Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
jonuska
1. dub 2010
gintar já mám 3...nojo no tak nějak.. 😃
dva kluky a holčičku
chtěla jsme pokaždý holčičku Barunku ale když nevyšla ani na podruhý..tak jsme změnila potom při těhu s malou jméno...a vyšlo to 😃
megge zas kluka?holčičky to je něco jinýho a je to krásný... 😉
megee
1. dub 2010
Jonuš já vím, ale ono je to ve finále stejně jedno hlavně že je mimi zdravý....zase s klukama je to potom jednodušší 😃 i když asi taky jak se kterejma že 😃
jonuska
1. dub 2010
megge no právě 😃 😃
třebas náš Honzík..to je dílo..jsem zvědavá jak ted bude válčit ve škole a mám trochu strach :-N
no hlavně že to má nohy ruce ..atd...to co má mezi nožkama je jaksi jedno 😃
ale já u Jonuš fakt trpěla dr.mi to řekli až v 23týdnu protože měla mezi nožkama šnuru..to ti byli nervy..celou tu dobu protože dlšího pinďu bych fakt nechtěla 😃 😃
megee
1. dub 2010
to se ti nedivím 3 kluci to by už byla fakt síla, ale víš co se říká do třetice...

Já myslím, že to Honzík ve škole zvládne v pohodě...nejhorší asi bude ten přechod...to bude pro něj asi šok sedět 45 min. v lavici a poslouchat učitele 😃

Vidím Domču ten u pohádky nevydrží sedět dýl jak 5 min. vyjímkou jsou Auta a Nemo...na to by mohl zase koukat pořád 😃
jonuska
1. dub 2010
tak on docela právě vydrží
třeba hodinu si maluje
pak si čte..teda jako že si prohlíží
on zná všechny planety sluneč.soustavy a o mětech ve státech by mohl učit 😃 takže snad bude ok =-)
jj dotřetice všeho nejlepšího a zadařilo se 😉
megee
1. dub 2010
tak to je dobrej...ti z nej roste malej génius...no tak to se nemáš čeho bát...pokud se tak rád dovídá nový věci tak bude ve škole spokojenej
jonuska
1. dub 2010
no nevím nevím...ale o kom to má 😃
tak já zas až tak blbá ve škole nebyla mě se jen nechtěla.... 😢 ted mě to mrzí
megee
1. dub 2010
tak to jsme měly stejný..taky se mi nechtělo učit...teď bych šla na vysokou, ale mít k tomu tu odvahu, poeníze a čas 😃
jonuska
1. dub 2010
no právě...já chci dělat něco s lidma..tak jsme přemýšlela nad nějakým aspon kurzem.... =-) no nevím no
megee
1. dub 2010
jpokud na to máš odvahu tak do toho běž, to se ti nikdy neztratí
jonuska
1. dub 2010
jj ale ještě nevím co 😃
jonuska
1. dub 2010
kde jste???? 😞
jonuska
2. dub 2010
týjo nejsem tu už jen já sama??? 😃 =-)
bonynka1981
2. dub 2010
nejsi neboj 🙂 🙂
evik26
2. dub 2010
tak holky mi jsme tu zustali i na veřejne sami?jo to je mazec asi se nehodíme ani na h................ 😃 😃 no jinak ja píši i na zamčeny 😃 😃 jinak prcek dnes 3krat zavečer stavačka hrozny to se stava jen po očkovaní tak nevím co mu je 😢
jonuska
2. dub 2010
no vypadá to tak že sai no..
už visvítá sluníčko ještě že 😉
evik26
2. dub 2010
vypada to pofiderně jonys ja pišu na zam
jonuska
2. dub 2010
jj já taky🙂 😃
jonuska
2. dub 2010
takže starý koník mRtev😞((
evik26
2. dub 2010
jo mrtev co by si snama uhadanejma ženskejma psali ale na některejch holkach mě to mrzí 😞 😃
jonuska
2. dub 2010
no právě že některé holky byli fajn.... 😉
bonynka1981
2. dub 2010
Musím jít plnit partnerské povinnosti, dostávám pojeb 😃
editah222
2. dub 2010
Editka má první zub, teda hned dva 😃 😃 A prý kdo najde první zub tak dostane na šaty, tak už se těším 😉
jonuska
2. dub 2010
Editko aHOJ🙂RÁDA TĚ VIDÍM
a gratulace malé k zoubkum a mamče k šatečkum 😉
mě tu radost vzala babička :-N
jonuska
2. dub 2010
malá mě usnula až tedkom
včera jsem byla už na ujezdu..chodí ta čím dál víc lidí...a malá jak byla utahaná usla už v 7 😉
dnes jsmne dřepěli doma
kristyan
2. dub 2010
Edit nechci tě nějak odrazovat ale já našla u holek vždycky první zub a zatím jsem dostala jen ramínko na šaty 😃 😃 😃 😃 😃
evik26
2. dub 2010
malej ještě nema ma jen nateklí dasně a slinta jak bernardyn a mrčí jak manža🙂)))))))))))))jinak edi gratulace bonynko chapu to musí byt 😃 😃 holky dobrou
zuzik28
3. dub 2010
hekou sobotu holky,
Evi, u vás už to vypadá dlouho na zoubky co? A pořád se jim nechce a nechce 🙂 To vůbec nevadí. Pak to přijde naráz.
Ondra už má 7 zubů, ale 2 jsou ještě malilinkatý. A le byla bych celkem ráda, kdyby je ještě neměl, protože mě občas tak fajnově kousne do prsa, au au 😃

Super, počasí zase hnus...
editah222
3. dub 2010
Toho kousání se právě bojím, stačí, že mi furt okusuje prsty 😃
jonuska
3. dub 2010
ahojte
mě taky Jonuš občas kousne...ale dělá to schválně mrška ]-(
holky to je počasí co?? :-|