• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Leni a tynedojedeš na srazík??prosímtě a mám s tebou řeč...víš o čem pisni mi potom:slight_smile:

já se taky těším..doufám že si to pořádně užijem... :wink:
9. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško to bylo myšleno na zítra, že můžu kdykoliv od půl páté, každej den to tak bohužel nemám... :grinning: .
Marti jsme trdla co, já si říkala to samé, jestli to jsi nebo nejsi, letěly jsme na rehabku....tak příště už určo budem vědět :wink: .
9. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi: nevím jak se potvůrce podařilo odšroubovat uzávěr, je to prostě šikulka, ale zatím se nic nepřihodilo. A klube se nám několik zubů zároveň takže její nálada je na bodu mrazu :angry: . Naštěstí už od 8 spí.
9. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme usnuli až tedkom :wink: hurá
já každej den odpolko lítám po městě a kurnik nikoho nepotkám nemám na vás štěstí :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dlouho jsem tady nebyla a i když je mi to líto, nestíhám dočíst všechno. Jen "letecky".
Kristyan - na autoškolu bych TI doporučila svého dobrého kamaráda, ale jak jsem pochopila, už ses do toho pustila....
Vy, kdo řešíte kila, nás s Jonuškou neštvěte, jo?! Klokaní vak a planďavé paže máme asi všechny a s přibývajícím věkem to lepší nebude. Možná jen prsa klesnou ještě níž k pupku :grinning: :grinning: :grinning: Jo, to je ta zemská (někdy si spíš říkám ženská) gravitace. Na cvičení jsem byla zvyklá minimálně 2 - 3 týdně, dát si pořádně do těla (kolečkové brusle, tenis, aerobik, posilovna, příp. dlouhé procházky se psem), ale to už je rok a půl je pasovka.
Na srazík se hlásím dobrovolně, ale musíme se domluvit předem, že pak ještě někam vyrazíme. No uznejte, když už budem mít zajištěné hlídání, tak se toho musí využít,ne?
9. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodinko....nejhorší je že když nemá so klesat k pupku :grinning: :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mě to asi nevijde je mi to líto ale vi si to užijete :grinning: ja příští tyden bych měla jít na jozefofskou zabavu kapela pohoda a přijedou kamošky tak malího bude mít mama a ja budu pařit a pařit ale jen ad malej neonemocní
9. bře 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, Romi no nedojedu budu v pv do 21.3. a pak musím ještě do Prahy všechno sbalit abych to do dubna stihla...ale příště už určitě půjdu :grinning:
10. bře 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

tak já holky sice NEKOJIM ale vstávačka k malé co 2 hodiny.....a ješte k tomu přijela teta s červeným kufrem tak jsem jak přejetá parniválcem.Ty HOMEO vyliju do wc myslím :frowning2: :frowning2: ,první dva dny spí a pak nic..nechápu :angry: :wink:

škoda megge ale pak budeš už s náma tak to bude prima :wink:

Bodinko,tak klokaního vaku jsem si u tebe nikdy nevšimla :wink: :grinning:
10. bře 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tam je psané že se to má brát po dobu 10dni..do zlepšení spaní,tak ještě vydrž...

ahojte

my noc dneska docela ok..vzbudila se jen 3krát..
Tomášek ještě chrupká my vstali ted :grinning:
10. bře 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - homeopatika potřebují trochu času na to aby zabraly a ne každému zabere to samé. Homeopatie je věda :grinning: :grinning: Nějak jsem přehlídla co ji dáváš, sedalii?
10. bře 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
dneska je tam krásně aspoň za oknem... :grinning:
Kája chtěla pochovat a říká mami prosím...a já ji říkám že nemůžu že vařím...a ona mami basama s fosama..pochovat... :grinning: tak jsme dostala záchvat smíchu ..je to fakt kvítko z čertovi zahrádky... :grinning: :grinning:

vařím špenát... :wink:
10. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dnes kuřecí plátek na žampionech s rýži - ségra mi dovoze :slight_smile: Chytila jsem nachlazení od malé a tak trpíme spolu :wink:

Kristi - aspoň se nenudíš :slight_smile: Špenát zrovna moc nemusím, ale dostala jsem na něho chuť. S volským okem a br.knedlíkem. Mňam, mňam asi uvařím o víkendu.
10. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
3penatek budu dělat zítra prcek ho má moc rad z bramborem a ze žloutkem ja teda moc ne ale přispúsobym se :grinning:
10. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tqak mi vyrazili o půl 9 ven a přišly jsme až ted....tak rychlo vařím..dnes je tam krásne na sluníčku....potkaly jsme Sárinku od Renči,byly venku s babi tak si decka vyhrály na písku a na skluzavkách,hřište je na sluníčku,tak bylo teplo....

jo jo dávám sedalii...no uvidím do 10 dne ji to bduu dávat ...ale jinak o jiných nevím na spaní a na sklidnení..je jak z divokých vajec....
10. bře 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - mám chytrou knížku a tam je několik homeopatik na neklid a poruchy spánku. Např. Silicea - když má dítě v noci žízen, Belladona - nespí kvůli horku, Lycopodium clavatum - má v noci hlad, Pulsatilla - potřebuje kontakt smatkou, cofee cruda - když je dítě rozrušené množstvím lidí a zážitků, Rhus toxicodendron - při fyzické hyperaktivitě dětí-neklid při spánku. atd. :grinning: :grinning: Něco z toho je, ale na předpis.
10. bře 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit kde jsi tu knížku koupila taky bych ji chtěla???
10. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám - Poznáváme homeopatii od Formánkové, Kablkové a Ludvíkové. Vydala to Grada, stojí cca 100kč. Já si ji objednala v lékárně v Domě služeb. Je tam toho strašně moc, nejen pro děti, ale i pro dospělé. Pak mám ještě Homeopatie v pediatrii, ale to se sehnat prý nedá - dostávají to jen doktoři homeopati. Ale v ní je to samé co v té knížce a navíc to není tak podrobné.
10. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc ,ale kde je dům služeb ?? :sweat_smile:
10. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Olomoucké ulici - taková ta velká kostka vedle Elektra Spáčil :grinning:
10. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale myslím, že ti ji objednají i v knihkupectví. U Radnice mají dokonce knížky od Grady skoro všechny.
10. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj díky
10. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, tak já si libovala jak mám dnes hodné dítko, hezky ťapkal na procházce. Dokonce i za ruku. Zlatíčko byl. No ale na závěr se letěch schovat do smrku a nechtějte vědět jak vypadá. Nevím proč do těch stromů furt leze, přes moje tisíceré zákazy :frowning2:

Kristy co ten zítřek? Platí?
10. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauki,
my byly dneska celé dopo ve městě, měla jsem pocit, že je tam mnohem tepleji než na našem konci...Krasice a tak. Vikča k obědu dokonce snědla jídlo ode mě - i když teda trochu s nátlakem :grinning: . Já jsem měla špaldové těstoviny a byly celkem dobré. Asi na mě jde jarní únava či co, furt bych spala, už to na mě zase jde, tak si jdu udělat kafčo.
10. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zívu už od rána, J. vstávačka v 5.45. Našla jsem svoji squashovou raketu, je kapku za zenitem, tak doufám, že mi tam půjčej. :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolčo, my máme dvě, tak já vezmu :wink:
10. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editah tak vidím že hoemopatika jsou fakt věda.Když jsem hlídala před lety malou v anglii tak u nich to frčelo.Měly celou krabičku ve které měly plno lahviček s různými homeopatiky.

Marti ach jo to je práce se spaním.Lituji tě a modlím se za vás a všechny kterým dětičky nespí at je to jen období, které co nejdřív přejde.

My máme tátu maroda, tak jsem s malou na vše sama ale máme auti k dispozici tak aspon něco.
10. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi dík.

Jdu na chvíli hají, dokud drak spí, ať tam neusnu :grinning:
10. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo - já mám doma celou homeo lékarnu :grinning: Hlavně, že máš auto a dostaneš se kam potřebuješ.
10. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi tak mo porad teda.....ona vnoci ted i pije...a pak i mluví se spaní a huláká o tom co prožila,podle toho co říká a jak sebou mele,jak je neklidná....tak snad namychat ze všech....

jdu na ni juknout zda usla....pač vykládá že hají ne,že chce ven.......ale je tam klid...no od 7 má vydrž..je jak rak..uhonená....snad bude spát přes hodinu...odpo jdem ke kamošce pěšo na boženku,dorazíme večer....jsem více uhonená jako ona....a to neposedí...neví co to je.... :angry: detíčka..zlatíčka....miláček muj...
10. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek