• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
sluníčko já ti nic nevyčítám, jsou to tvoje názory a já se přece kvůli nim nebudu urážet a naštvávat :wink:
31. bře 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda mane holky, já přijdu z venku a nestačím se divit...co se tady stalo?
A to jsem byla "mimo" jen jeden den.

Fakt mě to mrzí...ráda bych plkala se všemi. Mám pocit, že jsem nikomu nic neudělala (pokud ano tak mě opravte). To si teď jako musím vybrat se kterou skupinou se mám bavit? Omlouvám se, ale fakt tomu nerozumím.
Škoda, že jsme se tak rozhádaly.
31. bře 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi můžeš být s oběma :wink: ...já taky kromě vyjádření svýho názoru nikomu nic neudělala a do kolciny skupiny nesmím
31. bře 2010 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem se k vám taky chtěla přidat, a tady je taková mela... :frowning2:
31. bře 2010 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Gintare - tak to vypadá, že se nakonec stejně budeme všechny scházet tady :slight_smile: Je mi líto, že jsi se dostala zrovna do tohodle zmatku, až do nedávna tu byla pohoda. Snad tě úplně neodratíme.
31. bře 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Megee - myslím si, že hlavní problem u většiny byl v tom, že svůj názor vyjádřily urážlivě. Ono to tak možná nebylo myšleno, ale v závěru to tak vyznělo. A původní suprová debata o autosedačkách se zvrtla v jakýsi boj, který jsem nepochopila.
31. bře 2010 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen tak na vysvětlenou, Kolča zrušila starou rozhádanou skupinu a zřejmě založila dvě nové. Tak se každý může přihlásit kam chce, že jo.....bez žádosti tam NESMÍ NIKDO...
A ještě jednu poznámečku, ty hádky se určitě nelíbily jen Kolče a Martě, jak jsou pořád jmenované, ale určitě i všem ostatním.
31. bře 2010 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Megee, no super...jsem si oddechla :grinning:

Vůbec nevím co se tady odehrálo nebo kde si to přečíst, stará diskuze je zavřená a tady nic není. Takže se k tomu nemůžu vyjádřit. Vím jen, že se o autosedačkách mluvilo, nic víc. Kdo koho urážel nebo neurážel, nevím.
31. bře 2010 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi- jsi šťastný člověk, že jsi to nečetla :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
edit já už se k tomu odmítám vyjadřovat, protože to je jako mluvit do zdi a mě nebaví pořád dokola cokoliv vysvětlovat...já teda nikoho urážlivě nenazvala a pokud si to někteří neumí přebrat tak sorry, ale to není můj problém

a co vím tak první nazvala Martina Romču lhářkou...jen pro to že s nima na srazu nezůstaly do konce a že neslyšely, že jim holky řekly, že jdou ještě jinam je jejich problém....navíc nechápu co je jim po tom jestli a kam ještě šly....na mě to působilo, že pokud se rozhodnu na sraz přijít tak tam musím být povinně od začátku do konce...

no a nakonec se můžu urazit já když na můj názor že 5000.- je za sedačku moc mi kolca napsala, že to teda není protože ONA chce pro svý dítě jen to nejlepší....mohla bych na to klidně říct, že mě nařkla, z toho že jsem neschopná a nezodpovědná matka, který je jedno jesli se jí dítě v autě zabije....
31. bře 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tobi a jen tak mmch kdyby ta kolcina skupina byla pro všechny jak píšeš tak neruší tu starou a nezakládá novou....to by nebylo třeba
31. bře 2010 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Megee, ale já netvrdím nic jiného, než to, že se jednalo o špatne formulované věty, které byly tim pádem špatně pochopeny. A dál se to začalo nabalovat, každý měl svou pravdu a někdo si nebral servítky.
Urážky padaly taky a dokonce je jedna i tady - byla jsem nazvana povlem (spolu s ostatními). Neurazila jsem se, protože si řikam, že to tak nebylo myšleno nebo v to aspoň doufám. :slight_smile:
31. bře 2010 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Stará se musela ukončit!! Stejně by byla uzavřena jedním z adminů. Tam už to fakt "smrdělo" :wink: I já jsem byla pro uzavření, přišlo mi to jako logické vychodisko z patové situace.
31. bře 2010 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
edit tak to jsi opravdu špadtně pochopila...přečti si to ještě jednou...tam bylo řečeno psala to tuším Jonuška, která reagovala na Martinino : no poslední trojka přijšla jako poslední a odešla jako první a Jonuška na to, že si to mohla odpustit to říkat, jako by byly nějakej póvl
31. bře 2010 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak teda nechápu proč to admini neuzavřou i tady protože tady je to to samý...
31. bře 2010 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem na tom podobně jako Zuzik nikomu jsem snad nic neudělala :confused: ale příjde mi to takový divný psát do dvou diskuzí .Jsem ráda že jsem ted stíhala jednu.No nevím jestli to nevyřeším jako Denoušek :cry:

Sluníčko a nechat to pár dní vychladnout si myslím že stejně nepomůže :frowning2: protože by se ty rozhádané spolu stejně nebavily a nereagovaly by na sebe.tot můj názor.
Celý mě to taky mrzí a dost chodila sem si sem pokecat ale asi mám po ptákách. :angry:
31. bře 2010 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
megee ty si opravdu nevidíš do pusy.....lhářkou sem ji nenazvala z toho duvodu že nezustala na srazu,ale psala jsem (najdi si to a přečti pořádne) že nám řekli jak musí kojit atd..a že na tom nic není že šly pryč......ale každopádne me mrzí že administrátoři t u naši první skupiny maminky a miminka prostejov a okolí přejmenovaly,aby tam nikdo nesmel,tudíž si to nemuže kdo tu dnes nebyl přečíst,jak jsi všecky urazila TY.....možná u vás v praze jste na to zvyklý....nevím..nechc i se hadát,urazila si Dášku,ta vám nic neudelala a zbytek......,a za druhý ani nevím co Tobi napsala tak strašného dnes jak si psala TY..pak kdo neunese názor ,kritiku apod....A zvlášt me zaráží,že nejvíc řečí tu mají lidi co na večírku nebyly.Nic se ne vačírku nestalo,jen to stačilo říct přece na rovinu,na to jsem regovala a vy jste z toho nafoukli obrovskou bublinu,která došlo do takových rozmeru....

tudíže je dobře že je to ukončeno,protože to bylo neusnosné...celé dopo jste vedly diskuzy jen vy..a bohužel si ty hnusy nikdo už nemuže přečíst...a proto je lepší když je to ted tak.....Kdo kam vleze záleží na nem samotném a myslím že když bude vše v pohodě......není bnikde problém.Museli se stoupnout urážky atd..bylo to neunosné....
31. bře 2010 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi řekni jak jsem vás urazila, že jsem vás nazvala včelým úlem :grinning:
31. bře 2010 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
a jinak vím o co tam šlo...že holky vám řekly že jdou ještě jinam a vy jste je neslyšely
31. bře 2010 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
a zs tobi já psala Evě že nepíšu protože k tématu dovolené a drahé sedačky nemám co říct... a Tobi reagovala, že co je na tom když někdo jede na dovolenou a koupí drahou sedačku a že radši nebude psát co malá dostala k narozeninám...,tak mi řekni kdo z nás byl víc mimo
31. bře 2010 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Megee - však brzo zavřou :slight_smile:
Já jsem reagovala na Evčin "Povl" v této diskuzi. Ale to je jedno. :slight_smile: :slight_smile:

Já jsem taky nikomu nic neudělala, do původní diskuze jsem nezasahovala a stejně se to se mnou veze. :angry: Taky si musím vybrat jednu z diskuzí, protože" na dvou židlích jedním zadkem sedět neumím" (i když při jeho velikosti by to celkem šlo :wink: )
31. bře 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak Evin póvl byl o tom samým jako Romčin ...to vím zase najisto já
31. bře 2010 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
megge ty asi ráda deláš konflikty,uplne se v tom vyžíváš jak vidím,pač debata o tom skončila,a dnes dopo jste ji zase začali,a jonušce jsem to dnes psala pokud vím,že poslední trojka,jsem nemyslela anic špatného,jen to že přišly poslední a nechtelo se mi to jmenovat a jonuška mi naoplátku vysvetlila odsypej deti..tak opravdu nechápu co to furt dokola řešíš.....bylo to vše pryč....bavily jsme se tu normálne a ty zase najdeš nekoho kdo tu píše nesmysly atd...
31. bře 2010 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jako vůbec nejlepší je, že jsem vlastně nejhorší já za přirovnání k včeličkám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
táák moment..Já jsem na večírku nebyla,ale napsala jsem to snad u každého příspěvku,včetně toho prvního,dalšího,i Kolče do soukromé pošty.Jen jsem napsala svůj obecný názor na tyto situace.Nikde jsem nikoho neurazila a nikoho nepomluvila.Nikomu jsem nic neudělala,chodila jsem se sem hlavně odreagovat,pokecat a časem poznat nové maminky s dětičkami.

Jsem byla na koníkovi ráno,pak pozdě odpoledne a hleděla jsem.

Vůči mě mi to přijde nespravedlivé,jak si mám vybrat,když nevím,co se stalo a svorně tvrdíte,že vlastně nic moc tak hrozného?

Proboha holky,jsme ve školce,na základce nebo kde?
Myslela jsem,že na tyto fora chodi dospělí lidé schopni si vše vyříkat bez hádek.Je to zbytečné,ztráta času a energie,kterou můžeme vynaložit jinak.
31. bře 2010 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
pokud vím tak já si tu ted psala s Editou a ne s tebou
31. bře 2010 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
to bylo na Martinu
31. bře 2010 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
sluníčko já se nehádám já se jen a jen směju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ano co je na tom...že nkdo jede na dovolenou a mí drahou sedačku,když na to má tak at si koupí vše přecí..holky met o fakt nebaví.... a to co ji koupila k narozkám radši nenapíše,aby nebyl nekdo ukřivedenej zase....človek má strach cokoliv napsat.... pač mi připadá že človek kterej si muže neco dovolit,tak se hned povyšuje,holky ale tak to přece není....nechci se s nikým hádat...

no za chvíli to tu stoupnou stejne,pač to je furt dokola.....
31. bře 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tak znovu MĚ JE JEDNO KDO KAM JEZDÍ NEBO NEJEZDÍ A CO KUPUJE NEBO NEKUPUJE, já psala že JÁ bych za sedačku tolik peněz nedala to je VŠECHNO
31. bře 2010 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek