• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jéé já už mám domluvené hlídání....přece kvůli MS i když je to otrava a hnus..sama to vím,mám to ted a síla po porodu jak trpím....aspon na nás kuknout..2 hodky....jonuško..prosííím :wink:
11. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, vůbec jí neposlouchejte. Kristy je kočenka, moc jí to sluší.
11. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy neplkej neplkej.......víš že já te nepoznala..jsi hubená krásná ženská :wink:
11. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nono a teď si teda myslím.... :grinning:

né fakt ale mě zase chytne blbá z hubnutím až bude teplo pak se fakt donutím....teď mě sere ta zima a tak pořád jím a jím spíš mlsám... :confused: Ven moc nechodíme páč je tam tak hnusně že se to nedá....... :confounded:
11. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy ted jsme na tom všichni myslím stejne..přes léto to pujde uvidíš....já se ted cpu nutelou.... :confounded:
11. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když mi bude hodně blbě nepujdu.mám to hodně silný..:frowning2:((
a trápit se tam..mám toho doma i tak moc.uvidíme... :wink:
11. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já večer u počítače brambůrky :angry:
11. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
se dostanu jednou za čas mezi lidi a zrovna..ble :confounded: :grinning:
11. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to je vždycky tak Romi mě to určitě zkazí ta autoškola při mém štěstí........ :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško,já už to mám bloklý i u toho kalicha. to dáš, já mívám první den tak hrozný bolesti a vždy mi to vyjde na něco důležité a zvládám. pomůže ti panák, tak to bude ok, uvidíš

dnes jsme byli na očkování, řval , ale v poho.
potkaly jsme se tam s bonynkou a valinkou, to je koblížek krásnej, no jo holčička sladoučká, růžová :wink:

Kristy , Martinek je šíííílenej lakomec a vztekloun, to by jsi musela vidět. a to ho od malinkata učím, půjč, den, prosím, trénujeme a stejně,nic nedá a rve se o hračky, o jídlo atd. někdy fakt děs. Pořád mu to vysvětluju do kola a nepomáhá, jsem z toho někdy fakt dost smutná, ale snad to přejde, já v to věřím, ted je to takové telátko. :grinning:
11. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky..bramburky to je muj nejvetší hřích...no co si budem vykládat :grinning:
11. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě těší že nejsme sami ..lakomečci.... :wink:
11. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ok..uvidíme..kdyžtak budu mit smolika :confounded:
11. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
největší chuť mám večer :frowning2:
11. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já bez brambůrek vydržím, ale čokoládu miluju :sweat_smile: ALe jsem se zlepšila a kupuju si tu se 70% kakaa, když už teda.
11. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já práve taky to bych sežrala co vidím jak me honí chute......a to je to nejhorší...večer!!!!

naše taky nekdy lakomčí ale ted když ji řeknu pujč jájinkovi,nebo anetce(zrovna s kým jsme) tak jim to pujčí a ješte řekne děkuju :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárka je šikulka, když vidí, toho našeho uječence, tak radši půjčí.
A Kájinka taky půjčovala pěkně.
11. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Oli nic moc je to lakomec......

pořád sněží..... :frowning2:

Přišla Kristýnka ze školky a je tady pořád řev už aby bylo teplo tak je vyženu na dvůr a bude pustím je domů až večer.... :sweat_smile: :grinning:
11. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinek usnul až ted , a to je od 5 vzhůru. jestli mu dr. nepích místo priorixu vakcínu z divokých vajec :grinning:
11. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravíme ze špindlu, co jsme přijeli pořád azur, takže parádička, malý je ve svém živlu, věčně někde zahrabaný ve sněhu, nejvíc se mu líbí jízda na lanovce a pak ,že tu všude u sjezdovek hraje muzika a tak se tu vlní v rytmu hudby :grinning: :grinning:

včera jsem měla já celý den pro sebe na svahu, takže se mi po těch punčích výborně lyžovalo , chlapi byli spolu a zvládli to na jedničku a táta se už prý těší, jak bude Adámek větší a budou s chlapama dělat jízdu APALUCHA :grinning: :grinning:

datum srazíku mám poznamenaný, tak se taky těším, 13 je krásné číslo, takže to bude prima dámská jízda :slight_smile: :slight_smile:

Adámek je tu tak krásně unavený, položím ho do postýlky a během pár vteřin spinká, to ten horský vzduch, nabereme ho sebou do pv :slight_smile: :slight_smile:

tak já končím, jen jsem vás bleskově dočetla, jdu na kávičku a opalovat se :slight_smile: :slight_smile: večer přidám fotečky, pa
11. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
není jak verdíkovi....
11. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a fakt to nepujde???přehodit??taky bych si to chtěla užit a ne sedět pod práškama..
já toho mám docela dost za den přeci jen 3 děti ještě malý..mamka dělá do večera..hlídání já nemám jako že bych si odpoledne odpočala pak budu ráda když zalezu do postele..takže tak no:frowning2:(

nic letím do školky..moc se mě tam ale nechce..hnusný počasí--.-.
11. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko a ty bereš antikoncepci,že víš že to přesně dostaneš??? jestli ne, tak pokud čteš tajemství tak víš co udělat :wink:
11. bře 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééé já jsem ale z toho včerejška dolámaná...asi to chce fakt pravidelnější pohyb :grinning:

Na srazík se moc těším. Luba má sice trénink, ale to uričtě nějak skloubíme. Včera to zvládli krásně, přišla jsem něco po čtvrt na osm a koblížek už spinkal. No paráda. Takže to bude v ten pátek super. Verdik psala něco o 13...to nás má být 13? Minule bylo víc ne? No možná si to pletu... :sweat_smile:

Asi Romča antiko nebere, kdyby jo, tak se to dá přece udělat tak, že si vezme třeba 3 pilulky z dalšího platíčka a 7denní přestávku udělá až potom. S tím se dá trošku hýbat. Když se pilulky neberou tak nevím. Dáši co se má podle tajemství s tím dělat? Pro nás co to nečteme :dizzy_face:
Já to budu mít nejspíš taky, taky to mám hodně silné, ale co už...tak často srazík bez dětí není, abych si ho nechala ujít :grinning: :grinning:

Jo a to co psala Kristyan ohledně Olči, tak musím říct, že měla pravdu. Fakt dost zhubla. Vypadá dobře, teda né, že by před tím nevypadala :wink: :grinning:

Jééé, brambůrky...jen to píšu a hned na ně dostávám chuť :slight_smile:

Zdravím Verdika...užívej si krásně na horách...sákriš, to budeme závidět až přijedeš celá opálená :zipper_mouth: :slight_smile:
11. bře 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju :sweat_smile: se tu červenám.
No předtím jsem teda dobře nevypadala, teď jsem viděla jakési fotky z kamarádovo svatby ze září a byl to brutus :sweat_smile:
11. bře 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím po delší době.

Dnes jsme byli s Adámkem v Cipísku,bylo to super,Adam byl ve svým živlu,nevěděl co dřív,jestli skluzavku,motorku,knížku.....Ale taky se rval o hračky s dětma,což mi vadilo,že je takovej zákeřňák.Myslím že jsem tam viděla Lauritu.

Vidím že plánujete srazík,tak si ho pořádně užijte :wink: .
11. bře 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja stoho počasí mam depku malej pořad mrčí tata v praci a pořad jsme tu sami kdyby se dalo jít ven už mě to počasí sere už ad je teplo nebo mě mrdne
11. bře 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já nevím jestli na sraz dorazím.Musím pořešit hlídání atd.jěště písnu :wink:
Eviku počasí hnus :angry: :angry: :angry: a pořád sere :angry:
11. bře 2010 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doraila od babi..Klárinka tam zustala....táta ješte v práci,tak to jsem zvedavá kdy přijede+1,5 cesty domu...chudáček od 4 od rána...

jonuško pokud bereš antiko tak přestávku delat nemusíš a MS přece nedostaneš.....já to tak bravala celé léto abych je nemela a až vysadíš tak to dostaneš...a mudr.nebyl nikdy proti.... a pokud nic nebereš tak sjou prášky které ti to pusunou podle toho o kolik chceš,den dva...já si je nechávám předepsat když potřebuju aby mi nekazili plány...a ujít si sraz kvůli MS.....jonuško?!

normo a ty jako nedorazíš,nebo se jako ani nehlásiš na srazák? minule jsi nepřišla....ty ty ty...musíš to napravit at te poznáme... :wink:
11. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dáši a co to máte s tím tajemstvím? :wink:
11. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek