• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahojky všem!!

Marti ten dort je fakt krásnej, tak už se Vám to krátí :wink:

Dadli koukám, že Vám taky, co?? :wink: :wink:
Jé tak Vám závidím, ty přípravy a čekání na ten den D....

Jen píšu info, že naše beruška je poprve nemocná :frowning2: a hned jí píchal Macháň ouško... napřed jsme byli na pohotovosti, tam jsme dostaly kapečky to ještě píchat nemuseli, ale včera jsme byli na kontrole a už to bylo špatný... takže antibiotika a je jasný, že na hory nejedeme :unamused: aspoň týden jsme už byli a taťka slíbil, že nám to vynahradí... :grinning: tak se budeme těšit..

Dnes krásně svítí sluníčko, tak se učitě chystáte na procházky, jé vy se máte... my si ještě musíme počkat.

Mějte se krásně, papa!!
19. únor 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Reni,

to mě mrzí, že Sárinka je nemocná. Tak držíme palečky ať je brzo lépe. Jájoušek posílá Sárince pusinku.

Holky Jája ted chytl období, kdy v kočárku řve - řve i když má spát a usne jen na chvíli, když jdeme, když nemá spát tak je řev hned po deseti minutách....jako nevím, jak budeme chodit na procházky.... :angry:
19. únor 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti na dort se mi sbíhají sliny, je krásnej a určitě chutově výbornej, teď jsem si zalila kafíčko, něco sladkého by bodlo :grinning: :grinning:
pomaličku se vám to krátí a než se naděješ budeš paní , líbí se mi, že bude obřad a pak hurá na chaloupku a pěkně pohodička, selátko, prima pití, koláčky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
budete krásné nevěsty i s dadli, ta je krásná sama o sobě a ještě když se nastrojí do těch svatebních šatů, už se na vás těším, ještě do toho praští i renca od Sárinky a bude to :slight_smile: , co reni?????

byli jsme u kámošky dopoledne, čeká mimi v červenci a jednu holčičku už má doma, tak Adámek si nejvíc vyhrál s kočárkem a barbinkama :slight_smile: :slight_smile:

kolci malý měl taky období, že usínání v kočárku jen pokud se jelo , jinak spánek nic moc , pak přišlo období, že ho to v kočárku moc nebavilo....teď už dobrý :wink:a co cvičení, ještě chodíš????
19. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,my přijely z chalupy,tam je snehu..vozili jsme malou na saních,paráda.....ani nespinkala a usnula nám na zpáteční ceste na chvilku.

Jéé Reni,beruška malinká......to je trápeníčko ty ouška..znám to z vlastních zkušeností....píchali mi je každý rok..takovej bobeček ale anitbiotička zaberou a bude to dobrý uvidíš....posíláme pusenky.....ta se brzo uzdraví,tolik pusinek od detí :wink:

Olo já o řvaní v kočáře nemluvím..já bych to zhrnula v kostce...že u nás je kočár nepřítel číslo 1 :grinning:
19. únor 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Ilčo ještě chodíme, respektivě jsme teďka 14 dní nebyli, pr měl rýmečku, a uvidím, chci se domluvit, že bychom nejezdili tak častěji. A počkám teda než se rozleze pořádně.

Marti vy máte aspoň výhodu, že Klárinka chodí, nevím co ten prcek náš si představuje, že bude jezdit na procházku v postýlce... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Sárinka děkuje za pusinky, tak to se brzy uzdraví!!

Ale aby toho nebylo málo, tak já mám v krku streptokoka. Tak jestli to chuděrka nechytla ode mě :frowning2: . Mám penicilin, tak snad obě dvě toho bacila vyhubíme a pak už bude jen dobře!!!!

Verdíku no já se svatbou nevím, ale ty jsi taky na řadě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
19. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale v kočáře se ji teda moc nelíbí a ted má takové období druhý týden,že se furt chce chovat i venku a furt pusinkuje a mazlinká se....ale furt chovat,bud já nebo Péta.A tahat pořád tech 12 kg....mám ruky jako opičák :grinning: .A to jak začla chodit tak to ji nesmel nikdo pochovat a ted pořád....do toho se nám asi klubou zoubky další...takže u nás je ted skoro furt křik a do toho když se vzteká,co se vzteká taky pořád...takže tu máme uječenou domácnost :grinning: :grinning: ,opravdu tyto dva týdny jsou moc náročný..snad je to jen nejaké období a za chvíli bude zase jinak....

Beruška usnula v 9..položila jsem ji do postýlky a hned byla tvrdá....chrupká jako špalek... :grinning:

Holky čučíte na růžovku? no já u toho řvu...tatka se mi smeje :grinning: :grinning: ,ale já jsem hrozná mekkota :wink:
19. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Marti taky jsem ted dva díli jen brečela a táta má taky připomínky jestli pošleme věnec atd..... :grinning: :grinning: .
Tak nám skončila včera konečně ta zelená rýma to už byl děs pořád zelený potoky u nosu. :unamused: .Mi ted už spíme celou noc a to od 19,30 do rána do 6-7 h ale v noci když je odkopaná tak začne knourat a já ji musím zakrýt takže tak mi s tím spaním.A holky ještě vaříte papání zvlášť pro ty naše batolata???? já už když vařím polívku tak to vařím tak a než tam dám vegetu tak oddělám di mysky a dám jí to a vy?ale třeba bram. kaši už ji dám osolenou co máme mi jak jste na tom vy.Jo a Kájinka je buchtová takže už jsem jí dala i buchtu :sweat_smile: mlsounek!!!! :wink:
19. únor 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejjdaaa tady se porad nemocni??omlouvam se ze vas zanedbavam ale neni cas resime ted porad projektt a staveni,stavebni povoleni atd je to desny....fuujjj co vsechno musime udelat....

jinak ja jsem rada ze jsem se vdala nejdriv sem taky nechtela ale ta predstava ze manzel a malej budoumit jiny prijmeni....je to divny ted jsme opravdova rodina...ne ze bez jmena by jsme rodina nebyli ale zda se mi to lepsi mit na zvonku rodina ........ nez kazdy jmeno jiny no....

jinak na ruzovku nekoukam mi mame VKV :slight_smile:

snad uz se brzy to pocasi umoudri dnes uz je docela teplo no...uvidime...

ja ted porad brouzdam po mimibazaru a po mimiaukci koupila jsem si clenstvi a nejake aukce tak davam veci do aukci a aukcuju i sama je to docela dobry ale je to jako droga nemuzu toho nechat :sweat_smile:

tak se mejte holciny a mimisa.tedy to uz nejsou mimisa co...toto leti

paaaaaaa
20. únor 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau bambule :grinning:

my dnes jdeme na maškarní ples je to jenom pro zvaný u nás na obci :wink:

jdeme za Jamajčany pak hodím foto jestli teda něco vyfotím :grinning:

už se těším jak si dám trochu do nosu :sunglasses:

těch nemocí se asi tak lehko nezbavíme že???? at už je konečně teplo :slight_smile:

u ružovky mě ukápla taky slza a Radek se taky smál jak blázen :grinning: :grinning: no jo chlapi tomu nerozumí

Any čurá na hrnec a je bomba že se i sama vysleče takže nemusím pořád lítat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti my měli svatbu 17.6. no jo ale to už je stráááááááááááášně dávno a to celých 9 let :grinning:

Tak se mějte užívejte si víkend jak to jen jde a někdy zase páááááááááááááááááááááááá
20. únor 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami u nas bude taky maskarni pujdeme za půa :slight_smile: taky sem pak muzete prijet ne....asi na konci dubna

abi vy by jste taky mohli ne ??.
20. únor 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto to je pro dospělý :grinning:

dětskej tady není my půjdeme asi 8.3. s holkam ado Čech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosim vas shanim autosedacku do 36kg nevite o nekom kdo by nejakou starsi prodal??jen k babicce do auta...diky
20. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

holky to jsem ráda, že jsem u růžovky nebulela sama, manža si taky ťukal na čelo :grinning:
Jinak já dnes byla u dr. kvůli zádům, tak mám prášky a rehabku - super. No hlavně aby to brzo zabralo. Bolí mě od toho i hlava, tak jsem k.o. Do toho zvedat 9 kg... Snad to bude brzo dobrý.

Jinak jsme byli na kyčlích a konečně má J. jadýrka.
20. únor 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sláva Oli tak jadýrka máte..to je super..to trvalo..ještě ty rehabky aby skončili a bude to fajn..a jak to budeš zvládat z rehabkama a s malým?kdo ti bude hlídat?
20. únor 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli , tak se zádama jsem na tom podobně, moje zaměstnání se na mé páteři pěkně podepsalo a teď jak jsem nosila Adámka , taky těch 10kg, tak mě pěkně občas bolí, au, au, taky mám domluveného ortopeda a myslím, že rehabka a pořádné cvičení mě taky nemine!!!!
byla jsem u dadli na masáži a budu její pravidelný zákazníček, mám ty záda zatuhlý......

Jaroušek už má jádýrka, paráda, tak konečně :slight_smile: :slight_smile:

Marti asi ty děti teď mají nějaké vztekací období, malého si nebaví s ničím hrát , chodí od ničeho k ničemu, věčně stojí u vysavače a chce ať mu podám hadici a může vysávat, u toho by vydržel i hodinu :slight_smile: :slight_smile:
o procházkách v kočárku taky nemluvím, já si říkám, jak doma lítá, že mu udělám radost a nechám ho capat venku a dnes jsme jeli na kačeny a zpátky jsem ho nechala jít, udělal 3kroky a už ho to nebavilo, tak si klekl na ten mokrý chodník, domů jsme přišli zaválení a špinaví :wink: :wink:

dadli po neděli se musíme sejít ať si prdítka pohrají , jednou u tebe, Adámkovi budou zas vzácné Martinkovi hračky a pak přijdete k nám a měli bychom navštívit i Leonku se Sárinkou !!!!

dnes jsem mluvila s rencou od Sárinky, tak snad se brzy těch bacilů zbaví a konečně budou moct vyrazit ven :wink: :wink:

zítra nás čeká oslava, babička má 90let, jupí, to je věk co :grinning: :grinning: , tak se sejde celá rodina a budeme slaviiiit :slight_smile: :slight_smile:

kristyan teda Karolínka fakt spí krásně, Adámkovi se to taky to spinkání zlepšilo, jsme bez těch kaší a když dám chlebíček třeba se žervém a pak před spaním mlíčko, tak chrupká taky skoro celou noc jen třeba s jedním zamroukáním na dudlík, ale to si ho vezme a spinká,takže taky paráda

jo a holky u ordinace jsem taky bulela, můj mě říkal, prosím tě, vždyť je to jen film o nic nejde, no jo chlap :wink: :wink:
jenže i takový věci se stávají v životě, nejen ve filmu,....... mé sestřenici před štědrým dnem večer zazvonili policajti u dveří a ona věděla, že se stalo něco strašného, jejího manžela srazil nějaký mladý rakušák , který se víc věnoval své slečně na místě spolujezdce než aby čučel na silnic, byl na místě mrtvý :frowning2: :frowning2: :frowning2: doma dvouletého chlapečka..........už je to pár let, lidské osudy jsou někdy smutné....., ale co se má stát se asi fakt stane a každý to máme nějak dané....

mějte se hezky , hezký víkend a ať děti nezlobí :slight_smile: :slight_smile:
20. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Marti no právěže je to naprd, pr manža se nemůže jen tak uvolnit z práce na propustku na chvíli. Takže jdu až za týden, kdy ten doktor má službu, takže bude v ordinaci i odpoledne. Tak pojedem za manžou do práce, on si přebere malýho a já půjdu k dr. Prý budou baňky a jehličky, pomooooc :sweat_smile: :confused: :confused: :confused:
Jinak J. asi opět možná rostou zuby, pr brečí ze spaní a dost se budí. Tak uvidíme.
21. únor 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
jojo verdiku musíme se už sejít, to není možný, jsme se takhle s dětmi neviděli od vánoc, tak to musíme napravit. my jsme už zdraví, semtam jen zakucká.

na růžovku čumíme i s tatkou, a ten to taky žere, takže já to mám dobrýýý, héééč :grinning: :grinning: :grinning: dokonce kouká ikdyž se zdržím v práci a pak mi to vypráví

my se spaním taky nic moc, kojo furt 2-3 x za noc a posledních 10 dní vstává v 5:30 , to je strašný. a přes den ho nemůžu uspat, ani kojo nezabírá, jen kočárek . a přes den pořád natahuje na mě ruce, tahá mě za nohavici, nechce si hrát sám, bere jen to co nemůže, takže u nás je samí NENENENENE, ale on to má na háku, takže boj :grinning:

polívky papá už s náma /zeleninové, vývary/ , ale skoro vůbec to nesolím a my velcí si to dosolujeme a kořeníme na talíři, ikdyž někdy se to už dosolit nedá a není to ono, ale nikdo neprotestuje, tak je to asi v poho

ted tady sedíme s prckem a čekáme až tatka přijde z práce, psal že v 10, pak že v 11, ted zase že ještě 2 hodky, mě trefí , jsme pořád nachystaní - jedeme k našim - a už mě to neba

tak papa a hezký víkend
21. únor 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek lidičky,

Tak my už jsme doma z výletu.
Jinak jak jste na tom???Už jste všichni zdravý??Mohly by jsme už udělat nějaký srázek :slight_smile:
21. únor 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak jak to tady čtu tak jako píše Martina Ilča a dadlina taky je to u nás pořád né né né a ty ty ty a stěkání a caplování za nohavici je to asi všude stejný už je to těm drobkům doma dlouhý.Ven moc nechodíme u nás pořád průběžneě sněží takže jsme doma a za oknem koukáme ja sněhu přibívá,v kočárku se ji to taky nelíbí a na sáňky to není fouká vítr a dělá jí to zle takže nic.No srazík bych taky brala ale musím to potom nějak domluvit aby mě táta hodil budem je to marný Kája řve a řve tak se budu snažit a ukecávat tátu.tak pa pa
21. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,včera jsme byly na chaloupce,tak to byla paráda..teploučko ,azurová obloha a sluníčko,vetřík nefoukal,tak jsem lítaly venku na saních a pak maličká chrněla v kočíku na dvoře....paráda.Kdyby tak bylo celou zimu,tak mi ta zima a ni nevadí....
Ale dnes opet už škaredá obloha :unamused:
Pro srázík jsem pro..maličká bude spokojená...mohli by jsme zajít do toho cipísku at si tam vyhrají....

Budeme delat maličké pokojíček...už je velká holka a chci aby hajala v pokoji už sama,ale jelikož máme 2+1,tak z naší ložnice bude mít pokojíček a my půjdeme do obyváku..je docela vetší tak si spaní udeláme tam a musíme to nejako pekně vymysle t a oddělit to spaní.Na gauči rozhodně spát nechceme....postel je postel....
22. únor 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek cipísek bude super.

Marti já mít dva plus jedna tak si udělám spaní na patře strašně se mi to líbí.máte soukromí a místo ti zůstane skoro stejný.Moc se mi to líbí ale nevím nevím jak bych pak slízala k malýmu :angry: Už jsem si to málem prosadila a naopak jsme udělaly vše jinak :slight_smile:
22. únor 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo málem jsem zapoměla že tento týden zítra nebo pozítří mi tatínek odveze počál.Potřebuje lékařskou pomoc :unamused: Takže tu asi týden nebudu :cry: :cry: :cry: :cry: Tak kdyby něco tak mi pisněte prosím sms.Ať nepropásnu srazík :wink:
22. únor 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abinko tento srazík nemužu,budu tu mít od středy petovu sestřenku na prázdniny....chodí do 5 třídy...tak už je to velká holka..tak snad to zvládnu.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tento týden..nedopsala jsem to... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti to já jen kdyby jste to domluvily nějak brzy. :slight_smile:
22. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooojjj...holky....srazik nevim abi kdybys nas treba vzala autem kdybys jela tak jo....ale jen jestli mas misto no...vsak uvidime.....

a jinak to spani nahore je fakt super taky se mi to libi..... abi si pamatuju jak jste to meli delat si mi to rikala jak sem u vas spala...
23. únor 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denoušku nevím.Pravděpodobně pojedu busem.Táta má jezdit na montáže ale díky tomu sněhui je doma a jezdí do práce takže auti nemám :unamused: Však můžem jed spolu busem.
23. únor 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nebo no...muzu pristoupit tady za tebou tak uvidime no...a brala by sis kocar??a co pc jeste nemas v opravne?co s nim mate?
23. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky poradte.....premyslim ze koupim budto golfky nebo nejaky jednoduchy sportak mate nejaky dobry tip??diky
23. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek