• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Marti,já jsem chtěla dorazit na tento sraz,ale tak co tu psala Dáška,tak jsem pochopila že je Vás celkem 13 a že to má už rezervovaný pro vás co jste se nahlásili.Taky bych vás chtěla konečně poznat.
11. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karoli tož já myslím, že je jedno jestli 13 nebo 14 ne. Dadli určo dala nějakou rezervu, co Dadli? :wink:
11. bře 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslíjm že nás je zatím 13 že se všecky holky ješte nenahlásily,nebo se pletu?Dáška to určo písne.....ješte se ani všecky nerozhodly atd..takže určo mužeš...takže psíni sem dadli že jdeš a bude stím počítat si myslím.... :wink:
11. bře 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo , já jsem psala jen sem že nás zatím je 13, rezervovala jsem 15-20 tak to je v poho, to je jasný že normo můžeš, to by mě ani nenapadlo to rezervovat jen pro někoho. takže se budeme těšit.

Marti, to je knížka TAJEMSTVÍ, a je to o myšlenkách jak si nimi vše přivoláš a díky nim žiješ život jaký máš v mysli, je to fakt bomba knížka, nedá s s žádnou jinou srovnat, a určitě každého vtáhne. ale člověk na to musí být tak nějak připravený, jinak tomu nevěří a bere to jako blbost.
11. bře 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a Tajemství najdeš i na youtube jako dokument a má 9. dílů....doporučuju zkouknout, ale ja píše Dáša musíš na to být připravená :grinning: ...a holky ono to fakt funguje :grinning:
11. bře 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted zrovna nevím jestli jsem ji nekdy nemal pujčenou od kamošky....musela bych ji videt...

a je pravda že ta kamoška je strašne otpomistická...furt usmev na tváři i když je ve sračkách jakl se říká....a kdysi me učila např.když jsem řekla v práci..snad to zvládnu...tak ona hned jak snad....říkej si zvládnu to....no snad jsi me pochopila....a neco na tom bude..taky to bylo myslím o myšlenkách....asi to bud eono.... :wink:
11. bře 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to máte ejdno
já to mám,pravidelný..po 28dnech.antiko ještě neberu.
takže nejspíš nedorazím..co už

Marti..kvuli MS víš já celej den běhám kolem 3ech dětí..nemívám hlídání ani chlapa doma.a pak ještě já to fakt blbě snáším..je mi zle a vubec..takže asi takhle

no nevadí.pujdu příště :wink:
11. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak jsme byli na kontrole, potkali jsme Dášu s Martínkem a Martínek byl zlatej, zato Val řvala jak tur, byla to blesková prohlídka :slight_smile:, Val dohnala co zhubla zvraceníma a průjmama, tak aspoň něco no. V plavání ok, na konci už byla unavená, tak trochu mrčela. Teď už spinká od 20.00. Snad bude noc lepší než ta dnešní, už usínám. Zkouknu FB a jdu spát.
11. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oki holky,takže v kalendáři to mám už poznačený a manžel bude hlídat :wink: ,jen ať si to taky užije.
11. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupíí normo,konečně te poznáme..

bonynko dnes byla tvoje mamka ve slendru,že? jsem ji zahlídla že cvičila před náma... :wink:
11. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
odvezli jsme Martinka k našim, uložili ho a jeli jsme do fiesty na papu a koho tam nepotkám ....???
boninku, čehu a tu.... jejda jak ona se jmenuje?? ted mi to vypadla... kruciš :confounded:
říkám jim , holky srazík je až za 14dní ... :grinning: :grinning: :grinning:

jojo marti, bonynčina mamka chodí cvičit, dnes byla naposledy , ale zase prý přijde :wink:
a marti to je asi ono, furt si věřit a být optimistická, ale je to sakra těžký :wink: člověk pořád pochybuje, nevěří atd. ale ta knížka je dobrá, když ji čtu , tak jsem úplně jinde a věřím si, ale pak zas v realitě, je to jinak :grinning:

Jonuško, to dáš, musíš jít, to by nás mrzelo, nemysli negati vně na ty MS, a řekni si, že je dostaneš až v sobotu :grinning: Už ted si je přivoláváš na srazík , zkus to, alespon vyzkoušíš jak to funguje.
11. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dašiii zkusííím...mě by to takýýý mrzeloooo... :grinning: ale víš jak...jak na svinu a bude to mazec :grinning:

kdyby jsi chtěla mám diskuzi na dámě :wink:

malá mi usla v 7,a v 8 se probrala že chce aaa..tak jsem ji svlíkla a šup bylo v gatich..špenátovej boboš...tak jsme e ještě spolem koupali :grinning: a ještě nespí..lajdačka :angry:
11. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, už jsem si vzpomněla kdo byl včera ve fiestě s bodinkou a čehou... babu, a taky přijde na srazík, tak už je nás 15 s ní a s normou

tak já jsem měla noc bez Martinka, a že jako budu do 8 spát, a vzbudila jsem se 5.20, mě asi jebne :grinning: :grinning: to mám tak nastavený od toho mého tyráánka :wink:
12. bře 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak u nás vstávání tradičně v 5.55. Venku ten bílej hnus...ach jo.

Jinak žiju - přežila jsem squash i Slender v jednom týdnu :grinning: Ani mě moc neobolej svaly, tak doufám, že to nezačne až zítra :grinning:
12. bře 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
venku nesněží ...jupí :slight_smile:. Dáši tys nad tím jménem musela přemýšlet celou noc ne... :grinning: . Mě z toho squashe trošku bolí zadek, ale neva, určo je to tím jak sílí.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak venku opet fučíííí ach jooo...já vstavala o půl 7,ted s tatkou snídáme,zaveze me pro Klárinku a jede s Klukama na motosalon do Brna.... :wink:

Oli ty jsi šikula.... :wink:
12. bře 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, oli, měly jste včera ve cviču k tomu i vibrační plošinu?? máte ji ke každému cvičení, tak at víte. včera bylo prý hodně lidí, tak celkem lítačka, říkala Markétka
12. bře 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobi, včera jsem nad tím jménem přemýšlela snad půl hodky, pak jsem to pustila z hlavy a ráno vstanu a hned cink :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši já plošinu včera vynechala, mi to stačilo :grinning: Ale příště ji už vyzkouším.
12. bře 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo, Jája dnes furt vymýšlí nějaké ptákoviny, no v devět vyrazíme ven, ať se zabaví a unaví :grinning: A pak musím zabalit. Kurňa ale doufám,ž e sleze ten sníh. V tomhle nejedu :frowning2:
Odpo taky razíme na motorky. I když teda silně přemýšlím, že pošlu jen manžu s Jarýsem.
12. bře 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši to znám, jak potřebuju tak si nevzpomenu a pak to nějak naskočí samo :grinning:.
My zřejmě vyrazíme pěšo do Sparu, dneska odpo dorazí ségra, tak ať má co baštit :grinning:.
12. bře 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemely plošinu..dáši.....a vědí to holky...příšte si teda o ni řeknu... :wink: a lidí tam bylo hodně,čučela jsem :wink:

Jéé Oli aspon si odpočineš..at chlapi jedou sami.. :wink:
12. bře 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jsem Ti to přeci psala na icq, že nám to Dáša dala tu plošinu. Jsem myslela, že ji taky nechceš včera, když už jsi byla v šatně. :wink:
12. bře 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem v šoku, řekla jsem Jájovi, ať dá ty kostky, co tu rozházel po obýváku zpátky do krabice. A on uklízí, no totok. Že by změna k lepšímu
12. bře 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, jojo, byly jsme s Peťkou (čehou) i Babu. Bylo fajn, domů jsme dorazily o půl dvanácté. Pro mě je tohle vyjímečné, ale o to lepší :slight_smile:.
Venku je dneska sice chladno, ale jinak krásná zima. Dopo vyrazíme ven. Buď s kočíkem nebo na sáňkách. Ale určitě ven. Musíme využít toho, že zatím netaje. Úklid u domu už mám dnes hotový, tak jdem kukat Kouzelnou školičku...
12. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak Áďa si ráno přelezl postýlku a přišel za náma v 6:30 do ložnice,pak šel dolů do obýváku tam rozbil plastový talířek Natálce.

Mám jet za chvíli do Zlína,ale nechce se mi,mám strach a ten sníh mě s....

Dnes jdeme s Natálkou do cirkusu,dostala ve školce vstupenju zdarma,tak to využijeme,jen musím zjistit kde to přesně je.
12. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karoli co ve Zlíně?

Ten sníh je naprd :frowning2:
12. bře 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsme byly zase ráno plavat, Valinka byla spokojená, teď spinká až se probudí tak budu uklízet, babička ji pohlídá.
JJ Marti mama chodí cvičit a zalíbilo se jí to. Je nadšená z plošiny a roleticu :slight_smile:

Dáši nepřinesla vám mama něco na památku? :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli měla jsem jet pro křeslo,manžel dělal křesla a že chtějí vyrobit ještě několik kusů.Samozřejmě vyhodil rozměry křesla,tak proto jsem tam měla jet.Řekla jsem mu že se mi nechce že se bojím,se nasral a jel tam sám,a řekl mi,však počkej až budeš potřebovat něco ty.Už mě fakt s...,mě nikdo s ničím nepomůže,jsem na všecko sama a děcka jako kdyby byli jenom moje.No nebudu to rozebírat.Jsem totálně vycuclá jak psychicky tak fyzicky.Ke všemu ležím s malým,protože oba máme rýmu a mě bolí v krku.
12. bře 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
normo a práve proto je ten srazík...vyjecáš se,vyliješ si srdíčko,odreagujeme se.....zasmejem se a hned bude líp....

a jinak všichni chlapi jsou stejní.... :wink:
12. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek