• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jj jsem :slight_smile:
31. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonynko a co jsi jim proboha provedla ty?

U mě je to jasný, to ten můj raní příspěvek, ale ty nechápu.
31. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co si založit svou a scela normalní skupinu
31. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
megee to nevím :slight_smile:, asi proto, že jsem byla v té "trojce" :slight_smile:
31. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrej důvod :grinning:
31. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi klidně...pod názvem V.I.P z Prostějova :grinning:
31. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne lbude se to jmenovat normalní prostějov
31. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak nějak nestíhám
jsem to psr...co?ale já se taky nenechám...bohužel
mimoch...já čekám na městskej byt už 7mej rok..sama se 3mad ětma a nebudu se vyjadřovat raději dáááál....
na uzavřenou skupinu normál souhlasím...
a co je proboha ty včelí královny?????? :confused:
31. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK HOLKY SOUKROMA SKUPINA ZALOŽENA NORMALNÍ Z PROSTĚJOVA A OKOLI NA KOHO JSEM ZAPOMĚLA TAK AD SE MI OZVE JINAK NAZDAR TAM
31. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi to založila kolča asi podle toho jak jsem je nazvala ráno :grinning: založila si skupinu Včelí královny
31. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsme nepochopila no
mimoch..já jsem tady už asi 10krát chtěla sraz nikdo se neozval...
atd atd..mohl bych dlouho diskutovat ale už se mi nechce:frowning2:
jdu za váma teda :wink:
jsme ted u Petky na kafi...a venku je docela ok jen poprchává :wink:
31. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY JEDU DO BRNA KDYBY NĚKDO CHTĚL ZA NAMA TAK MI NAPIŠTE VEČER VAS ZAREGYSTRUJU
31. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi už jsem to opravila
31. bře 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak ted nevím kam patřím??????????????????? :grinning: :grinning: :grinning:
Anet stále v nemocnici už se z toho zbláááááázním :cry: :cry:
31. bře 2010 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tě zaregistruju knm šup
31. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
panebože co jste si všechny udělaly?nějak nestíhám kdo je proti komu atd.fakt nejsem nějak v obraze :confused:
31. bře 2010 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mtinka to chtěla zrušit tak to zrušili nevím co tě na to řict normalní z pv jseš tam zaregistrovaná
31. bře 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě je to jedno kdo bude u nas ve skupině ja proti nikomu nic nemam tak kdo bude chtít tak mi napište a ja vas zaregistruji ale až večer jedu ted do brna papa
31. bře 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaelan taky to jde nějak mimo mě....

Moc jsem toho nestihla dočíst, ani se tím nechci nijak zabývat!!!!!!!!!! jsem z toho znechucená a nemám ráda hádky a konflikty.......
Také vím, že na téhle diskuzi nikdy takové problémy nebyly, 3 roky to šlapalo v pohodě a bez hádek, ale bylo nás míň a přece jen když je hoooodně ženských, tak se vždy nějaké konfliktní téma najde..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dadli znám více než 30 let... hrůza že? Verdíka 15 let... atd atd..... to není podstatné, ale Eviku, ikdyž proti nikomu nic nemáš a ikdyž já se považuji za zcela NORMÁLNÍ, tak přesto k Vám do skupiny nepůjdu....

Mrzí mě co se tu stalo a teď nezbývá nic jiného, než se rozdělit na 2 tábory....
Tak se mějte
31. bře 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to taky mrzí, ale když v diskuzi nemůžu říct svůj názor aniž bych riskovala, že se na mě někdo naštve, protože není schopen akceptovat jiný názor než ten jeho tak to je už i na mě moc.
31. bře 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mě to taky moc mrzí.O to víc,že jsem skoro nikoho z vás osobně nepoznala,nebyla jsem na tom srazu a nevím,co se tam stalo.Právě proto si nemůžu udělat objektivní názor.Jsem ve skupině u kolči.

Dál už to nechci rozebírat.Sama za sebe,přijde mi celá ta hádka zbytečná,žabomyší.

Nebylo by lepší nechat vše pár dní vychladnout a pak zvažovat,co dál?Není to škoda?

Kaelan,Anetce přejeme brzké uzdravení.
31. bře 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluníčko, ale my tu skupinu nezrušily a ani jsme to nechtěly...byl to nápad kolci a tuším Martiny
31. bře 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megee - mě se sice taky nelíbí, že se to tak rozdělilo, do hádky jsem vůbec nezasahovala, ale asi to tak dopadnout muselo. Některé urážky už zašly trošku moc daleko a možná právě protože se osobně moc neznáme. Člověk má pocit, že net snese všechno. Já nejsem urážlivá a tak mi nevadilo ani když jsi mě přirovnala k trubci nebo včele, i když jsem moc nepochopila co jsi tím chtěla říct. Ale byl to důvod, proč mě napadl ten název diskuze.
31. bře 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem četla ten zbytek,aspoň zběžně.Už to nebylo o běžné výměně názorů ale o boji o poslední slovo.Není důležité jen to,co si myslím,ale taky,jak to ostatním podám.To myslím obecně.

Docela mě překvapilo,že tady admini nenahlíží do soukromých skupin.Kdyby se toto strhlo na emiminu,brzy nám tam admin vlítne a já jako moderátor bych za to zodpovídala.Kdyby se to strhlo v mé skupině,okamžitě ji taky ruším.

Jak říkám,jsem u kolči.Ale moc mě to vše mrzí.
Vím,že jsme byly velká skupina,hodně ženských,hodně názorů.V ženském kolektivu se najdou důvody k hádkám vždy.Musím ale taky uvažovat o tom,co ještě můžu napsat,a co už se nehodí.A když už to napíšu,tak jakým způsobem.I tak hrozí,že nebudu pochopena.Je to úskalí netové komunikace.

Ještě jednou apeluju na všechny..Hodně z vás se tu zná moc dlouhou dobu,i osobně.Není škoda zničit toto přátelství jen k vůli nějakým připomínkám?
Není to fer hlavně vůči těm,co mají přátele na obou stranách,jak si mají vybírat?
31. bře 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A když se na emiminu ve veřejné diskuzi strhne hádka,okamžitě tam máme adminku,která napřed upozorní,abychom se vyjadřovaly stejně,jako bychom mluvily s druhým tváří v tvář.
Když to nepomůže,diskuze se zamyká,jednotliví členové jsou upozorňováni přes soukromé zprávy..

Tím nevyzdvihuju emimino,jen srovnávám.Bylo mi s vámi všemi až do toho sporu dobře.
Chci tím říct:

Holky,je to fakt škoda :frowning2:
31. bře 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluničko-admini čtou i zamčené diskuze, ale trvá jim dýl než se tady vším prohrabou :slight_smile:
31. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit já to nemyslela urážlivě...jen mi to tak doopravdy přišlo...stejnej systém a myslím, že přirovnání ke včele nebo trubci je mnohem lepší a slušnější než používat názvy jiných zvířátek ( tím nechci říct, že by tak někdo někoho nazval)

A k tomu poslednímu slovu, promiň, ale když píšu Evě proč nepíšu a na to se mi ozve Tobi, která si ten můj příspěvek asi nepřečetla...a napíše takovou blbost jako napsala tak teda už doopravdy nevím jak na to jako reagovat

Já vždy psala, ŽE JE TO JEN A POUZE MŮJ NÁZOR A KAŽDEJ AŤ SI TO ŘEŠÍ PO SVÝM

Jo a já nikoho neurážela, nemůžu za to že si to někteří vše vztahují na sebe...já psala všeobecně
31. bře 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak třebá já, do hádky jsem vůbec nezasáhla a stejně ke Kolči nesmím a proč? ani nevím, ani mi neodpověděla na IP. Asi jen proto, že kamarádím s Romčou, ale na druhou stranu i s Martinou a Cehou se znám od střední....s Dadli, Babu...... jsem v pohodě.....takže......
31. bře 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit mně bylo jasný hned, že ten název není z vaší hlavy, ale z mojí :grinning:
31. bře 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se adminům,jasně,trvá to déle.
Nikdo nemůže sedět u PC celý den.
Nechci si tu dělat zle,jsem tu poměrně nová.
Snad víte,jak jsem to myslela.
31. bře 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek