Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
martinataylor
11. bře 2010
jéé já už mám domluvené hlídání....přece kvůli MS i když je to otrava a hnus..sama to vím,mám to ted a síla po porodu jak trpím....aspon na nás kuknout..2 hodky....jonuško..prosííím 😉
kolca
11. bře 2010
Ty jo, vůbec jí neposlouchejte. Kristy je kočenka, moc jí to sluší.
martinataylor
11. bře 2010
kristy neplkej neplkej.......víš že já te nepoznala..jsi hubená krásná ženská 😉
kristyan
11. bře 2010
nono a teď si teda myslím.... 😃

né fakt ale mě zase chytne blbá z hubnutím až bude teplo pak se fakt donutím....teď mě sere ta zima a tak pořád jím a jím spíš mlsám... =-) Ven moc nechodíme páč je tam tak hnusně že se to nedá....... :-S
martinataylor
11. bře 2010
kristy ted jsme na tom všichni myslím stejne..přes léto to pujde uvidíš....já se ted cpu nutelou.... :-S
jonuska
11. bře 2010
no když mi bude hodně blbě nepujdu.mám to hodně silný..😞((
a trápit se tam..mám toho doma i tak moc.uvidíme... 😉
kristyan
11. bře 2010
jj já večer u počítače brambůrky ]-(
jonuska
11. bře 2010
se dostanu jednou za čas mezi lidi a zrovna..ble :-S 😃
kristyan
11. bře 2010
jj to je vždycky tak Romi mě to určitě zkazí ta autoškola při mém štěstí........ :-N
dadlina
11. bře 2010
jonuško,já už to mám bloklý i u toho kalicha. to dáš, já mívám první den tak hrozný bolesti a vždy mi to vyjde na něco důležité a zvládám. pomůže ti panák, tak to bude ok, uvidíš

dnes jsme byli na očkování, řval , ale v poho.
potkaly jsme se tam s bonynkou a valinkou, to je koblížek krásnej, no jo holčička sladoučká, růžová 😉

Kristy , Martinek je šíííílenej lakomec a vztekloun, to by jsi musela vidět. a to ho od malinkata učím, půjč, den, prosím, trénujeme a stejně,nic nedá a rve se o hračky, o jídlo atd. někdy fakt děs. Pořád mu to vysvětluju do kola a nepomáhá, jsem z toho někdy fakt dost smutná, ale snad to přejde, já v to věřím, ted je to takové telátko. 😃
martinataylor
11. bře 2010
já taky..bramburky to je muj nejvetší hřích...no co si budem vykládat 😃
kristyan
11. bře 2010
Tak to mě těší že nejsme sami ..lakomečci.... 😉
jonuska
11. bře 2010
tak ok..uvidíme..kdyžtak budu mit smolika :-S
kristyan
11. bře 2010
největší chuť mám večer 😞
kolca
11. bře 2010
tak to já bez brambůrek vydržím, ale čokoládu miluju :-N ALe jsem se zlepšila a kupuju si tu se 70% kakaa, když už teda.
martinataylor
11. bře 2010
já práve taky to bych sežrala co vidím jak me honí chute......a to je to nejhorší...večer!!!!

naše taky nekdy lakomčí ale ted když ji řeknu pujč jájinkovi,nebo anetce(zrovna s kým jsme) tak jim to pujčí a ješte řekne děkuju 😃 😃 😃
kolca
11. bře 2010
Klárka je šikulka, když vidí, toho našeho uječence, tak radši půjčí.
A Kájinka taky půjčovala pěkně.
kristyan
11. bře 2010
no Oli nic moc je to lakomec......

pořád sněží..... 😞

Přišla Kristýnka ze školky a je tady pořád řev už aby bylo teplo tak je vyženu na dvůr a bude pustím je domů až večer.... :-N 😃
dadlina
11. bře 2010
Martinek usnul až ted , a to je od 5 vzhůru. jestli mu dr. nepích místo priorixu vakcínu z divokých vajec 😃
verdik
11. bře 2010
ahoj holky, zdravíme ze špindlu, co jsme přijeli pořád azur, takže parádička, malý je ve svém živlu, věčně někde zahrabaný ve sněhu, nejvíc se mu líbí jízda na lanovce a pak ,že tu všude u sjezdovek hraje muzika a tak se tu vlní v rytmu hudby 😃 😃

včera jsem měla já celý den pro sebe na svahu, takže se mi po těch punčích výborně lyžovalo , chlapi byli spolu a zvládli to na jedničku a táta se už prý těší, jak bude Adámek větší a budou s chlapama dělat jízdu APALUCHA 😃 😃

datum srazíku mám poznamenaný, tak se taky těším, 13 je krásné číslo, takže to bude prima dámská jízda 🙂 🙂

Adámek je tu tak krásně unavený, položím ho do postýlky a během pár vteřin spinká, to ten horský vzduch, nabereme ho sebou do pv 🙂 🙂

tak já končím, jen jsem vás bleskově dočetla, jdu na kávičku a opalovat se 🙂 🙂 večer přidám fotečky, pa
martinataylor
11. bře 2010
není jak verdíkovi....
jonuska
11. bře 2010
holky a fakt to nepujde???přehodit??taky bych si to chtěla užit a ne sedět pod práškama..
já toho mám docela dost za den přeci jen 3 děti ještě malý..mamka dělá do večera..hlídání já nemám jako že bych si odpoledne odpočala pak budu ráda když zalezu do postele..takže tak no😞(

nic letím do školky..moc se mě tam ale nechce..hnusný počasí--.-.
dadlina
11. bře 2010
jonusko a ty bereš antikoncepci,že víš že to přesně dostaneš??? jestli ne, tak pokud čteš tajemství tak víš co udělat 😉
zuzik28
11. bře 2010
Jéééééé já jsem ale z toho včerejška dolámaná...asi to chce fakt pravidelnější pohyb 😃

Na srazík se moc těším. Luba má sice trénink, ale to uričtě nějak skloubíme. Včera to zvládli krásně, přišla jsem něco po čtvrt na osm a koblížek už spinkal. No paráda. Takže to bude v ten pátek super. Verdik psala něco o 13...to nás má být 13? Minule bylo víc ne? No možná si to pletu... :-N

Asi Romča antiko nebere, kdyby jo, tak se to dá přece udělat tak, že si vezme třeba 3 pilulky z dalšího platíčka a 7denní přestávku udělá až potom. S tím se dá trošku hýbat. Když se pilulky neberou tak nevím. Dáši co se má podle tajemství s tím dělat? Pro nás co to nečteme x-)
Já to budu mít nejspíš taky, taky to mám hodně silné, ale co už...tak často srazík bez dětí není, abych si ho nechala ujít 😃 😃

Jo a to co psala Kristyan ohledně Olči, tak musím říct, že měla pravdu. Fakt dost zhubla. Vypadá dobře, teda né, že by před tím nevypadala 😉 😃

Jééé, brambůrky...jen to píšu a hned na ně dostávám chuť 🙂

Zdravím Verdika...užívej si krásně na horách...sákriš, to budeme závidět až přijedeš celá opálená :-x 🙂
kolca
11. bře 2010
holky děkuju :-N se tu červenám.
No předtím jsem teda dobře nevypadala, teď jsem viděla jakési fotky z kamarádovo svatby ze září a byl to brutus :-N
norma
11. bře 2010
Ahoj holky,zdravím po delší době.

Dnes jsme byli s Adámkem v Cipísku,bylo to super,Adam byl ve svým živlu,nevěděl co dřív,jestli skluzavku,motorku,knížku.....Ale taky se rval o hračky s dětma,což mi vadilo,že je takovej zákeřňák.Myslím že jsem tam viděla Lauritu.

Vidím že plánujete srazík,tak si ho pořádně užijte 😉 .
evik26
11. bře 2010
holky ja stoho počasí mam depku malej pořad mrčí tata v praci a pořad jsme tu sami kdyby se dalo jít ven už mě to počasí sere už ad je teplo nebo mě mrdne
kaelan
11. bře 2010
ahojky já nevím jestli na sraz dorazím.Musím pořešit hlídání atd.jěště písnu 😉
Eviku počasí hnus ]-( ]-( ]-( a pořád sere ]-(
martinataylor
11. bře 2010
tak jsem doraila od babi..Klárinka tam zustala....táta ješte v práci,tak to jsem zvedavá kdy přijede+1,5 cesty domu...chudáček od 4 od rána...

jonuško pokud bereš antiko tak přestávku delat nemusíš a MS přece nedostaneš.....já to tak bravala celé léto abych je nemela a až vysadíš tak to dostaneš...a mudr.nebyl nikdy proti.... a pokud nic nebereš tak sjou prášky které ti to pusunou podle toho o kolik chceš,den dva...já si je nechávám předepsat když potřebuju aby mi nekazili plány...a ujít si sraz kvůli MS.....jonuško?!

normo a ty jako nedorazíš,nebo se jako ani nehlásiš na srazák? minule jsi nepřišla....ty ty ty...musíš to napravit at te poznáme... 😉
martinataylor
11. bře 2010
jo dáši a co to máte s tím tajemstvím? 😉

Začni psát odpověď...

Odešli