• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojte
u nás noc super..malá mi usla v 7...v 8se vzbudila..poprděla se tak se se mnou kupala a dívala se s emnou na telku až do pul 11 ale byla hodná.a spala do pul9..s jedním probuzením..takže super :wink:

normo..jj tak vykecat se... :grinning: ,pro nás co nemužem odvýzt děti k babičkám nebo tak je to naprd kor když se marodí:frowning2: to znám :confounded:

ted se u nás spí.i malá i Tomik..už spí hodinu.. :sweat_smile:
12. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karoli chlapa uškrtit, nedivím se, žes nejela, v tomhle počasí bych taky nechtěla jet. Ono ho to přejde, cestou se uklidní, jak píše Marťa, na srazíku se odreagujeme a bude líp.

Dráče už spí, ale byl to boj dnes :angry: . Jinak hlásím, že má další bouli...tento týden fakt teda co den to bebí...
12. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,už to potřebuju někam vypadnout.
Mám doma 2 poukázky na kosmetiku a ještě jsem nešla,prostě nemám čas.
Teď Adámkovi dorazil hopsací koník co jsem objednávala přes mmb,tak chvíli hopsal,šťastnej jak želva.Snědl plnou misku máčky a dvě knedle.Samozřejmě že ještě nespí,slyším ho jak nahoře dupe,zase vylezl z postýlky.Asi si s ním budu muset lehnout jak včera.Včera jsem spala dřív jak on :grinning: .
12. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karoli tohle se stává manžovi, když ho jde uspávat :grinning: Se ho ptám, kdy malej usnul a on prostě neví. Ale zas je dobrý, že malej pak usne v poho, pr mu nic jiného nezbývá.
12. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
potvrzuji že všichni chlapi jsou stejní............

Dneska si babi z dědou odvezou holky na víkend dovezou je v neděli...mi asi pojedem nekupovat do OL páč už nemáme co jíst.... :grinning:
Dívala jsem se a v cinestáru dávají dr od jezera hrochů tak bych šla když už tam budem tak to zusím navrhnout tátovi a uvidíme.....

Dneska peru zítra žehlím jestli má někdo zájem mi přijít vyžehlit klidně může...mám toho víc než bych čekala.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: to zas bude na půl dne....táta má víkend raní tak se aspoň nebudu nudit... :confused:
12. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už spí,lehla jsem k němu do pokoje a do 10ti minut tuhoš sláva.

Oli to se stává někdy i mýmu muži.

No jdu umýt nádobí(myčka) a dát kafíčko a koupila jsem si věneček,tak zhřeším.Sice se tady pořád řeší kila,já mám pořád 3kg navíc po Áďovi a nějak to nejde dolů,ale těch 17kg šlo rychle.
12. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , takže pro nás maminky , co jsme stále v jednom kole a chlapi to někdy neumějí pořádně ocenit, tady na příští rok blokuji víkendový pobyt s wellnesem :grinning: :grinning: :grinning:
v pv je prý sníh, takže se z hor vrátíme opět do bíla :slight_smile: :slight_smile:
já tady teď popíjím pivečko své oblíbené pilsner urquell :grinning: :grinning: , Aďulka chrupká, dnes tu trošku poletuje sníh a zatáhlo se, tak jsme ráno vytáhli saně a brázdili údolím, zašli si na oběd , Adámek si vyhrál chvíli v dětském koutku, pak mi pomohl vytáhnout saně do kopce a asi ho to zmohlo :wink:

zítra posnídáme, pobalíme a pak zase domů, ale vůbec se nám nechce, no tak snad zas někdy příště :slight_smile:

dadli tu knížku mi pak musíš půjčit, já bych chtěla být taky pořád pozitivně a optimisticky naladěná, každý den si říkat , jak je ten den krásný a mít pořád úsměv na tváři, ale některé věci člověka pěkně rozhodí a pak se usmívej :grinning: :grinning: :grinning:

jo a dávám za pravdu, nemyslet raději na nic špatného, protože ,jak se člověk na to svýma myšlenkama upne , stane se to :frowning2: :frowning2:

jonusko klidně ti můžu nechat norethisteron, oddálíš si ms a budeš mít klídeček, mám pomalu celé balení, teď jsem to nechtěla na horách takže jsem použila

normo chlapi jsou chlapi, jak není po jejich čertí se jak malí kluci a pořád si myslí, že mají ve všem pravdu , kašli na to, na srazíku to rozebereme :grinning: :grinning:

holky koukám z okna na slalom, jezdí mi přímo pod oknem, teda ti to válí, taky bych tak chtěla umět lyžovat, musíme s dadli do nějakého kurzu to vypilovat, že dáši :slight_smile: :slight_smile:

:wink:
12. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdiku a co to je::to jako oddálí MS??jen tak??na to bych mrkla at si to fakt užiju
možná to fakt vypadá holky blbě ale já to poslední dobou hodně blbě snáším..moje dr.mi už nachystala nějaký homeo..ale než zaberou :wink:
pisneš mi info??díky..:slight_smile:
12. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se teď tuplovaně nasrala,přijel ze Zlína a že Adama hlídat nebude.Tak musím narychlo sehnat hlídání ať můžu z Naty do cirkusu.To je takovej b.....,ještě že mi nechal alespoň auto,tak jdu zkusit sestřenici nebo tchýni.
12. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč dělal děcka,když se o ně nechce starat.No to už asi byla poslední kapka,se fakt odstěhuju a děcka mu nechám.
12. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,prosím vás kde je v PV za veledromem u jízdárny Cavalo,vůbec neznám.Tam je ten cirkus.
12. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karoli směrem na Kostelec na Hané, zahneš k Hotelu Tennis Club a pojedeš rovně až na konec, tam už to uvidíš. Je to na tom poli naproti těm domům s Pečovatelskou službou. Ale to uvidíš, jak pojedeš autem. Po Kostelecké, před hotelem doleva a rovně potom :wink:
12. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli děkuju moc :wink: .
12. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
normo to je špatný :confounded: trvá to už dlouho??
taky jsem chtěla jít na cirkus ale nemám ještě rodičák...
zítra jdem ale do Čelek na karneval ta si děti užijou ažaž
12. bře 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě přišel rodičák včera na účet.

Jonuško,mě to připadne co jsme se vzali že se změnil,jsme spolu 7let z toho 2,5 roku manželé.Já nevím co se sním děje,jestli to že máme dluhy,nebo má hodně práce,já nevím.Ráno jde do práce,vrací se večer,děckám se skoro vůbec nevěnuje,nevím no.Dost ě to mrzí a bolí,už zase řvu.
12. bře 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
normo to je zajímavý..ono se říká...že co 7let to krize..
my se rozvádíme po 7letým vztahu... :unamused:
mě chodí složenkou takže ho čekám nejspíš pondělí uterý...
12. bře 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje první životní rodičovská mi přišla včera :slight_smile:

U nás 7 letá krize neplatila, my ji měli po 5 letech. Letos spolu budeme 10 let. To je fakt síla :grinning:
12. bře 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
me přišel rodičák taky včera na učet...složenkou je to pozdeji....u nás krize taky nebyla po 7 letech.....ale dříve.... :grinning: ,teda spíš z mé strany....ale v unoru jsme oslavily 10 let ....takže gratuluju edit.... :wink:

normo je toho moc asi na každýho ale ne nadarmo se říká že po svatbe se všecko zmení...a ve vetšine připadu je to pravda..proto já to tak odalovala :grinning: ,včervnu budeme mít 1 rok vyročí svatby tak ti povykldadám...ale nekdy jsou ti chlapi fakt na zabití...Ted jsem do sebe naprala párečky detské...,otevřely jsme si vínko a jen funím ale honí me mlsná na čokoládu :grinning: :grinning: :grinning: a táta koupil bramburky k víno :grinning: ,tak jsme zase u toho....pak NEZER!! :grinning:
12. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no něco jiného je krize bez dětí a krize s dětma..myslím ve vztahu...

bramburky??pak chcete hubnout? :grinning:

já jdu dát dětičky do vany..jinak je dneska chválím jsou hodní :wink:
12. bře 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky dnes jsem vycuclá pd rana po doktorech pak nakoupit uvařit kurna chcu byt chlap :grinning: jo v uteri jedu du brna na Žluty kopec
12. bře 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi..já jsem dneska taky nějaká k.o..ospalá..a nic se mě nechce.děti jsou vykoupané,poklizeno je,povečeřeli jsme tak lehnu k TV..až usnou
12. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - držím palce ať ti to v uterý dobře dopadne!!
12. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ty jdeš na to vyšetření???tak budem držet pěstičky :wink:
12. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo evíku...musíš pak hned dát vedet..budeme na tebe myslet..dopadne to dobře ,musíš veřit... :wink:
12. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky pak jdam vědět jsem jak na trní dobrou
12. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak masky mámenachystaný...
jen nabít baterky... :grinning:
a večer přijede přítel konečně po týdnu :wink:
12. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak zase jsem bez malého a s manžou vzhůru od 6h, se na to vy.... :grinning:
¨včera jsme byli celé odpo v brně, ikea, nákupy, kávička, večeře,

ted jedeme za martinkem, dneska slavíme, bude mít př.týd. 2 roky a slavíme i druhého syna ten má v neděli 19let :wink: Tak máme nááádherný dort z brna a dnes nahlášeno 16 lidí, tak budu celé dopo mazat chlebíčky atd.

marti, taky máme v červnu rok výročí svatby. a musím uznat, že je to fakt změna, do svatby to byla idylka, ted už to tak super není, nestěžuju si, je to pořád ok, ale je to jiné :frowning2: :frowning2: :frowning2:

jonusko, taky mám ten norethisteron, bere se to tak dva dny před měsíčkama a oddálíš si to jak potřebuješ. já jsem to nepoužila, mám celé balení.

holky, papa , hezký víkend, já vstávám a jedeme

normo, drž se, tohle znáám z bývalého manželství, je to neskutečný, je to vůl. pošli ho někam. papa
13. bře 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

ak mi Ivka psala že to není vhodné pro kojící... :frowning2:

taky bych potřebovala být bezdětná... :unamused: aspon na jeden den a noc..jak to děláte???

a jinak slavíme.. :wink: Tomík neměl v noci plínu...vzbudil se na WC..no huráááááááááááááááá

Daši vše nej oběma :slight_smile: :slight_smile:
13. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak se přidávám do klubu nespavcůůů Dáši :wink: já taky nespím když tu holky nejsou ...včera jsme šli spát v 11 a ráno v 6,30 vyspaná tak už mám obalené řízky polívka se vaří i na knedlíčky nachystáno...brambory olupané byla jsem v obchodě a teď nuda...Budu teda žehlit ale až odpol....

vše naj oslavencům... :wink:
13. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

vy jste teda ptáčata,my vstavaly před půl 8 s Klárinkem....spinkala s náma od půl 2,chtela tátu...,my ted odjídžíme na chalupu,dorazíme večer.

Dáši,všem detičkám přejeme vše NEJ.....Klárinka posílá Martínkovi pusenku :wink:

Kristy jak pojedem do Kluža tak ti vyhodím moje prádlo ,když jsi v tom žehlení a jsi sama :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek