• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahoj holky,tak cirkus byl super,Natálce se to líbilo a mě taky :wink: .

Nakonec hlídal manžel,jsem ho slušně poprosila jestli může přijet ne kvůli mě,ale kvůli Natálce,tak přijel.

Vařím polívku a v lednici mám máčku s knedlíkem a pak musím vyžehlit tu šílenou hromadu prádla.

Večer jsem šla do hospody se sestřenicí a vrátila jsem se asi o půl jedné,tak jsem se trochu odreagovala a pořešili jsme bydlení,že kdyby něco můžu jít k ní.
13. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
normo uvidíš že to bude dobrí chlapi mají takoví obdoby sprace choděj vynervovaní a odnášíme to mi nepodavej se tomu nejlepší je to ignorovat ja to tak dělam a do tydna je pohoda přileze sam :grinning:
13. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted si trošku rýpnu:slight_smile: :grinning: Daši objednala jsi doufám kulatej stul?????
nebo zas budete sedět po dvou na židlích :grinning: :grinning:
sranda... :wink:

tak my za chvíli vyrážíme hurááá
13. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi dobrííííí ale u prostřed musí byt díra jinak nas zas všicni poposunou až do zadu sranda:slight_smile:)))))))musí byt
13. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviku,já to vždycky nevydržím a dolezu jako první.Dnes jsem se s ním chtěla bavit,ale dělal mrtvýho brouka a tak blbě se pousmíval,tak nevím,mno uvidíme.
13. bře 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
NORMO SKUS TO VYDRŽET JA JSEM TAKY VŽDY DOLEZLA PRVNÍ ALE PAK SE TO ZLOMILO A FAK TO FUNGUJE BUD SILNA A VYDRŽTO AD SI TEBOU NENÍ TAK JISTY
13. bře 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
normo to jsi na tom jako já..já taky dlouho nevydržím.. :unamused:

Evi to je jen sranda...mě je v podstatě jedno kam sednu...

tak karneval uplně suprovej..děcka už spí...jsou utahaní :grinning: zítra dám nějaký fotečky.a video s Jonis byla srandovní... :grinning:
ted jdeme na večeři.. :wink: konečně mezi lidi.mamka hlídá..protože stejně spí... :wink:
13. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je dnes všichni paří?:slight_smile:)))))))))))
13. bře 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

včera jsem vás jen dočetla ale už nepsala,ani tu nidko nebyl...tak je jasný ov íkendu má každý program...

my vstávali dnes v 7..malá se vzbudila jen v 1 a v 5 na čurání takže kldiná noc po dlouhé débe,když človek vstává je 2 krát :grinning: :grinning: ,jdeme snídat..užijte si nedeli..i když sluníčko asi nevyleze :cry:
14. bře 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Evik já UŽ nespím... :grinning: ty ještě jo že ?

Venku hnus mě už to počasí tak se.. že nemám slov....

Holky tak v pondělí jdu na trenažér do AŠ bojim bojim to bude trapas...... :sweat_smile:

Já jsem všera pochodila kamošky není nad kafíčko bez dětí je to k nezaplacení.............

Holky byli včera v cirkuse a Kája usnula ještě než začalo vystoupení...tak ji děda nechal trochu prospat pak ji vzbubil, aby z toho taky něco měla prej byla nadšená tolik zvířátek.... :grinning: :grinning: .Dneska jdou na loutové div. do Sokolovny....to bude zážitků...Já to říkám pořád že ve městě je víc možností.....

tak pa dneska proběhne to žehlení už teď se mi nechce ,ale musím toho vyžít když holky nejsou doma a taky hlavně zítra jedu do města tak ať to mám zkrku.....

Pa Pa a hezkou neděli všem
14. bře 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy mi stavali v šest už mam navařeny malej ma dnes brambori z kukuřicí mrkvou orestovany na masle a kuřecí maso mi mame zapečeny kuřecí maso z bramborem a dělala jsem nepečeny tvarohoví dort z jahodama a poved se v jednu jedou formule tak už se těším jsem fanynka
14. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

tak už vegetíme u našich, tyjo ale co tady budu celý týden dělat teda nevím -asi přečtu našim půlku knihovny :grinning:
14. bře 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky se srazem to u mě vypadá bledě R má odpolední a naši taky takže hlídání nemám :angry: :angry: :angry:
14. bře 2010 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky malej mě nechce jest kousky jen uplně rozmixovano kdyš mu tam necham kousky tak děla že se mu navaluje jak ho to mam naučit?jo jdu umít nadoby udělat si kafíčko a opul jedné jedou F1 tak jdu čučet
14. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelen to je škoda.....

kristy a u koho deláš autoškolu?

formule to nás teda nebere...tata uklízí v garáži a pucuje si auti,malá usla před 13 hod. a já projíždím a dávám veci na MMB...pak pujdme ven,chci si zajed do sportisima koupit botasky na jaro...adidasky superstary... :wink: ,ale ta cena.... :angry: ,ale jsou moc krásný
14. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti vidíš hod mi stránky na tvé MMB at mrknu... :wink:

fornule mě taky ne ale kluci se dívají s dědou

tak uděláme srazik ještě v dubnu a bude at mužem :grinning: :wink:

já jdu ted na šštrudl... :wink:
14. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,u nás se stávalo už v 6hod. opět přišel za náma do ložnice,se nevyspím ani o víkendu :rolling_eyes: .
Teď už 1.5hodiny spí,tak je klid,zapla jsem myčku,uvařila kafe a hledím na net,chci si koupit nový záclony a koberec do obýváku.
14. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky když budete mít něco na prodej po holkách tak bych něco koupila. Malých věcí jsme měli hromadu, ale teď už toho moc nemáme. Zásoby od babiček a přátel došly :grinning:
14. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak je po oslavě, jen se žralo a žralo, jsem jak prasátko :grinning: nemůžu ani dýchat :grinning:
Martinek dostal moooc hraček

a dostal to kolo- odrážedlo, a super, hned nasedl a valí, s holkama byl venku a za půl hodky mě volaly aby mi ukázaly jak si vyšlape kopec od hospody a jede dolů, já myslela že mě trefí, to je fakt čertovo dítko , ted už nemám šanci ho dohonit, budeme muset na hloučel a já sednout na kolo :grinning:

mám pocit, že kdyby dostal kolo, tak v poho jezdí

Jonuško, kulatý stůl asi ani nikde nemají

ale napadlo mě, že bychom ten srazík mohly dělat pravidelně, třeba vždy poslední pátek v měsíci a přijde kdo může a odreaguje se kdo bude mít chut. domluvíme to na srazíku , ju???
14. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak vyžehleno přesadila jsem pár pokojovek...a budu se učit značky :wink:

Marti AŠ dělám u Kalvodu....v Konici je to blíž od nás jak PV ...a je možno dělat záv. zkoušky v Konici ...to by se mi hodilo páč ve městě je to mazec...ale není to pravidlo někdo dělá závěrky v Konici a někdo v PV i když na hodiny atd. chodil do Konice...nevím podle čeho to určujou...

No ze srazíkem pořád nevím ale určo dám vědět ju ...... :wink:
14. bře 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Dadli tak to je fakt borec Martínek - šikulka veliká. Bude to muset Jájouškovi ukázat jak se to dělá. :sweat_smile:
14. bře 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daši j vím to bylqa sranda jenom..s tím stoem doufám že jste se některá neurazila nebo tak
jj pravidelně by to šlo

takže jste oslavili bezvadně :wink:
14. bře 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže holky...co máte holky mladší jak Klárka :wink: ,doma máme kupy oblečení po Klárce....kdo má zájem klído muže dojít...říkal ajsem Jonušce a přehrabat si ty krabice a krabice,je toho MOOOOC!!!!Krásný veci i na lítačku,na písek...chce to videt atd....

na MMb mám stránky ale tam mám jen pár veci....není na to čas to tam dát...cche to fatk videt.... :wink:.Posílám odkaz na moji stránku na MMB.

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=62916
14. bře 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti..tak mužu dojit třebas ve středu?dopoledne???s malou a tomášem??budu mít už penízky.a něco bych vybrala:slight_smile:
14. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé jonuško nevím ve středu nebudu pravdepodobne doma,doma budu uterý dopo,nebo čtvrtek nemám nic celý den a v pátek odpo...a penízky neřeš....mužeš klidne až po další mateřské atd...,jak budeš mít :wink:
14. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martulko budete zítra dopoledne doma?Mrkla bych male neco na lítačku nějaké tepláčky a taky pro vás něco mám
14. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak ju..v uterý mužu..kde to bydlíš??mužu i zítra,, teda n.krom čtvrtka a pátku :wink:
14. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se všem omlouvám nereaguji na nic protože si nepamatuju co kdo psal ale čtu vás.Mám den blbec tak raději nemluvim nepíšu....ale moc se na vás na srazík těším.

Malá jde ve čt na priorix nevíte za jak dlouho se můžou objevit teploty atd?Jen se ptám jeslti to nebude v den stazíku to bych asi nešla když by hořela tak nějak bych ji nenechala...no znáte to sami
14. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
po priorixu nám dr. říkala od 6-12 den....malá teda po priorixu horečky nemela ale vždy rýmu....

Peti budu dopo doma,ale až tak po 10...do té doby jsme po nákupech s klárkou a venku,pak musím vařit tak doma budem....

jonuško tak bud zítra nebo uterý..po 10 jsme doma...písnu ti mobil do IP... a i adresu...
14. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti, martinek měl po prvním priorix tetra asi 9-tý den 2dny 39horečky. ted jsme byli ve čtvrtek na druhé dávce, tak jsem zvědavá jestli budou reakce nebo ne, třeba ne, nemusí být
14. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek