• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Kristy to zmákneš.
Vidíš a Kájinka bude hodná holčička, bude hezky spinkat po obídku aby se maminka mohla učit testy. :wink:
5. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Gratulace k Beatce moc hezký jméno :grinning: a hezká holčička :wink:
Kristy autoškolu zvládneš neboj :slight_smile: vrátíš se do školních let a budeš se učit :grinning: ale úplně tě chápu u nás je to stejný chlap pořád někde pryč a někoho si shánět na odvoz když je něco potřeba je na prd.Akorát by to chtělo auts 2.Ale kdo to má živit?????????
Já mám zase rýmu sice ne tak brutální jak minule ale už mě to štve.Mám červenej nos jak klaun :grinning: :grinning:

V pondělí budeme lítat po doktorech.Nejdřív půjdu vytáhnout stehy pak s holkama k zubařce a nakonec sundat konečně Ele sádru.
za chvíli přijede R z práce už se těším protože se ted poslední dobou doma jenom míjíme :cry: :cry: :cry:
5. bře 2010 ve 22:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak je tam bílo... :frowning2: já už nemám slov....

Kája od rána stávkuje nechce snídat a utekla do pokoje a říká Káaj schovaná je ... :sweat_smile:

dneska nevím co vařit a ani mě nic nenapadá :unamused:

Kaelan no manža je pořád v práci a tak mě spíš donutila situace ....a druhý auto tak to asi nééééé páč nejsou penízky budem rádi když dámě dohromady těch 9 tis na autoškolu a ještě nové auto nekradem.....i myčku jsem oželila...Jak píšeš a udržovat 2 auta to je fin. náročné....Momentálně mám 2 roky auto (nové) to moc peněz nestojí ale splácíme ho a ještě 3 roky budem...takže nic snad mi táta auto půjčí a třeba začne do práce jezdit autobudem...... :grinning: :grinning: :grinning:

tak se mějte pa pa hezký den všem..... :slight_smile:
6. bře 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
u nás děsná noc
malá je dsně zahleněná....:frowning2:,dávámten sinupret od včera,a kapky do nosu..a děs.do toho pořád srandí..tak asi zuby..
už má 14dní rýmu hnus
6. bře 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, píši jen v rychlosti...

stejne Kristy je to pálka ta autoškola..fakt síla....

my máme sbaleno a jedeme na chalupu,je krásne .sice mrazivo ale hlavne že svítí sluníčko..mejte se pa pa
6. bře 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki holky,
tak ples byl super, pořádně jsme zapařili :grinning: a vrátili se po třetí. Dokonce jsme vyhráli i v tombole výškoměr :grinning:. Program byl dobrej- Machálková, Hron, taky tam byl Landa a malování na tělo, tak mám na zádech nějaký ornament :grinning:. Vikula spala celou noc, takže pohodička a zas můžem někam vyrazit. Vyrážíme do Ovy, tak snad tam nabude sníh....tady to vypadá slunečně.
6. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

jé Tobi - Landa, tak to mě mrzí ještě víc, že jsme na tenhle ples nešli. Příště musím manžu donutit.

Ta cena autoškoly je masakr, si vemte, když třeba děcku je 18 a chce si udělat autoškolu... tak 9 tis aby mu dali rodiče (jen tak je doma taky nenajdou..) ...nebo aby na to celé prázdniny vydělával. Hrůza.

Já byla nakoupit ve Sparu a kuknout do Kiku. Kluci byli doma, no a nechtějte vědět, jak vypadal Jarýs, když jsem přišla domů. Zrovna skončili s obědem...Jajda omáčku po celém bodýčku (nechápu, když prý měl bryndák)...takže se šel koupat rovnou, pr to měl pod krkem atd...no nechápu co dělali. Tak jsem omáčku smyla proudem vody a napatlala jelenem a dala rovnou prát, tak snad se to vypere.

Jo a možná jsem viděla Zuzíka s manželem a Ondráškem, ale já jsem slepá na dálku i s brýlemi, tak to nevím jistě. :sweat_smile:
6. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a část omáčky je na bílém podsedáku na židli :angry: :angry: :angry: :angry: , tak už se taky pere. Hlavně mi neříkejte, že bílá je nepraktická :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Když ono je to tak pěkný k tmavě hnědé židli. :slight_smile:
6. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kluci šli spinkat a já jdu dát do normálního stavu kuchyň. :unamused:
6. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, nikde nikdo. Já mám klídeček, kluci jeli za kámošem na ovečky, já jsem uklidila byt a mám kávičku :slight_smile:
6. bře 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu taky načuhuju
byla jsem s malou chvilenku asi na hodinku venku ale hnus..je fakt zima a hlavně škaredě fouká :confounded:
tak se nedá
6. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé fouká, tak to je hnus. Dopo naštěstí nefoukalo, jak jsme byli.

Už mi to moje zlobidlo chybí ale, je tu překvapivé ticho :grinning:

Romi co malá a rýmečka? Je to lepší?
6. bře 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi, bezva, že jste si ples užili...musela to být paráda.

Oli, jooo jooo, byli jsme to my. Luba má narozky a zítra přijedou tchánovci tak jsme byli ještě něco dokoupit. Zdálo se mi taky, že tě vidím, ale nebyla jsem si jistá, bylo to zezadu. Jestli jsi měla černou dlouhou bundu tak jsem tě viděla doopravdy :wink: A jestli jsi to byla ty tak teda musím říct, že jsi fakt pěkně zhubla.

Jo nevím jestli jsem vám říkala, že malej už krásně "plazoleze"...je to sranda :grinning:
6. bře 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi jojo černou bundu - hele to jsi nemohla vidět, jak jsem zhubla bo to bylo schovaný pod bundou :grinning:

Ondrášek je šikulka velkej. Za chvíli to ještě vytříbí a poleze jak drak. :wink:
6. bře 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a Ondrášek má nové fotečky. Teda asi ne nové, to jen já jsem pozadu. Krásně kolínkuje, šikulka je to. Už je to taky velkej kluk, to je hrůza jak to letí.
6. bře 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Zuzi gratuluju k lození ted to pujde vše ráz naráz :wink:

Oli jj tady foukalo... :unamused:
6. bře 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kluci ještě nejsou doma, tak už jsem trochu naštvaná, pr maj sebou jenom jablíčka a sušenky, pr že prý do večeře přijedou...Ale snad už jedou, pr taťka nebere tel.
6. bře 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi taky jsem mrkla je to šikula..
a jak kramaří :grinning: toje mi povědomé :grinning:
6. bře 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrrr - myšlení chlapa někdy nepochopím - volala jsem kámošovi, jestli už kluci vyjeli, a on že ne, tak jsem chtěla muže k telefonu, jako kde jsou atd...že malej bude mít hlad. No a oni tam prosím večeří....ale že by mi to dal vědět... :sweat_smile:
6. bře 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak já mám dneska zážitek........Kájinka nechtěla odpol. spát a já jsem se dívala na TV a pořád jsem ji přemlouvala ať si lehne ke mě a nechtěla.Pak si vzala vlhčenej ubrousek a leštila stůl v obíváku...pak přešla na nohy od stolku a k tomu si lehla a jak tak ležela a šudlila tak usnula :grinning: škoda že jsem to nevyfotila to mě nenapadlo.Tak sjem ji přendala na gauč a spala skoro 2 h :wink:

Oli tak to bych byla taky naštvaná páč to nemám ráda když někomu volám a nebere to......ale dobře to dopadlo ......

Dneska mi sestřenka donesla knížku do AŠ tak už to začne ...jen mám problém čtu si to a nic mi to neříká takže si to ani nepamatuju to bude fakt horší než jsem si myslela..... :unamused:
6. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale joooo Oli, sluší ti to...
Fotky jaksi poslední dobou zapomínám dávat na koníka...většinu mám na FB, ale polepším se.
Teda ti kluci tě ale zlobí :dizzy_face: darebáci jedni :grinning: :grinning:

Ivi, to je super zážitek, člověk by nevěřil při jakých činnostech může dítě usnout :wink:
6. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi jsi na FB??jak tam jsi??? :wink:

njn chlapi jak jinak :grinning:
6. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
Zuzi, ondrášek je už velikej a pěknej chlapák, fakt to letí

my máme za 14dní 2roky, to je hrůza, vůbec nevím co mu mám koupit

dnes jsem se mu koukla jestli mu nelezou poslední stoličky, a ejhle lezou a 3 zároven a 2 už jsou skoro venku, a já o tom ani nevím . ani o jednou zoubku jsem nevěděla, jsem ráda ale nechápu, když někteří máte takový trápeníčko

Kristy , já dělala autoškolu v 18, za něco nad tisícovku, se mi zdá. Můj syn dělal minulý rok za 7tis. to ted zase zvedli???

dnes jsme byli v aquaparku v ol, malej za celou hodku a půl nevylezl z vody, a dělal si co chtěl a my jen lítali. Má hrozný období, jde si kam chce, vzteká se, neposlouchá, neposedí, acho jo, je to síla . ale je zlatíčko :wink:
6. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kluci přijeli v půl osmý, Jarýsek šup do vany a sám řekl, že chce jít spinkat. Povídal: dadám a vzal si medvědy a mě za ruku a vedl si mě do ložnice :grinning: . Takže aspoň jedno plus má manža,že dítko pěkně unavil.
No ono to prostě chlapům nedocvakává.
ALe byl to nezvyk, mít celé odpo pro sebe, chybělo mi to moje zlobidlo.

Dadli ty jo, to letí jako blázen. My máme dva za tři měsíce. Letí to fakt neskutečně.
A co mu koupit takové to kolo odrážedlo - bez šlapek. Když tak parádně drandí na odrážedle.
7. bře 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dnes u nás vstávání v 6.30. Asi se chystá na pracovní týden a zítra to bude zase v šest :sweat_smile:
7. bře 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolco dobré ráno!Malá spí u našich ale stejně nemůžu spát tak že tu sedím sama v obýváku a nutím se do uklidu.

Někdo psal o spacím období tak to u nás taky frčí táta spí pořád závidím.

Zuzi Ondrášek je šikulka.Je vidět, že je to kluk autíčko brrr a frčí.

Jinak muzikál úplně boží opravdu všem doporučuji.Byl tam Foret a Zounar z těch známých a jinak klučina co hrál jednu z hlanvích rolí nádhernej hlas až člověka mrazilo.Písničky všichni znaly tak se zpívalo.Nakonec procházely kolem nás diváků i zounar s bubnem a ,,dostala,, jsem paličkou od bubnu :grinning:
Jinak v Praze neskutečná zima foukl ledovej vítr a sněžilo.
7. bře 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky,

malé jsem koupila tu sadelia homeopatika adnes jsem k ní po dlouhé dobe vstvala v noci jen jenou a to v 11 na čurání...pak se vzbudila až o půl 7,to jsem si k ní bucla a spali jsme do půl 8.....takzže že by to fakt učinkovalo?Dnes to mela druhou noc... s takovou na tom budem asi furt jestli to učihnkuje :grinning: :grinning: :grinning:

Peti ten muzikál závidím,muselo to byt paráda.... :wink: :wink:
7. bře 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juu Peti, super,že jste si muzikál užili.
Já jsem dala péct kuře, ať pak můžem jít všichni ven.
Uklízet bych taky mohla - sice včera jsem to vzala z gruntu, ale Jarýsek měl před chvílí rohlík...takže můžu vysávat znova...

Marti super se spinkáním. Jája se vzbudil ve 4 a že: Deme (jdeme) a Kaši (mlíko). TO už je potřetí co ho v noci chce. A to ho předtím míval až v sedm ráno. Tak jsem mu dala jen trochu a pak spal do půl sedmé.
7. bře 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
Marti novidíš takže jestli to učinkuje zjistím dneska v nioci..
protože my už máme třetí bezesnou noc a já jsem k.o
7. bře 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi Tomáškovi přejeme vše nejlepší k svátku :wink:
7. bře 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek