• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ja to neslavým je to komunistycky svátek a ja jsem antykomunista :grinning: jinak noc normál staval ve tři a pak v 6 jinak doufam že sluníčko vydrží
8. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a,mě se zase ty svátky líbí..... :grinning: vždyt je to hezký....ne?
8. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé my máme vlastne svátek..snad si táta vzpomene....včera lítal že mám svátek a já ho ukldinila že je to až dnes :grinning: :grinning: :grinning: ,ale jelikož přijede až večer z práce tak ho to omlouvá :grinning: :grinning: ,sice je to komunistickej svátek...ale když ti chlap dá kytkua pusenku tak je to přece krásnýýýýý :wink: :wink: :wink: :wink:
8. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dnešní noc jonuško hodnotit nemužu,čurala zase v 11 a pak o půl 2 slyším ránu..skutálela se z postele...takže chtela pak už hajat s náma,ale nemohla moc zabrat.....takže dnes nevím...uvidíme dnes..homeo každopádne bereme....ale vstávali jsme ve čtvrt na 8..tak jsem ráda že stáváme nejdříve kolem 7..snad ji to vydrží :wink:

dojedli jsme rajskou...mnam...musím se pochválit..moc mi chutnala a i Klárka říkala že ji to chutná a já ji odpovídám to jsem ráda a ona mi říká já jsem taky ráda... :grinning: :grinning: :grinning: to je debata.. :wink:
8. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky...

Marti my měli dnes taky rajskou :grinning:

Holky já vám tak závidím, že už vám děti mluví...doufám, že se taky někdy dočkám...on teda žvatlá celej den, ale jen tu svoji čínštinu :frowning2:
8. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
popřípadě mu rozumím jen já, ale okolí vůbec :grinning:
8. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my teda MDŽ slavíme :slight_smile: Jestli je to vyloženě komunistický svátek nevím, vzniklo to v Kodani a tam pokud vím komunisti nevládi :grinning: A je to pěknej důvod k tomu, aby mi manžel donesl kytičku.

Jé, já mám dnes taky rajskou! Ale jsou to zbytky od včerejška.

Já vám teda vůbec nazávidím, že vaše děti už mluví. Ta naše maličká příšerka si už teď umí "vymluvit" co chce, až bude mluvit tak to budu teprv lítat jak ona píská :slight_smile:
8. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak já jsem zvědavá jestli my slavit budem nebo ne :grinning: Si nějak nepamatuju, jestli loni byla kytí nebo ne.
8. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem právě dostala další kytku k MDŽ - od ségřina přítele. A pak, že je to blbý svátek :wink: Jenom musim všem říct, že já raději čokoládu :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já myslím, že každá příležitost, kdy můžem dostat kytičku je dobrá, že jo :wink:.
8. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych někdy brala aby kluci nemluvili..Tomík se ted taky rozjel a hubu nezavře :grinning: o Honzíkovi ani nemluvím :grinning:

a maá už taky pomálu začíná je to drbna

ted tu byla krystian na kafi jede k dr.s podvozkem :grinning:

ve 4 jdeme s bratránkem a dětma na kafe ale nějak se tam zatáhlo....fuuuj
8. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak mám konečně stehy ven ,výsledky ok což jsem ráda :wink: Ele vrtali zase jeden zub a Anet nic.Pak jsme jely do nemocnice že jí sundají tu sádru ale dnes tam ten doktor nebyl tak bych tam musela čekat asi tak 3h podle počtu lidí kteří byli v čekárně(asi kolem 20)tak jsem to zabalila a jela dom.Na to teda nervy nemám :grinning: :grinning: takže zítra znova se mě vůbec nechce :angry: :angry:
Pojedu k našim protože doma se nudit nebudeme R je ve škole a aspon tak zabiju odpoledne :wink:

Holky nevíte jestli je nějaká mastička na zhojení jizev????????????
8. bře 2010 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelan..měsíčková mast
mamce to doporučili na plastic v brně a pochvaluje si ji...:slight_smile:
8. bře 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelan...jak píše Romča měsíčková mast mě ji doporučovali na chirdě taky :wink:
8. bře 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami mě doporučili na chirdě na tu jizvu tohle: http://www.contractubex.cz/cs/.
8. bře 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky :wink:
tady zase chumelí :angry: :angry: :angry: :angry:
8. bře 2010 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky :angry: a ještě do toho fučí
8. bře 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přímo v PV je furt docela slušné počasí :slight_smile: Ale asi to dlouho nevydrží :frowning2:
8. bře 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja nemám rada takoví svatky ani valetyna prostě chlap ma donyst kytku jen tak a ne jen kdyš je nějakej svatek :angry:
8. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to je jedno já na ty pugéty moc nejsem :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě manžel nosí kvitka jen tak a pusinkuje mě pořad on ví že ja takovi svatky neuznavám chlap si ma spomět že vas má i bez svatku ne?
8. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean na zahojení jizev je ta mast nejlepší..

evik to je pravda..ale i tak je to pěkný :wink:
8. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj manžel mi nosí kytky taky často, ale ještě jednu navíc rozhodně nezavrhuju :grinning: A už jsem dostala i tu čokoládu - můj tatka přinesl :wink:
8. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen kvuli svatku ja jí dostanu třeba zítra mě manžel vždy překvapí
8. bře 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a co ten srazík?
8. bře 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Péta přijel z práce a dostala jsem bombošku a pusenku.... :grinning: takových svátku více :wink:
8. bře 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma..a pěkná zima fakt...to snad ani možný není
8. bře 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo jonuško,je tam příšerne,byly jsme odpo necelou hodku venku jen ale dopoledne bylo nádherne,svítilo sluníčko tak jsme byly skoro dve hodky.....uvidíme jak bude zítra....ale videla jsem počasí a po nedeli bylo už +7 st.Tak snad už to jaro konečne příjde.... :wink:
8. bře 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dostala růžičky v květináči - muž se projevil prakticky :grinning: , ale zas vydržej aspoň. Jen Jajdu týraj, pr si s tím chce hrát :grinning: :frowning2: :angry:
8. bře 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek