• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Romi přidávám se ke gratulaci vše nej k svátečku Tomíkovi
7. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všichni, hlásím se po návratu z hor - bylo tááák náááádherně, že jsem přemlouvala tátu, abychom tam ještě zůstali, ale nešlo to; už musí do práce.
Celý týden bylo nádherně, skoro pořád svítilo sluníčko, na sjezdovkách bylo sněhu habakuk (takže i toho jsme samozřejmě využili), teploty přes den okolo nuly. Žádné velké mrazy, takže jsme byli skoro pořád venku. Odpo malá spinkala 2-3hodinky, prostě parádička.
Po večerech se u krbu hrálo na kytaru, mastili karty nebo hromadně kukala telka. Já bych se domů ani nevracela, zvlášť když tam teď ještě napadl nový sníh.
Nemám vás dočtené, ale pokud má někdo trápeníčko s bacily, ať to má brzy za sebou a Tomáš(k)ům přeju všechno NEJ :slight_smile:
7. bře 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Tomík děkuje:slight_smile:

kdo jse ješt+ě na FB????
7. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi Tomaškovi vše nej ke svatečku Zuzi malej je fakt moc šikovnej taky jsem přemyšlela že mu koupím už to odražedlo jina dnes noc docela v poho malej se zbudil opul pate na mlíčko a pak spal do sedmi ated bucá znovu tak snad mu to vydrží :grinning: jinak počasí na h.........asle prí od 15 března už ma být až 10nad nulou už ad to je
7. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já už cejtím jaro...... :wink:

Evi dík
7. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jany kde ho cítíš ja cítím furt zimu mam už stoho depku
7. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: už brzooooooooooo
7. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
a taky vše nej nej a spokojenou maminku :wink:

Oli, to odrážedlo-kolo mám v plánu, ale slíbila mi ho kamoška z Prahy, po dětech, tak nevím kdy a jak ho budu mít.

velký děti se dnes vrátili z italie z lyžovačky, byli tam týden, závidím, měli celý týden azuro a prý luxus.
7. bře 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo dáši není jak jim fakt..

my ted dojedly,petuv strýc nám dovezl čerstvý pstruhy..mnam mnam to byla dobrota...

venku kosa ch jooooo

jonuško zkus to a uvidíte tu noc...u nás fakt nej...ze všech tak uvidíme co bude dnes...
7. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, taky mám čerstvý pstruhy a ráno jsem je naložila a večer budou na večeři, s bramborama ve slupce a šopským salátem.... mnamka :wink:
7. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , nedáme nějakej srazík maminek?? když je zatím venku hnusně a nemůžeme se sejít s dětmi na zahrádce, tak co večer my, na skleničku vínečka?? mám to zase zorganizovat?? kdo je pro??? :wink:
7. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli ja beru ted budu mít čas manža jde 17 března na operaci a pak by měl byt měsíc doma tak bude hlidání teda doufam jestli mu to nepokazí ale snad ne jde do Brna tak něco vymysli
7. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši já jsem PRO!!!! Neco navrhni....a snad se nejak domluvíme... :wink:
7. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no huráááááááááá jsem PRO všema 10ti :grinning:

Marti zkusím
já to měla koupený už dlouho..ale je to od roka tak ted to použijem :wink:
7. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pro srazík maminek jsem taky pro. Laurinka mi krásně spí celou noc tak bych si to i užila. :wink:

Zuziku, krásný fotečky, malý už je poiádný chlap :wink:

Venku to už vypadalo nadějně a zase ta hnusná kosa. :frowning2: :frowning2:
7. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli,
tak to nevím s dárkem pak. Záleží co ho baví? U nás frčí hodně lego a auta teďka.

Srazík maminek super nápad. Akorát já tu přespříští týden nebudu, respektivě už od soboty příští týden budu pryč. :frowning2:
7. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli, tak Martinek dostal na vánoce 250 autíček, celou sbírku od staršího syna, a s tím si vyhraje nejvíc.
volala jsem kamošce do Prahy na to odrážedlo, chce za něho 2500, pův .cena 4000,- tak to asi nedám. Koukala jsem na tohle a da se tam dokoupit šlap.systém , tak je pak z toho kolo
http://www.dumplnyhracek.cz/detail.php?zbozi=1012360
7. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je to až od 3let , tak nevím jestli to dá , výška sedadla je 38min. tak to musím poměřit, aby dostal na zem, prcek jeden. no slavíme to v sobotu, tak mám co dělat
7. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo tak to je pěkná pálka. To je ten First BIke ne? Ten je drahej...

Já objednala dnes toto: http://www.detskydum.cz/detail/odredlo-kettler-speedy-701301/#zbozi_701301 Není tak drahý a je nízký.
Pukyho prodávám. To nemá smysl. Třeba tohle ho vezme víc.

Dadli nebudeš mít dvě místečka po šesté hodině na cvičení? Kuji
7. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
38 je myslím dost vysoký :frowning2:. Kolik malej měří?
7. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.sport-live.cz/detska-odrazedla/odrazedlo-junior-12--1821.html ještě hodně kupujou tohle. To má sedlo nejníž 35. Ale to by Jajda ještě nedosáhl :frowning2:
7. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
vrátili jsme se z Ovy, bylo to super (až na ten sníh...přes noc tam napadlo asi 15 čísel...). Naši hlídali Vikču a mohli pěkně dospat ples :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Pro sraz bych byla taky. Musím chodit pařit častěji, bo ten protancovaný ples mě dal docela zabrat :grinning: ....asi malej trénink :grinning:.
7. bře 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli, kterej den, zítra?? určitě jo, ale ještě ti pisnu zítra dopoledne.

já se na ty odrážedla dívala hlavně jak jsou těžká a tohle bylo nejlehčí, 3kg. ale musím změřit martinka aby na to dosáhl, aby to nebylo na prd
7. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vyžehlila mega horu prádla a jsem KO. Manža je na fotbálku, tak je alespoň klídek... :grinning: . Dáši kterého března ten Marťa je? To u nás už taky vypukla narozeninová horečka...Vikča má 30-tého rok tak mě každý bombarduje tím, co má koupit.... :unamused:
7. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Dadli já jsem pako, nenapsala jsem den. Ve čtvrtek to cvíčo. :slight_smile:
7. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli , ty máš tohle puky??
http://www.super-nakup.cz/detsky-svet/puky-learner-bike-medium-lr-m/
to se mi právě taky líbí, proč ho prodáváš??? to se mi zdá nejlepší. pisni klidně i do IP, at tady holky tím neotravujeme.
8. bře 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli IP. Tohle se mi líbí moc, ale ta cena už moc ne. :frowning2:
8. bře 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nechodíte některá z Vás k doktorce Polzerová na Novou nemocnici? hledala jsem ji na znamylekar.cz ale není tam. děkuji
8. bře 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

no noc malinko lepší ale žádnej zázrak..malá byla včera docela ok..a dnes zase jakoby kašle..já už nevím :unamused:

Petula7.zkušenosti s dr.mám jen jako těhule..na kontrolách v porodce..takže nevím jaká je..byla docela sympatická

já jsem naštvaná.odhlašovala jsem Honzíka in týden protože byli prázdniny a jen omezený provoz..tak že bude doma.a oni ho odhlásii i na dnešek...tak fakt nevím teda :angry:
8. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ..všem ženuškám nejlepší k svátku..hodně lásky :wink:
8. bře 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek