Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
kolca
15. únor 2009
Marti co to je to baneum? nějaký olej?
martinataylor
15. únor 2009
Balneum..chbí mi tam ..L..Jo jo je to lejík do vody ...na AE a suchou pokožku atd..
kolca
15. únor 2009
Marti kuji 😉
martinataylor
15. únor 2009
Ted mi tam chybí....Y...a..O... 😃 😃 😃 jsem pisatelka jako blázen 😃
kolca
15. únor 2009
v poho, já chápu 😃
dadlina
15. únor 2009
jé Marti úplně ses trefila, tak přesně tam podnikám 😃 😃 😃 a Editka je má pravá ruka, tak tam spolu makáme
martinataylor
16. únor 2009
Jéé tak já si to myslela,jak píšeš o vířivce.....

My se ted vrátili z preventivní prohlídky u zubaře..malá to zvládla super,ani slzička....dostala obrázek 😉 ..je to už velká holka,jak chodí k zubaři....já zase nervy před zubařem,ráno dvakrát na záchodě 😃 a pohoda...nic nám bratranec nedělá.... 😃 Musím to zaklepat....máme dobrý zoubky všichni!!

Holky a slyšely jste že hlásí -20 TENTO TÝDEN..STRAŠNÝ!!!!!
kolca
16. únor 2009
ahojky,
Marti super, že zoubky máte ok. Já a zubař to je taky dycky boj - se dycky půl roku odhodlávám.
Holky neznáte nějakého očního, který nemá plno a bere nový pacoše?
martinataylor
16. únor 2009
Oli tak si zajdi na oční jak jsme byly s Klárinkou....je to v areálu nemocnice,malá budova ..je to oční a tam te vemou....jinak vím že se objednává všude a objednací lhuta je strašná.A ještě je ordinace v OP dule,tam jsou dr.Chodím tam na gyndu a je tam i oční....a bere bez objednání.... 😉
kolca
16. únor 2009
Marti super, díky za radu.
abinkaautor
16. únor 2009
Nazdárek teď mi chvilku nešel net.
No možná má jiji chřipku :-| NO snad to není nic hroznýho.
Jinka my jsme byly taky na kožním v pátek dostaly jsme jakousi míchanou mastičku.Docela to zabralo.
Tak zatím papa.
kolca
16. únor 2009
kuk, holky Jiji to nějak fláká tady. Na červenci 2007 jsem jí zahlídla, jí budeme muset asi domluvit 😃
martinataylor
16. únor 2009
Abinko a co tedy máte?alergii nebo ekzemek?

Fakt Oli? no to ji musíme domluvit..jinde plká a za náma nepříjde 😃
verdik
16. únor 2009
ahoj holky, teď jsem dožehlila, už to odkládám 2dny, vůbec se mi do toho nechtělo, tak to mám z krku 😉
venku poletuje snížek, koukala jsem na zprávy, tak všude jsou kalamity a sněhu a sněhu , na horách padají laviny a to ještě má sněžit a sněžit a do toho ty mrazy!!!!

marti snad se nám ty mrazy vyhnou a bude jen tak -5 a sluníčko , ten snížek by chvilku mohl vydržet, malému se to líbí venku ve sněhu , lepší než déšť 🙂 🙂
chodíme každé dopoledne krmit kačenky na rybník, tedy když je aspoň trošku slušné počasí, tam jedeme kočárkem a zpátky pak cupkáme pěšky, to víte, krok dopředu, krok dozadu, tam něco letí, jede, tak to je s Adámkem procházka na hodinu 😃 😃

tak jiji je nevěrnice a kašle na nás, to ji musíme udělat ty, ty , ty 🙂 🙂

jo dnes jsme byli taky na kožním marti a oli, Adámkovi se zas kolem pusenky dělají takové červené pupínky, někdy víc , někdy míň, primářka je známá, tak na nás mrkla a říkala, že to nic není , je to z dudlíku, máme ho vyhodit, ale Adámek ho na noc ještě vyžaduje 🙂 🙂
tak zatím pa a hezké sny a pohodovou noc 😉
radus.b.
16. únor 2009
Kdyby jste nááááhodou měli zájem

http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?v...
abinkaautor
17. únor 2009
Marti no samy ještě nevíme.Uvidí se.Vypadá to na alergickou reakci,ale nějak se mi tomu nechce věřit,protože já mám to co měl malý mezi palcema a ukazováčkama na obou rukách.No hlavně že ta mastička zabírá.
abinkaautor
17. únor 2009
=-)
kolca
17. únor 2009
kuk, Abi, dnes to flákáme co :-N
martinataylor
17. únor 2009
ahojky holky,

je tu nejako pusto... :-o :-o
My byly odpo vybírat prstýnky s tatkou.....tak máme vybráno..,pak nejaké drobnosti...no je to věcí 😃 😃

Počasí hnus,furt chumelí,už me to štve!!!
Zítra má přijít známá popřát Klárce a mě k narozkám..no brzo,že? 😃 ]-(
abinkaautor
17. únor 2009
Jé tak když jste tu byly vy.Tak já ne :-N
Taky mě to štve.NO marti aspoŇ že vůbec 😉
kolca
18. únor 2009
Dobré ránko,

tak dnes to doufám vylepšíme ne 😃

Marti super, že máte prstýnky a jaké?
Co Klárinčin ekzém?
Jája to má lepší, nicméně teda to má pořád, takže nevím jestli vydržet a mazat, no dám tomu týden, a příští dyžtak vyrazíme.
martinataylor
18. únor 2009
Ahojky...prstýnky máme značky retofy....z bílého zlata....tak doufám že ve skutečnosti bude peknej jak na obrázku....ty víš o čem mluvím že?..ale je to síla jak všecko stojí tolik penez....ted jsem si vybrala dort jakej chceme,jen jeden...za syna a dceru nechceme.....nikdo to stejne nejí....pošlu ti foto..je nádhernej..samé ovoce,mandl.marcipán a mascarpone ale cena 2900kč...tak se mi protočili panenky a prstýnky budou stát 10-11 tis.... :-p :-p

A ten ekzemek má fuet..toho AE se jen tak nezbavíme...koupeme,mežeme....musím si na netu najít steavu co muže a nemuže na AE..
kolca
18. únor 2009
dortík je nádhernej, my měli taky jen jeden. Ono to fakt stačí, když jsou ještě koláčky. Prstýnky maso no, ale zas to máte na celý život 😉
Jinak J. už nemá rýmičku, tak bychom se mohly příští týden sejít co říkáš?
kolca
18. únor 2009
Jo Marti a když ji vykoupeš v tom Balneum, tak jí pak ještě namažeš nebo ne?
dadlina
18. únor 2009
ahojte, marti a kdy máš svatbu??
dadlina
18. únor 2009
jo, dort fakt nádhernej a bude určitě super, tenhle typ dortů miluju. já totiž Marti ještě nic neřeším a to jsme si vybrali termín 6.6. ale taky ho ještě nemáme 100%zamluvený, jen předběžně. tatka nějak nemá čas to řešit a já mám jakoby pocit, že se mu do toho nechce, ale když s tím začnu tak mi řekne, že samozřejmě že chce , ale já chci aby mě do té svatby uháněl a ne já jeho, tak na to prdím a čekám 😃 😃 😃
martinataylor
18. únor 2009
Oli každý večer po koupání ji musíme mazat tím namíchaným kreémen na předpis....

A jinak dadli....termín máme zamluvenej na 20 června..a popravde ti řeknu,že se těším at už je to za mnou...já nejsem typ na vdávání...kdyby Klárinka nebyla ,tak se ani nevdávám...klape nám to 9 let tak i bez papíru..ale chci mít stejné příjmení jako Klárinka tak se vezmeme..furt to oddalujeme a ted jak je malá tak už chcemem být jako rodina.
Ale hostinu nemáme v žádne restauraci..na to fakt nejsem...máme to od 16 hodin na chalupe,bude sele,bečka atd...pohodička....tak snad to probehne všecko bez problému...hlavně počasí at vydrží....
kolca
18. únor 2009
Marti aha díky. Já ho mažu tím Lipobasem, v návodu psali, že je to taky na ekzémy. Tak uvidíme.
kristyan
18. únor 2009
Ahojky,tak jsem vás dočetla ale nestíhám peču a peču.přidala jsem fotečky tak kuknite.

Začni psát odpověď...

Odešli