• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Marti co to je to baneum? nějaký olej?
15. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Balneum..chbí mi tam ..L..Jo jo je to lejík do vody ...na AE a suchou pokožku atd..
15. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti kuji :wink:
15. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted mi tam chybí....Y...a..O... :grinning: :grinning: :grinning: jsem pisatelka jako blázen :grinning:
15. únor 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
v poho, já chápu :grinning:
15. únor 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Marti úplně ses trefila, tak přesně tam podnikám :grinning: :grinning: :grinning: a Editka je má pravá ruka, tak tam spolu makáme
15. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé tak já si to myslela,jak píšeš o vířivce.....

My se ted vrátili z preventivní prohlídky u zubaře..malá to zvládla super,ani slzička....dostala obrázek :wink: ..je to už velká holka,jak chodí k zubaři....já zase nervy před zubařem,ráno dvakrát na záchodě :grinning: a pohoda...nic nám bratranec nedělá.... :grinning: Musím to zaklepat....máme dobrý zoubky všichni!!

Holky a slyšely jste že hlásí -20 TENTO TÝDEN..STRAŠNÝ!!!!!
16. únor 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Marti super, že zoubky máte ok. Já a zubař to je taky dycky boj - se dycky půl roku odhodlávám.
Holky neznáte nějakého očního, který nemá plno a bere nový pacoše?
16. únor 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak si zajdi na oční jak jsme byly s Klárinkou....je to v areálu nemocnice,malá budova ..je to oční a tam te vemou....jinak vím že se objednává všude a objednací lhuta je strašná.A ještě je ordinace v OP dule,tam jsou dr.Chodím tam na gyndu a je tam i oční....a bere bez objednání.... :wink:
16. únor 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti super, díky za radu.
16. únor 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek teď mi chvilku nešel net.
No možná má jiji chřipku :unamused: NO snad to není nic hroznýho.
Jinka my jsme byly taky na kožním v pátek dostaly jsme jakousi míchanou mastičku.Docela to zabralo.
Tak zatím papa.
16. únor 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, holky Jiji to nějak fláká tady. Na červenci 2007 jsem jí zahlídla, jí budeme muset asi domluvit :grinning:
16. únor 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abinko a co tedy máte?alergii nebo ekzemek?

Fakt Oli? no to ji musíme domluvit..jinde plká a za náma nepříjde :grinning:
16. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teď jsem dožehlila, už to odkládám 2dny, vůbec se mi do toho nechtělo, tak to mám z krku :wink:
venku poletuje snížek, koukala jsem na zprávy, tak všude jsou kalamity a sněhu a sněhu , na horách padají laviny a to ještě má sněžit a sněžit a do toho ty mrazy!!!!

marti snad se nám ty mrazy vyhnou a bude jen tak -5 a sluníčko , ten snížek by chvilku mohl vydržet, malému se to líbí venku ve sněhu , lepší než déšť :slight_smile: :slight_smile:
chodíme každé dopoledne krmit kačenky na rybník, tedy když je aspoň trošku slušné počasí, tam jedeme kočárkem a zpátky pak cupkáme pěšky, to víte, krok dopředu, krok dozadu, tam něco letí, jede, tak to je s Adámkem procházka na hodinu :grinning: :grinning:

tak jiji je nevěrnice a kašle na nás, to ji musíme udělat ty, ty , ty :slight_smile: :slight_smile:

jo dnes jsme byli taky na kožním marti a oli, Adámkovi se zas kolem pusenky dělají takové červené pupínky, někdy víc , někdy míň, primářka je známá, tak na nás mrkla a říkala, že to nic není , je to z dudlíku, máme ho vyhodit, ale Adámek ho na noc ještě vyžaduje :slight_smile: :slight_smile:
tak zatím pa a hezké sny a pohodovou noc :wink:
16. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti no samy ještě nevíme.Uvidí se.Vypadá to na alergickou reakci,ale nějak se mi tomu nechce věřit,protože já mám to co měl malý mezi palcema a ukazováčkama na obou rukách.No hlavně že ta mastička zabírá.
17. únor 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:confused:
17. únor 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, Abi, dnes to flákáme co :sweat_smile:
17. únor 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

je tu nejako pusto... :astonished: :astonished:
My byly odpo vybírat prstýnky s tatkou.....tak máme vybráno..,pak nejaké drobnosti...no je to věcí :grinning: :grinning:

Počasí hnus,furt chumelí,už me to štve!!!
Zítra má přijít známá popřát Klárce a mě k narozkám..no brzo,že? :grinning: :angry:
17. únor 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé tak když jste tu byly vy.Tak já ne :sweat_smile:
Taky mě to štve.NO marti aspoŇ že vůbec :wink:
17. únor 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak dnes to doufám vylepšíme ne :grinning:

Marti super, že máte prstýnky a jaké?
Co Klárinčin ekzém?
Jája to má lepší, nicméně teda to má pořád, takže nevím jestli vydržet a mazat, no dám tomu týden, a příští dyžtak vyrazíme.
18. únor 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...prstýnky máme značky retofy....z bílého zlata....tak doufám že ve skutečnosti bude peknej jak na obrázku....ty víš o čem mluvím že?..ale je to síla jak všecko stojí tolik penez....ted jsem si vybrala dort jakej chceme,jen jeden...za syna a dceru nechceme.....nikdo to stejne nejí....pošlu ti foto..je nádhernej..samé ovoce,mandl.marcipán a mascarpone ale cena 2900kč...tak se mi protočili panenky a prstýnky budou stát 10-11 tis.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A ten ekzemek má fuet..toho AE se jen tak nezbavíme...koupeme,mežeme....musím si na netu najít steavu co muže a nemuže na AE..
18. únor 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dortík je nádhernej, my měli taky jen jeden. Ono to fakt stačí, když jsou ještě koláčky. Prstýnky maso no, ale zas to máte na celý život :wink:
Jinak J. už nemá rýmičku, tak bychom se mohly příští týden sejít co říkáš?
18. únor 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Marti a když ji vykoupeš v tom Balneum, tak jí pak ještě namažeš nebo ne?
18. únor 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, marti a kdy máš svatbu??
18. únor 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, dort fakt nádhernej a bude určitě super, tenhle typ dortů miluju. já totiž Marti ještě nic neřeším a to jsme si vybrali termín 6.6. ale taky ho ještě nemáme 100%zamluvený, jen předběžně. tatka nějak nemá čas to řešit a já mám jakoby pocit, že se mu do toho nechce, ale když s tím začnu tak mi řekne, že samozřejmě že chce , ale já chci aby mě do té svatby uháněl a ne já jeho, tak na to prdím a čekám :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli každý večer po koupání ji musíme mazat tím namíchaným kreémen na předpis....

A jinak dadli....termín máme zamluvenej na 20 června..a popravde ti řeknu,že se těším at už je to za mnou...já nejsem typ na vdávání...kdyby Klárinka nebyla ,tak se ani nevdávám...klape nám to 9 let tak i bez papíru..ale chci mít stejné příjmení jako Klárinka tak se vezmeme..furt to oddalujeme a ted jak je malá tak už chcemem být jako rodina.
Ale hostinu nemáme v žádne restauraci..na to fakt nejsem...máme to od 16 hodin na chalupe,bude sele,bečka atd...pohodička....tak snad to probehne všecko bez problému...hlavně počasí at vydrží....
18. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti aha díky. Já ho mažu tím Lipobasem, v návodu psali, že je to taky na ekzémy. Tak uvidíme.
18. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem vás dočetla ale nestíhám peču a peču.přidala jsem fotečky tak kuknite.
18. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek