• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Marto to manža děla aji kdyš není žadnej svatek ve svatek mdž nebo valentina by si to nedovolil ja bych ho hnala prostě to fakt nemám rada přece chlapi by nam měli davat kitky bombošky a pusenky jen tak že nas mají a ne že je nějakej pobouchanej svatek ale holky jen muj nazor :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
čauki,
u nás to dopadlo tak, že manže zapomněl, tak mám slíbenou masáž a hru :grinning:
8. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jo evíku je to tvuj názor,já ti to neberu :wink: .....my valentýna slavíme...... :wink:
Já kytky jen tak nedostávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,takže jsem ráda za to....bud ráda za to jakýho chlapa máš :wink: ,my si to oslavíme :grinning:
8. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
tobi masáž je určite super..... :wink: :wink: krásnýý večer přejeme :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoyk
mi dneska neslavíme mi až MDM páč i ve škoce k tomuto dni mají děti připravenou besítku i OÚ má posezení pro maminky a děti vystoupí z krátkým programem......

jak psala Romi byla jsem dneska u dr mám v pondělí volat na výsledky :wink:

u nás se hajá od 7,30 pohoda......
8. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem taky pro nějakej srazík.malej už má sedm kilo a 69cm
8. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás se spí od půl deváté. Chtěla jsem mu ostříhat nehty na nohou ale lechtá ho to, tak se budí. Sakryš. To mu zas budu stříhat týden. Bo mám 4 nehtíky ustřihlé teprv.
8. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
hezký večer holky,

u nás se teda Valentýn taky neslaví, ale MDŽ celkej jo. Manža přišel z práce až před devátou, ale donesl krásnou kytičku...měla jsem fakt radost. Jinak podotýkám, že kytky nosí dost i přes rok....ne jen, když je "pobouchanej" svátek :wink: :grinning: :grinning:

Ivi, určitě bude vše ok...

Tobi, to bude romantika...užijte si to

Oli, tak co, už máš další ostříhané prstíky? :grinning:
8. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi nemám, jak na něj chytnu, tak se chruje. Tak pokračování zítra. Škoda, že si to ještě nenechá vysvětlit a nemůžu mu je ostříhat normálně když je vzhůru. :frowning2:
8. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
holky dobrou no snad malej se už 2krat probudil mazec
8. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Naše noc byl taky děsná :frowning2: Editka chytila rýmu a tak se furt budí ucpaným nosem a já odsavam a odsavam, pak zas kapu a odsavam, no asi to taky znáte :slight_smile:
Teď asi usnula, tak si jdu lehnout k ní. Jdu dnes do práce tak ať trochu vypadám :wink:
9. bře 2010 v 06:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,

tak homeo asi zabrali jen na jednu noc.Dnes jsem k n í vstavala 4 krát :angry: ,ale spali jsme do 7:45 hod.tak aspon tak..ale i tak jsem k.o.Aspon že venku svítí sluníčko..v 9 vyrazíme ven aspon do půl 11 jako včera.

Oli malá má přes 2 a na rukách si nechá už ostříhat ale na nožkách ne,taky stříhám když chrní a taky je to etaopy,2 nožky zaráz nejdou... :grinning: :grinning: :grinning:

Editko..rýmu u detí..hruuzza..at je to brzy za váma...

Zuzík druhý človíček co mu muž nosí kytičky i behen roku..... :wink: závidím....já je dostávám taky behem roku ale jen na svátky a narozeniny atd.. :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všem.tak my jsme byli vzhůru dvakrát o půlnoci a v 4.20hod.teď ještě pořád spinká,za chvilku bude mít půl roku,tak chci zkusit Hami Hajaja na noc a nebo Nutrilon Good Night.Nemáte s tím někdo zkušenosti,vydrží vám po tom mimča spát celou noc.
9. bře 2010 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte
tak já kytku nedostala, ráno měl řeči, že donese, a pak večer mi řekl že nebyl čas :confounded:

dokud jsem si ho nevzala tak mi nosila taky kytky, pořád, i donáškou do práce s lístečkem že mě miluje.
No svatba dělá divy :frowning2: asi si myslí že nás mají jisté, tak to teda nééééé :wink:

Martinek od malinka má rád stříhání nehtů, fakt jo, sedí a kouká, úplně v poho , na rukách i na nohách.

holky hodím sem termín na ten srazík, tak se vyjádřete, jU???
9. bře 2010 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já kytky nějak extra často nedostávám, většinou fakt za něco, ale mi to nevadí. O kytkách to není.
9. bře 2010 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi co vím, tak většinou tyhle mlíka na večer nebo kaše ten spánek broučkům nezlepší. Ale za zkoušku nic nedáš.
9. bře 2010 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadli tak to závidím, Jája sebou tak mele, a cuká, že nemám šanci.
tak já jsem koukala do diáře a můžu kterýkoli pátek, ale když sem pisnu 2-3 datumy, tak si každá vybereme jiný a nedomluvíme se.
tak já vyberu : 26.3. a napadlo mě u Kalicha, je tam úplný klid a je to nekuřácká restaurace. pro kuřáky je na chodbičce sedačka se stolečkem. tak to by bylo super, ne??? a dobře tam vaří, hlavně parááádní ,jedinečný saláty
tak 26.3. teoreticky můžu, ještě zjistím, jestli manža nemá službu nebo tak něco.
9. bře 2010 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
s tím mluvením, Martinek má za 9dní 2roky a nemluvíme, jen něco málo, všechno se ted snaží opakovat, ale jen tim svým jazykem. ale kupodivu já si s ním pokecám :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to by šlo,to je pátek že?U Kalicha to je kousek od Ruďáku že,jestli mám teda dobrou paměť.To zrovna Tomáš jede do Rakouska hrát hokej,domluvím se s přítelem jestli bude hlídat,ale snad jo.Tak po té 20.hodině bych určitě dorazila,podle toho v kolik bude papat malej,protože ještě pořád kojíme :slight_smile: Jo jinak mrkněte do mého alba s fotkama,přidala jsem tam nějaký nový.
9. bře 2010 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadli chtěla jsem se tě zeptat ty koktejly od Nutrabony Linie fakt pomůžou zhubnout?Potřebovala bych zhubnout tak 6-8kg.A když si to dáváš místo snídaně a večeře,tak oběd můžeš normální a co mezi tím jíš?Díky za odpověď.Jo a můžu to i když ještě kojím?
9. bře 2010 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
26.3. můžu, pokud se nestane něco nepředpokládaného :slight_smile: Manžel sice přijede z práce až kolem 19hod. ale stejně bych dřív jak ve 20hod. vyrazit nemohla. Nevím jak dlouho budu moct zůstat, ale aspoň na chvilku moc ráda zajdu.
9. bře 2010 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
romi, pisnu ti IP
jinak jj, je to u rudáku , naproti gymplu J.W., super dostupnost pouličkou, na svatoplukovu, pro holky z dáálky, krasice atd.
9. bře 2010 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
taky mužu dojít

ahojte..noc příšerná jako vždy už mě to nebaví.malá je pořád zahleněná ten sinupret nepomáhá..tak dnes valím pro mucosolvan.pak už fakt nvím :frowning2:
9. bře 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak to bych na ten srazík taky mohla, to už bude mít Valinak po oslavě 1.narozenin. To to uteklo :unamused: .
Naše noci? Ani radši o tom nepíšu...je to furt stejný, kojím po 2 hodinách a jsem na nervy. je to závislák.
9. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky
Dáši tak mi máme opačnej problém Kája pořád mluví a mluví i věty už ale řeknu vám jsem ráda že večer usne a je klid ona tu huběnku fakt nezavře..... :sweat_smile:

Z nehtíkama problém nemáme Kája swe taky ráda dívá.......... :grinning:

Na srazík bych šla ale nemůžu vám to slíbit tak dopředu páč uvidím podle autoškoly...jestli to nějak vyjde tak se mnou počítejte spali by jsme v PV domluvila bych se jestli budou hlídat babi.... :wink:

Romčo14 já zhubla nejvíc upravou stravy a cvičením nějak na ty koktejli nevěřím.... :unamused:

Bonynko já kojila kolem toho roku taky skoro celou noc jak píšeš byla jsem nevyspalá unavená no hruza .... :confounded:
9. bře 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak ja toho 23 nevím manža je nějakej nemocnej tak nevím jestliho vezmou na tu operaci měl špatnou sedimentac :frowning2: i uvidím v pondělí de na opakovačku dnes noc vpoho staval 1 ad mu to tak vydrží aspon do puberty :grinning:
9. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
kristyan, samozřejmě že nejde pít koktejl a ležet a cpát se , je to doplněk aktivity , stravy. tenhle koktejl je bílkovin. dieta, hubneš jen tuky, ne svaly a obsahuhe živiny, vitamíny, minerály, takže tělo nestrádá nutričně, jak u diet když jíš jen jednu stravu. a tahle vyhrála nejlepší roku 2009 a používá ji pro své klientky i dr . Málková- STOP OBEZITĚ, a ta je frfna veliká na výživu a přípravky. to jen tak . papa
9. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem taky upravila stravu,jím zdravě.hodně zeleniny,knackebroty,cottage,různé musli,ovesné vločky,ovesné kaše,večer už jen maso a zeleninu nebo rybu,na oběd nic tučnýho,nebo smaženýho žádný sladký a hodně pohybu s malým venku na procházky.jím 5-6.denně a od ledna jsem zhubla teda skoro čtyři kila,ale teď se to nějak nechce hnout.každej mi říká,že až přestanu kojit,že to půjde líp ale nějak tomu nevěřím.právě že se spíš říká,že když se kojí tak tu hubnutí jde samo,tak nevím :frowning2:
9. bře 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek