• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojte
já vařila taky dnes špenát, ale dle netu , výborné. uvařené brambory ve slupce, do pekáče, na to uvařený list.špenát s česnekem a smetanou, posypané moooc sýrem a zalité vajíčkama, bylo to fakt dooobrý, i manža jedl a to on špenát neee :wink:

máte někdo čas , spočítat kolik nás je na ten srazík???
10. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už jsem to spočítala:

je nás zatím 13 ..... kousků :grinning: krásných samozřejmě :grinning:

já jen dopředu píšu , že asi moc dlouho pařit nebudu, máme v sobotu zabíjačku, tak musím brzo vstávat. hlavně že jsem ten termín vybrala já, že??? :grinning: :grinning: :grinning:
do 1h vydržím určitě. :wink:
10. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tak to Ti nezávidím...nemocnej chlap doma, to je za trest. Tak aspoň že máš auto a můžete někam vyrazit :wink:.
Dáši, ten recept zní moc dobře, úplně jste mě tím špenátem nakazily,asi ho taky o víkendu uvařím :slight_smile:.
10. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra jdeme na očkování Priorix tetra druhá dávka.
minule jak byl martinek nemocnej, tak tam dělal hroznou scénu, šíleně plakal, držel se mě a dr. se na něho nemohl ani podívat , měl záchvat, skoro do omdlení, až se pozvracel, tak mám už ted hrůzu :frowning2:
10. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - na to by byla potřeba rada homeopata. Moje knížkové zkušenosti jsou na nic :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši do 01 to přeco bohate stačí.Malá bude na chate,takže taky budu ráno vstávat a pojedeme za ní....Minule jsem byla na zabíjačce já..ted jedeš ty...to jsou termíny :grinning: :grinning: ,ale to neva.

jsem ráda že to očkování máme za sebou...malá se dr.trošku bojí,ale je hodná,ani nepípne a vykládá si se sestřičkou,minule si vzala na očkování doktorský kufírek co má a dostala do nej zkumavky,stříkačky,tak byla moc spokojená.Samo jak ji to píchl tak byl řev ale jen chvíli...Před rokem to byl řev jen na prohlídce,nemohly jsme si s dr.nic říct...Ted je to lepší....

a 13 to je dobrá sestava.... :wink:
10. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no edi...na naši Klárku..nevím nevím.....každá rada nad zlato :grinning: :grinning: :grinning: ...přežili to druzí..přežijem to i my.... :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli dnes taky "na procházce" ve městě. Mám takový pocit, že jsem Tobi viděla. Fakt si nejsem jistá, jsme se ještě neviděly. Orientuju se jen podle kočárku. Bohužel těch našich PP je v Prostějově hromada :grinning: Nejedzíte náhodou ještě v hluboké korbě? Myslím, že jsem vás viděla stát před DM nebo tam někde. Zrovna jsem šla se ségrou směrem k Prioru.
Koukala jsem tak trošku po raketě a nějak zatím nemůžu najít :sweat_smile: ...no jo, holt už jsem dlouho nebyla. Podívám se pořádně jak se malej vzbudí, a kdyžtak si vezmu Lubovu kdyby náhodou.

O homeopatikách jsem taky přemýšlela. Už se mě hromada lidí ptalo jestli bych je nechtěla vyzkoušet na ten AE. Tak možná to začnu trochu studovat. Prý je ve Vyškově snad nějaký vyhlášený homeopat...tak uvidíme.
10. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - když se našli homeopatika pro moji hyperaktivní neteř tak pro Klárinku by dobrý homeopat taky určitě něco našel :slight_smile:
10. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a víš o nejakem dobrem homeopatovi?,,,me dr. moje doporučila jen tu sadelii..ale prý to stejne nezabere..musím prý vydržet,že jednou spávat bude... :slight_smile:
10. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - neznám :frowning2: Moje švagrová se sice o homeopatii zajima (je lékařka), ale není homeopat. Ale poptám se ti kde se dá najít nějaký dobrý homeopat.
10. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj děkuji....a ona neví nejaký lek....furt otravuji co? :wink:
10. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

Jája u doktora řve jak šílenej, stačí jen na něj chytne a je hotovo...

13 kousků - to je super. :grinning:
10. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli počítám zítra z vaší návštěvou .... v kolik přijedete ? dopo nebo odpo? jak chcete...mi vstáváme v 6,30 do školky tak klidně ráno po 8 už jsem doma... :wink:
10. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy přijeli bychom tak po deváté hod. V půl deváté jdem k zubaři. To bude rychlovka. Tak nějak po té deváté. Vezmu mu obídek a po 11té bych mu ho dala a podrandíme domů, usne mi v autě.
Jak se jmenuje ta vaše vesnice prosímtě? Už jsem to zas zapomněla :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha už vím, Raková je to že jo?
10. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Raková ..... :grinning: po 9 budu čekat :wink:
10. bře 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě technická, nemáte tam ještě sníh že ne?
10. bře 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nemáme...a snad do rána nenapadne... :sweat_smile:
10. bře 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pan doktor KORIČANEK onhodně uznava homeopatika mi mame hom i na teplotu davam i oscilo a jsem slokojená umí dobře poradit
10. bře 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře, bo mám blbý gumy :sweat_smile:
10. bře 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak raketu jsem našla zaprášenou ve skříni :grinning:
Počkám na vás holky někde na recepci...
10. bře 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo Evika má pravdu Koryčánek je pediatr a zároveň homeopat. A prý je docela dobrý. Ale pokusím se sehnat jména a kontakt na nějákého dospěláckého homeopata.
10. bře 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti slyšela jsem taky o tom dr ve vyškově.Když tak napiš jestli mám zkusit sehnat číslo.Já dnes viděla na božence vaše auto ale nebyla jsem si jistá tak jsem nemávala.

Dadli to bude zřejmě slušnej oddíl :grinning: jen mě tak napadá až půjdem na jaře popř v létě i s dětma kam pujdeme.To tak reservovat půlku zahrádky v národě nebo celou zahrádku v hospůdce blízko melantrochovi školy ted mi ten název vypadl.Ale je to oplocené což bude ideální pro tolik dětiček :slight_smile:

Holky tak co squash?Čekáme na dojmy....
10. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

Petí squash super, teda pro mě. Nevím jestli si se mnou Tobi a Zuzi aspoň trochu zahráli. Pr zezačátku jsem se nemohla trefit do míčku. Ale pak jsem se trošku rozehrála. No ale dvouletá pauza je znát :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla se squashem spokojená :wink:, bylo to fajn, musíme to brzo zopakovat.
10. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malá spinká hurá

tak 13 nás bude paráda :wink:
my jdeme tedkom v sobotu na karneval,a to je ten další pátek že?21?
10. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobi tak super, to jsem ráda. Příští týden jedu do Čech. Ale ten další se zas můžem domluvit. :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a teď jsem si teprv všimla, že Vikinka má svátek. Takže vše nejlepší :wink: a pusa od Jájouška k Tomu
10. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem si dodělala nehty :wink: pohodička když holky spinkají...táta na noční.....

trochu poklidila ať se OLI nelekne... :sweat_smile:

tak je super že jste si squasch užili ale mám podezření ....kde je zuzik... že vy ste ji uštvali.... :grinning: :grinning: :grinning: haloooooo zuzík žiješ?? :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek