• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Já jsem náhodou ráda, že je tak hnusně, aspoň mě manžel nenutí na procházku a budu si konečně moc zajet do Hornbachu koupit světla :grinning: . Dětský pokoj a ložnice už jsou úplně hotové a tak musíme začít vybavovat. Teď mám největší problém s potelí pro Editku,nevím jak velkou koupit. :wink:
3. dub 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
supr jsou ty rpostoucí postýlky :wink: ale tam je větší investice :rolling_eyes:

já zas chci jít ven....a pujdem na přehradu projít se.. :slight_smile:
3. dub 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rostoucí postel má neteř a je to na nic, teda podle našeho rodiného názoru :wink: Protože dokud byla malá a postel byla nachystaná akorát pro ni, tak si k ní nemohl nikdo lehnout a teď když je větší (7 let) tak je moc úzká. Ale možná je to jen typem postele, jiné jsou možná lepší.
Já se právě rohoduju jestli ji koupít něco dražšího a bytelnějšího - s tím, že ji to vydrží až nevím do kdy a nebo jít do něčeho laciného a počitat s tím, že za pár let koupíme něco jiného. Moc se mi líbí dřevěná postel z nábytku Gazel, navíc k ní mají i moc pěknou dřevěnou zábranu.
Pak tam má skříň a malinkatý stoleček ze židličkou. To myslím pro začátek stačí. Na stěny dostane velké obrazy s Hello Kitty a medvidkem Pu, snad se ji to bude líbit.
3. dub 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme to měli řešený normál postelí a když byl malej měl tam zábranu..oddělávací
takže bych asi volila bytelnou postel napořád už a jen s tou zábranou:slight_smile:
ted mají kluci postel patrovku po nás ještě
a Jonis spí se mnou pssst :confused: :confused: :sweat_smile:
ale až se nastěhuju do bytu taky pujde do postele už počítám tak na podzim by už mnohla..
3. dub 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš ty to vlastně píšeš o té zábraně :wink: super
taky se těším jestli jednou budu zařizovat :wink:
3. dub 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi, vy už budete malé kupovat postel? Takže už nebude spinkat v postýlce?
Já už tak trochu na postele taky pokukuju. Libí se mi něco takového jak má Marťa, má ji vyfocenou v albu...tak nějaká taková, masivní dřevěná.

Romi, vy se plánujete přestěhovat? Tak ať to všechno vyjde jak si přeješ :wink:
3. dub 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi jj plánuju..tchýně mi nabídla její byt..sice 1+1 ale velkej..udělanej na 2+1,no vypadá to na červen:slight_smile:ona bydlí u přítele tak uvidím...
jj taky ty masivní se mi líbí:slight_smile:
ale tam nábytek už je a stejně penízky nejsou nevím ani jak budu sama bojovat trošku se bojím :frowning2:
už tím že mám žádost na bytáku 7dmý rok anic....,tak jsme ráda že mi to nabídla je tam nízkej nájem.
do normál nájm u bych jít nemohla...
3. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super Romi, určitě to dobře dopadne, neboj.
3. dub 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bude to zápas:frowning2:(docela jen spoléhám že mi socka něco proplatí z nájmu..
ale těším konečně sama:slight_smile: :wink: :wink: :wink:
3. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editko mi Klárce kupovaly tu postel Z Gazel,kukni klidne do albíka,má tam foto.... :wink: ,postel masiv,a madračka junior,nosnost do 70 kg..říkají do 18 let..je to student madračka..nevím jak se jmenuje...paní by ti vysvetlila,mají hodne na výber,i zábranu a ochrany na zábrany atd..ale daly jsme za ní 10 000 kč,ale chtela jsem pořádnou postel i kvůli jejímu zdaví,páteři atd,a hlavne aji abychchom se vyspali sní když je potřeba. Máme od nich manželksou postel doma i na chalupe,a nemužu si to vynachválit....

tak dávám jen tip.. :wink:
3. dub 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem v šoku, pár dní tu člověk není a co se tu děje :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .

Konečně máme krásné počasí. Holky co plánujete na velikonoce? Kdo má klučunu, klidně se stavte vymrskat Laurinku, budem jenom rádi že nám neuschne.

Máte některá super recept na beránka? Konečně jsem letos pořešila formu a chystám se na pečení

Romi s bydlením ti držím palečky :wink:

Zuziku, kdy zase vyrazíme do parku?
3. dub 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marto, jak se ta postel dlouhá? Je stejně dlouhá jako vaše? Nebo je menší?
3. dub 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
postel je dlouhá jako dospelacka,nechtela jsem kratší at nemusíme pak řešid další.. :wink:
3. dub 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je přesně taková postel co chci :slight_smile: 10tis. mi nepřijde tak moc, pokud opravdu vydrží aspoň do puberty. Já bych ráda koupila i nějakou širší cca 110cm, abych tam s ní mohla třeba po obědě taky vytuhnout.

Romi - tak konečně budeš mít zase vlastní klid a pohodličko. Manžel ti neplatí nic? Ti "tatínci" jsu fakt na odstřel, ségra už od exmanžela nedostala ani korunu několik let :angry: Jenomže žije v Irsku a tak jsou na něho naše zákony krátke. Ty máš aspoň dobré vztahy s tchýní to ta její ji umí jen nadávat a vnučku žádný zájem taky nejeví.
3. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi platí..ale málo
nevím jak to budu zvládat..trochu se bojím
laurito ahojky.... :slight_smile:
nojono...jedno blbý nedorozumění a neštěstí na světě :frowning2:
3. dub 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky dnes pohodička no spíš včera :grinning: byla jsem na bečce pokecat a tak pohoda to jsem potřebovala :grinning: romi doufam že ti to vijde jinak postel pro malího mame vybranou je to piradska lod i ze skluzavkuo vypada nadherně je do 80kg tak snad to chvíli vydrží :grinning: :grinning:
4. dub 2010 v 01:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky my jsme dneska byl na přehradě:slight_smile:
bylo nádherně a lidí moc..
já pekla beránka:slight_smile:vajíčka malovali jen děti..mě se nechtělo :sweat_smile:
v uterý jdu rán na bodyform..na ujezd na 9 kdyby ste se chtěli některá přidat :wink:
4. dub 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nic nepešu ani nemaluji jen si užívame pohodičku
5. dub 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já peču jak divá :grinning: 3 beranky a zajíčka už mi stihla rodina sež..t (jinak se to říct nedá) a tak jsem dnes ráno rychle uplekla ještě jendnoho. Udělala jsem ho z kefirového těsta a přidala do toho ořiškou milku - super rychlovka a prý je nejlepší :slight_smile:
5. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
edi ja kdyš něco dělam richle richle tak to všem nejvíc chutna a jak se stím piplu tak ............ :grinning:
5. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editko šikulkaaaaaa :wink:
eVI TAKY Jsi pekla?
já taky jednoho beránka:slight_smile:jednoho jsme dostali od babi
a byl tu celý dne přítel tak jsme byli u tety a bratrance a teta měla dobrotky :wink:
jinak klasika u nás bramb.salát a řízky :wink:
děcka jsou marodi.teda Tomík kašle a soplí a Jonuš má taky rýmu takže ta noc byla děsná dneska:frowning2:
5. dub 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nepekla ja na to letos hodila bobka :grinning:
5. dub 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už je dost pozdě ale nechcete jít některá ríáno na 9 na ujezd na bodyform????
5. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem beránka neměla žádného a taky jsme to nějak "přežili" :grinning: Ale příští rok se do něj pustím určo, to už bude mít malej z toho snad trochu rozum...Přitom v pečení jsem zdatná :slight_smile: jen se mi jaksi nechtělo nebo co, jako Evikovi :wink:

Romi, já bych klidně cvičit chodila, jenže takhle ráno nebo dopoledne je to pro mě úplně pasé (nemám prostě hlídání). Jsem ráda, když můžu jít jednou týdně večer na squash, když hlídá manžel. Jinak je to na nic.

Hezký den
6. dub 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já s pohybovými aktivitami jsem na tom taky blbě, prostě nemám hlídání :frowning2:.
6. dub 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak my jsme byli včera doma, protože bylo hnusně, jak víte. No Valinka stejně měla náladu na bodu mrazu, takže to možná bylo i lepší, že jsme nikam nejeli. Celej den mrčela. Přes den spala jen půl hodiny (což se ještě nestalo, aby spala tak málo) a možná i proto spala krásně v noci od 19.30-3.30-5.45.7.00. Akorát je blbý, že já se už automaticky budím a ona si spí . Nevím, jestli je to tím nekojením v noci, ale vypadá to, že jo. Kéž by to tak bylo furt
6. dub 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co čtvrtek zumba?v 16:15?? :wink:
to jdu s kamoškou..iona mi včera psala že dnes nemuže..ani já nebyla protože má malá rýmu tak jsme nesopali..klasika :unamused:
6. dub 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, tak to se tam snad potkáme, chystám se taky na zumbu
6. dub 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
laurito jj uvidíme to zas bude sranda :wink: doufám že ted mi to pujde líp :confounded:

děcka jsou marodi:frowning2: tak budem sedět doma.všichni kašlou a rýmujou...to je naprd :angry:
7. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak hlásím, že jsme konečně přestěhovaní, ale zatím nemáme net tak nemůžu psát :frowning2:

Jinak máme s Domčou od pondělí nějakou drsnou střevní chřipku tak jsme u tchýně...sama jsem to už nezvládala...malej měl 40 horečky a šílenej průjem...já průjem a křeče v břiše no děs...ale už se to trošičku lepší tak doufám, že už brzo budeme moct jít ven...
8. dub 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek