• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ano Vikince vše nej nej nej a pusinku i od Martinka, tolik nápadníků, ji musíš hlídat

jonuško až ten další pátek 26.3. nééé že tam budeš o týden dřív :grinning: :grinning: :grinning:

holky, mám o 2kg mín a nevím z čeho :grinning: :grinning: :grinning: tak ještě 3kg :wink:

verdik mi psala ze špindlu, prý az
10. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
.... prý azuro, parádní lyžovačka a náááderní lyžaři, tak si krásně užívá a všechny pozdravuje
10. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadli tak nám porad jak na to 2 kg dolů jsou super poslouchám...
10. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Vikinka děkuje za přáníčka a prej ty pusy klukům osobně vrátí :grinning: .
Oki Kolčo, určo se zase domluvíme, příští týden potrénujem se Zuzkou a pak dostaneš na frak :grinning: .
Verdik se teda má, azuro, lyže a lyžaři...co víc si přát, že jo :wink:.
10. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nebojte...ještě žiju :grinning: ale zničená celkem jsem.
Squash fakt paráda, jen nevím jak se budu zítra pohybovat :grinning: :grinning: Fyzička je jaksi v háji, jinak dobrý...něco ve mně snad zůstalo :slight_smile:
Ještě jsem si vyšlápla schody jak jsem šla domů...no to byl teda blbej nápad...došlo mi to hned na prvním schodu, ale nechtěla jsem jet výtahem s jednou babkou :grinning:

Tobi, taky přeji Vikince vše nejlepší.
10. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jo vlastně dneska je aViktorie....moje sestřenka má taky Viktorku..vše nejlepší i od nás :wink:

Daši já jsem totiž týden napřed..už jsem zas chtěla jít v pátek do té školky na zápis.. :grinning: už je toho na mě asi moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a 2 kila??supr..kolik chceš mít kilo???? :confused:

takže squash supr??paráda..bych se asi netrefila lleda náhodou :grinning:
10. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky
Oli tak tady padá snížek je tu poprašek ,ale nic hroznýho...já to říkala :sweat_smile: že napadne..... :angry:

Kájinka spí a táta vezl Kristýnku do školky to i to umím zařídit co???

Zuzík už jsem se lekla že tě tam nechali....zmoženou ......ale vidíš zvládli jste to všechny.... :wink:

Opožděně Vikince k svátečku vše nej.... :wink:

Verdík ta se má pohodička ...já chci taky někam ....no teď leda do autoškoly..na víc nemám nárok........ :sweat_smile: :grinning:

Pa pa Oli čekám na Vás... malé upozornění Kája je zákeřňák ..tak Jajdu připrav na nejhoší... :grinning: :grinning: Jonuška by ti mohla povykládat...jak Kája řádí :sweat_smile:
11. bře 2010 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahóóój, tak to vypadá, že dneska zase vytáhneme sáňky. Taky nás čeká odhrabování sněhu kolem domu, takže se oblíkáme a budem muset vyrazit.
11. bře 2010 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko, venku padá a padá, do pr...... to je fakt už nekonečný :frowning2:

Jonuško, vždycky jsem mívala 57kg, ale stačilo by mi ted 60kg, a mám 63. zchudla jsem určitě tím, že jsem to fakt přestala řešit, protože jím nezřízeně a necvičím, tak to tak jediný mě napadlo, že jsem pozitivně myslela :wink:
11. bře 2010 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ted čtu knížku TAJEMSTVÍ , o myšlenkách a včera jsem narazila na kapitolu o tloustnutí :
cituji:
:wink: " vypudte z mysli že musíte zhubnnout, to je důvod proč diety nezabírají a zbavte se "TLUSTÝCH MYŠLENEK" at už si je uvědomujete či nikoli
TLUSTÉ MYŠLENKY: zpomalená činnoist št.žlázy, špatný metabolismus, dědičnost, obtížnost zhubnout po narození dětí...... nejčastější myšlenka je ,že nárust hmotnosti má na svědomí jídlo, jídlo není odpovědné za tloustnutí, je to vaše MYŠLENKA, že je......
11. bře 2010 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,

my ted snídáme,vzbudili jsme se o půl 8 a dostala jsem malem infarkt,jak jsem rozhrnula žalužie...KALAMITA...ale musíme vydržet..po nedeli už bude lépe :wink:

Peti nevím zda to bylo naše auta...pač my tam šly pěšo a |Péta pro nás přijel před 19..a to byla tma...jedine že by jsi tam byla taky tak pozde včera..

dnes udelám rybu s bramborem opet..Klárka to miluje a vždy mi sní i muj obed..a ješte chci udelaz ořechové rohlíčky z list.testa,tak jsem zvedavá jak to dopadne :wink:
11. bře 2010 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Daši...taky taky jedem v tajemství...s megge :grinning:
objednáváš si už????? :grinning:
tak já mám 56kilo tedkom..ale na svých 50..co jsem měla kdysi už nechci :confounded:

ahojte krásný den
málem mě ráno ranilo když jsem mrkla ven ale to je poslední záchvěv a pak bude teploooo :grinning:

noc dobrá vzhuru jen dvakrát
a zjistila jsem že už máme dole stoličky i nahoře...tak snad ted bude už klid :angry:
11. bře 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...tak tajemství je fakt super :grinning:

já dnes likvidovala vánoční výzdobu z oken....blbej umělej sníh :angry: ....sem si dala, vůbec to nešlo dolů...ještě nekdy mě napadne podobná kravina a radši se nechám zabít :grinning: ....jako správnej předvánoční maniak jsem totiž nastříkala všechny okna :angry:

jinak tady v Praze naštěstí nesněží, ale je tu zamračeno...
11. bře 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
megge... :grinning: sranda s oknama
já tam mlěa naštěstí jen takový nálepky..pruhledný to je supr

Leni ještě jsem něco našla na netu pošlu ti pak odkaz..hooodně zajímavý.. :grinning: nebio to šupnu na dámu na diskuzi :wink:

bratránek šel dneska ráno pod nuž tak čekám kdy se ozve...chudák :confused:
11. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jj jsem blbá...už nikdy více :grinning: ...já mít nálepky nemohla malej to hned sundává

jj šoupni to na dámu...už se těším

a co je bratránkovi? Hlavně ať mu to dobře dopadne :slight_smile:
11. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
šel s ramenem.....

nevím vazy přetrhlý či co..tak uvidíme jak se cítí :wink:
11. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
a jéje tak ať je brzy zase fit :wink: :grinning:
11. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,
dnešní noc...raději no comment...v noci jsem vstávala min. 10x, furt jen prso a když jsem odmítla, tak řev na celý kolo...myslím, že jsem ani nespala, budila se co chvíli. Jsem k.o. a ještě do toho ten bílej bordel venku.... :angry:
Jdeme na roční prohlídku, to asi pochvalu nedostanem, myslím, že jsme nepřibrali a ani nevyrostli a pak plavčo, doufám, že to neprořve, když jsme už 5 týdnů nebyly.
11. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak stím hubnutím ja moc dietu nedržím nemyslím na to a musim se pochlubyt 5kg dolu za 3 měsíce ale je pravda vyhíbam se slatkemu a po 18hod se pokouším nejest ale kdyš mam na něco chut tak je to těške ale snažím se ovladat ale muj hřích je jednou začas točeny pivo ja nemusím tvrdy nic ale jednou začas dobře natočeny pivo je lepší neřž čokolada :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
11. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Oli odjeli ,ale málem jela sama páč Járouškovi se nechtělo :sweat_smile: měl u nás karambol spal ze sobíka a prokousl si ret :frowning2:

Nejvíc ho zaujala čarodějnice v kuchyni(Romi) Jinak myslím že to proběhlo v poho ..akorát Kája je lakomeček.. :confused:

No Evik na pivo mě neužije já rači tu čokoládu :wink:
11. bře 2010 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Evik - já jsem zas spíš na tvrdý nebo vinko, ale dobře natočeným taky nepohrdnu :grinning: Jenomže už víc jak rok suším ústa a ještě to chvilku musím vydržet :wink:

Chci se poradit - je tady někdo kdo "odstavil" dítko od prsa někdy kolem jeho jednoho roku a prošlo to? Já bych totiž ráda jela v říjnu nebo listopadu do toho Londýna, ale to už Editka nesmí být závislá na mém prsu. Máte někdo dobrou radu?
11. bře 2010 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ja neš čoko tak to hořky pivečko :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
holky malej šel spat před desatou a ještě spí to se ještě nestalo vždy spí tak hodku 2krat deně jsem stoho na větvi
11. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristy - já myslím, že skoro každé dítko je v určitém věku lakomček, někomu to bohužel zůstane :grinning:

Evik - tak to mám ráda všechno :slight_smile: Pivko mám ráda v létě, nad to není. A po celý rok zbožnuju vínko nejlíp v kombinaci s čokoládou. Ale když si můžu opravdu vybrat tak potom sáhnu po Cuba libre :grinning: Jak jsem vás ta pročítala už dřív tak tady budu asi jeden z těch větších pijáků alkoholu :slight_smile:
11. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ja taky rada drinky dobře namíchany :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jo edi počkej jak předtaneš kojit daš si jeden dring a jseš tam ja kdyš jsem mohla začít pít tak jsem si dala 2 piva a mělajsem jí jak z praku :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi doobedvali,napekla jsem ty rohlíčky..povedly se.Po spaní pojedeme k našim busem a nechám tam klárinku na noc pravdepodobne.uvidíme jak bude chtít....

Večer jdeme s Oli cvičit..ale uvidím jak to s MS zvládnu je mi zleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já mám ráda pivo,slivovici a čokoládu :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk, tak jsme doma. Jája spal půl hoďky v autě a jak jsem ho přenášela, tak se bohužel vzbudil a už nezabral. Tak aspoň půjde brzo večer. Bude mít taťka jednoduchý hlídání.

Kristy bylo to fajn, až na ten bordel, co jsme vám tam nechali :sweat_smile:
Však jsi viděla, že Jája je taky lakomec... myslím, se začnou dělit, až budou větší.

Edi já odstavila Jáju v 8mém měsíci, ale měla jsem to jednoduchý, večer už jsem ho nekojila, měl kaši a dundal jen v noci a ráno už řval a prso nechtěl. Takže ráno měl mlíko a noční dundání jsem mu utla a zvládl to nějak v poho.
11. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
oLI JEDINĚ NEKOMPRTOMISNĚ NEDAT..TO ZABERE JINAK NIC
MY ZAS JEDEM JSEM POVOLILA..ALE NEVA MI TO.ZÁVISLÁ NENÍ

se mi to přeplo...na caps lock

no holky s tím srazíkem ted jsem mrkla a já mám zrovna dostat MS a ty pvní 2dni jsem ko..takže nevím..nepujde to ještě změnit?jinak se asi nezučastním:frowning2:((
11. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a jen jsem ještě chtěla podotknout že OLi vypadá super je to poznat že zhubla připadám si vedle ní jako vepř....... :sweat_smile:
Trochu mě nahlodala z cvičením u Dadli jenže se mnou je to těžký se někam objednávat já nikdy dpoředu nevím co bude ...tak snad až budu mít řidičák tak to bude lepšíííííííííí :wink:
11. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek