• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
tak se koukám do kalendáře na toho 26.3 tu nic nemám ani táta....takže jsem si písla sraz koníka...a u kalicha jsem pro....vaří výborně......Dnes to oznámím tatkovi....bud bude hlídat nebo se domluvím s tchýní.... :wink:

snad se do toho nic nepřihodí.... :wink:

byly jsme venku přes hodinu,zima jako prase...navařeno ješte mám z nedele,tak jdu poklidit a obarvit si hlavu...
9. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já k dyž jsem kojila tak mi to hublo samo, jak jsem přestala, tak jsem přibrala :angry:
9. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nápodobně jako kolča, kojením jsem super hubla, pak jsem přestala a šla jsem o 5kg navrch a to mám do ted. ale jak se říká kovářova kobyla chodí bosa, tak tak nějak u mě, nic nedělám, občas zumba, ale ted jsem skoro 2měs. nebyla, no flákám to. včera na večeři smaž. hermelín, tak asi :wink:
ale teoreticky to vím, a radit umím parádně :grinning:
9. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky ještě kojíme a hubnu dál.hodinu denně si zatancuju ted jsem se donutila dělat kliky..10 :grinning: no aspon něco na ty rosulky na rukou a na prsa..
ale jinak doporučuju nervy a 3 děti :grinning:
9. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala jsem verdíkovi, je v krkonoších na týdenní lyžovačce , tak že si píše srazík
9. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Romi, kde bereš tolik energie? Já jsem večer dycky tak k.o., že se zmůžu párkrát do týdne na cvičení na záda. Hodinu denně tancovat, to by mě zabilo. Asi mám jarní únavu bo co :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak já bych předběžně v ten pátek měla mít taky volno, tak snad to vyjde a né jako minule....
Jo a co ten squash, Kolčo, Zuzi...?
9. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi squash bych mohla zítra.
A kam chodíte hrát?
9. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky, tak to můžem zkusit. Chodíme do Tenis komercu, nebo jak se to jmenuje, nic jiného tady v Pv ani neznám.
9. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak super, tam to znám :slight_smile: A v kolik se Ti to hodí?
9. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

srazík je super nápad...díky Dáši za organizaci. Já se budu snažit taky dorazit, přece si vás nenechám všechny pohromadě ujít :grinning:
Prosím tě Dáši, co ty by jsi chtěla hubnout? :astonished: :grinning:

Co se týče kojení, tak se taky bojím toho, že až přestanu tak váha půjde nahoru. Holt nic se nedá dělat...budu se must začít trochu hýbat.

Tobi, Oli, nechci se vám na ten squash nějak vnucovat, když už jste dvě. No ale na druhou stranu bych šla i ráda :wink: :slight_smile: Tenis komerc je dobrej, taky jsme tam chodili.
9. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, v pohodě, ještě budem rády, že se tam prostřídáme a budem moct odpočívat :grinning:. Já můžu kdykoliv od půl páté, takže si řekněte kdy a já tam pak brnknu a zjistím, jestli je volno jů.
9. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi já myslím, že to bude lepší, když se budem střídat ve třech ne? Aspoň teda pro mě, bo kondice teď nula nula nic.
Já můžu od pěti.
Tak jo, super...taky jsem chodila ve třech.
Oli, o mojí kondici bysme se moc dlouho bavit nemusely...je totiž hluboko pod nulou :grinning:
Takže někdy od těch pěti. Jestli tam Tobi zavoláš...díky moc
9. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli jestli se můžu přidat tak s tím počítám a těším.

Tak jsem malou zalomila po hod a čtvrt spánku a ač nechtěla tak usnula tak třeba bude spinkat jako včera do 4.To je času jsem až nervozní, že lelkuji jsem asi pakoš.normálně když spí přes tu hod tak mi to vyjde poklidit šup něco a je vzhůru.

Zuzi kolco a tobi pak napište zážitky se squashe.Ja na to nedávno koukala a jakasi jsem t toho byla vyplašená.Hlavně z představy, že by mě ten balonek trefil :grinning:

Dopoledne jsme byly cvičit v kubusu moc pěkně to Petka vede, ale Nelli trochu plakala, ale pak se z toho dostala.Všem doporučuji.

Co vaříte na zítra dětem?Nemám nápad...
9. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, těch 5kilo co mi nepatří :grinning:

super, zavolám ke kalichovi a rezervuji termín. zatím je nás dost. paráááda
9. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, jasně, že napíšeme...to bude zážitků...hlavně srandovních :grinning:

Taky tady mám min. 5 kil co nejsou moje :grinning: :grinning: Ale ony to nějak nechápou, protože se pořád drží :wink:
9. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já přidám taky 5 kg co nejdou moje.Ale čí teda jsou? :grinning: Jonuško asi tvoje ty pořád hubneš :grinning:
9. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůva, tak to jsme na tom s těma pěti kilama všechny stejně :grinning: .
Holky tak ten squash je od šesti, jestli to tak může být? Od pěti měli všechno plný. Jinak jsem na netu našla nějaké stránky, kde se můžeš objednávat.
9. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi já jsem na tom hůř. Budu muset najít tu potvoru která mi dala svých 30kg, nebo že by těch potvor bylo víc? :grinning: :grinning: Ale už náhodou doma trošku cvičím, to trošku bych podtrhla.
Těším se jak se oteplí a já začnu jezdit na kole a budu chodit na dlouhé procházky s kočárkem a ne jen na město a zpátky. Ráda bych chodila i někam na cvičení, ale když se najde někdo kdo mi vozí kočár tak jdu do práce. Kil mám dost, ale peněz ne :wink:
9. bře 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasňačka Tobi, šestá je taky ok. Snad se to bude hodit i Olče.

Koukám, že z těch našich přebytečných kil bychom klidně poskládaly další maminku :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi nebyla jsi dneska na rehabilitacích?????????mně se zdá že jsem tě zahlídla :wink: byla jsem tam nahlásit Elu konečně máme sádru dole :grinning:
9. bře 2010 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fajn, potkáme se zítra před šestou v šatně :slight_smile:, tam se na 100% poznáme, bo jsme se myslím "live" ještě neviděly :grinning:.
Já byla zvyklá cvičit každý den, což mě teďka chybí a nemůžu se těch přebytků zbavit....
Kaelen, jj, dneska jsme na rehabce byly :wink:. Zas tam byl zmatek jako vždycky...
9. bře 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Val si dala k svačině Imazol :frowning2: , tak doufám,že se jí nic nestane, snad se maximálně pos...
9. bře 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, šestá je ok. Tobi já tě viděla jednou, u rozsvícení stromečku. :wink:
9. bře 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynko a prosímtě jak ho snědla,?? :grinning: nebuj

na srazík se taky těším že zas vypadnu mezi lidi bez dětí

Tobi prosímtě to máš tolik času????každej den po 5??se máš
9. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mám domluvené hlídaní na toho 26.3..teším se.....tuky tuky....at to klapne ten srasík...víte jak je to s detma :fearful:

ted jsem se s Klárinkou vykoupali...řádíme jak malý decka...koupelka vytopená :grinning: :grinning:

dnes tu byl jája s Oli tak se vyřádili,venku jsme byly jen chvíli,vítr jak blázen...

tobi nešla jsi dnes sídlištem svobody....nikdy nevím zda se mám k tobe hlásit,zda víš kdo jsmem,zda me poznáš...teda jestli jsi to byla ty...

imazol Peti..dobrá večeře,,myslím si že ne....ale jsou to nervičky
9. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, srazík zařízen, budou nás čekat v pátek 26.3. od 19h u Kalicha. jůůůů těším se.
9. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já vám tak zááávidím ten srazík :frowning2: , ale tak snad ten příští už stihnu a už se těším :grinning:
9. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek