• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Marti najdeš to v soukromých skupinách a mělo by tě to tam pustit, pr jsem tě zadala jako člena
19. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty soukromé skupiny jsou kde? Vubec se mi to tu nelíbí :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....ale asi to bude tím že je to nové vše...nevyznám se tu..připadá mi to více nepřehledné :zipper_mouth:
19. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já jsem z toho taky zmatená zatím - jsou v seznamu těch témat normálně
19. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli a když najedu na regiony,pak na Pv tak mi najede uplne první stránka našich diskuzí a musím jt na 373 stránku kde ted plkáme..proč tam to bylo lepší..jsem strašná že? :grinning: furt brblu :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě najede poslední stránka normálně
19. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíš kliknout na konec na to NEJNOVĚJŠÍ ODPOVĚĎ
19. bře 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
me práve ne..vždyck yna první na strane 1..ale ted mi to šlo..tak zkusím znovu
19. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
já taky ěmla absták už :grinning:
Oli a jsem tu dobře?co jsi to dala za odkazy???mám jít jinam?jsme uzamčené?asi ne že... :confused:
19. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!zdravim oslavence a preju všen nej hlavně zdravi!
jsem taky trochu zmatená ....ted si budeme psát pořád tady nebo budeme v nějaké uzavřené diskuzi?
19. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, vidím, že mám stejné dotazy jako Marťa a Peťa. Zatím teda píšu sem, ale až se budem mít někam přesunout, tak prosím avizujte. Přidám se :grinning:
19. bře 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tahle diskuze není zamčená, zamčená se musela vytvořit nová v Soukromé skupiny - Maminky a miminka z Prostějova - http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/ahojky-2/?page=last&post=last
20. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny vás moc zdravím.Dlouho jsem na koníkovi nebyla,nestačím valit oči.Vůbec se tu nevyznám,nemohla jsem se přihlásit a pak zorientavat :frowning2:

Nedočítala jsem,ale pochopila ,že jste zamčené.Můžu se k vám přidat?Klikla jsem na odkaz od kolči,chtěla požádat o vstup a nevede do žádné diskuze.Je tam napsáno tady žádná diskuze není,zkus nějakou jinou,máme jich zde dost :unamused: Nevím,asi jsem antitalent..

Jinak počasí venku krásné,Adámek i Emička mají vysoké teploty,jsme zase doma.Snad se máte všichni líp a trávíte krásné odpoledne venku.
23. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníčko hned tě přidám mezi povolené členy. Jsem si nepamatovala přesně tvůj nick.
23. bře 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máš povolený vstup. Najeď na soukromé skupiny a tam nás najdeš - Maminky a miminka z Prostějova :wink:
23. bře 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hloky, toto kouká, to jsou mi novinky, nějak se tu ztrácím, ale to chce čas. :frowning2:
24. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
ahoj Laurito, tak jsem tě přidala mezi členy soukromé skupiny, tak šup za náma na Soukromé skupiny - Maminky a miminka z PV :wink:
24. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže dámy, soukromá diskuze zrušená. A myslete si o mě co chcete.
31. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak někdo se urazil:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mame po ptakach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao-c´

Pravdivá slova nebývají příjemná. Příjemná slova nebývají pravdivá.
31. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a je to jasný holky, měly jsme celou dobu pravdu a upadly jsme v nemilost....Včelí královny mají novou soukromou diskuzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se chtěla podívat,jak se všichni máte,co děláte,a co nevidím,nemůžu se do skupiny dostat :frowning2:

Nevím,co se stalo,ale chtělo by to aspoň vysvětlení.Proč jsme byly vyhozeny nebo proč byla soukromá skupina zrušená?Co se vlastně stalo?Byla jsem tam naposledy někdy dopoledne a neschylovalo se to k nějaké "bitce"

Na srazu jsem nebyla,nemůžu posoudit,co se tam dělo,jen jsem k tomu připsala svůj názor,obecný,abych nikoho neurazila.
Vím,že některé,většina z vás se osobně zná.To je trošku něco jiného než náhodné internetové diskuze.Ale myslím si,že nějaké konflikty nebo nedorozumění by se neměly řešit takto a neměly by se přenášet sem.

Na jiném webu mám 2 soukromé skupiny,které moderuju.Osobně znám jen minimum holek.Taky občas promazávám mrtvé duše,pokud někdo do určité doby nepřijde,je automaticky smazán programem,aspoň mě se to stalo.Ale takto bez vysvětlení bych nikoho nevyšoupla.

Kolči,to není výčitka,jen úvaha.

Jinak se mějte všechny hezky.
31. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluníčko ono bohuže i všeobecný názor si někteří vztahují přímo na sebe a jelikož tyto osoby nejsou schopné přijmou názor jiný než je ten jejich tak kolca skupinu zrušila a založila novou pod názvem Včelí královny ( což mimochodem nemá ze své hlavy, ale i to něco prozrazuje o její inteligenci) tak když budeš chtít tak jí napiš a třeba tě nam pustí
31. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a vtup tam mají povolen pouze někteří :grinning:
31. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
megeee a mají taky skupinu Prostějov :grinning:
31. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky jsem si všimla
ty jsi taky v nemilosti :grinning:
31. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi stoho šoufl no přece se nebudou bavit z povlem
31. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi já se nad tím fakt jen směju :grinning:
31. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí