodní, fakt moc, tady ten jakoby starodávný styl, ta hnědá barva, fakt jo

dnes bylo krásně, byla jsem venku a malej spal 2hodky, odpoledne jak lehl doma tak se po 10 min. vzdudil kašlem a poblinkal se, ted už spinká od 18 hod. a zatím je klid, dala jsem mu na noc 5 kapek tussinu, ale jinak chvílemi je ten kašel už takový vlhký a vykašlává

verdiku fotky moc hezký, Adámek si to užíval a vypadá štastně, tak to byla super dovča, dnes u mě byla naše Lea a hrála si pořád s Martinkem, na schovku atd. jinak jsme so o J. vůbec nebavily a pokecaly jsme tak normálně.

kristyan pošli fotečky výtvorů /dortíků/ at tě můžem kdyžtak zavalit prací :grinning: :grinning: :grinning: malej bude mít v březnu rok a ten druhej syn v březnu 18 , tak jeden dort se zvířátky a druhý dort s marihuanou a tequilou :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak já si udělám album z fotkama dortů a můžete kuknout ju.Jinak udělám skoro všechno co si řeknete :wink:
12. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem vyčetla v pravidlech že by mi to smazali takže kdo má zájem pošlu fotečky mailem pište mailové adresy do IP ju
12. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kristy tak foť dortíčky s holkama :grinning: :grinning:

Dadli s těma dortama dobrý :grinning: :grinning: Jestli budeš mít nakonec s marihuanou a tequilou tak to se pak musíš pochlubit :slight_smile:

kolči snad to nevyznělo blbě,máš to opravdu krásný.V jednoduchosti je krása to já musím vše naplpat :grinning: Mám pocit že je to holý.
12. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Abi né já to vůbec nebrala jako kritiku nebo tak, mě to moje přišlo takové moc "divné". :slight_smile:
13. únor 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tam je dnes zimenka jako pra.... :unamused: byly jsme s malou venku jen půl hodky....obešly jsme sídliště a ted řádí v obyváku ve staně.... :grinning: Včera jak jsme byly v ikei tak jsme ji ho koupili za pár kaček a je v nem spokojená.....a jinak včera hajala jen 40 minut dopoledne a pak usla večer o půl 9 už a vstávali jsme v 7..jen o půl 1 mlíčko,tak paráda....

Verdíku..krásný fotky,užasná dovolená...mely jste to tam super a bylo videt že Adámek byl spokojenej :grinning:

Kuknite do albíka,přidala jsem fotečky a jsou tam vytvory,co nám vytvořila zlatíčko Abinka :grinning: ..dekujeme!!!
13. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, Abi krásné to je :wink:

Abi jak to děláš, to nějak mažeš nebo vystřihuješ? myslím ten barevný podklad
13. únor 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kolči mažu i vystřihuju. :slight_smile:

Marti nechval mě tak já se tu pak červenám u počálu :sweat_smile: :sweat_smile:

Kouklaa jsem na fotečky co jsi mi poslala tak některé jsou dílo samy o sobě.Pisni co by si tam určo chtěla jo?
Dnes jsme byly na kožním.Máme alergickou reakci,ale nevíme na co????Takže můžem jen brambor a mrkev :confused: Než se to zpraví a pak se uvidí.
13. únor 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co jste baštily nebo pily? Vidím že tu bojujem každá s nečím..kolča psala taky že to u nich vypada na AE...tak nevím co už tem detem dat aby se neosypaly atd...Aspon je videt jaké ty potraviny jsou... :astonished:
13. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky takže jsem se chtela o to taky pokusit....ale je to pro mě španelská vesnice :astonished: :astonished: ..nejde mi nic ztáhnout... :confused: :sweat_smile: Opravdu to přenechám šikovnejším :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau :slight_smile:

holky a to vás baví dělat ty fotky?

mě osobně se to nelíbí :frowning2: je to takový moc umělý a není nad neupravený fotky :wink:

Ale doufám že vás tím nějak nenaštvu to bych nerada :cry: prostě každýmu se líbí něco jinýho :slight_smile:

ale přece jedna se mi líbí a to jak je Pepča na tom poutači na ulici :slight_smile: to je jak doopravdy :wink:

tak se mějte fajn a páááááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2009 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kaelan,mě osobně si neurazila.Každý má rád něco jiného.Nemusím třeba ty,kde je spoustu fotek v rámečku a ještě moc kytiček a zdobítek to už je přeplácaný.Snažím se aby to trošku vypadalo jako obrazna zeď asi to není úplně jako obraz,ale snad to jednou dopiluju.Já zase nemám ráda věšet si na zeď něco co není semnou nějak zpjato.Já nemám doma žádný obrazy jen fotky.No a ty vyměním za ty koláže časem. :wink:

Jo ty myslíš pepču v nočním městě?To se mi taky moc líbí,už se těším až to tu bude někde na zdi :grinning: Prostě zdá se mi to lepší kdžy tam mám obraz a na něm je má rodina.
14. únor 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

kaelan, nee neurazíš neboj, jak říká Abi, každý má rád něco jiného. Mě se líbí i klasické fotky i toto.
14. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kolči jak píšeš obojí je pěkný.Kouzlo starých fotek je k nezaplacení :wink:

Jinka krásnýho valentýnka všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, asi všichni slavíte valentýnka, já ho mám pracovního, pač na valentýna všichni chtějí vířivku, tak lítám uklízet a tatka je na mě nějakej nasranej, rozdělal si šámpáno a soukromičí, tak já jsem se napojila sem, ale za chvíli jdu zase vypustit lidi a vířivku :wink: , ale tady asi nepokecám, pač všechny sedíte a cukrujete :grinning: :grinning:

vzpomněla jsem si na jiji, kdepak je?? nestalo se něco?? jejda, ale nerada bych to nějak zakřikla :frowning2:
14. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky....
me se nahodou ty fotecky libi je to moocc hezky ale kdyz to neni moc preplacany ale vy jste sikovny....

tak co valentyn my jsme byli v 8 lidech na bowlingu-teda ja radsi jen koukala v zivote sem to nehrala :slight_smile: ale priste uz to zkusim je to zajimavy mame i bowling uz v Kostelci :slight_smile:
apak na sme byli ne véči u Ječmínka.mnam basta a visnovy pivecko.....a pak uz jsem chtela za prckem no...ale uz spinkal :grinning:
15. únor 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dadli....taky jsem na ni myslela,jestli nani nekdo nemá mobil číslo,že by jsme ji písli..už tu dlouho opravdu nebyla.... :unamused: :sweat_smile: ,ale třeb anemá jen časík!!!!

A dadli a kde ty vlastně podnikáš..já četla v novinách o vířivce ve slendr klubu kousek od dony jak je..tam bydlíte?A tam delá nebo to patří ted přesne nevím..Žemličková,říká ti to neco?.....známse se svtaby švagrové....a taky mají Klárinku... :sweat_smile:

My byly včera na chaloupce...tam je snehu....takže klasinka,tak tu v sobotu nejsem,přijedeme vždy večer až..a vybalit poklidit atd..tak to znáte..... :wink:
15. únor 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak my jsme doma sami, manža je ve službě a přijede až zítra dopo :frowning2:

Jinak ten náš ekzém - vykoupala jsem ho v solamylu a mažu mu to třikrát denně krémem Lipobase a je to lepší, tak uvidíme...
Marti a co Tobě dala ta kožní pro Klárinku?
15. únor 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kolči,dala nám baneum do vody a umývám ji mydlem sebamed..a mamka mi říkal aže ji mám koupat normálne v bramborvém škrobu....že to tak s náma delávali.... :wink:
15. únor 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek