• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Romi, tak to začalo u nás, tak ať jsou brzy fit.Dej jim černej čaj s glukopurem, ale po lžičkách.
16. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak dnes vstávačka něco kolem 5:30-6hod. no děs běs.

Romi,já jsem ráno volala doktorce jestli se ty rotaviry můžou vrátit a řekla mi že ano,protože u nás od rána opět srajda,Adam měl během tří minut už pátou plínu u poslední už musel do sprchy.Ale ťuk ťuk zatím dobrý,tak doufám že z toho nic jinýho nebude.
16. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé holky tak je to zase tady ty prujmyy? to je furt dokola...přeju brzské uzdravení a zdravým at to vydrží.... :wink:

my byly venku ráno od půl 9 do 11....pak rychlo dovařit a za chvíli ji dám hajat a pak chceme jed k babi a malou tam chci nechat tak uvidíme...zda bude chtít.
Ráno jsme potkaly TObi....malinká je krásná beruška.... :wink:
16. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malá usíná a já pobežím s hafanem...

malá dnes kadila už 3 krát ale má to naštěstí tuhý bobky....ted mám strach jak to tu píšete...

malá dnes v noci vzhuru na čuraní v 22 hod a o půl 5 ráno,jinak spinkala,a vstávali jsme ve čtvrt na 8....ale dávám stále ty Homeo...pak aspon spí i 5 hodin vkuse,což je pro me svátek :wink: ,tak to dobereme a uvidíme...
16. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejky, holky, už zase něco řádí? To snad nee.... :unamused: Všichni se brzo uzdravte!
Holky, nemáte někdo na prodej oblečení na kluka vel. 128-134cm? Je to pro kamarádku, která nemá (stejně jako já) ráda nákupy v sekáči, ale od známých s tím nemá problém. Tak kdybyste někdo měly tip, budu ráda. Děkuji :wink:
16. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, vidím, že když se konečně dostanu k počítači, tak se tady s nikým "nepotkám". To je pech. Tak snad příště. Mám doma všechno, co jsem potřebovala hotové, tak si jdu něco počíst. Asi už všichni spinkáte, ale i tak přeju krásnou dobrou noc.
16. bře 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
včera jsem ani nenakukla, pr jsem celý den byla u kamarádky, která má dvouletého chlapečka a přijela ještě jedna taky s dvouleťákem. Tak se kluci vyřádili. Jsem ráda, že jsem se s nima viděla, pr je vidím tak jednou za půl roku. Je to holt daleko no :frowning2:

Jéje rotaviry, tak všichni marůdci ať jsou co nejdřív zdraví.
17. bře 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky krásný ráno

no tak my jsme už ok..myslím že tpo rotaviry nebyli...Tomik jen zvracel,bez prujmu,a Jonis měla včera jednu vodnatou stoličku,tak si myslím že to má ze zubu a že Tomik měl jen nějakou vorozu.večer měl 38.uvidíme co dnes..ale myslím že jsme ok :wink:
17. bře 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem vpoho byla jsem na mamografu docela mazec a jsem zdraváááááááááááááááááááááá tuk tuk prí co tu ta doktorka v pv vyděla dnes jde manžel na tu operaci tak mam zase nervi ad mu to dopadne vpoho leží v Brně u Svaté Anny tak doufam že už swe nam smula na paty lepit nebude
17. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evíku to je mazec teda...tak tady te řeknou diagnozu pomalu na rakovinu,čekat 3 mesíce,nervy v prd....a v Brně ti řeknou že jsi zdraváááá..no nemám slov....Ale jinka je to SUPER...a uvidíš manžovi to dopadne určo MOC dobře taky....držíme palečky....

malou jsem včera zavezla k našim na půl 5,pak valila na pedikuru,tata přijel pozde z práce tak jsme se stavily na veřeřui na kovárne,já si ted umyla okna,a třídím veci po malé,je toho tolik že nevím kde začít,neco jsem naházela na MB,ale je to spíš na lítačku..však kuknite....,ale ješte budu přihazovat,ale nestíhám,ted jdu povesit prádlo,pujdu s hafanem a poletím na mesto vyřídít danové priznání,zaplatit poplatky za psa a popelnice a budu bez penez... :grinning: :grinning: :grinning: ,je to šílený co vše stojí..ach joooo...a pak si pobežím pro moji prcinku,už je mi moc smutno.... :wink:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=62916
17. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti mě vykladej naše cesty do brna pobyd ve špitale ted technicka na auto popelnice a jsme uplně bez korunek ale hlavně zdraví ještě že jsem šla do toho brna nervovat se 3 měsíce bych se scvokla
17. bře 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Evik ještě že tak ...........mladá holka a ještě aby měla takové problémy..........

Já trpím v pondělí mě trochu začal bolet zub tak jsme si myslela že to bude z toho větru...,včera už to bylo cítit víc a dneska už děs..tak sjem jela k zubařce a vyvrtala mi zub prej dost hluboko dala mi tam vložku a prej vemte si prášek máte to rozrejpaný a běžte si lehnou...tak prášek jsem si vzala zub bolí pořád (celá huba) a v pondělí jdu znovu ...Bojim neměla jsem nikdy problémy ze zubama ,ale teď trpím ještě ke všemu ta autoškola děti no děs... :frowning2:
17. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi SUPER že jsi v pořádku.Hlavně at je manžel ještě v pohodě a zase bude snad na nějaký čas klid.

Mě se o těch průjmech bude snad i zdát...vždycky kdzž to propukne tak na to pořád v podvědomí myslím.

Marti nemáš toho oblečení moc jen asi tak na 2 sklepy :grinning: :grinning:

Už se budou zase platit popelnice toje pořád něco už mě to nebaví :frowning2:
17. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky gratuluju Evce k super zprávám...to byl určitě pěkněj balvan co ti spadl ze srdce.

Koukala jsem na ty věcičky od Marti...fakt pěkné kousky, škoda, že nemáme holčičku. Ale teda čumím jak blázen kolik toho máš Marti...to jsou fakt mraky. A to jsi říkala, že si ještě něco necháte? Ty jo, to bych ani neměla doma kam dát :grinning: :grinning:

Já už jsem popelnice zaplatila :wink:

Kristyan, bolavýho zuba ti fakt nezávidím. Přeju ať je to co nejdřív dobrý. A co jízdy na ostro? Už jsi nějakou měla? Promiň, možná jsi to už psala :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík za podporu ted tech 14dní bylo hroznych a kdybych měla čekat 3měsíce tak by to bylo na kromcl mam rada prostějovskou nemocnici ale z dalky :grinning:
17. bře 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - super, že to tak dopadlo!!! To je fakt dobrá zpráva.

Popelnice jsem už taky dávno zaplatila. Převodem z účtu a musela jsem za každého platit zvlášť. Fakt blbákov :angry:
17. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak Valinka má dneska 1 rok. Uteklo to jak voda. Táta si vzal dovolenou, tak jsme byli ráno nakoupit na oslavu a odpoledne jsme šli na procházku do města. Pohoda. Valinka spala v kočáře 2,5 hodiny, ale za to vstávala ráno v půl šesté, jsem byla mrtvá. Ona zase bude vstávat brzo kvůli světlu, už to vidím :confounded:
Teď tu ještě čumákuje, je vyspaná asi :slight_smile:. Evi jsem ráda, že jsi zdravá.
17. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě jsem vás chtěla poprosit, jestli náhodou někdo nemáte zkušenosti (nebo neznáte někoho) kdo by měl dítko v mateřské školce na Partyzánské nebo Šárce?
17. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bonynko..tak to moc gratulujeme Valince...to není ani možný..tááák to uteklo...je to jak včera ,když jsi mi řekla že čekáš mimi atd...,holky ten život tak utíká s tema detma....

jo a když jsme u tech zápisů do školky,já se chtela zeptat,zda jdete na zápis do 1 školky nebo jich obejdete více? Mne bylo řečeno,že mám jít jen do jedné,že ty školky to mají mezi sebou pošpásované,že kdyby mi ji tam nevzali kde jsem bylůa,že mi dají vedet jestli bude nekde jinde volno.Tak nevím....papír z práce mám,ale je to tam naspáno tak kravksy ,tak jako kdybych ho nemela...tak tomu nedávám moc šance..Prý je detí hodne...tak to nevím ,kde bych ji mela celý den,když bych práci sehnala.

A kdyby holky jste nekterá vedela o nejaké brigáde na přivídelek..tak mi dejte prosím vedet....táta vyplaty nic moc,tak bych chtla vydelat taky nejakou kačku navíc,pač je to špatný...díky..

zítra to se na koníka nedostaneme pravdepodobne,tak v pátek si napíšeme :wink:
17. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Valince vše NEJ k narozeninám! Utíká to šíleně, nás to čeká za dva týdny, dneska jsem byla objednávat dort a vybírat dárek. Jinak jsme byly dopo u Dr., Vikča má nějaké zduřelé pravé prsíčko, tak nás poslal na UTZ. Celé odpo hledám na netu co by to jako mohlo být a už mám z toho trošku nervy.... :unamused:.
Bodinko na Šárku chodí do školky neteř, co bys potřebovala?
17. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valince vše nejlepší :wink:

děti jsou uplně ok uff jsem ráda

Evi super... :wink: jsem ráda..tak nevím..pak tu běž k dr.. :rolling_eyes:

bodinko..já jdu orve na šárku a potom na libušinku.. :wink: jen chci vědět jestli na šárce mají ty třídy dohrtomady pokud nemají..pujdu na zápis tam :wink:

a s tím přivýdělkem.. :unamused: špatný...taky pořád pátrám :unamused:

jo ještě jsem zapoměla Tomík je už týden bez plíny na noc..a to ze dne na den..konečně :wink:
17. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé tobi to jsou starosti..tak hlavne at to ni není...

Tomíkovi gratulujem,je to velkej kluk -šikula...,a mely jste asi jen tu jednodenní virozu,řádí to a jsou u toho i prý 40 horečky...
jdu hajat..krásný sny... :wink: všem
17. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj asi..měl 38 večer,no tuk tuk je to za nama

Tobi prosímtě tak hl.at to nic není..nebuj bude to ok... :wink: držíme tu pěsti

krystian zub??? :unamused:
17. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bonynko, taky se připojuji a přeju Valince všechno nejlepší k narozeninám. Ať je pořád tak hodná.

Tobi, neboj, určitě to nic nebude.

Romi, super s tou plínkou, resp. bez ní :grinning: Tomík šikula...

Marti, o přivýdělku bohoužel taky nevím.
17. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
Valince vše nej nej. Martinek má zítra 2 roky :wink: jojo, letí to, taky jdeme v pátek na zápis do školky, jsem zvědavá jak se bude tvářit

Eviku , je super že jsi ok, držím palečky

Tobi, tobě taky a hlavně vikince, moc nepátrej, to tě pak napadá všelico, nic si nepřipouštěj

papa a dobrou
17. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
BOnynko a Valinko a Dáši s Martínkem - kráááásné narozeniny a ať vám děti dělají radost celý život!
Jonuško, tak na chvíli, kdy odložíme plínky čekám jak na svěcenou vodu. Nechceš hodit do placu, jak jste to natrénovali? Samozřejmě gratuluji :slight_smile:
Tobi, fakt se raději na net ani nedívej, bo asi znervózníš a bude to ještě horší. Věřím, doufám a přeju, ať je Vikinka v pořádku. Uvidíš, určitě bude!!!
Za info o školičkách děkuji. Je to pro švagrovou. Zítra jdou k zápisu do školky a stejně jako Marťa řeší dilema, jestli jít na zápis do jedné školičky nebo do vícero. Mají vytipované školky na Partyzánské a Šárce, ale každý je spokojený jinde.
papa a dobrou všem
17. bře 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodinko..no my jsem to na noc netrénovali..protože měl plnou plinu..prostě se nevzbudil,a ted sám se budil tak jsme ho nechala bez a bez nehody super..
mimochodem kam spěcháš??Tomik má 3 roky..bylo u nás na čase :rolling_eyes: kluci lenoši
já to nehrotím,prostě každý dítě to má jinak,až k tomu samo dozraje
třeba Honzík ten přestal sám..během týdne a to i přes den i na noc..v necelých 2,5letech..žádný trápení prostě sám
Tomik přes den před 2rokama...a na noc mu to teda trvalo
Jonis zatím..vypadá že bude šikovnější..akorát že řekne aa až tam aa je :grinning:
17. bře 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak už to frčí v novém :slight_smile:. Děkujeme za přání.
Tobi: zdá se mi, že Valinka má taky zduřené prsíčko, vyděsila si mě, příští týden s ní zajdu k doktorovi. Snad holky budou v pohodě. Další nemocnici bych už asi nezvládla a Valinka taky ne. :frowning2:
19. bře 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak šup sem: http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/maminky-a-miminka-z-prostejova-a-okoli/

Na koho jsem zapomněla pište IP, přidám vás, ať můžete mezi nás
19. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak šup sem: http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/maminky-a-miminka-z-prostejova-a-okoli/

Na koho jsem zapomněla pište IP, přidám vás, ať můžete mezi nás
19. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky --slááááva,mám absták...

dnes jsme byly na zápisi a bylo mi řečeno na rovinu od paní ředitelky,že malou vemou příští rok v září na plný uvazek,a ted od září pouze na 5 dní v mesíci,pokud budu mít práci..jak jste dopadli ostatní.Jinak vyplnit přihlášku a donést do týdne i z potvrzením o práci....

trošku se tu v tom nevyznám.Ten okdaz oli jak jsi poslala,tak tam budeme ted nebo jak? to bude uzamčené že? ale jak ho najdu nebo zapamatuju? :grinning:
19. bře 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek