• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
tak asi v uterý..to bude lepší zítra musím
vařiti:slight_smile:

zítra pustí bratránka domu tak ho pujdem navštívit :wink:
14. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
Marťo asi bys měla vyvěsit otvírací dobu, tolik zájemců, mě se líbí ty riflové šatičky z Nextu, tak né že mi je někdo vyfoukne :grinning:.
14. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Za chvilku jedu do AŠ jsem nervozní tak že namůžu ani snídat :frowning2:

dneska je u nás krásně tak doufám že v PV nebude sněžit nebo tak něco....... :angry:

du se chystat...pa pa večer pisnu zážitky.... :wink:
15. bře 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
tak já mám depresi, v Čechách zas napadl ten bílej bordel :angry: a Jajda pořád vstává v 5.50. Jsem si říkala, že když neuslyší taťku vstávat, že b ude třeba spát dýl, ale bohužel :sweat_smile:
15. bře 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobré ránko,

my vstavali v 8...ale od 1 do čtvrt na 3 furt plakala,tak jsem ji nakonec dala nurofen a usla a chrneli jsme.... :wink:

že bych si otevřela ochudek :grinning: :grinning: ....

dnes přijde nakupovat čeha...,zítra jonuška :grinning:

kristyan držím palce,vím to jsou nervy...já je mám i za tebe..musím zavolat taky do AS bonkovi na ty jízdy opakovací..ale odvaha zvednout ten telefon :grinning:
15. bře 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. bře 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti až dorazím tak mu brnknu :grinning: a pak můžeš frčet

jinak kristyan budu na tebe myslet.Kalvodovic rodina bydlí u nás naproti :slight_smile:

My vstávaly výjmečně o čtvrt na 8 to je pohůdka mnohem lepší než o hod mín pak mi to dopoledne přijde nekonečné

No tak že 8 den je srazík úo našem očkování tak uvidíme jak to dopadne
15. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak Tomík další noc bez...supeeer

Oli nebuj tady už sněžit nebude,v noci byl děsnej větr..hruza..na dvoře pořád něco padalo jsem se uplně bála
ted letím do školky..,je tam fakt krásně :wink:
15. bře 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti joo, odlož nám ty šatečky, pak se domluvíme kdy se potkáme jů. Díkec :slight_smile:.
15. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak malej dnes spal celou noc až do 6hod a ted usnul znova nechapu kdyby mu to vydrželo co nejdyl zítra do toho brna manža jde ve středu na tu operaci zítra ho tam vezu zajdu si na to vyšetření pak domua ve čtvrtek promanžu jedu kdyš vše bude ok
15. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
teda tady to dnes žije.
Kristy co autoškola?
Eví tak ať to v Brně dobře dopadne.
15. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi taky držím palečky ať ti to v tom Brně vyjde dobře :wink:
15. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marto mám na tebe dotaz :wink: kde jsi koupila ten obrázek na dort??????????asi přes bnet že?V Pv se to asi nikde neprodává :frowning2: holkám se blíží narozky tak musím něco vytvořit :wink:

zítra měl jít R s Eou na rehabku ale oznámil mě že musí jet nutně pryč :angry: :angry: :angry: hlavně že to ví už týden tak zítra nepůjdu do práce bych ho fakt ko..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marto věcičky tam máš moc hezký ale na holky už malý :cry: :cry: :cry: ty si nebudešč schovávat věci na druhý mimi???????????že dáváš všechno pryč?
15. bře 2010 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještřě jsem zapomněla sestřence se v sobotu narodil chlapeček Lukášek měl 3200g a 50cm ta se mááááááá :wink:
15. bře 2010 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelen jo jo přes net....jsem to koupila....a trvalo to tak 3 týdny než to dorazilo..tak to asi nestihneš třeb ajo...na MMB toho je hodně..je to jedlý papír na dort...

prodávám co pujde...mám toho tolik tech kabelí a krabic..že i druhá holka by se oblíkla... :grinning: a když to bude kluk tak nevím co s tema vecma...ted jsem zjistila že n MMB jde zaplatit hodne aukcí tak to tam nahážu co pujde...ale nejaký oblečo je i na vyhození,jak je zničený... :wink:

druhý zatím neplánujeme...ale pokud by ji nevzali do školky a práce v helaru taky končí uplne tak asi to jinak nedopadne...než zadelat....ale jestli to bude trvat jak s klárinkou tak jsem mela začít hned po porodu... :confounded: :grinning: ,uvidíme...
15. bře 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak AŠ dobrý 3 hodiny řadit a vyhazovat blinkry rozjíždět a zase zastavovat...no mazec pro laika.... :confused:

Holky u babi spokojený akorát po Kájince trochu spoušť.....
Holky už hajinkají.....byli unavený a Kristýnka už pošupe do školky.........

Potkala jsme na městě bonynku 1981 asi teda no vím že má malou Valinku.... :wink: a ta spinkala jako brouček......
15. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean sestřenici hodně zdravíčka pro Lukáška :wink:

Marti tak zítra kol 10?tak nás čekej..kdybych to nemohla najít brnknu:slight_smile:

kristyan..nebuj tzo pujde :wink: jj tak to byla bonynka:slight_smile:
15. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, já vás průběžně čtu, ale někdy nevím, na co a jak reagovat.
Bonynko, občas mívám po kamarádce oblečení. Zrovna minulý týden jsem jí vracela to, co jsme si s holkama nerozebraly. Tak se příště ozvu a řekneš si sama....
Pravidelné srazíky by mohly být prima. Třeba se domluvíme a budem se mít na co těšit.
A ještě jsem se chtěla zeptat těch z vás, které už mají děti ve školce - holky, kolik stojí státní školka, kolik se měsíčně platí?
15. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodinko my platíme 320kč měsíčně +obědy cca 550kč
ted je předškolák tak platíme jen stravmné
Marti ještě m i pisni příkmení :wink:
15. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemužu spat mam nervi
15. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, Jonuško, to je super cena. V porovnání se soukromou školkou. Děkuji :wink:
15. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je..to dobrá cena..:slight_smile:

evikuuu...budem na tebe myslet :wink:
kdy jedete hnedka ráno?
15. bře 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak my dnes vstáváme nějak brzo..doufám že si jako na to nebudou zvykat :rolling_eyes:

sestřenka přijde o pul..pro naše výtvory z hlíny vypálí nám je tak to musim ještě zabalit..
pak do školičky.jinak noc docela ok
16. bře 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a prus...Tomík se mi ted poblinkal a Jonis pos...ale fest uplně voda :frowning2:
16. bře 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Marti někdy jindy..bohužel:frowning2:Tom leží jak lazar..
16. bře 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško v pohodě.....chápu to...nic se nedeje..hlavne at to není nic vážnýho a jsou brzo zdraví všeci... :wink:
16. bře 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti zas zvracel,tak je to jasný....:frowning2:máme nějakou virozu.nikam mezi děti nechodím s nima od vánoc kvuli nemocem a beztak jsme na karnevale něco chytli :confounded:
Marti napadlo mě že bych se sjela mrknout jen já odploko na hadříky ale radši to nechám na jindy..kdybych to náhodou neměla v sobě..nebudu riskovat..at vás nenakazím..sháním...sukýnky,mikiny,čepičky,kloboučky:slight_smile:..,tak kdyby jsi mi něco nafotila..z toho?
16. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško odpo nebudu doma...budou tu hlídat naši malou....
já se chystám to přehrabat pořádne a nafotit co nejvíce....a naházet na MMb takže fotky budou,okuknu mikiny a co by jsi chtela zda se ti to bude líbit..jen mi řekni velikost....
16. bře 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky moc nikam nechodíme a jak jsme byly na karnevale tak jsme si dovezly rýmu :slight_smile: ,hlavne at jste z toho brzo venku.... :angry: :wink:
16. bře 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti dík...potřebuju velikost 80-86...:slight_smile:
16. bře 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek