• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
pokud vím je to tu veřejneé,muže tu psát kdokoliv...jen hájím holky,na které neustále házíš dnes špínu.... a jdu radši na naši debatu,kde se nikdo nehádá a nic si nezávidí,pač jak píše sluníčko je to plýtvání energie..a jak jsem spala nikdo si to nepřečte už....škoda.Omlouvám se musela jsem reagovat a zastat se holek i když jsi diskutovala s editah... :wink:
31. bře 2010 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
a když k tomu nemám co říct tak nereaguju...
31. bře 2010 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
dobře tu vetu chápu..vidím to stejne..jen nechápu co tobi psala teda z anesmysli když ti to nevadí..to je to co řeším,ale je to fuk už.....je to škoda...
31. bře 2010 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
no a já se zastávala Romči toť vše a ještě jednou JÁ JIM TO NEZÁVIDÍM, ale když k tomu nemám co říct tak nereaguju
31. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no to taky nevím co to mělo být za reakci od Tobi
31. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic já tu definitivně končím...s..t na sebe nenechám a za to že někteří neumí číst nemůžu....sbohem :sunglasses:
31. bře 2010 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Myslím, že mou reakci jsi nepochopila akorát Ty Megee, ale to už je jedno, my zase nechápem, proč "problém" s večírkem neřeší pouze zainteresované osoby. Myslím, že už se k této debatě alá NatyMotýlek, nebo jak to bylo, nechce nikdo raději vracet.
31. bře 2010 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
holky mazec nehledejme viníka fakt ne
megge se mě možná jako jediná taky trošku zastala..:frowning2:
to je vše..a pak se strhla mela..
takže ted mám fakt blbej pocit..asi by se měla zrušit i tahle diskuze jinak to tu bude dokola--navrhuji admině.... :unamused:
31. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
možná jen tímhle vyplulo na povrch spsta věcí které nám vadili...a ted se to prostě hodí všechno vytáhnout jinak nevím mám zatmění...
a Tobi proč by si za náma nemohla????
hm?
31. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jonuško kam bych nemohla?
31. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
co se tu stalo?Já taky nevím kam mám psát,jestli vůbec mám a můžu psát?Ke kolče asi nesmím,nevím,mě to tam nepustí.Člověk tady den není a takové věci :frowning2: .
31. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Karoli i ostatní, kdo chce k nám, ať písne IP. Přístup povolím. :wink:
31. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no kolčo a kterym ostatním upřesni ad není zmatek jo a marto ja myslela že jsi vpoho no i ja se pletu jinak tu proti nikomu nic nemam jen marta se vybarvila jinak
31. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, Romča říkala, že jdeme jinak (Babu to slyšela, potkaly jsme ji na městě a říkala, že to slyšela), moje reakce, že půjdu domů bylo na to, jestli půjdem ještě někam dál. Ale mluvilo víc lidí najednou, takže možná nastal zmatek. Takže jsme vám nelhaly. A že se vás dotklo, že jsme odešly dřív....to teda nechápu....myslím, že to byla čistě naše věc. To je jakobysmě měli sraz ze střední a někteří odcházeli dřív (což tak bylo) a my ostatní jsme pak psali na Spolužáky, že se nás dotklo, že odešli dřív...To je asi vše co k tomu můžu říct.
31. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi kdokoli kdo chce pokecat a ne se hádat :wink:
31. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
kolči a prosímtě co ty královny to je co??? :confused:
31. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
kolco tak to tam budeš sama žensky od přírody jsou hadavé jedině žeby tatinci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 ve 23:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Nedá mi to nenapsat ještě jednu věc. Kdyby mé přirovnání k úlu bylo natolik pohoršující a urážlivé jak tvrdíte, nezaložili by jste obratem skupinu s názvem Včelí královny. Tím jste mi jen potvrdily, že to co jsem napsala byla v podstatě pravda. :grinning:

navíc jsme tu nějak nepochopili účel této skupiny, nebo že by opět potvrzení mé teorie?

Evi :grinning:
1. dub 2010 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Dámy já už vás nehodlám komentovat, Eví sama tam nejsem :wink:
1. dub 2010 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
j je tam určitě většina...to je jasné
přeji krásný den..
1. dub 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
juchuchů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasny že je tam většina kdo by snama kamaradil z hadavíma ženskyma že?a ja pořad myslela že jsme ve svobodne zemi a za nazori jinejch a jine smyšlení nic nehrozí a vono no myslet znamená h.vědět že?kolco a to je dobře že tam nejseš sama :grinning: ale ja ratši 4 kamaradky a vym že je na ně spolech než to co se odehravalo jo kolco to zrušení te stranky ja si myslím že to nebyl tvuj napad ale martiny že? kdyš jsem sem psala poprvé co malímu davam jest tak jste mě malem ukamenovali a ja to přežila ale kdyš trochu krytyky na někoho jineho tak to je špatne že?kolco a aspon tos měla vysvětlit všem co tu včera nebyli aby byli v obraze proč jsi to zrušila ja si myslím že si to většina holek zaslouží vědět
1. dub 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a kolco neoslovuj mě dama ja žadna damička nejsem díky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi vzdávám snahu se nějak zorientovat a zapojit... Ale říkala jsem si, proč zakládat soukromou skupinu, kam se pak nemůže přidat nikdo úplně nový, chápu to u takových osobních témat jako problémy s neplodností nebo problémy v manželství, kde si holky píšou o citlivých věcech, které asi nemusí číst každý...
1. dub 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky ginter gratuluju k otěhotnění je to to nejhestší na světě :slight_smile: a jestli chceš tak se mužeš přidat knam na uzamčenou jestli chceš tak mi napiš a ja tě zaregistruji pa eva
1. dub 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi budu vás oslovovat jak chci, když mi někdo do IP napíše, že se podle určitých věcí pozná moje blbost, tak slovo dáma proti tomu je myslím pohoda

gintare mrzí mě, že to vzdáváš. Ale soukromé skupiny jsou tu proto, že na koníka si píšem hodně osobních věcí a víme, že sem chodí někteří nezaregistrovaní jen šmírovat. Prosímvás tím nemyslím nikoho z vás, aby si to zas někdo nevzal osoně.

Zrušení staré diskuze - byl můj nápad.

Evi stejně tak jako máš ty názory, je máme my ostatní, vy jste do nás pořád rýpaly.

A už končím.
1. dub 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
kolco no nevím, ale osobně si vždy vše brala vaše skupina ne my :grinning:

a já nenapsala, že se pozná tvoje blbost, ale výška inteligence.... :grinning:
1. dub 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
a k těm Dámám...kolco sorry a srovnávaná s vámi být opravdu nechci díky :grinning:
1. dub 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Megee inteligenci jsi napsala do veřejné, blbost do IP :grinning:
1. dub 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj gintare a kdy máš termín,náš Mates je 25.9 2009 :slight_smile:
1. dub 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek